Bitcoin Forum
April 28, 2024, 12:02:43 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: IOTA Nedir ve Nasıl Alınır?  (Read 332 times)
seje (OP)
Sr. Member

Activity: 504
Merit: 256

View Profile
March 31, 2018, 06:08:07 PM

Bunu bilmeyenmi var? birde buna merit vermisler Smiley saka gibi. Ayrica onerdiginiz coinin daha cuzdani calismiyor ve market capi coook yuksek. Haa bitcoini gecer diyorsaniz gidin alin yoksa zarar.

Bilmeyen arkadaşlardan merit almam mı zorunuza gitti yoksa sizin merit alabildiğiniz hiçbir konu olmaması mı? Smiley Birbaşka degişle siz birşeyler paylaşında görelim bakalım ciddiyetinizi..

Arkadaşlar genel olarak tüm coinler şuan düşüşte... Burda anlatmak istediğim genel mevzu böyle birşeyin varlığını bilelimdir.. Ama malesef her meyvası olan ağaçı taşlamak gibi bir tavrı var bazı insanların.. Selametle..
"I'm sure that in 20 years there will either be very large transaction volume or no volume." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
Aceeakell
Sr. Member

Activity: 840
Merit: 300

View Profile
March 31, 2018, 09:21:24 PM

Hocam gayet açıklayıcı ve güzel bir konu olmuş, fakat iota nerede spekülatif insan var onların odak noktasındaydı geçtiğimiz aylarda ve nerede türlü türlü yeni yatırımcı varsa herkesi silkelediler iota da, benim açımdan tam bir keriz silkeleme koinidir, gelen vurdu giden vurdu
ethereumcu
Full Member

Activity: 434
Merit: 111

Hydax Global Bounty Program

View Profile
March 31, 2018, 09:29:38 PM

benim iota kadar uyuz olduğum bir koin yok, zamanında yatırım yapmadım, şimdi bakıyorum ve diyorum ki iyi ki de yapmamışım, bir de bunun derdini çekecektik hiç yoktan.

HYDAX EXCHANGE BOUNTY ANN
A Secure, Efficient, Simple Cryptocurrency Exchange
Exchange Futures & Options IEO APP Community
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2058
Merit: 1135

View Profile
April 10, 2018, 02:49:55 PM

Almanların medarı iftiharı  Cheesy aldım attım köşeye, ileride çok şaşırtacak bu proje, marketcap artarsa tabii, 1 dolar beyler kaçırmayın derim, zittir edin ayı piyasasını falan al-unut. bilgiler için teşekkürler değerli hocam

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
guzuyu zaten ipleyen yok Wink
murobro
Jr. Member
*

Activity: 532
Merit: 1

View Profile WWW
April 10, 2018, 04:06:11 PM

Iota güzel bir coin. Bende bir miktar alım yaptım. Umarım en az NEO gibi başarılı bir coin olur.

BLOCKMASON LINK
Create Web APIs From Any Smart Contract
redsilentstorm
Member
**

Activity: 448
Merit: 10

View Profile
April 10, 2018, 04:08:58 PM

IOTA bir ara fena pumpladılar ama sonra yine ayı piyasasına girdiğimiz için düştü ama tek etken buda değildi.  Kodlama ile ilgili bazı sorunları varmış diye duydum. Bunları halledebilirlerse aslında güzel proje . Tabi ki yatırım yapacaklar alternatiflerini de değerlendirmeliler.
aamirsuh
Full Member

Activity: 686
Merit: 101

View Profile
April 10, 2018, 05:26:34 PM

Boch ile anlaşma haberleri sonrasında ben uçar gider diyordum ancak hack muhabbetinden sonra ayı dönemiine girdik tüm piyasa gibi ögctü gitti toparlar diye düşünüyorum uzun vadede
jullerkone
Newbie
*

Activity: 182
Merit: 0

View Profile WWW
April 10, 2018, 06:04:23 PM

iotanın şu zamanlardaki sürünür vaziyetleri kendisini uzun planda rahatlığa erdireceği görüşündeyim. hani 10 bin dolarınız vardır. 500-1000 dolarlık kısmı ayrılabilir. toplam paranızı 10 veya 20 parçaya bölüp iota gibi kılı kırk yardığınız gelecekte şaha kalkabilecek coinlerde kendinize göre yatırım yapabilirsiniz.
yusufmirza
Member
**

Activity: 742
Merit: 19

View Profile
April 10, 2018, 10:20:49 PM

İOTA'nın 5 dolara kapışıldığı günlerde aman uzak durun elinize verecek diye uyarıyorduk.Bir coinin bu kadar pompalanması hayra alamet değildi.Şu an 1 dolar civarında.Uzun vadede tekrar o seviyeleri görebilir.O potansiyele sahip ama kısa zamanda çıkan coinler hep risk teşkil etmişti.
beynimtok
Member
**

Activity: 280

View Profile
April 10, 2018, 11:04:28 PM

IOTA Nedir

IOTA kerizleri sirkelemek için kurulmuş ve 1 tanesi bile 3-4 dolara kadar çıkmış fahiş fiyatlı koindir

Nasıl Alınır?

Yetersiz derecede beyin sahibi olarak alınır, sonra salak salak 17 yaşında kız hayalleri kurulur.
aamirsuh
Full Member

Activity: 686
Merit: 101

View Profile
April 10, 2018, 11:09:34 PM

IOTA ile alakalı çok iyimserdim ancak sonradan bu hava kayboldu yani şimdilik ayı sezonu ile beraber projelere olan inancım zayıfladı eğer hayatımızda olacaklarsa yalnızca btc bazlı bir fiyatlama dan kopmaları lazım bence.
seje (OP)
Sr. Member

Activity: 504
Merit: 256

View Profile
April 12, 2018, 10:28:44 AM

IOTA ile alakalı çok iyimserdim ancak sonradan bu hava kayboldu yani şimdilik ayı sezonu ile beraber projelere olan inancım zayıfladı eğer hayatımızda olacaklarsa yalnızca btc bazlı bir fiyatlama dan kopmaları lazım bence.

İşte onu yapabileceklerini pek sanmıyorum.. Zira ilk çıkanın taklidi olarak algılanan bir durum söz konusu... İlerdeki günlerde hep beraber göreceğiz lakin bu ciddi bir süreç istiyor...
freedomforever
Member
**

Activity: 336
Merit: 11

View Profile
April 13, 2018, 05:08:18 PM

Son zamanlarda bir hareketlilik var, umarım eski zamanlarına bir an önce ulaşır. Bende yok belki ama birçok arkadaşım elinde tutuyor hala.

crazy1204
Full Member

Activity: 322
Merit: 100

View Profile
April 13, 2018, 06:05:25 PM

Iota yeniden beklenen seviyelere geleceğini düşünüyorum.Bunların bosch firmasıyla antlaşmaları vardı sanki ne oldu o durumlar.Hala varsa öyle bir şey kesinlikle artacaktır

parin35
Newbie
*

Activity: 71
Merit: 0

View Profile
April 13, 2018, 09:50:46 PM

IOTA Nedir

IOTA kerizleri sirkelemek için kurulmuş ve 1 tanesi bile 3-4 dolara kadar çıkmış fahiş fiyatlı koindir

Nasıl Alınır?

Yetersiz derecede beyin sahibi olarak alınır, sonra salak salak 17 yaşında kız hayalleri kurulur.

Hahaa hocam cok dogri demossin anlayan anlmayan herkese çakip ellerine verdiler zaten geçmis senelere bakarsan bu tarz nice projeler tarihi ath sinden sonra kaybolup gittiler ayrica iotada node sorunlari ve bir cok aksamlik cikti o coin bir daha ath yapmasi yilan hikayesi almayin aldirmayin ...6
ozlemt4296
Member
**

Activity: 350

CAT.EX Exchange

View Profile
April 14, 2018, 05:42:31 AM

Elinize sağlık fazlasıyla uğraşmissiniz bu makale için ben ilk defa duyuyorum bu coini ama yorumları okuduktan sonra ben iotayi yatırım yapılacak bir coin olarak görmüyorum  bu coine yatırım yapmak saçmalık olur

carlzec
Full Member

Activity: 616

View Profile
April 14, 2018, 08:25:20 AM

IOTA'yı güzel anlatmışsın kardeş eline sağlık, fakat şu an geldiğimiz aşamada ortaya bir çalışan bir ürün konulamadığı ve haclenme muhabbeti olduğu için bundan sonra biraz zor toparlar.
sentinus
Member
**

Activity: 210

View Profile
April 14, 2018, 08:43:49 AM

Yazınız için elinize elinize sağlık. Fakat benim de hiç güvenmeyeceğim bir coindir kendisi. Yalan bir iki haberle fiyatı uçup ayıyla birlikte yerlere düştü resmen. Projesi hedefleri güzel rakibi var mı bilmiyorum. Eğer sağlam bir rakip çıkarsa iotayı geçip gider diye düşünüyorum

▮▮█ # metahashYour Gate to Decentralized Internet# metahash █▮▮
#TraceChain#MetaApps#MetaGate#MetaHashCoin
▮▮█▬▬▬▬▬❰Facebook❱▬❰Twitter❱▬❰Telegram❱▬❰Ann thread❱▬▬▬▬▬█▮▮
icegeekfresh
Full Member

Activity: 406

View Profile
April 14, 2018, 12:37:32 PM

Zaten o güveni kaybettikleri için bu durumdalar, bir iki problemle başa çıkamayınca ilgiyi kaybetti insanlar, tron gibi insanların yüksekten olduğu projelerden biri oldu yine de tron saçmalığı gibi boş bir proje değil tabi.

wolwoo
Legendary
*

Activity: 2058
Merit: 1135

View Profile
April 14, 2018, 10:52:45 PM

Almanların medarı iftiharı  Cheesy aldım attım köşeye, ileride çok şaşırtacak bu proje, marketcap artarsa tabii, 1 dolar beyler kaçırmayın derim, zittir edin ayı piyasasını falan al-unut. bilgiler için teşekkürler değerli hocam

5 günde dolar bazlı %40 arttı, fena sayılmaz %20 satoshi %20 de btc'den artış...ah bir de dalga geçilmese "iş yapmaz, keriz avı sazan avı"  Cheesy

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
guzuyu zaten ipleyen yok Wink
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: