Bitcoin Forum
May 11, 2024, 06:54:40 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4]  All
  Print  
Author Topic: Ethereum Kırılma noktasını geçti düşüş başladı mı ?  (Read 466 times)
bulson
Full Member

Activity: 322
Merit: 101

https://owloper.com

View Profile WWW
March 29, 2018, 08:00:39 PM

Ethereum un fiyatı genelde bitcoin in %10 u yada yakınında seviyelerde takip ediyordu fakat bu son 1 ayda eth ekstra bir düşüş yaşadı.Ben tekrar toparlayacağını düşünüyorum açıkcası bu düşüş geçici bir düşüş olarak görüyorum.
"There should not be any signed int. If you've found a signed int somewhere, please tell me (within the next 25 years please) and I'll change it to unsigned int." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
dedoleec
Newbie
*

Activity: 126
Merit: 0

View Profile
March 29, 2018, 08:12:07 PM

Etherium yapma ya kardeşim, düşme çık yukarılara. Ama şöyle bir gerçek var ki ether düşerse tüm altlar düşer. Ether çıkarsa tüm altlar çıkar.
avalonn
Full Member

Activity: 728
Merit: 151

View Profile
March 29, 2018, 08:15:18 PM

ethereum un bu denli çakılmasında çöp icolarında payı var sanırım..ico devleri deli gibi ether bozduruyor sanırım..ether 1000 $ civarlarında iken yatırım toplayan ico devlerini düşünün...3-4 kat adam zarar etmek istermi bastı etherleri borsada çat çat çat sattı  Grin ( tahminim böyle kesin bişey değil yani)

bunun haricinde bir de eos olayı var tabi şerefsizler 400k ether satmışlar  Smiley
jesselui
Full Member

Activity: 854
Merit: 109

Trident Protocol | Simple «buy-hold-earn» system!

View Profile
March 29, 2018, 08:45:35 PM

Riskli bölgenin üzerine çıktı artık önünü alamaz ciddi bir düşüş olacak uzun sürede kendisine gelmez gibi duruyor ama bakalım,piyasa daha çok kan ağlayacak gibi

Simple «buy-hold-earn» system!      │      TRIDENT PROTOCOL      │      HIGH FIXED APY  >>> 382,945%
THE HIGH PAYING AUTO-STAKING & AUTO-COMPOUNDING PROTOCOL

██████████████|               Twitter               |              Telegram              |                Reddit                |██████████████
HyperLup
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 252

View Profile
March 29, 2018, 08:47:09 PM

Ethereumu düşürenler daha alttan toplayarak elllerindekini katlayacaklardır oturup zarar bekleyecek halleri yok zira, şahsen bulunmaz bir fırsat olarak görüyorum bu rakamları Ethereum için, Bitcoin için de öyle.
frtmr
Full Member

Activity: 616
Merit: 108

View Profile WWW
March 29, 2018, 08:50:41 PM

Ethereum için ema200 üzerine çıkmadan her artışta satış baskısı olacaktır. Dolar olarak 600$ ın biraz üstü gibi.   
seymenyunus1654
Member
**

Activity: 224
Merit: 14

View Profile
March 29, 2018, 08:53:23 PM

Ethereum tüm altcoinlerin yerini belli eden coindir bana göre. Btc düşüşünde bir ara stabil kalmayı başarıyordu. Btc düşerken insanların tercihi ethereum'a geçmek oluyordu fakat şimdi öyle olmadı. Fakat eth'ın artık alım seviyesi geldi. Rsi'da pozitif uyumsuzluk var. Dönüş bence yakındır.
gulypz
Member
**

Activity: 476
Merit: 10

View Profile
March 30, 2018, 12:00:48 AM

Kırılma noktasını geçti düşüş noktasınıda geçti yer kabuğuna dayandı. Biraz daha inerse güney kutbundan çıkacak harbiden yeter artık dönmeli artık.
omerchip
Full Member

Activity: 268

View Profile WWW
March 30, 2018, 12:03:51 AM

ya yeter artık güvenli limanlarımız teker teker çöker oldu her sey balina oyunu arkadaslar tam düsüs baslamadan once tetherle ilgili deli haberler çıkmıştı söyle çökecek böyle bitecek diye insanlar tethere geçmesin ya da tetherlerini satsınlar diye hatta tether bile yakıldı sonra noldu titanic olduk, gecen gün yeni tetherler piyasaya sürüldü,volume 1trilyonu geçer en geç agustos izleyin

jawlue94
Jr. Member
*

Activity: 98
Merit: 2

View Profile
March 30, 2018, 12:38:43 AM

En büyük korkum emek verip katıldığım airdroplar ve bountyler. Ethereum kendini toparlamazsa bir çok altcoin ve buna bağlı olarak benim gibi küçük yatırımcılar pert olucaz gibi duruyor. İlk defa piyasayı bu halde görüyorum. G20 den gelen haber piyasayı canlandırır diye beklerken, tam tersi bir düşüş var. Regulasyondan önce projeler bir an önce ico yapıp, borsaya cıkmayı hedefliyor. Ee buda ethereum tabanlı. Açıkçası durumu ve geleceği kestirmek zor.

──『 JOY TOKEN 』──
Infrastructure Protocol for the Gaming Industry (https://joytoken.io/)
jesselui
Full Member

Activity: 854

Trident Protocol | Simple «buy-hold-earn» system!

View Profile
March 30, 2018, 08:14:26 PM

Ethereum kırılma noktasınıda geçti artık yok olma noktasına gidiyor umarım bir şekilde durur bu düşüş,dört gözle bekliyorum güzel günleri.

Simple «buy-hold-earn» system!      │      TRIDENT PROTOCOL      │      HIGH FIXED APY  >>> 382,945%
THE HIGH PAYING AUTO-STAKING & AUTO-COMPOUNDING PROTOCOL

██████████████|               Twitter               |              Telegram              |                Reddit                |██████████████
Pages: « 1 2 3 [4]  All
  Print  

Jump to: