Bitcoin Forum
May 28, 2024, 01:08:09 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 [5]  All
  Print  
Author Topic: Son gün 31 Mart 2018 ;) Deli Dana Kıpırdadı..  (Read 644 times)
a.sena
Newbie
*

Activity: 238
Merit: 0

View Profile
August 29, 2018, 06:30:24 PM

Piyasa toptan yükselişe geçti ama erken sevinmemek gerekiyor. Bu yükselişin arkasından yine büyük bir düşüş gelebilir. Hazırlıklı olmakta fayda var
procesdad
Full Member

Activity: 476
Merit: 100

CAT.EX Exchange

View Profile
August 29, 2018, 07:06:59 PM

7. ve 8. ayları da geride bıraktık hocam ancak herhangi bir kıpırdama olmadı. 5k dolardan aşağıya inmesinde ne olursa olsun.

Peao
Legendary
*

Activity: 1320
Merit: 1001

View Profile
August 30, 2018, 05:20:16 AM

kurbanda geçti ama bir kıpırdama göremiyoruz artık. git gide ufak pumplarla hacimi düşürüyorlar haftalık olarak baktığımızda hacimin düşüş trendi bitmiş değil.
zorbey
Member
**

Activity: 448
Merit: 33

View Profile WWW
August 30, 2018, 07:22:52 AM

Merhaba arkadaşlar..

ne kadar doğru olacak bilmiyorum ama uzun süredir. böyle düşünüyorum. sizinle paylaşmak istedim ne kadarı gerçek olur bilmiyorum.

Düşüşlerin bittiğini ve kademeli olarak artık yükseliş trendinde olacağını düşünüyorum piyasanın. bende bir kaç coine yatırım yapacağım.

herkes gibi varlıkların yüzde ellisinden fazlası eridi. TL ile girişi yapayım diyorum. risk çok ama uzun zamandır düşünüyordum. yoksa pişman olacağım, dediğim çıkarsa.

aşağı yukarı 1,5 yıl oldu bu piyasadayım.

mart ayında görüdüklerimiz dip olacağını düşünüyorum. bir daha ne zaman görürürüz bilemiyorum.

uyanmasını beklediğimiz boğanın kıpırdandığını düşünüyorum. bu kıpırdanma ramazandan sonraya kadar devam edeceğini ve asıl hareketin 7.-8. aylarda geleceğini düşünüyorum.

olumlu düşünelim artık. yeni ve güzel senaryolar yazalım. Smiley

coininiz bol olsun. Wink

Mart 25 de yazılan bu yazıyı okuduğumda kendi kendime güldüm. Sakın yanlış anlaşılmasın konu sahibine ve yazdıklarına değil. Sadece 25 martta çakılan piyasanın hala ve daha sert çakılmaya devam etmesine. Umarım buralara dibin son noktaları olur.
semimall
Newbie
*

Activity: 84
Merit: 0

View Profile
August 30, 2018, 03:19:16 PM

kıpırdadı ama henüz kalkmaya niyeti yok gibi. sanırım bir süre daha beklemek zorunda kalacağız. yaz aylarının bitişiyle yükseliş uzağımızda değil.
tmlksck
Jr. Member
*

Activity: 476
Merit: 2

View Profile WWW
August 31, 2018, 11:29:29 PM

çok hoş bir boğamsı dönem yaşamıştık. Boğa görmeyen arkadaşlara kısa bir özet gibi olmuştu inanç tazelemişti. bu gibi dönemleri tekrar göreceğimizden şüpheniz olmasın. En kötü 2 kez görürürz gerçek boğayı görürüz.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
sopromat
Full Member

Activity: 353
Merit: 100

View Profile
September 01, 2018, 01:53:34 PM

gerçek boğayı unutalı 9 ay olmuş buzağı yeterli olur benim adıma gerisi için fazla beklenti oluşturmayacağım hakikaten dünyada enteresan işler oluyor 2018 yılını asla unutmayacağım hepimize gelecek planları yaptırdı.
ksteve96
Full Member

Activity: 624
Merit: 125

alcedoplatform.com

View Profile WWW
September 01, 2018, 03:40:12 PM

Deli dana güzel günler vaat ettikten sonra şarbon hastalığından muzdarip olarak hakkın rahmetine kavuştu. Deli dana tabiri pazarın balinalarını çağrıştırdı bana ne yapacağı belirsiz kişiler aklıma geldi.

𝗔𝗟𝗖𝗘𝗗𝗢  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   Making Cryptocurrencies Accessible For Everyone!         Made in
██████████████████████████████████████████       GERMANY
     𝗔𝗡𝗡     𝗪𝗵𝗶𝘁𝗲𝗽𝗮𝗽𝗲𝗿     𝗙𝗮𝗰𝗲𝗯𝗼𝗼𝗸     𝗧𝘄𝗶𝘁𝘁𝗲𝗿     𝗠𝗲𝗱𝗶𝘂𝗺     𝗕𝗼𝘂𝗻𝘁𝘆     𝗧𝗲𝗹𝗲𝗴𝗿𝗮𝗺              🇩🇪 🇩🇪 🇩🇪
sernofus
Jr. Member
*

Activity: 378
Merit: 3

View Profile WWW
September 02, 2018, 11:26:27 AM

Haksız gibi görünmüşsünüz ama aslında haklısınız kademeli her yükselişte hack şu bu diyerek yükselişin önünü kestiler. Etf kararını pompalayıp pompalayıp suni artışlar yaratıldı ve haliyle geri düştü. Böyle haberler zorlamalar olmadan çıkması çok güzel.

▀▀▀▀▀█████████   CRYPTON          ▬▬▬▬▬▬▬▬                    
▬▬          Revolutionary Cryptocurrency Exchange
Pages: « 1 2 3 4 [5]  All
  Print  

Jump to: