Bitcoin Forum
May 04, 2024, 02:39:14 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: QLC token  (Read 291 times)
ripplecanavari (OP)
Member
**

Activity: 630
Merit: 37

View Profile
March 26, 2018, 06:47:17 PM

arkadaşlar selamlar bugün binance de QLC token listelendi  ilk çıktığında güzel pump yedi ve 4800 leri gördü sonrada fiyatı 2 binlere kadar geriledi alım fırsatı olarak düşünüp 2200 civarlarından bir miktar aldım lakin şu sıralar fiyatı 1700-1800 sat arası gidip geliyor siz ne düşünüyorsunuz bu token hakkında değerlenir mi yoksa zararın neresinden dönülürse kardır mantığı satıp kurtulayım mı ?
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714790354
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714790354
Reply with quote  #2

1714790354
Report to moderator
1714790354
Hero Member
*

Ignore
1714790354
Reply with quote  #2

1714790354
Report to moderator
1714790354
Hero Member
*

Ignore
1714790354
Reply with quote  #2

1714790354
Report to moderator
Midesiz
Member
**

Activity: 378
Merit: 20

View Profile
March 26, 2018, 06:55:34 PM

Tokeni bilmem ama binance a girdiyse, muhakkak bir artısı vardır diye düşünüyorum. Piyasa şu an kötü durumda, toparlama başlayınca iyi olur. Tabiki bunlar benim şahsi fikirlerimdir.

ripplecanavari (OP)
Member
**

Merit: 37

View Profile
March 26, 2018, 07:00:49 PM

Issue Price değerinin altında olan nadir tokenlerden şu an
usakli64
Full Member

Activity: 966
Merit: 142

View Profile WWW
March 26, 2018, 07:03:24 PM

Piyasa bu sekilde devam ederse biraz daha dusebilir.  Bence daha fazla alma biraz bekle piyasa sakinlessin sonra al. 

NE MUTLU TÜRK'ÜM DIYENE
hisarardi
Member
**

Activity: 532
Merit: 12

View Profile
March 26, 2018, 07:26:04 PM

arkadaşlar selamlar bugün binance de QLC token listelendi  ilk çıktığında güzel pump yedi ve 4800 leri gördü sonrada fiyatı 2 binlere kadar geriledi alım fırsatı olarak düşünüp 2200 civarlarından bir miktar aldım lakin şu sıralar fiyatı 1700-1800 sat arası gidip geliyor siz ne düşünüyorsunuz bu token hakkında değerlenir mi yoksa zararın neresinden dönülürse kardır mantığı satıp kurtulayım mı ?

son karar senin ama twitter da bilgisi sağlam bir elemana sağlam bir flood yapmıştı. benimde elimde o vakitler az biraz vardı. o flood u okuduktan sonra ciddi bir alım yaptım ve bekliyorum zaten boğa piyasasında qlink ile mth var beklentim olan. siz yinede tekrar araştırmanızı yapın. ben güveniyorum özellikle altyapısının neo tabanlı olması ayrı bir güzellik ve kalite bence...

Face                       Insta                                              MEETING THE CHALLENGES OF SCALING,
     book       Twit         gram         ⟹ Ethereum Basic ⟸               FEE OPTIMIZATION   
               ter                                                                             AND EFFICIENCY
nogoodcoin
Sr. Member

Activity: 370
Merit: 250

View Profile
March 26, 2018, 07:48:14 PM

Zarardan satma derim scam olmadığı sürece. Piyasa kötü haliyle senin tokenide etkilemiştir. Satman mantıksız olur şu zamanda.

▄█
            ██  ██
           ██  ████
          ██  ██  ██
         ██  ██    ██
        ██  ██  ██  ██
       ██  ██    ██  ██
      ██  ██  ██  ██  ██
     ██  ██  ████  ██  ██
    ██  ██  ██  ██  ██  ██
   ██  ██  ██    ██  ██  ██
  ██  ██  ██████████  ██  ██
 ██                    ██  ██
█████████████████████▄  ██  █
                         ██
▀███████████████████████████

█████ █   █ █████      ███          █████████████▄▄    ████            ████     ▄▄██████████      ▄▄██████████
  █   █   █ █         █████         ████████████████    ████          ████     █████████████     █████████████
  █   █████ █████    ███████        ███         ▀███     ████        ████     ███▀              ███▀
  █   █   █ █        ███ ███        ███          ███      ████      ████      ███               ███
  █   █   █ █████   ███   ███       ███          ███       ████    ████       ███               ███
                    ███   ███       ███         ▄███        ████  ████        ███▄              ███▄
                   ███     ███      ██████████████▀          ████████          ██████████▄▄      ██████████▄▄
                   ███     ███      ██████████████▄           ██████            ▀▀██████████      ▀▀██████████
                  ███       ███     ███         ▀███           ████                      ▀███              ▀███
                  █████████████     ███          ███           ████                       ███               ███
                 ███████████████    ███          ███           ████                       ███               ███
                 ███         ███    ███         ▄███           ████                      ▄███              ▄███
                ███           ███   ████████████████           ████           ██████████████    ██████████████
                ███           ███   █████████████▀▀            ████           ███████████▀▀     ███████████▀▀

█  █
█  █
█  █
█  █
█  █
█▄▄
▀▀█
█  █
█  █
█  █
█  █
█  █

█  █
█  █
█  █
█  █
█  █
█▄▄
▀▀█
█  █
█  █
█  █
█  █
█  █
TOKEN-SALE : Apr 16 2018
     DAICO :       May 16 2018

ANN Thread  ■  Whitepaper
■  Twitter
■  Telegram
■  Facebook
sagul
Jr. Member
*

Activity: 420
Merit: 1

View Profile WWW
March 26, 2018, 07:52:21 PM

bir miktarını satıp btc hareketlerıne göre alttan alırsan elindekinin sayısını coğaltabilirsin hocam. Btc hareketi çok önemli

BankDex.io  / Decentralized Exchange
ysakay
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 259

View Profile
March 26, 2018, 07:54:22 PM

Alıyoruz alıyoruzda yine btc ye yükleniyorlar. Hep aynı hikaye. MC 50M azalıyor en az btc düşüyor. Tekrar 50M çıkıyor en çok btc yükseliyor sonra birdaha düşüyor. Eth/BTC 0.12 lerden hiç hissettirmeden 0.60 a getirdiler. Abidik gubidik şeyler bıtkınlık verdi artık.
smdnxt
Newbie
*

Activity: 82
Merit: 0

View Profile
March 26, 2018, 10:54:16 PM

Qlc zararına satılacak bir token değil. Uzun vaadede mutlaka kazandırır. Kısa vaade de ise btc hareketlerine göre günlük yükselişler görebiliriz. Büyük bir ihtimal ileride bittrex'e de girecektir.
JetToken
Jr. Member
*

Activity: 98
Merit: 1

WWW.OAX.ORG - MARKET INTEGRATION PLATFORM

View Profile
March 26, 2018, 10:59:36 PM

Bir Token Binance'ye girdikten sonra hemen bir pump yemekte zaten. Onun için ya öncesinde elde olan bir token olmalı veya biraz beklenilmeli diye düşünüyorum. iost ilk girdiğinde inanılmaz bir pump yedi. Şimdi ise fiyatı, piyasaların da etkisi ile çok düşük. En doğrusu. Girdikten sonra takip edip öyle yatırım yapmak diye düşünüyorum. Yatırım Tavsiyesi Değildir.

OAX - BRIDGE TO TRADITIONAL FINANCE WORLD
OAX - INTEGRATION OF CRYPTOCURRENCY MARKET
■ oax.org ■ bit.ly/BttANN ■ bit.ly/ActiveBounty ■
CEPNIBEY
Member
**

Activity: 560
Merit: 12

View Profile WWW
March 26, 2018, 11:05:23 PM

Binancede coinlerin girdiği gün uzak durmak lazım fiyatın ne olacağını kestirmek zor oluyor. Zaten pump yedi düşer diyorsun yükseliyor bazende tam tersi oluyor.

okanciftci74
Member
**

Activity: 448
Merit: 10

View Profile
March 26, 2018, 11:15:30 PM

Binancec haberi gelince çok iyi fırladı direk pump oldu karını alıp çıkmak çok mantıklı fazla mal göze batar karını al çık bekleme düşmesin
agacsizkoala
Member
**

Activity: 294

View Profile
March 27, 2018, 06:23:44 AM

Hocam genelde binance'a giren koinler ilk bir 5-10 x yapıyor sonra 1 boyunca düşüyor ufak ufak, almadan önce diğer yeni giriş yapmış koinleri inceleyin, yani koinlerin ilk girdiği yere zoom yapın grafikte 1 aylık periyotlar halinde
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2072
Merit: 1137

View Profile
April 07, 2018, 11:04:41 AM

Birbirinden farklı alanlarda olmasına rağmen fiyat politikası açısından bakıldığında hemen hemen aynı dönemde ontology ile binance'a girmiş bir token, arada 1 hafta var. biri yukarı çıkarken diğeri (qlc) aşağıya doğru iniyor  Smiley
Yine fiyat açısından bakıldığında arada bir adet 0 fazla olduğunu görüyoruz hareketlerde yani yakın dönemde 0.00055 satoshiye ulaşan ontology'e karşılık, 1 haftada 0.000055 gibi bir değere ulaşması mümkün gibi!
ikisi de neo temelli projeler, ont'un bazı avantajları var buna da bir ayar çekerler sanırım, sirkülasyondaki token sayısı da eşit gibi (ister misin bu da 50k olsun  Cheesy)
birisi 17x yapmış, qlc eksilerde geziniyor  Huh

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
guzuyu zaten ipleyen yok Wink
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
April 07, 2018, 11:20:42 AM
Merited by wolwoo (1)

qlc ıco fiyatı civarında geziniyor.Yakında bir pump gelebilir ufak da olsa.Neo tabanlı çıkması ayrıca bir avantaj.Takip listesine ekledim.Al-sat için kısa vadede uygun olabilir.Biraz daha beklemekte yarar var.Biraz daha aşağıya düşebilir.Piyasa gerçekten sıkıntılı.Bir dump indirim gelirse alırken kazanılır sonra satılır.
hxres
Member
**

Activity: 429
Merit: 11

View Profile
April 07, 2018, 12:41:25 PM

Bir miktar alıp beklemeye geçtim piyasanın bu durumu olumsuz etkilemez ise iyi diğer türlü biraz daha inebilir fiyatı.
TheEagle1903
Member
**

Activity: 154

ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform

View Profile
April 07, 2018, 12:43:47 PM

yediği pumpın sebebi neydi acaba projesi ve whitepaper'ı incelenmesi lazım alım fırsatı olarak görülüp görülemeyeceğini anlamak için

______________▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █►  arizn  ◄█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂▂______________            ┏━━━━━━━━━━━━━┓
                             A TOKENISED CROWD FUNDING PLATFORM                                         ◄   ICO: 30% BONUS   ►
FacebookTwitterYoutubeInstagramWebsiteWalletTelegramWhitepaper ●    ┗━━━━━━━━━━━━━┛
icegeekfresh
Full Member

Activity: 406
Merit: 100

View Profile
April 07, 2018, 12:45:24 PM

Sevdiğim bir takım ve projeydi, 1750 sats civarından topladım bugün bakalım neler olcak önümüzdeki artış sezonunda, qlc den umudum yüksek fazlasıyla umarım haklı çıkarım da kazanırız.

Ihlamurcubaba
Newbie
*

Activity: 87
Merit: 0

View Profile
April 07, 2018, 02:41:36 PM

Qlc sevdiğim coinlerden benimde.Takımını araştırırsanız zaten toplamanız gerektiğini anlayacaksınız.Bayağı bende topladım.1 dolardan aşağı satmam ben bu coini.
Taratoor
Sr. Member

Merit: 251

🤖UBEX.COM 🤖

View Profile
April 07, 2018, 02:57:31 PM

bir miktar alım yapmayı düşünüyorum ilerleyen dönemde iyi yerlere geleceğini umuyorum binancede listelenmesi ayrı bir güven veriyor.

GLOBAL DECENTRALIZED ADVERTISING EXCHANGE

Token sale: MAY 21

▄█▄       ▄█▄         
                                  █████     █████         
                         ▄██▄      ▀█▀       ▀█▀         
                 ▄█▄     ▀██▀                             
          ▄      ▀█▀                         ▄█▄         
         ▀█▀                       ▄█▄      █████         
                         ▄██▄     █████      ▀█▀         
    ██           ▄█▄     ▀██▀      ▀█▀                   
          ▄      ▀█▀                         ▄█▄         
         ▀█▀                       ▄█▄      █████