Bitcoin Forum
July 03, 2024, 04:55:07 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 »  All
  Print  
Author Topic: Piyasa düzelecek mi?  (Read 1597 times)
entegre78
Jr. Member
*

Activity: 196
Merit: 5

View Profile WWW
March 29, 2018, 07:31:20 PM

Arkadaşlar hep aynı şey oluyor bezdirene kadar bekle bezdirince topla.
Zirveye çıkana kadar sessiz ol,zirvedeyken fomo yarat bekle ve kafasına çak.
Bu yıllardır böyle.
Ya zaten öyle harika projeler varki piyasa için umut verici.Biraz sakin olun.
onlar normal piyasa hareketlerinde olan durumlar
şu an piyasa normal değil her türlü düşüş var, kaçış yok

www.livecoinprice.tk       www.gamebegin.tk
tanatoid
Jr. Member
*

Activity: 157
Merit: 3

View Profile WWW
March 29, 2018, 08:14:42 PM

Valla benim temennim piyasanın düzeleceği yönde ama tam düzeliyo derken de bu sefer geri düşüyor "ağam bizimle eğleniir" repliği geliyor aklıma. Sabretmeye devam ediyorum.  Grin

korona ♛ CROWN YOUR LIFE! ♛ Be always in control with the Korona Coin.
hjbn
Newbie
*

Activity: 154
Merit: 0

View Profile WWW
March 29, 2018, 09:07:49 PM

Bu piyasa bir daha düzelmez, elimizdekileri sessizce tere yağından kıl çeker gibi aldılar. Bize de sakin olun panik yapmayın bekleyin deyip kendileri piyasadan çıktılar. Enayiler mi bir daha girsinler. Bizde bir umut bekliyoruz.
teleskopta
Member
**

Activity: 154
Merit: 10

View Profile
March 29, 2018, 09:19:57 PM

yeni ters haberler ile düşme eğrisi var yarın toparlanır
markandum
Member
**

Activity: 266

View Profile
March 29, 2018, 09:36:33 PM

Piayasa düzelecek hevesiyle 3 aydır bekleyip duruyorum. Şu bir kaç gündür ümidimi yitirmiş durumdayım elimdekileri satıp çıkmayı düşünüyorum ciddi ciddi. Nisan ayı son şans.

[/center]
entegre78
Jr. Member
*

View Profile WWW
March 29, 2018, 09:43:25 PM

Bu piyasa bir daha düzelmez, elimizdekileri sessizce tere yağından kıl çeker gibi aldılar. Bize de sakin olun panik yapmayın bekleyin deyip kendileri piyasadan çıktılar. Enayiler mi bir daha girsinler. Bizde bir umut bekliyoruz.
yanlış bir tahmin
piyasadakiler çıkış yapmadı, ( sonradan girenler çıkmış olabilir, önemli değil onlar )
düşüş devam edecek
ancak bu durum bitcoinin çok değerli olduğunun sonucunu değiştirmez
çok ciddi düşüşler olacak, ona göre kalbinizi kontrol edin
satışların bitmesi lazım, satışlar bitmeden yükseliş yok, satışları karşılayacak kadar piyasa gücü yok

entegre78
Jr. Member
*

View Profile WWW
March 29, 2018, 09:48:04 PM

Piayasa düzelecek hevesiyle 3 aydır bekleyip duruyorum. Şu bir kaç gündür ümidimi yitirmiş durumdayım elimdekileri satıp çıkmayı düşünüyorum ciddi ciddi. Nisan ayı son şans.
sen piyasayı tehdit mi ediyorsun
hahahahahaha Smiley
sanki seni dinleyecek
elindekilerin değeri azalacak buna hazırlıklı ol, ağlama, ağlayacaksan hiç girme

kulmagu
Member
**

Activity: 308

View Profile
March 29, 2018, 09:55:37 PM

piyasa çok yakın zamanda düzelmez. Yaza kadar bu seviyelerde dolaşacaktır. Yazın başından itibaren 10 bin dolar seviyeleri geçilir yaz sonuna 20 bin doları bulur diye tahminde bulunuyorum. Bekleyip göreceğiz.
mypat3op
Full Member

Activity: 420
Merit: 100

View Profile
March 29, 2018, 10:03:14 PM
Last edit: March 30, 2018, 05:45:08 PM by mypat3op

Piyasa düzelecek ama ne zaman, elbette tam da herkesin sabrı tükenip bitip sattığı zaman. Yeterince sabrı olmayanın maalesef böyle piyasalarda işi yoktur, bu piyasa adamı rezil de eder vezir de eder.
ramsay snow
Full Member

Activity: 630
Merit: 103

View Profile
March 30, 2018, 11:39:57 AM

piyasa çok yakın zamanda düzelmez. Yaza kadar bu seviyelerde dolaşacaktır. Yazın başından itibaren 10 bin dolar seviyeleri geçilir yaz sonuna 20 bin doları bulur diye tahminde bulunuyorum. Bekleyip göreceğiz.

yaza kadar bu seviyelerde dolaşması imkansız. düşüş devam edecektir, 5000 dolarları dahi görebiliriz. daha sonra sağlam bir yükseliş olacak tabi, o ayrı Smiley zaten hepimiz o düzelmeyi bekliyoruz

jorgesalcedo
Member
**

Activity: 728

Trphy.io

View Profile
March 30, 2018, 02:24:33 PM

Olan oldu. Bu saatten sonra bize tek düşen şey beklemek.
Herkes pozisyonunu aldıktan sonra iyi bir yükseliş gelebilir..

TURCAN
Full Member

Activity: 230

View Profile
March 30, 2018, 02:58:36 PM

şuan piyasa biraz çalkantıda olmaz dediğimiz şeyler oluyor ama inanıyorum ki bu düşüş en sonunda duracak ve eski günlerdeki fiyatları yaka lıcaz biraz sabır......
Koioss
Member
**

Activity: 364

View Profile
March 30, 2018, 04:39:12 PM

Şu an o kadar dalgalı ki piyasa yorum yapmak gerçekten çok zor. Alım yapmak da satış yapmak da tedirgin ediyor.
Ama ben mutlaka toplarlayacağını düşünüyorum bu nedenle de sabırla o günü bekliyorum.

●   KEEP CALM & HODL   ●
 ❰❰❰❰❰❰  KCH  ❱❱❱❱❱❱ 
● ▬▬▬▬▬ ● ▬▬▬▬▬ ●●●    ●  token  ●    ●●● ▬▬▬▬▬ ● ▬▬▬▬▬ ●
xxxgr
Member
**

Activity: 336

Metahash

View Profile
March 30, 2018, 05:24:54 PM

Piyasada baya baya dusus trendinde arkadaslar. Bir sure kalicilik saglamisti 10000usd uzerinde ben de 8000usd civarlarindan tekrar yukselir diye beklerken o siniri da asagiya dogru kirdi. Sahsi olarak hedefim 4500usd civarina gerilerse tekrar alim yapmak yonunde

▮▮█ # metahashYour Gate to Decentralized Internet# metahash █▮▮
#TraceChain#MetaApps#MetaGate#MetaHashCoin
▮▮█▬▬▬▬▬❰Facebook❱▬❰Twitter❱▬❰Telegram❱▬❰Ann thread❱▬▬▬▬▬█▮▮
trako
Hero Member

Activity: 756
Merit: 505

View Profile
March 30, 2018, 05:52:09 PM

cok fazla olumsuz sey oluyor ve eski populerlik yok yani keskin dususlerde zarardan kaynakli arz talep azaldi agir ilerliyor; daha onceki dususlerde de bir sure boyle gdecegini bir cok kisi biliyordu zaten.
YsfYlmz
Full Member

Activity: 175

Why not!

View Profile
March 30, 2018, 06:04:40 PM

Arkadaşlar artık piyasanın kötü gidişine sabrım tükenmeye başladı.
ben piyasanın en yüksek olduğu zaman acele ile piyasaya girdim, yok artık bu kadar olmaz her gün %20 yükseliyorlar diyerek.
ben girdiğimden beri düşüş başladı. (fakir oynamaya kalkınca davul patlarmış)

çok fazla btc ve eth tutan cüzdanları takip eden var mı? büyük kişiler kripto sayılarını arttırıyor mu?
bu düşüş küçük yatırımcıların kaçmasından mı kaynaklanıyor yoksa büyüklü küçüklü bir kaç mı var piyasadan.

iyice sıfırlanmasından korkmaya başladım artık.

sizce eski fiyatlara dönüş olacak mı?

Hocam her zaman yükseliş olacak diye bir kaide yok Hele ki Coin piyasasında, satamadığınız zaman hiç bir zaman zarar etmezsiniz ilk bu bu piyasaya girdiğimde 1.2 Bitcoin almıştım akılsızlığımdan 0.1 lere kadar düşürdüm sonra bir Boğa zamanında 1.5 Lara kadar çıkardım sonra 0.05 lere kadar yine düştüm daha sonra tekrar düzgün alım satım lar la toparladım yani işin özü kaybedince üzülmeyin kazanınca da sevinmeyin doğru zaman da doğru coin için her zaman bekleyin ve yatırım yapacağınız Coin i mutlaka takip edin
bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
March 30, 2018, 06:13:01 PM

Herkes 5k beklediğine göre yükselecektir diye düşüncem var ama belli olmuyor nisanda yine durumların kötü olacağı yazılmış sanki hiç düzelmeyecek gibi bir hava var eğer böyle giderse zaten karanlık çöker 5k altına bile ineriz. Piyasanın düzelmesi için olumlu güzel haberlerin gelmesi şart balinalar bir yere kadar zaten onlar yükseltmezler kontrol altında tutmak balinalara yeter ama domino etkisi oluşmaz.
ugurszf
Jr. Member
*

Activity: 434
Merit: 1

View Profile
March 30, 2018, 08:25:27 PM

şu an baktığımızda piyasa çok dar bir hareket alanına sıkışmış durumda. sanki bir hareketle daha da aşağıya gidecekmiş gibi duruyor. ama bunun tam tersini düşünecek olursak orada da alımların desteklenmesi gerekir ki onu pek mümkün görmüyorum. kısa zaman içerisinde 5000 leri test edebiliriz.
xxxgr
Member
**

Activity: 336

Metahash

View Profile
March 30, 2018, 09:07:12 PM

Eski fiyatlara donus illaki olur fakat kisa vadede cok zor gorunuyor. Zaten butun trend de su anda dusus yonunde grafikler onu gosteriyor. Varliginin buyuk bolumunu yatiranlara sabir diliyorum. Ileri dogru ki bu sure 1 yili askin olabilir tekrar eski yerlerine fiyatini duzeltir

▮▮█ # metahashYour Gate to Decentralized Internet# metahash █▮▮
#TraceChain#MetaApps#MetaGate#MetaHashCoin
▮▮█▬▬▬▬▬❰Facebook❱▬❰Twitter❱▬❰Telegram❱▬❰Ann thread❱▬▬▬▬▬█▮▮
paca08
Member
**

Activity: 406
Merit: 14

View Profile
March 30, 2018, 09:13:02 PM

Bende boğa piyasasında girenlerdenim. Parayla satın alamayacağım tecrübeler kazandım bu buhranlı dönemlerde ama artık dönüş başlasa mı tamam öğrendik artık. Çok zor zamanlardan geçiyoruz biliyorum ama sabredip ödülümü alacağım. Bu sıralar airdrop ve bountylere sardım. Bakalım bu kötü dönem bana kazanç sağlayacak gibi.
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 »  All
  Print  

Jump to: