Bitcoin Forum
June 20, 2024, 01:23:09 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 »  All
  Print  
Author Topic: Benim ümidim kalmadı, kripto para borsasını bırakıyorum  (Read 3258 times)
freedomforever
Member
**

Activity: 336
Merit: 11

View Profile
March 29, 2018, 05:09:47 AM

Hocam keşke direkt para yatırmak yerine bounty kampanyalarına girseydin, biraz piyasayı öğrenseydin ona göre yatırımlarını yapsaydın. Kaldı ki, kaybettiğin miktar ah vah edilecek bir meblağ değil. Toparlanırsın umarım kısa sürede.

grolll
Legendary
*

Activity: 1596
Merit: 1014

View Profile
March 29, 2018, 05:33:29 AM

Bu sene böyle geçicek.Bence çok daha fazla düşecek btc.Ne zaman insanlar zarar edip uzaklaşır o zaman yeni ralli için balon şişmeye başlar.2 yıldan önce zor bence bidahaki balona!
dark025
Newbie
*

Activity: 182
Merit: 0

View Profile
March 29, 2018, 06:17:28 AM

keske girilmeseydi bu dala. piyasa tarafindan yutulup fark edilmiyo bile o miktarlar
redsilentstorm
Member
**

Activity: 448
Merit: 10

View Profile
March 29, 2018, 06:46:22 AM

Geçmiş olsun, hepimiz bu dönemde aynı durumdayız kayıplar ister istemez oluyor bu anlamda maaliyet düşürmek ve bekleyebilmek zararı azaltır veya kara geçirtir. Ancak sınırlı bütçe ve paranın lazım olma durumun da çok can sıkıcı bir durum olabilir.
kubra68
Member
**

View Profile
March 29, 2018, 07:54:23 AM

valla öyle bir durum var ki bırakmamız mümkün değil ancak o bizi bırakabilir çünkü paralar erimiş durumda nasıl çıkabiliriz ki durum vahim ama btc her zaman bir yerden doğup güneş gibi parlaytacaktır diye düşünüyorum

hollandalibaykus
Full Member

Activity: 700
Merit: 134

View Profile
March 29, 2018, 07:57:39 AM

Geçmiş olsun, sizi daha büyük zararlardan koruyacak büyük bir ders olmuştur. Şimdi yok pahasına sattığınız coinin 2 yıl sonra 50 katına çıktığını görünce bir şok daha yaşarsınız (:
Riske edebileceğin para ile yatırım yap diye boşuna söylemiyoruz

goodb
Newbie
*

Activity: 126
Merit: 0

View Profile
March 29, 2018, 08:26:02 AM

NE acimasiz ne halden anlamayan insanlar var. ne ara vicdaninizi bu kadar kaybettiniz..Bebekli asgari ücretli ev gecindirmeye calisan adama cok bilmis ergenlerden yorumlar geliyo..Adam icini dökecek sitem edecek bitek burayi biliyor, belliki kendi icin önemli bi miktari + yaninda yasadigi hayatin biraz güzellesebilecegi umudunu kaybetmis, bu kaybettigi paradan daha cok üzüyor onu...cocugu olmayan anlamaz.. Sizde burda cok bilmis tavirlarinizla adama laf sokmalar asagilamalar, bunu bir tek bu adam icin degil üye bile olmayan herkes  okuyor onlarada söylüyorsunuz...Adam hata yapmis, yeni, hepiniz dogumdan borsa uzmani crypto uzmani olarak da dogmadiniz..burda Hero /legendary üye olup , grafik karti ne diyen adam var..Parayla alinan üyelikler iste böyle  ham cevaplar doguruyor....onun icin yorumlarinizda kendinizi karsinizdakinin yerine koyun (ki buda bi yetenek ister, adina empati derler )...
shewadiwadi
Full Member

Activity: 332
Merit: 108

View Profile
March 29, 2018, 08:41:14 AM

Burada bilmişlik yapanlara çok sağlam sövecektim, bu adamla dalga geçenlere ama değmez.

Arkadaş da yazıyı yazıp forumdan ayrıldı herhalde.

Bana özel mesaj atar mısın? 1 ay sonra beklediğim yatırımlar var. Durum iyi olursa yardımcı olmak isterim. Bebeğine ve eşine sahip çık.
HSYNTKN
Member
**

Merit: 17

View Profile
March 29, 2018, 08:41:24 AM

Ya tamm da arkadaş kimse sana gel yatırım yap diye zorlamadi ki. Satmadigin surece bana gore zararda deglsindir. geçmiş olsun diyelim. Ben bu piyasaya girdiğimde beş param yoktu bir kaç imza kampanyasindan birşeyler geldi onu la tradeye başladım. Simdide kaybetsem hiçbir sıkıntı yaşamaz ben bu işe girdigimde param yoktu yok olsa yine olmaz yani. Ha sen maaşını yatirmissin hemen katlayim diye ama işte kolay olmuyor bu iş.

paca08
Member
**

Activity: 406
Merit: 14

View Profile
March 29, 2018, 08:48:13 AM

Düşündüm de çok acımasız yorum yapmışım. İnşallah durumun düzelir dostum. Keşke insanlarla biraz daha empati kurabilsek. Benimde çok kötü günlerim oldu kardeşim. Makineye bağlamışız kendimizi duygusuz, düşüncesiz ve acımasız. Birileri avken birileri de avcı statüsünde sanki. Bütün bunları bir araya getirdiğimde biraz daha merhametli olmalıyız çünkü merhametiniz yoksa insanlığınızı kaybediyorsunuz.
bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
March 29, 2018, 08:49:47 AM

Geçmiş olsun diyemiyorum çünkü bu şekilde konu açarak dalgasını tutan çok kişi var, konu açıyorlar devamı da gelmiyor tamam çıktım diyorsunuz ama konuda bunlar tartışılmayacaksa konu açmanın ben gidiyorum demenin de mantığı kalmıyor ne yapalım arkanızdan su mu dökelim. Sadece ders alman gerekiyor ve nasıl bir ders alacağın da bakış açına göre değişecek. Bütün paranı yatırmışsan en başta hata yapmışsın, beklememekle zararına satmakla bir hata daha yapmışsın. Sanki yılların borsacısı gibi yıllardır bu piyasada durmuşsunuz gibi konu açmışsınız girdim yoldular çıkıyorum yani trajikomik bir örnek olmuş sizinkisi.
erdemdio
Member
**

Activity: 191

View Profile
March 29, 2018, 09:00:35 AM

Bazı arkadaşların da dediği gibi satmadığınız sürece bir kayıp olmuyor ama satıp çekildiyseniz zararı kabullenmişsiniz demektir dayanma gücünüz varsa bu piyasa da beklemek en sağlıklısı..
a.hasat
Member
**

Activity: 252

View Profile
March 29, 2018, 09:15:36 AM

geçmiş olsun kardeşim. Zor bu dönemde ihtiyacı olan para ile yatırım yapmak.
Yine de hala ihtiyacınız varsa da son ana kadar bekleyin. bir iki ay daha dişinizi sıkabilirseniz belki zararınızı bir nebze olsun düşürebilirsiniz.
franch
Full Member

Activity: 1386
Merit: 116

View Profile
March 29, 2018, 09:21:01 AM

Dostum naçizhane fikrim bu kumar degil alıp bekleyeceksin ama bunu da gözünün görmediği kalbinin kırılmadığı meblağlar ile yapacaksın ki sonra pişman olmayasın.
MarcosCr
Member
**

Activity: 215
Merit: 13

View Profile
March 29, 2018, 09:28:05 AM

Geçmiş olsun.
Ben piyasanın düzeleceğini sanmıyorum.
Bu kadar kolay üretilebilen bir şey değerli olamaz.
Aynı işleve sahip binlerce coin, token var. Hergün onlarcası da ekleniyor.
Pratikte, gerçek hayatta kullanımı yok denecek kadar az.

Bir kalksın da desin kriptopara şu devrimi yaptı diye.
Hiçbir devrim falan yok ortada, gerçeği görelim.
Devletler azcık kaşlarını çatsa yerle bir oluyor,g20 toplanıyor piyasa allak bullak, abd kongresi toplanıyor allak bullak.
Bu nasıl devrim la?
sectorim
Member
**

Activity: 574
Merit: 14

View Profile WWW
March 29, 2018, 09:29:51 AM

ben dumpta da pumpta da genelde rahatım. ismi lazım değil bir ico aldım ve borsaya girer girmez 3-4x yaptı satım geçtim. bazıları o fiyatın ucuz olduğunu halen daha yükselişin bitmediğini söylemişti. balinaların huyu hep sabittir. fiyat arttıysa satıp geçeceklerdir. öyle ya da böyle ben 3-4x yapıp çıktım. şimdiki fiyata bakarsak ico fiyatına geri geldi. 0.01 cente yakın bir rakamı. 0.04'lerden almış olanlar işte dumpa yakalananlar. bir yerde karlıysanız satıp geçeceksiniz. parada kalıp daha karlı fırsatlar kollayacaksınız. yok bitcoin rüzgarı tersine dönmüş ise en ufak coin, token almayacaksınız. paraya ihtiyacınız varsa örneğin bitcoin alıp, türkiyede borsada aynı bir, iki saat içinde satmanız, bekletmemeniz gerekir ki dumptayken bekletirseniz yine zararda olursunuz.

analiz, kripto paralarla alakalı birkaç kitap okumadan bu piyasada yer almanız size normalden daha fazla risk oluşturur.

xxxgr
Member
**

Metahash

View Profile
March 29, 2018, 10:39:28 AM

Yani ilerde pisman da olabilirsiniz sevinebilirsiniz de. Bence zarari sineye cekin borsaya islemlere bakmayin btc olarak dursun belki ilerde birgun bir isinize yarar. Cunku kalan parayla artik hicbirsey olmaz

▮▮█ # metahashYour Gate to Decentralized Internet# metahash █▮▮
#TraceChain#MetaApps#MetaGate#MetaHashCoin
▮▮█▬▬▬▬▬❰Facebook❱▬❰Twitter❱▬❰Telegram❱▬❰Ann thread❱▬▬▬▬▬█▮▮
dewilboys
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 250

View Profile
March 29, 2018, 11:07:18 AM

Dipleri görmeye devam ediyoruz, bu kripto paraları sıfırlamaya mı çalışıyorlar bitirmeye mi anlamadık Shocked
simonzenke55
Member
**

View Profile
March 29, 2018, 11:35:38 AM

Dırırım müziği eşliğinde okudum hikayeni ama basit yazmıssın dostum biraz daha ekleyebilirdin bu kadar basit olmayabilirdi hikayen. Üzgünüm Sad
simonzenke55
Member
**

View Profile
March 29, 2018, 11:36:27 AM

Dipleri görmeye devam ediyoruz, bu kripto paraları sıfırlamaya mı çalışıyorlar bitirmeye mi anlamadık Shocked
Sıfırlamak için böyle uzun bir yol seçeceklerini zannetmiyorum. Teknolojide satoshinin de kabul ettiği bitirebilmek için 1-2 yol mevcut onlardan birini kullanabilirler herhalde
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 »  All
  Print  

Jump to: