Bitcoin Forum
June 30, 2024, 01:50:25 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  
Author Topic: Trader'ları Zengin Etmek Değil, Dünyayı Değiştirmek  (Read 575 times)
neyney
Jr. Member
*

Activity: 224
Merit: 1

View Profile WWW
June 12, 2018, 03:25:15 PM

Doğru söylemiş ama ben parama bakarım şuan için teknoloji bana bir şey ifade etmiyor. Üç beş yıl sonra tam olarak hayatımıza girince değişir her şey.

BLOCKMASON LINK
Create Web APIs From Any Smart Contract
bulson
Full Member

Activity: 322
Merit: 101

https://owloper.com

View Profile WWW
June 12, 2018, 03:28:11 PM

Boğa piyasasında elimdeki coin ve tokenlerin değeri toplamda 3K'lık yatırımla 37K'ya kadar çıkmıştı. şuan 10K bile etmiyor. Bu teknolojiye güvenen arkadaşlar benim gibi ölümüne hodl yapanlar, zaman zaman kardan zarar edebiliyor ancak uzun vadede akla hayale gelmeyecek paralar kazanacaklarına canı gönülden inanıyorum.

Vitalik Başkanın bir sözü var;

“İlk olarak üretilen tokenin/coinin ne amaçla kullanılacağına bakarım. Eğe bu token/coin  yerine Ethereum kullanılmış olsaydı proje daha kötü mü gidecekti? Eğer cevabımız hayır ise ICO gerekli değildir.”

Eğer bu vecizedeki kriteri sağlayan bir ico bulduysanız ve bütçeniz uygunsa alın unutun bir müddet. Yok ben günlük/haftalık neyse artık Trade yaparım; 2 seneye gözleri bozarım, 3 seneye ülser, 4 seneye kellik gibi hedefleriniz varsa o da sizlerin bileceği iş Smiley

Hahah son satırı okurken güldüm sonra düşündüm haklısın, insan ağlanacak haline gülüyor işte 😀 uykusuzluk, sabah akşam ekrandan kopamama eyvallah ama kendi adıma hiç bi zaman  kendimi yıpratacak kadar üzülmedim.Kellik harici kendimi gördüm. Zaten üzülecek miktarda yatırımı olan varsa biran önce yatırımını tekrar gözden geçirsin.
complexity7
Member
**

Activity: 252
Merit: 10

View Profile
June 12, 2018, 05:12:17 PM

1)traderları zengin etmek 2)Blockchain teknolojisi bu işle uğraşan 100 kişiye sorsak hangisinin cevabı Blockchain teknolojisi olurdu kimse kimseyi kandırmasın çoğunluğun amacı para kazanmak normal olarak şu anki paraların hiçbirini gelecekte kullanacağımızı düşünmüyorum ama ilereyen zamanlarda dijital paraya devletlerin geçeğini düşünüyorum bizde bu teknolojiye katkımız denekler olarak tarihe geçeriz

Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  

Jump to: