Bitcoin Forum
June 20, 2024, 03:02:18 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 »  All
  Print  
Author Topic: Benim ümidim kalmadı, kripto para borsasını bırakıyorum  (Read 3258 times)
mypat3op
Full Member

Activity: 420
Merit: 100

View Profile
March 28, 2018, 12:55:55 PM

Asıl önemli olan böyle uzun süren ayı dönemlerinde dayanmak ve yılmamak, parası eriyen herkes piyasayı terketse balinalara ve spekülasyonculara gün doğar, burası ciddi paraları eriten bir piyasa ama sabreden illaki kazanıyor, unutacağınız para, üzülmeyeceğiniz para ile girin lafları boşa söylenmiyor.
Kalemder
Legendary
*
artcontest

Activity: 1862
Merit: 1727

Be A Hope

View Profile
March 28, 2018, 12:57:30 PM

Talihsiz bir başlık olmuş. Yanlış zamanda işlemler yapmışsınız. Umarım en kısa sürede sizi sarsmadan bu durumdan kurtulursunuz. Trade yapmak herkese göre değil. Ama takipte kalmaya devam edin.

Kripto Para Rehberi: Koinmen
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▄████████████████▄
▄▄██████████████████████▄
 █████████████▀█████████████▄
▄█████████████▀ ▄█▀ ███████████
▄██████████      ▀▀  ████████████
▄█████████████   ▄▄▄   ▀▀██████████
█████████████▀   ████▄   ▀█████████▄
█████████████    ▀▀█▀▀   ▄██████████
████████████▀   ▄▄      ████████████
████████████   ▄████▄    ███████████
█████████      ██████    ██████████
█████████▄▄            ▄██████████
▀██████████  ██  ▄▄▄▄████████████
▀█████████▄▄█▄ ███████████████▀
▀██████████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀▀██████████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀
Matthewww
Full Member

Activity: 322
Merit: 102

View Profile
March 28, 2018, 12:58:41 PM

öncelikle geçmiş olsun. kaybettim diye düşünüp 3 kuruşa satmanızı tavsiye etmem. zaten piyasanın içinde olduğun için bırak kalsın paran içerde unut. ileride çok değerlenirse zararının karşılamış hatta kar etmiş olursun.
Dyatrev
Sr. Member

Activity: 980
Merit: 257

View Profile
March 28, 2018, 01:03:08 PM

Herkesin kazanacağı bir sistemin olabileceğini nasıl düşünebildiniz ki? Öyle olsa millet herşeyini satar buraya girer yatırım yapar. Üzülmeyeceğiniz rakamları riske edin. Yada şirket kurup iş actıgınızı düşünün, orda da paranızı batırma imkanınız var. Hiçbirseyin kesin kazandırma garantisi yoktur.
okangunes
Newbie
*

Activity: 44
Merit: 0

View Profile
March 28, 2018, 01:06:14 PM

benim şahsi düşüncem piyasa arttıgında  şuanda mecburen bekleyen çok fazla daha kişi zararını çıkartıp elveda diyecek bu piyasaya ve bidaha yanından bile geçmeyecek.
avalonn
Full Member

Activity: 728
Merit: 151

View Profile
March 28, 2018, 01:11:12 PM
Last edit: March 28, 2018, 01:21:22 PM by avalonn

başlık sahibinin pek bişeyden haberi yok ne yazık ki... bi de yol yakınken siz de dönün demiş..komik..neyse güle güle kardeşim. o kadar söylendi burda kendizi zora sokacak para ile evin rızkını yatırmayın diye
kukoc
Newbie
*

Activity: 196

View Profile
March 28, 2018, 01:16:10 PM

yatırım yapacak unutulacak para olarak nitelendirdiğiniz parayla girmek lazım bu işlere asgari ücrete zaten geçinmek çok zor iş. aklınız kalacak parayla girmeyin. huzurdan çok huzursuzluk verir
Selahittin
Newbie
*

Activity: 336

View Profile WWW
March 28, 2018, 01:18:56 PM

Bu piyasanın çivisi çıkmış. Kolay kolay kimseye kazanç sağlamıyacaklar.
mtahanci48
Full Member

Activity: 322
Merit: 154

View Profile
March 28, 2018, 01:35:42 PM
Merited by bobita (1)

tamamen bir disbelief örneği. burdan ralli geliyor genelde, ümitler söndüğü anda. market cycle diye bilimsel bir çalışması da mevcut. gitmeyin
aliacar
Member
**

Activity: 233
Merit: 10

View Profile
March 28, 2018, 01:36:49 PM

Bitcoin 2013 senesinde 1200 dolarlardan 150 dolara kadar gerilemişti  2 yoneticisi tutuklanmıstı sebeblerini burda uzun uzun anlatamıcam  toparlanması 3 sene surdu siz dusunun balinalar nasıl sabırlı egerki 2 aya 3 aya parayı katlarım diye hayal kuruyorsanız kurmayın bu işede bulaşmayın fiyat cok daha kotu yerlere gelebilir maddi gucunuz ve sabrınız varsa cok guzel paralar kazanacagız para parayı ceker

MOVIECOIN | THE FINTECH PLATFORM SETTING A NEW STANDARD -
▄                     - FOR ENTERTAINMENT INDUSTRY TRANSACTIONS                     ▄
FOLLOW US: TELEGRAM | FACEBOOK | INSTAGRAM | TWITTER | LINKEDIN
paca08
Member
**

Activity: 406
Merit: 14

View Profile
March 28, 2018, 01:39:35 PM

Taktik, strateji ve sabır isteyen bir piyasada herkesin tutunması gibi bir şey olamazdı zaten. Ha bende zarardayım ama beni üzmeyecek parayla girdim. Bu düşüşte ne mi yaptım ? Bol bol airdropa saldırdım. Yetmedi bountyler konusunda her gün kendimi geliştiriyorum. Özel işlerim var ve zaten çalışıyorum onları da yapıyorum. Hayat sadece BTC'den ibaret değil. Bu işi biraz daha bilinçli yapanlar kazanıyor. Zaten çekip gidenlerse zaten en baştan kaybedenler hanesine yazılıyor.
megadeth1992
Member
**

Activity: 350

W12 – Blockchain protocol

View Profile
March 28, 2018, 01:42:28 PM

Şuan sen elinde ne varsa zararına sattim ve karşıdaki senden alan kazandı. Zaten piyasada son zamanlarda istedikleride bu sanki milleti umitsizlestirip sattirmak kendileri alttan toplamak. Ben şahsen çok az bir miktarla girdim o yatirdigim para sıfırlama bile sıkıntı yok ama kazanırsam çok şey değişir.

W12.io  ▬▬▬▬▬▬  Blockchain protocol                         
            Built F O R :    ❤ Charity Market    ⚫ ICO    ֆ CROWDFUNDING

◥ TELEGRAMWHITEPAPERTWITTERFACEBOOK ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ❱❱❱ R E G I S T E R  for the  TO K E N  S A L E ❰❰❰
nascasto
Full Member

Activity: 504
Merit: 102

PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN

View Profile
March 28, 2018, 01:43:15 PM

Hocam bu işin kaynağı ana merkezi bitcointalktur yani burasıdır. Ben ilk yatırımımı yapmadan önce 3 ay okudum herşeyi hesap açtım rütbem vs atladı imzalardan kazandım güzel paralar da kazandım. Siz de bunları yapabilirsiniz kaybettiğiniz parayı çıkartabilirsiniz.

Geleve
Full Member

Activity: 588
Merit: 104

View Profile
March 28, 2018, 01:44:01 PM

yanlış anlamadıysam siz piyasaya gireli henüz 1 yıl olmamış. çünkü 1 yıldır burada olup zararda olan neredeyse kimse yok. Çok saçma bir işlem yapmadıkça veya ponzilere dalmadıkça uzun vadede para kaybetmek çok zor. Geçmiş olsun. umarım çalışarak zararınızı kompanse edebilirsiniz.
Sectant
Jr. Member
*

Activity: 196
Merit: 2

View Profile
March 28, 2018, 01:47:40 PM

Dostum 2k para çok büyük bir meblağ değil o paraya aldığın şeyi satma bırak dursun ,geçen sene alıp sattığım ripple vs bir sürü coin vardı hepsi tavan yaptı 2 ay önce ve ben sadece arkalarından baktım,sana tavsiyem olsun bekle sadece bekle,moral bozuyorsa takipte etme.
fodoyr565
Newbie
*

Activity: 112

View Profile
March 28, 2018, 01:54:26 PM

ihtiyacın varsa o paraya buralarda işin olmamalıydı dostum, asgari ücretle birikim yapabilmişsin bari vadeliye yatır az çok  getirsin. Bu dakikadan sonra beklemek en iyisi senin için
Sefatih
Member
**

Activity: 150
Merit: 11

The Great Trader

View Profile WWW
March 28, 2018, 02:03:05 PM

Dar gelirli oldum için anlıyorum seni kardeşim. Elindekini satma kalsın.İnşallah telafi edersin.
pkblgn
Member
**

Activity: 180

Risk takes great win or die.

View Profile
March 28, 2018, 02:20:12 PM

Bu piyasaya girdiğimde hiçbir şekilde dış etmenlerden etkilenmeyen Merkeziyetsiz bir yapı olduğu ve hacklenemeyen güvenli bir sistem olduğu için girmiştim ama gördüm ki günden güne Bitcoindeki merkeziyetsiz yapı sistem olarak olmasa da dış etmenlerden etkilenirlik açısından ortadan kaybolmaya başladı.Devletlerin, şirketlerin, bankaların, Avrupa Birliğinin, Birleşmiş Milletlerin ağzına bakar hale geldi.Hele ki o vadeli kontrat belası çıktı çıkalı gün yüzü göremez olduk. 17 Aralık 2017 (yaklaşık 3.5 ay)dan beri Bitcoin ve altlar buhar oldu.Piyasanın hacmi yükselemiyor çünkü 3.5 aydır olumsuz ve spekülatif haberlerle yatırımcıların büyük bir kısmını silkeleyip yerin dibine soktular yeni yatırımcıları korkuttular.Halbuki ortaya çıkarılan olumsuzlukların hepsi teknolojik gelişimi yavaşlatıyor fonlamanın önüne geçiyor.Fakat Bundan sonraki süreçte yükselme kaçınılamaz diye düşünüyorum.

____dock.io____
Decentralized professional data exchange powered by Ethereum

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬  ● ⚫ ●  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬[
hmsr
Full Member

Activity: 798
Merit: 106

👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc

View Profile
March 28, 2018, 02:30:42 PM

Bakmayın siz merkeziyetsiz denetlenemez kontrol edilemez dediklerine bal gibi kontrol ediyorlar. Herkes G20 den çıkacak haberi bekliyordu. Tüm ülkeler yasaklasa kepenkleri kapatacaklardı.

jesselui
Full Member

Activity: 854
Merit: 109

Trident Protocol | Simple «buy-hold-earn» system!

View Profile
March 28, 2018, 02:44:36 PM

Yeterince araştırmadan piyasayı bilmeden,veya tavsiyeler almadan aslında bu işlere girişmemek lazımdı,ama hayat bu hocam bugün kaybedersin yarın kazanırsın yinede hemen enseyi karartma.

Simple «buy-hold-earn» system!      │      TRIDENT PROTOCOL      │      HIGH FIXED APY  >>> 382,945%
THE HIGH PAYING AUTO-STAKING & AUTO-COMPOUNDING PROTOCOL

██████████████|               Twitter               |              Telegram              |                Reddit                |██████████████
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 »  All
  Print  

Jump to: