Bitcoin Forum
May 22, 2024, 12:56:24 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: ZRX(0x) Coinbase'e girecek ilk ERC-2O Token  (Read 346 times)
Republicofizmir
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 250

View Profile
March 27, 2018, 04:51:54 PM

Zrx in ekibi çok güzel zaten, iyi pump yedi ama piyasa düşerken onun da pek fazla şansı yoktu yani resmen arada kaynadı. Herkes daha yüksek olup düşen coinlere yöneldi ama piyasa düzelince o da yerini alacaktır
Neo--
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 288

View Profile
March 27, 2018, 07:27:51 PM

ZRX'de bir borsa projesi coinbase bunu göz önüne alip eklemezse sasirmam. Ilk eklenecek coinlerden birisi EOS olacaktir sonrada BAT.
karayaman
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile WWW
March 27, 2018, 09:49:36 PM

güzel bir artış yakaladı valla biz hala icx eos neo da beklemeye devam edelim hadi zrx i anladım ont ye ne oluyor onu çözemedim
cercitolga4545
Sr. Member

Activity: 714
Merit: 250

View Profile
March 27, 2018, 09:52:23 PM

Çok dikkatli hareket etmek lazım 60k 70k civarında 6-7 aydır hodl yapan bir arkadaş var onun gibiyseniz mesela rahat rahat hodla devam ancak, olumsuz bir haberde direkt çakarlar aşağı aman dikkat.
ksteve96
Full Member

Activity: 624
Merit: 125

alcedoplatform.com

View Profile WWW
March 27, 2018, 10:02:48 PM

Coinbaseye girecek haberiyle dahi anında yükselmiş, bir de coinbase listelese ne olur acaba. ZRX’in Coinbase’de  listelenme ihtimali yüksek ama emin olmak zor.

𝗔𝗟𝗖𝗘𝗗𝗢  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   Making Cryptocurrencies Accessible For Everyone!         Made in
██████████████████████████████████████████       GERMANY
     𝗔𝗡𝗡     𝗪𝗵𝗶𝘁𝗲𝗽𝗮𝗽𝗲𝗿     𝗙𝗮𝗰𝗲𝗯𝗼𝗼𝗸     𝗧𝘄𝗶𝘁𝘁𝗲𝗿     𝗠𝗲𝗱𝗶𝘂𝗺     𝗕𝗼𝘂𝗻𝘁𝘆     𝗧𝗲𝗹𝗲𝗴𝗿𝗮𝗺              🇩🇪 🇩🇪 🇩🇪
aamirsuh
Full Member

Activity: 686
Merit: 101

View Profile
March 27, 2018, 10:15:30 PM

ZRX ta en baştan beri beğendiğim bir projeydi halada populerliğini koruyor çok olumlu söylentiler bunlar olumsuzlukla bile sonuçlansa zrx fiyatı yine yukarıda tutanmayı başarabilir.
NBASKOR
Newbie
*

Activity: 212
Merit: 0

View Profile
March 27, 2018, 11:04:48 PM

İyi sıçrayış yapmış token bunun sebebide direk belli coinbase in bu haberinden sonra ilk girebilecek tokenın bu olmasını düşündü millet olabilirde ceosu advisormuş neden advisor olduğu projeyi sokmasın borsaya
snykutlug
Member
**

Activity: 448
Merit: 17

View Profile
March 28, 2018, 12:23:46 AM

Girebilir girmesinede ne zaman girecek vede şu sıralar girerse bi yararı olmaz çünkü piyasa felaket tellalı gibi haber geliyor durmadan o yasaklıyor bu yasaklıyo
Elysio (OP)
Full Member

Activity: 658
Merit: 153

View Profile
March 28, 2018, 12:31:01 AM

Hiçbi tokenden emin olmak zor şimdi bugün bu zrx i konuşuruz adamlar gider yarın başka token sokarlar ama en büyük destek noktam Coinbase CEO'su advisor olması bundan kaynaklı girme ihtimali yüksek ZRX'in
zdrovie
Full Member

Activity: 420
Merit: 100

View Profile
March 28, 2018, 12:54:27 AM

bu haberden çok iyi etkilendi zrx bugün bi pump yedi zaten ama sonrasında fiyatı biraz düştü tabi.bu ara al-sattan korktuğum için hiçbir işlem yapmadım yine sadece izlemekle yetindim piyaswa öyle bir hal aldıki cesaretimi kırdı resmen amk.ethereumda bekliyorum ona bişey olmaz diye oda düşmeye başladı.bakalım sonumuz nasıl olacak inş eth daha fazla düşmez

▀▀▀▀▀▀     SWIPE  │ Monetizing mobile engagement data, on the blockchain    ▀▀▀▀▀▀
▄▄▄▄         Whitepaper       Telegram       Twitter       Medium       Reddit          ▄▄▄▄
Ridcan
Member
**

Activity: 476
Merit: 31

View Profile
March 28, 2018, 01:07:42 AM

Bence de zrx coinbase eklenecek coinlerden birisi iyi yerlere gelecek ve şuan piyasa kırmızı olmasına rağmen kendini korumayı başardı ilerleyen zamanlarda alım fırsatı verince almayı düşündüğüm coinlerden birisi
CEPNIBEY
Member
**

Activity: 560
Merit: 12

View Profile WWW
March 28, 2018, 02:14:39 AM

Bende böyle düşünüyorum. Zaten coinbasenin çok fazla tokeni alacağını düşünmüyorum.Baba bir kaç tokeni alacaklardır.

tfntvl
Member
**

Activity: 252
Merit: 11

View Profile
March 28, 2018, 05:59:25 AM

zrx beni hayata döndüren coinlerden biridir 3 k dan aldım 15 k da sattım allah bereket versin. geçenlerde baktım 5 k ya düşmüş yine aldım hala tutuyorum yine 15 te satarım allahın izniyle Smiley projesi çok güzel deniyor ytd.
kukoc
Newbie
*

Activity: 196
Merit: 0

View Profile
March 28, 2018, 06:19:07 AM

ZRX benimde sevdiğim coinlerden biridir. genellikle piyasa yönlü hareket etse de artışlarda sağlam çıkışlarla yüksek marjlar gösterebiliyor. projesinin sağlam olduğunu da biliyorum takip edilecek coindir vesselam
hiburak
Hero Member

Activity: 1655
Merit: 600

View Profile
March 28, 2018, 08:07:05 AM

Zrx, coinbase'e zamanı geldiğinde girebilir ama Omg, Augur, Bat, Golem dururken ilk girecek tokenin Zrx olması çok olası görünmüyor.
Monkey1
Hero Member

Activity: 868
Merit: 500

View Profile
March 28, 2018, 08:58:41 AM

Zrx, coinbase'e zamanı geldiğinde girebilir ama Omg, Augur, Bat, Golem dururken ilk girecek tokenin Zrx olması çok olası görünmüyor.

OmiseGo , Request Network veya raiden network olabilir fakat Bat, Augur ve Golem sanmıyorum ilk olacaklarını .

▄▄█████▄▄
         ▄▄███████████▄▄
      ▄▄█████████████████▄▄
   ▄▄███████████████████████▄▄
 ▄█████████████████████████████▄
█████████████████████████████████
████████▀▀  ▀██▀       ▀▀████████
███████  ▄████  ███████▄  ███████
███████ █████  ██████████ ███████
███████ ██████████  █████ ███████
███████  ▀███████  ███▀   ███████
████████▄▄        ██   ▄▄████████
 ▀█████████████████████████████▀
   ▀▀███████████████████████▀▀
      ▀▀█████████████████▀▀
         ▀▀███████████▀▀
            ▀▀█████▀▀

.THRIVING CRYPTOCURRENCY..
.MARKET WITH CRYPTOBONDS..

▄▄▄▄  ▄▄▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄▄▄  ▄▄▄▄
████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██

INITIAL COIN OFFERING
SEPTEMBER 30

██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
██████
         ▄▄████████▄▄
     ▄████████████████▄
   ▄███▀▄▄▄▄▄▄▄ ▀███████▄
  █████ ███████ █▄▀███████
 ██████ ███████ ███▄▀██████
▐██████ ███████▄▄▄▄▄▄ █████▌
▐██████ █▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█ █████▌
▐██████ █▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█ █████▌
 ██████ █▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█ █████
  █████ █▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█ ████
   ▀███▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄██▀
     ▀████████████████▀
        ▀▀████████▀▀

...READ THE....
.WHITEPAPER.

▄▄████████▄▄
     ▄████████████████▄
   ▄████████████████████▄
  ███████████████▀▀  █████
 ████████████▀▀      ██████
▐████████▀▀   ▄▄     ██████▌
▐████▀▀    ▄█▀▀     ███████▌
▐████████ █▀        ███████▌
 ████████ █ ▄███▄   ███████
  ████████████████▄▄██████
   ▀████████████████████▀
     ▀████████████████▀
        ▀▀████████▀▀
TWITTER
FACEBOOK
MEDIUM
REDDIT
GITHUB
SLACK
ziya1453
Full Member

Activity: 1358
Merit: 193

View Profile
March 28, 2018, 10:46:42 AM

anlık al sat işleriyle uğraşmıyorum. ama kripto piyasasında çok kötümser hava uzun yıllar devam etmediği sürece zrx in orta ve uzun vadede çok gzel kazandıracağını düşünmekteyim. tabi dediğim gibi piyasada sıkıntı olmazsa.
xiaoyum
Full Member

Activity: 266
Merit: 100

Blockchain with solar energy

View Profile
March 28, 2018, 11:34:15 AM

Zerox konusunda iyimser olanlardanım. Çoğu insan erc20 nin modasının geçtiğini düşünüyor ama kesinlikle katılamıyorum. Ayrıca coinbase e girmesinin o kadar önemli olup olmadığını bilmiyorum. Basit bir pump tan ne olur ki?

▀▀▀▀▀▀▀  [     CRYPTOS⚫LARTECH      ]  ▀▀▀▀▀▀▀
  White Paper     ||   BLOCKCHAIN & ENERGY FOR A BETTER WORLD   ||     One Pager 
Telegram      Facebook      Twitter      [[     TOKEN SALE is LIVE     ]]      Medium      Youtube      Reddit
nascasto
Full Member

Activity: 504
Merit: 102

PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN

View Profile
March 28, 2018, 02:33:27 PM

Advisor ekibi zaten silme coinbase yöneticileriyle doluydu zaten bunun olacağı belliydi. Böylelikle erc20 tokenlerinin de önü açıldı coinbasede coinbase benim en güvendiği borsa. Para yatırım işlemleri bile çok çetrefilli güvenlik yüzünden. Umarım güzel tokenler alırlar da biz de seviniriz.

Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: