Bitcoin Forum
June 25, 2024, 07:45:59 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 »  All
  Print  
Author Topic: Yeni sebep yine düşüş!  (Read 707 times)
yns1903
Member
**

Activity: 756
Merit: 16

View Profile WWW
March 27, 2018, 01:00:30 PM

Düşüş yaptırmak için sebep aranıyor her seferinde. Bana göre yaza doğru piyasa yine çok yüksek seviyelere çıkar. Çıkış zaman alıyor ama düşüş çok kısa sürede gerçekleşiyor. Tek bir haberle bile anında 1-2 bin USD düşüş oluyor. Artık toparlanma sürecine giriyoruz

HartmaniA
Hero Member

Activity: 953
Merit: 504

View Profile
March 27, 2018, 01:17:22 PM

Bu düşüşleri değerlendirmek gerekiyor diye düşünüyorum. Her düşüşte bir miktar alıp kenara koysak, yükselince satsak bitcoin miktarımızı biraz olsun artırırdık. Tedirgin olmak yerine fırsata çevirmek gerekiyor.
Altcoin Agent
Hero Member

Activity: 798
Merit: 500

Sovryn - 300-500% APY on USDT Deposit

View Profile
March 27, 2018, 01:26:22 PM

İşte problemde orda başlıyor, herkes dip oldu artık düşmez deyip alıyor ama malesef dahada düşüyor eldeki miktarı arttırmak isteyende azaltmış oluyor.Bu dönemde trade yapan çok iyi kazanabilir ama tam tersi kayıpta edebilir.ben ise beklemeyi seçtim ve halada bekliyorum.unutmayın geçensene piyasa nerden nereye geldi.bu sene sadece marketcap 2 3x yapsa razıyız

.The DeFi for Bitcoin Platform.            ███   ███
           ███   ███
          ███   ███
         ███   ███
        ███   ███
       ███   ███
      ███   ███
     ███   ███
    ███   ███
   ███   ███
  ███   ███
 ███   ███
███   ███
▄  ▄██████████████████████▄  ▄
 ▀▄ ▀████████████████████▀ ▄▀
  ▀█ ▀████▀ ▄▄            █▀
   ▀█▄ ▀█ ████████████▀ ▄█▀
     ██▄ ▀▀▀▀▀▀▀▀▀███  ██
      ███      ▀█▄ ▀ ▄██
       ███▄ ▀█████ ▄███
        ████ ▀██▀ ▄███
         ▀███▄  ▄███▀
          ▀███▄ ▀██▀
            ████▄ ▀
             ████▀
              ▀█▀
SOVRYN███   ███
 ███   ███
  ███   ███
   ███   ███
    ███   ███
     ███   ███
      ███   ███
       ███   ███
        ███   ███
         ███   ███
          ███   ███
           ███   ███
            ███   ███
.300% APY on USDT Deposits.
████████████████████████████
████████▀▀▄██████▄▀▀████████
███████  ▀        ▀  ███████
██████                ██████
█████▌   ███    ███   ▐█████
█████▌   ▀▀▀    ▀▀▀   ▐█████
██████                ██████
███████▄  ▀██████▀  ▄███████
█████████████████▀▀  ███████
█████████████▀▀      ███████
█████████▀▀   ▄▄     ███████
█████▀▀    ▄█▀▀     ████████
█████████ █▀        ████████
█████████ █ ▄███▄   ████████
██████████████████▄▄████████
scholes83
Newbie
*

Activity: 195
Merit: 0

View Profile
March 27, 2018, 01:38:20 PM

Piyasayi domine eden BTC ve  BTC Dominance: 44.9%. Bu rakam cok asagilara inmisti. Piyasanin bu halde de olmasinin en buyuk sebebi de BTC yi  elinde tutanlarin piyasayi manuple etmesi. Bu oran 50 gectiginde piyasa duzelecek.
turkmachiavelli
Full Member

Activity: 434
Merit: 100

View Profile
March 27, 2018, 01:51:47 PM

Piyasa boğa sezonuna geçmek için bir kıvılcım arıyor bence. Bu kıvılcımın nasıl ve nereden geleceği bilinmez fakat umarım en kısa sürede gelir çünkü piyasada ki düşüş bir çok insanı ürküttü ve piyasadan kaçırdı.

alpsea
Copper Member
Hero Member

Activity: 1274
Merit: 555

https://refpa28543.top/L?tag=d_286347m_1264c_&site

View Profile
March 27, 2018, 03:52:21 PM

Pek fazla durumu idrak edemesemde harbiden piskolojik baskı uygulanıyor gibi. Kırılgan yatırımcı dökülüyor inatçı yatırımcı piyasayı ayakta tutuyor. Belki de gelecek vakitteki pump habercisidir bilemeyiz.

ozlemt4296
Member
**

Activity: 350
Merit: 10

CAT.EX Exchange

View Profile
March 27, 2018, 04:05:32 PM

Düşürmek için uğraşıyorlar bı sebeb buluyorlar mutlaka ama bu düşüşü firsatada çevirme imkanımız var her düşüşte bir miktar alıp kenara koyup bekletsek ve yükseliş yaptığında sarsak birazda olsa bitcoin miktarını arttirabiliz  ama yavaş yavaş kendini toparlamaya başladı yükseliş yakında başlayacak umarım

thefunkybits
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1000

View Profile
March 27, 2018, 04:15:28 PM

düşüşte bir fırsattır ama kenarda usd'si olan için.benim gibi ethereumda veya btc de bekleyenler içinse aslında pek birşey ifade etmiyor.çünkü eth bazlı tokenler eth düştüğü için usd olarak değer kaybetmiş görünsede eth bazında aynı seviyede kalmış oluyor.yani ucuzdan girmek gibi bir durum zor ama elinde usdt tutanlar için gerçekten fırsat var diyebiliriz.bu dönem giren yatırımcılar iyi kar edebilir.
Sobe038
Full Member

Activity: 252
Merit: 103

View Profile
March 27, 2018, 04:34:43 PM

Gün geçmiyor ki Btc ve altlar düşmek için yeni sebep ve bahaneler bulmasın. G20’den bi halt çıkmayınca önce tweeter yasağı geldi ardından da reddit Btc ödemesini kaldırdı. Sıkıntı yapmayın 1-2 güne 9000 olur bu seferde başka bi sebep bulur ve başına vurup otururlar toto üstü.

Twitter ve reddit in ödemeleri kaldırması çok da büyük haberler değil . Bu kadar düşüremezler . Başka bir sebep olması gerekiyor veya artık sebepsiz yere düştüğünü ve yükseldiğini kabul etmemiz gerekiyor .

sana okadar katılıyorumki dostum anlatamam piyasa tamamen varsayımlardan ibaret şu sıra zaten piyasa okadar kötüki kazanma şansımız yok sanırım artık ve piyasada herşey sebepsiz yere oluyor tabi kötü haberlerinde etkisi varsanırım napıcaz dostlar büyük zarara uğradık
dewilboys
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 250

View Profile
March 27, 2018, 04:39:31 PM

Fırtına öncesi sessizlik,piyasa Nabız yokluyor ama artık pokunu çıkardılar bir an önce yükseliş başlamalı.
krm4700
Full Member

Activity: 490
Merit: 105

View Profile
March 27, 2018, 04:43:05 PM

bu sebebin bu kadar uzun vadeli düşüşü etkileyeceğini bekliyordum ama kısa vadede düşüş etkildeidği için anlamak zor.

► StudentCoin◄ ♦ Platform to create personal, DeFi and NFT Tokens♦ ► StudentCoin◄
───●●───●●───●●───●●───●●─[   Bounty Detective   ]─●●───●●───●●───●●───●●───
Website◂ | ▸Twitter◂ | ▸Facebook◂ | ▸LinkedIn◂ | ▸Telegram◂ | ▸Reddit◂ | ▸Instagram
Republicofizmir
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 250

View Profile
March 27, 2018, 04:45:29 PM

Sürekli olarak düşüş yaşanıyor artık gün geçmiyor ki iyi bir haber çıksın da durumlar düzelsin ama malesef bize ancak bu durumu fırsata çevirmek düşüyor ya pes edip elindekilerden olacaksın ya da alıp kenarda yükselmesini bekleyeceksin
ozcanucler
Member
**

Activity: 238
Merit: 10

One Token to Move Anything Anywhere

View Profile
March 27, 2018, 04:54:20 PM

Bitoinin kırılmaları veya en küçük olaylarda kırmızaya bürünmesi sanırım en sıkıntılı sorunu diye düşünüyorum. Bİtcoinin daha güçlü olması lazım.

hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
March 27, 2018, 05:04:34 PM

psikolojik bir savaş haline geldi bence kriptopara borsaları.
Malum çok popüler şuanda. Devletler ve balinaların yaptığı hareketler sonucunda bu iniş ve çıkışlar oluyor.
Gerçekten ayakta durmakta zorlanıyoruz umarım en kısa sürede kendimize geliriz

kardeş konu ile alakası yok ama imza kampanyasını kopyalarken mouse ile yapmışsın ve imza eksik kopyalanmış. 2-3 harf. bundan dolayı senin imza eksik çıkıyor aynı imzadayız benim gibi gözükmesi lazım. onu tekrar bountyhive sitesine git ve imza koduna tıkla açılan sayfanın sağ üst tarafında imzayı kopyala yazar ona bas ve ondan sonra yapıştır.
ksteve96
Full Member

Activity: 624
Merit: 125

alcedoplatform.com

View Profile WWW
March 27, 2018, 05:13:55 PM

Piyasada sürekli bir düşüş beklentisi olması yatırımcıları tedirgin ettiğinden kaynaklanıyor bu düşüşler. Kripto paralarla ilgili her haberin olumsuz etki edeceği düşüncesi piyasaya hakim şu anda.

𝗔𝗟𝗖𝗘𝗗𝗢  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   Making Cryptocurrencies Accessible For Everyone!         Made in
██████████████████████████████████████████       GERMANY
     𝗔𝗡𝗡     𝗪𝗵𝗶𝘁𝗲𝗽𝗮𝗽𝗲𝗿     𝗙𝗮𝗰𝗲𝗯𝗼𝗼𝗸     𝗧𝘄𝗶𝘁𝘁𝗲𝗿     𝗠𝗲𝗱𝗶𝘂𝗺     𝗕𝗼𝘂𝗻𝘁𝘆     𝗧𝗲𝗹𝗲𝗴𝗿𝗮𝗺              🇩🇪 🇩🇪 🇩🇪
Crypto Koala
Member
**

Activity: 406
Merit: 12

View Profile WWW
March 27, 2018, 05:34:40 PM

9000 civarından satan bir kitle var sanki. 9000 e her değdiğinde bir süre takılıp sonra sağlam satış oluyor.

cabbarlana
Full Member

Activity: 448

send and receive money instantly, w/no hidden cost

View Profile WWW
March 27, 2018, 05:47:57 PM

Aynen ben de katılıyorum bir balina kitlesi değerleri sürekli aşağı çekmek için çalışıyorlar, demek ki tam istedikleri noktaya çekemediler. Biraz daha aşağı çekip piyasadaki coinleri toplayıp yükseltecekler gibi piyasayı

Hopewithmoney
Full Member

Activity: 350

View Profile
March 27, 2018, 05:56:49 PM

Bı reddit ödemesi muhabbeti o kadar öldürür mü bu piyasayı pek emin değilim ama yine de piyasanın toparlanmasına az kaldığını düşünüyorum öyle hem altlar hem de bitcoin derin bir nefes alacak
dedoleec
Newbie
*

Activity: 126
Merit: 0

View Profile
March 27, 2018, 06:05:20 PM

Tahminlerime göre bitcoin 2019 başında bir pizza parasına denk gelecek..Smiley Ama şöyle çok güzel bol malzemeli bir pizza alınabilecek..Smiley Şaka bir yana da gerçekten de piyasa düşmek için sebepler arıyor. En ufak bir rüzgardan nem kapıyor. İnşallah en kısa zamanda toparlar.
Sectant
Jr. Member
*

Activity: 196
Merit: 2

View Profile
March 27, 2018, 06:09:34 PM

Piyasanın sürekli yukarı eğilimindeki korkunçluğa kimse değinmemiş ,doğası gereği bu tarz sert inişler ve düşüşler kripto para dünyasının bel kemiğidir olaylara at çerçevesinden tek açı ile bakmayı bırakın.
Pages: « 1 [2] 3 4 5 »  All
  Print  

Jump to: