Bitcoin Forum
July 13, 2024, 03:01:29 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 »  All
  Print  
Author Topic: BU GİDİŞ NEREYE?  (Read 748 times)
feyd
Newbie
*

Activity: 79
Merit: 0

View Profile
March 26, 2018, 10:13:09 PM

Teknik olarak bakıldığında düzeltme bitiyor gibi görünüyor. Ama teknik veya grafik okuma da kripto dünyasında düzgün çalışmayabiliyor.
Düzeltme bittiyse eger bu ayın sonunda artık çıkışın başlaması gerek. Yoksa felaket senaryoları devreye girecek yine.
Zakkaya
Jr. Member
*

Activity: 238
Merit: 3

View Profile WWW
March 26, 2018, 10:19:33 PM

Çoğunluk gibi bende bu dönemin bu kadar uzayacagini beklemiyordum. Çok fazla uzadi. Artık çıkış evresine geçmesi lazım diyorum ama sorun ney abi. Neden olmuyor. Ortada olmaması için sebepler neler ?

Hocam fark ettiğim en büyük sorun güven duygusunun kaybolması. Adamlar parayi sürüyor ama ufak bir artış olsun hemen geri çekiliyor. Bu kadar kazandım yeter diye. Bu yüzden artış olmuyor.
xxbtcxxx
Member
**

Activity: 322
Merit: 11

View Profile
March 26, 2018, 10:41:07 PM

Bindik Bir alamete gidiyoz kiyamete.
Hayırlısı diyoruz artık ne olursa olsun ne iniyor ne de çıkıyor. Kaldı orada bı başına. Acaba yatirim yönü yok olup ödeme sistemi olarak mi gelişmeye başladı. Bu da farklı bir ihtimal
kutsal_money
Member
**

Activity: 154
Merit: 10

View Profile
March 26, 2018, 10:58:41 PM

sabrımız sınanıyor galiba ve umarım bu durum daha uzun sürmez ve bir an önce istediğimiz seviyelere gelir her coinin fiyatı
mecazherif
Newbie
*

Activity: 280

View Profile
March 26, 2018, 11:13:35 PM

Vallahi bu gidişin sonu hiç hayra alamet gibi gözükmüyor, yani ne yapıldığı belli değil, hep çok farklı ve çok uçta açıklamalar yapılıyor bu açıdan büyük problemler yaşanıyor
sejem (OP)
Jr. Member
*

Merit: 2

View Profile
March 27, 2018, 11:41:17 AM

Çoğunluk gibi bende bu dönemin bu kadar uzayacagini beklemiyordum. Çok fazla uzadi. Artık çıkış evresine geçmesi lazım diyorum ama sorun ney abi. Neden olmuyor. Ortada olmaması için sebepler neler ?

Hocam fark ettiğim en büyük sorun güven duygusunun kaybolması. Adamlar parayi sürüyor ama ufak bir artış olsun hemen geri çekiliyor. Bu kadar kazandım yeter diye. Bu yüzden artış olmuyor.

g20 açıklamasının çok büyük etki etmesi gerekiyordu.devletlerin düzenleme için kripto paraları ele alması ve şuan için düzenlemeye gerek yok demeleri bile kripto paraların para birimi olarak önemli bir yer edindiğinin kanıtıdır bana göre,düşünsene g20 konusu oluyorsun.
bitcoinsay
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 255

Presale starts on 28th of April!

View Profile
March 27, 2018, 11:44:43 AM

g20 açıklamasının çok büyük etki etmesi gerekiyordu.devletlerin düzenleme için kripto paraları ele alması ve şuan için düzenlemeye gerek yok demeleri bile kripto paraların para birimi olarak önemli bir yer edindiğinin kanıtıdır bana göre,düşünsene g20 konusu oluyorsun.

Şu anda gerek yok dediler fakat temmuzda görüşüleceğini dair açık kapı bırakmalarını hiç de iyi olmadı .

▄▄███████▄▄
▄▄██▄▄ ▀▀   ▀▀ ▄▄██▄▄
▄████████▄     ▄████████▄
███████▀▀  ▄   ▄  ▀▀███████
██████▀  ▄█████████▄  ▀██████
██████  ▄█████████████▄  ██████
█████  █████████████████  █████
██████  █████████████████  ██████
█████  ███████████████████  █████
█████  ███████████████████  █████
████  ███████████████████  ████
▀▀█▀   ▀███████████████▀   ▀█▀▀
▄      ▀█████████████▀      ▄
█▄   ▄    ▀▀▀▀▀▀▀    ▄   ▄█
▀  ████▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄████  ▀
▀█████████████████▀
▀▀▀███████▀▀▀
████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
████
               ▄▄▄
         ▄▄▄██████
   ▄▄▄███████▀████
▀█████████▀ ▄████
   ▀████▀ ▄██████
      ▀ ▄███████
        ██▀█████
        █   ▀██

▄▄▄▄
      ▄█████
      ███
    ▄▄███▄▄
    ███████
      ███
      ███
      ███
           ▄▄▄
 █▄       █████▄▀
 ███▄▄ ▄▄██████▀
  ▀█████████████
   █████████████
    ▀██████████
    ▄████████
▄▄████████▀▀

██▄     ▄██▄
 ████▄  ▄█████
 ███████████ █
 ██████████ ██
 █████████ ███
 ████▀███ ████
 ████  ▀ █████
 ▀███     ▀▀██
████
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
████
lekegami
Member
**

Activity: 154

View Profile
March 27, 2018, 01:15:13 PM

g20 den korkmamıştım beklediğim gibi ters karar çıkmadı
vezirrr
Full Member

Activity: 364
Merit: 114

The revolutionary trading ecosystem

View Profile WWW
March 27, 2018, 01:18:16 PM

Dünya piyasası şu anda berbat, eğer ekonomi haberlerini takip edenler varsa bilirler. Dolar çok büyük sıkıntıda. LN ve segwit neredeyse aktif olmak üzere ve bitcoinin önünde pek fazla engel kalmadı, bir kaç güncelleme ile ödeme yönetime haline gelecektir. Yani bana kalırsa dijital paralara geçiş olacak bu süreçte. Büyükler kripto piyasasına girecek ama fiyatlar yüksek olduğu için çekiniyorlar, ee birileri de fiyatları aşağı çekmeye çabalıyor bana kalırsa. Bitcoin, ethereum, neo... Hepsi düşüşte farkındaysak ve daha da düşebilir. Bu döngü böyle devam eder, yükselip düşecek bir süre. Alttan toplayıp üstten satarak ellerindekini katlıyorlar, ufak yatırımcıyı piyasadan siliyorlar anlayacağınız, seni-beni-onu... Bir süre sonra kripto piyasası yoluna kaldığı yerden ve büyük bir yükselişle devam edecek. Ama ne zaman? O bilinmez. Bana göre senaryo bu şekilde çünkü kötü bir haber yok gibi piyasada, tek ihtimal bu gözüküyor şu an.

walkingtonuk
Newbie
*

Activity: 10

View Profile
March 27, 2018, 01:47:45 PM

Arkadas hangi isimiz rast gidiyor ki hayatimiz surekli inisli cikisli.
triedra
Member
**

Activity: 560
Merit: 11

View Profile WWW
March 27, 2018, 02:32:27 PM

bitcoin dip yapıp yükselecekse genelde bu hareketini çok geciktirmeden yapıyor. o arada artık ne kadar topluyorsa cüzdanlarında balinalar. bu gidişin nereye olduğu belli değil mi? daha önce 3'den 1.8K ya geldiği gibi düşünelim. 1200'den 200'e gerilediği gibi düşünelim. yani cüzdanınızdaki bitcoinin değerini pul edinceye kadar devam eder ki iyice alsınlar.

ozcanucler
Member
**

One Token to Move Anything Anywhere

View Profile
March 27, 2018, 03:57:45 PM

Bu gidişin nereye gidibeleceğini bilen varsa bizede söylesin Sad zaten bileceğinide bilen varmı muhtemelen kara balinalardan başkada yoktur o yüzden beklemeye devam.

a.hasat
Member
**

Activity: 252

View Profile
March 27, 2018, 04:10:04 PM

Ortada btc'nin düşmesine sebep olacak herhangi bir negatiflik yok. ne haber var ne de sıkıştırma. Balina dediğimiz para babaları daha izin vermiyorlar sanırım. insanlar da daha alım hareketine geçmedi. para babalarının start vermesine bakıyor hepsi.
heirinch
Jr. Member
*

Activity: 420
Merit: 1

Bountyhive.io

View Profile WWW
March 27, 2018, 04:13:57 PM

Coinler bir türlü toparlanamadı,esen rüzgardan etkilenen Bitcoin, G20'yi bile olumlu atlatmasına rağmen düşüşüne devam ediyor.Olumsuz olan haberlerden saniyesine etkilenen Bitcoin yukarı çıkmamak için ayak diretiyor resmen. Bitcoini taklit eden Eth'de ondan geri kalmıyor tabi ki.Mart ayı kabus oldu,perişan olduk.

Bu gidiş nereye?

Undecided Cry Shocked

Hold Hold diyerek gidiyoruz gözümüz kapalı bakalım ne olcak. Bir gün bu balıkları toplarlar piyasadan küçük büyük bakalım. Yaz gelince tatile giderler yada  Cheesy
motors
Sr. Member

Activity: 459
Merit: 258

🌟 Blockchain Expert, Miner.

View Profile
March 27, 2018, 04:59:03 PM

Nacizane fikrim ve sanırım artık tecrübem, İnsanlar Bitcoin hiç düşmeyecek, yükselecek birşey gibi güvenip inandıklarından dolayı ve bu inançla en tepeden bile yaptıklarından, düştüğü zaman hiç üzülmediler ve korkmadılar. Amaaan Bitcoin işte haftaya veya önümüzdeki aya kesin çıkar gözüyle bakıldı. Bundan dolayı kimse elindeki Bitcoinleri satmadı. Ama birilerinin elindekileri satamaları gerekiyor ki, diğer birileri Bitcoin alsınlar. E kimse satmayınca bu babalar nasıl alacaklar? Piyasada şuan keriz silkeleme operasyonu var. Kimseye bekleyin veya beklemeyin diyemem ama gözlemlerim bu yönde ve geçen sene, bu fork muhabbetinden önce de bu senenin aynısıydı aslında bakacak olursak..

One day, all people will use crypto money instead of paper money.
ugurszf
Jr. Member
*

Activity: 434
Merit: 1

View Profile
March 27, 2018, 05:37:54 PM

çin takvim dedik olmadı, g-20 bi geçsin dedik olmadı, artık bundan daha aşağıya düşmez dedik o da olmadı. gerçekten artık diyecek bir şey kalmadı ama bir türlü hala yükseliş yok. artık balinalarda devrede yoklar. bakalım sırada daha ne var ve nereye gidiyoruz.
kickkers321
Jr. Member
*

Activity: 56
Merit: 12

View Profile
March 27, 2018, 05:54:36 PM

umudu bence kaybetmemek lazım kesinlikle. bu sürecin yaşanacağını zaten biz biliyorduk. geçen senede aynı senaryo tekrarlandı. İnsanlar yine panik içerisindeydi btc nin yükseleceğine kimse inanmıyordu ama bunu fırsata çevirebilen şimdilerde zengin. Yine aynı pozisyondan geçiriyoruz. Umudunu yitirip piyasadan çekilenler zararına panik satış yapanlar 3 4 ay sonrasında kafalarına taşlara vuracaklar kesinlikle. Bu noktada yapmamız gereken panik kararlar almamak. Bununla kafa yormak yerine başka su dönemde en azından başka şeylerle uğraşabilirsiniz. Bounty programlarına girip az az para kazanın ekran başında olup moralinizi bozacağınıza…
argurbuz
Member
**

Activity: 196

One Token to Move Anything Anywhere

View Profile
March 27, 2018, 06:25:48 PM

Bu gidiş seni benden aldı götürdü be usta. Hold mod on abi bizde herkezde sanırım öyle ama bekle bekle yapçak bir şey yok devam arkadaşlar satmak yok.

mecazherif
Newbie
*

Activity: 280

View Profile
March 29, 2018, 08:52:56 AM

Bence 5 bin doları görecek gibi, ama müsterih olmak lazım eldekini tutmak lazım, kaybetmemek lazım, çok önemli bir dönemeçten geçiyoruz toplulu olarak, bu sınavı başarıyla vermek bize yakışır
sofikurban
Member
**

Activity: 448

View Profile WWW
March 29, 2018, 10:06:53 AM

Bahaneleri bir türlü bitmek bilmiyor kripto para piyasasının ,Piyasanın dibe çakılması için dört koldan resmen bütün kuruluşlar harekete geçmiş durumda , her gün kripto para piyasası için olumsuz  yeni bir haber karşımıza çıkıyor.

Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 »  All
  Print  

Jump to: