Bitcoin Forum
June 20, 2024, 12:27:15 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  
Author Topic: Etherium ve Doge Hakkında Fikirleriniz  (Read 236 times)
55ekrem (OP)
Newbie
*

Activity: 14
Merit: 0

View Profile
March 26, 2018, 11:11:05 AM

Etherium ve Doge hakkında fikirleriniz nedir?ICOlar yüzünden çok zarar gördü ETH bu durum beni yakın zamanda yükselmiyeceği konusunda tedirgin ediyor ve kafamı karıştırıyor.Doge hakkında hiçbir bilgim yok akibetini ne görüyorsunuz şuanki değerinden girebilirmi ?
trc22@gmail.com
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile
March 26, 2018, 11:32:04 AM

ETH kesinlikle bir defa 350 seviyelerine hatta 300 seviyelerine dokunacak gibi duruyor, ico yapanların elinde çok ether var ve bozduruyorlar gibi geliyor bana
Abdest_tozu
Member
**

Activity: 112
Merit: 10

ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform

View Profile
March 26, 2018, 11:46:26 AM

ethereum su anda dusus trendine girmis gibi gozukuyor. fiyatinin 0.04 bitcoin seviyesine kadar dusecegini dusunuyorum. doge bildiginiz pump dump coini zaten.

______________▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █►  arizn  ◄█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂▂______________            ┏━━━━━━━━━━━━━┓
                             A TOKENISED CROWD FUNDING PLATFORM                                         ◄   ICO: 30% BONUS   ►
FacebookTwitterYoutubeInstagramWebsiteWalletTelegramWhitepaper ●    ┗━━━━━━━━━━━━━┛
Carolinawiestput28
Jr. Member
*

Activity: 154
Merit: 1

View Profile
March 26, 2018, 11:47:31 AM

ETH 50$ buy koydum bekliyorum.
cenkistan
Member
**

Activity: 152

ImmVRse | Disrupting the VR industry

View Profile
March 26, 2018, 12:12:17 PM

geçen sefer hep 450-460 seviyelerinde yukarı kırdı aynı hareketi bekliyorum yine

skscengeng
Member
**

Activity: 308

View Profile
March 26, 2018, 03:23:47 PM

ethereum iyi de doge tamamen cop bi coin. her turlu algoritma ile kazilabilen cop bi coinin fiyatinin artmasi bana sacma geliyor.
CEPNIBEY
Member
**

Activity: 560
Merit: 12

View Profile WWW
March 26, 2018, 03:27:55 PM

Ethereum tamam da doge nedir kardeşim.Birakin şu çöp coini dalga geçmek için çıkarılmış bir coini bu kadar sisirmeleri saçmaydı zaten

lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
March 26, 2018, 03:47:14 PM

Neden bu ikisi yanyana aynı konuda buluşmuş ki anlamadım ben.

Ethereum ilk boğada tekrar şahlanacaktır, orası kesin. Birkaç ay önceki $1.400 olan zirvesini tekrar test edecek bence.
Ama 300 USD'lere düştükten sonra mı çıkar yoksa bu seviyeden mi çıkmaya başlar bilemeyiz.

Doge ise total supply'ı olmayan, nerelere düşüp nerelere çıkacağı belirsiz "şaka gibi" bir coin.
3-4 ayda bir atak yapıyor, sonra yatışa geçiyor. Binance'de olsa, şu seviyelerden alıp tutardım biraz.
Account Supplier
Sr. Member

Activity: 574
Merit: 252

View Profile
March 26, 2018, 04:24:15 PM

Bu iki coini aynı konu içinde konuşmak çok saçma. Doge tamamen hikaye olan bir coin arasıra canları sıkılınca şişirilen amaçsız boş bir coin. Ethereum ise geleceği olan ve yazın 1000 dolar üzerini tekrar rahat rahat göreceğini düşündüğüm bitcoinden sonra gelen en sağlam coin. Şu an her yer rezalet o yüzden biraz beklemek lazım yanlış fikirler çıkarmamak için.

▄▄▄▀▀▀▀▀▀▀▀▄▄▄▄
      ██            ▀▀███▄▄
    ██                  ▀███▄
   █       ▄▄  ▄▄         ████
  █        ██  ██          ████
 █       ███████████        ████
█        ███████████         ████
█        ████                █▀ ▀▌
█        ██████████           ▄█▄
█        ██████████          ████▌
█        ████               ▐████
 █       ███████████        ████
  █      ███████████       ████
   █       ██  ██         ████
    ██     ▀▀  ▀▀       ████▀
      ██            ▄▄████▀
        ▀▀▄▄▄▄▄▄▄▄▄▀▀▀▀▀
██
██  ██  ██
██
██  ██  ██
██  ██  ██
██  ██  ██
██  ██  ██
██  ██  ██
██  ██  ██
██  ██  ██
██
██  ██  ██
██
██
██  ██  ██
██
██  ██  ██
██  ██  ██
██  ██  ██
██  ██  ██
██  ██  ██
██  ██  ██
██  ██  ██
██
██  ██  ██
██
▄███▄
███████████████████████
██                   ██
██ ░███████████████░ ██
██                   ██
▀███ ░███████████████░ ███▀
▄  ▀█                   █▀  ▄
██▄    ███████████████    ▄██
████▄                   ▄████
██████▄               ▄██████
████████             ████████
██████▀  ▄██▄   ▄██▄  ▀██████
████▀  ▄██████▄██████▄  ▀████
██▀  ▄█████████████████▄  ▀██

WHITEPAPER
.██████████████████████
████████████████████████
████████████████████████
██▄     ███████     ▄███
████     █████     █████
████ ▌    ███▌     █████
████ █     █▌ ▐    █████
████ ██      ▐█    █████
████ ███    ▐██    █████
███▀ ▀███   ███    █████
█▀     ▀██ ██▀      ▀███
████████████████████████
.██████████████████████
.██████████████████████
████████████████████████
█████████████▀    ▀█████
██░▀████████▌      ▀████
██░   ▀████▀        ▀███
██                 █████
███                █████
█████              █████
██████           ▄██████
█████▀         ▄████████
███▄▄      ▄▄███████████
████████████████████████
.██████████████████████
.██████████████████████
████████████████████████
████████████████████████
████████████▀▀    ▐█████
███████▀▀     ▄▀  ▐█████
███▀▀       ▄▀    ██████
██░       ▄▀      ██████
████▄▄  ▄▀       ███████
████████▄        ███████
█████████        ███████
██████████ ██▄▄ ████████
████████████████████████
.██████████████████████
murado
Jr. Member
*

Activity: 224
Merit: 2

View Profile WWW
March 26, 2018, 04:56:39 PM

etherium sürekli kendini geliştirme çabası artık belli yorgunlukların oluşmasına yol açmış durumda gibi görünüyor.

Vertex   |   A UNIQUE ECOSYSTEM FOR INVESTORS, THE COMMUNITY AND ICOS
╚═════  'The worlds first ICO aftermarket'  ═════╝
ForeverFener
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 250

View Profile
March 26, 2018, 05:38:16 PM

doge bogada artip azalan pump dump coini. bi zamandan sonra alici bulamayacak ve cop olup gidecek bana gore. dogeye yatirim yapmak kumar gibi bi seydir.
Midesiz
Member
**

Activity: 378
Merit: 20

View Profile
March 26, 2018, 06:32:07 PM

Ethereum ve doge farklı dünyaların insanları gibi bence zıt kutuplar gibidir. Biri çok sağlam, diğeri ise tam tersi.

kartalgiunti
Member
**

Activity: 490
Merit: 13

BIB Exchange

View Profile
March 26, 2018, 06:34:01 PM

İkisini kıyaslamak Ethereum'a büyük haksızlık olur. Ethereum yatırımı yapmak mutlaka daha garanti ve daha kazançlı bir yol sunar

███     WHITEPAPER  |    TELEGRAM    ███ █     BiB Exchange     █ ███     TWITTER     |   INSTAGRAM     ███
S e t   O f f   t h e   W e b 3   G e n e r a t i o n   N o w
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄  ▄   ►► Powered by BOUNTY DETECTIVE   ▄  ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
jesselui
Full Member

Activity: 854
Merit: 109

Trident Protocol | Simple «buy-hold-earn» system!

View Profile
March 26, 2018, 08:08:40 PM

etherium sürekli kendini geliştirme çabası artık belli yorgunlukların oluşmasına yol açmış durumda gibi görünüyor.
Öncelikle onun ismi etherium değil ethereum. Ayrıca kendini geliştirme çabası demişsiniz eğer bu teknolojide olmasaydı şuanda çakılan piyasada ethereum 10 doları zor görürdü. Konuya gelecek olursak,5-6 ay içerisinde eth 2-3 katına çıkacaktır bende

Simple «buy-hold-earn» system!      │      TRIDENT PROTOCOL      │      HIGH FIXED APY  >>> 382,945%
THE HIGH PAYING AUTO-STAKING & AUTO-COMPOUNDING PROTOCOL

██████████████|               Twitter               |              Telegram              |                Reddit                |██████████████
Crypto Toys
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 1

View Profile
March 26, 2018, 08:24:12 PM

Konu dışı : Vitalik'in sürekli olarak Doge topladığı ve satmadığı konuşuluyordu. (bir iki senelik bir dedikodu yeni değil)
The Management
Full Member

Activity: 630
Merit: 102

View Profile
March 26, 2018, 08:32:59 PM

Açıkcası doge yine 15-20 statsları görürse acımam dalarım fakat şu aralar biraz riskli geliyor bana. Ha düşük mü düşük ama daha da düşebilir diye düşünüyorum. ETH'dan son bir dump bekliyorum
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2114
Merit: 1143

View Profile
March 26, 2018, 08:40:41 PM

Açıkcası doge yine 15-20 statsları görürse acımam dalarım fakat şu aralar biraz riskli geliyor bana. Ha düşük mü düşük ama daha da düşebilir diye düşünüyorum. ETH'dan son bir dump bekliyorum

hah haaa hocam forumda yeniydiniz size malı mülkü satın doge alın demiştim  Wink pek güvenememiştiniz hatırladınız mı, gerçi ben de coin coin gezeyim derken doge'a dönemedim kayıplardan yükselişi kaçırdım...
konu başlığını buldum  Smiley https://bitcointalk.org/index.php?topic=2179822.msg21861530#msg21861530

her neyse ethereum ve doge biraz daha düşecek gibi satoshi bazlı, dolar bazında btc belirler fiyatı ancak ether'de 300 dolar altı imkansız gibi, şu an bile alındığı taktirde zarar ettirmez, elbette pump dönemi gelinceye kadar beklemek kaydıyla...

konu dışı: eskiden twitterda birini takip ederdim adam bilerek yazım yanlışı yapardı bazı gerekçeleri vardı etherium yazması onu aklıma getirdi

"Küllü hâlin yezûlü" =>> Her hâl geçicidir
bitcoinmuseum
Sr. Member

Activity: 924
Merit: 251

View Profile
March 26, 2018, 08:44:03 PM

Etherium yazmandan acemi olduğun anlaşılıyor Smiley bence ethereum kısada 350'ye 400' e geri dönecek ama uzun vadede 1000 doları göreceği kesin
boestin
Legendary
*

Activity: 1092
Merit: 1000

View Profile
March 26, 2018, 08:47:30 PM

Ethereumla doge ne alaka onu çözemedim.doge bildiğin şaka amaçlı çıkarılmış bi coin ve hala piyasada varolması bile mucize bence.hiç alıp-satmışlığım bile yoktur hatta.
Ethereuma gelince ona güvenim tam işte.portfoyümde en çok yer alan coindir kendileri.yılsonuna kadar 1400 doları göreceğini bende düşünüyorum.o yüzden satmaktan çok devamlı arttırmaya çalışıyorum.unutmayın tokenler belki çöp olabilir ama eth'e artık bişey olmaz bence
benzinkokusu
Member
**

Activity: 280

View Profile
March 26, 2018, 09:04:09 PM

Ethereum bence Doge ile yan yana gelmez, ethereum, çok teknolojik ve bir çok sağlam özelliği olan bir koin, ve üstüne üstlük bu özelliklerin yanında madenciliği de yapılıyor
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  

Jump to: