Bitcoin Forum
April 30, 2024, 09:41:32 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: [ANN] [Token Satışı] AMICORUM.LIVE - 1 Nisan 2018📌  (Read 374 times)
caneraydin123 (OP)
Member
**

Activity: 574
Merit: 34

View Profile
March 28, 2018, 02:12:17 PM
Last edit: April 01, 2018, 02:49:44 PM by caneraydin123

AMICORUM.LIVE

Bilet Yeniden satış piyasalarını bozacak ve Merkezi olmayan yenilikçi Blockchain(Blok Zincir) ekosistemi.

***********DUYURU**************

1 NİSAN'DA %20 BONUS İLE ÖN ICO

GİRİŞ

AMICORUM (Latince kelime yakın arkadaşların toplanması anlamına gelir)müzik festivalleri ve konserlerin bilet satışı için kitle kaynaklı bir Ethereum blockchain tabanlı pazar yeri ve eşler arası ekosistemi.  Ekosistem, müzik tutkunlarının bilet almasına ve satmasına izin vermek için 0 işlem ücreti ve 0 işleme ücreti platformu sağlayacaktır.

Token Satışı

TOPLAM TEDARİK – 50,000,000 AMI TOKENLERİ
HARD CAP – $20M USD
SOFT CAP - $5M USD

1 Nisan 2018 - 30 Nisan 2018'de % 20 bonus token ile ÖN ICO BAŞLIYOR

TOKEN DAĞITIMI

80%: Toplam ICO Dağıtımı – 40,000,000
15%: Kurucular / Yönetim için ayrılmış – 7,500,000
2%: Danışmanlar için ayrılmış – 1,000,000
3%: Pazarlama / Bağlılık  için ayrılmış – 1,500,000

SORUNLAR

Küresel bilet endüstrisindeki teknolojilerde ve gelişmelerde muazzam bir büyüme yakalamış olsak da, hala çok sayıda problem var ve bu grafiklerin en üstünde iki tane var:

İşlem ücreti – Satıcı biletlerini çevrimiçi olarak satmasına rağmen, alıcının bilet, platform ücreti ve banka tarafından kesilen işlem ücreti için ödeme yapması gerekiyor.  AMICORUM.LIVE platformu bu eziyeti alıcılardan uzaklaştıracak ve herhangi bir işlem ücreti veya banka ücreti ödemeden sorunsuz bir deneyim sağlayacaktır.  Platform, bilet satmak ve listelenen fiyatlardan bilet almak için kullanılacaktır.  

Güvenilmeyen/sahte(taklit) – Web sitesindeki alışılmış uyarılara rağmen, alıcılardan yalnızca gişeden ya da saygın bir bilet değişim web sitesinden bilet satın almalarını istemekle birlikte, hala bu soruna doğrudan yöneliyorlar.  Ve hatta yakıtı bile.  En sık görülen durum, aynı biletin 10-15 meraklılarına veya daha fazlasına satılmasıdır.   Gelecek ilk bilet sahibi, etkinliği görecek ya da konsere / festivale katılacak ve gerisi sadece eve geri dönmelidir.  
Sorun iki yönlü bir sorun yaratıyor - biri etkinliğe katılmaya hevesli olan meraklılar için çok para harcıyor ve diğerlerini de meraklılara bir daha bilet satmış olabilecek organizatörler.  En azından, burada kazanan kimse yok.

İkinci aşamada, AMICORUM.LIVE, yeniden satılmış biletlerin kimlik doğrulamasını entegre edecek ve bu biletlerin satın alınması için harcanan para için güvenlik sağlayacak ve ilgili taraflar için karşılıklı olarak karlı bir etkileşim sağlayacaktır..

PROJEYE GENEL BAKIŞ

AMICORUM.LIVE, bilet yeniden satma endüstrisi için güvenli, şeffaf ve “0” işlem / işlem ücreti tabanlı bir platform sağlayacak bir web ve app blockchain ekosistemi olacaktır - işlem maliyetlerini, sahtekarlığı ve güçlendiren bilet alıcılarını ortadan kaldıracak.

SÜREÇ:

- Satıcı, AMICORUM.LIVE platformundaki biletleri listeleyecek
- Platform, biletin maliyetini AMI Tokenlerin değerini temsil edecek şekilde değiştirecek.
- Alıcı, token karşılığında bilet alımını gözden geçirecek ve onaylayacaktır.
- İşlem ağ üzerinden onaylanır satıcı ve Alıcı hesabında işlem bilgileri listelenir.
- Satıcı, herhangi bir kesinti olmaksızın karşılık gelen cüzdan adresindeki tüm tutarı alır.(AMI Token'de)
- İşlem onaylandıktan ve blockchain'de(blok zincir'de) listelendikten sonra alıcı biletleri alır.

Platform, her bir satışla ilgili fonları zamanında dağıtarak, festivalin veya konser biletlerinin listelenmesi, satılması, yeniden satılması, ödüllendirilmesi ve geri ödenmesiyle ilgili tüm iş süreçlerini otomatik hale getirir..

Blockchain (Blok Zincir) işlemleri dakikalar içinde onaylarken bütün bilet satışları satın alımın aynı günü sona erecektir.  Bu, ödemelerin bankanızdan bilet sahibine gönderilmesini beklemek zorunda olmadığınız anlamına gelir.

Daha fazla bilgi ve Whitepaper(Tanıtım Belgesi) için web sitesini ziyaret ediniz. - https://amicorum.live

TAKIMIMIZ

Muhammad Shakil
Danışman

Bilgi ve Telekomünikasyon Teknolojisinde Yüksek Lisans Derecesi ile yeni şirketlere danışmanlık konusunda 10 yıllık deneyime sahiptir.  Bandz Network Kurucu Ortağı JatBit'in CEO'su ve Kurucu Ortağı ve halen KAIST'de Doktora adayıdır.
FarmaTrust, Dellbit ve OpenChain dahil olmak üzere son 2 yılda 5 başarılı ICO’nun müthiş danışmanı oldu.  IEEE'de Editör (Dünyanın en büyük profesyonel derneği, insanlığın yararına teknolojik yenilik ve mükemmelliği geliştirmeye adanmış).   Daha önce Pakistan Hükümeti Proje Direktörü Cyber Incident Response Takım ve Uluslararası Taekwondo Vakfı IT Danışmanı olarak çalıştı.  Güvenlik alanında 8 sertifikayı başarı ile tamamladı ve 3 yayını oldu.

https://www.linkedin.com/in/muhammad-shakil/

Adrian Arora
Kurucu ve Yatırımcı

Adrian, AMICORUM.LIVE'ın kurucusudur.  2017 yılında 2 başarılı ICO’nun ICO Stratejist ve Danışmanı oldu.  Son 2 yıldır bir seri girişimci ve girişim kripto yatırımcısıdır.   ABD'deki en iyi teknoloji SaaS Şirketi için çalışan 11 yıllık bir büyüme deneyimine sahiptir.

Dünya çapında insanlar için dünya çapında eşler arası ekosistemi geliştirmek için bir vizyoner.

https://www.linkedin.com/in/adrianarora

Sam Kalra
Yatırımcı İlişkileri ortak kurucusu ve Başkanı

Sam, öncelikli olarak Müşteri / Hesap Yönetimi, Teknoloji Çözümleri ve Operasyonlarında, 8 yıldan fazla bir süredir fonksiyonel alanlardaki deneyimine sahip bir Profesyonel.
3 farklı ülkede 6 yıllık toplam maruz kalma ile sonuç odaklı bir liderdir.  Son 3 yıldır Kripto Para Birimleri'nde aktif bir yatırımcı oldu.

https://www.linkedin.com/in/sam-arora/

Kanwar Arora
Finansal Analiz Müdürü

Kanwar, Finansal Analiz Müdürü olarak AMICORUM.LIVE'a katıldı.  Mesleğe göre bir lider analist, finansal yönetim tecrübesi ile performans odaklı operasyon kontrolcüsüdür.  Stratejik ve finansal planlama tavsiyesi sağlayacak ve kurumsal tahmin sürecini yönetecek.  En üst düzeyde proje yönetimi ve proje yürütme ile kanıtlanmış bir profesyonel analitik  olmuştur.  

https://www.linkedin.com/in/kanwar-arora-0b82a966/

Sang Hyeon
Topluluk Yöneticisi - Kore

Sang Hyeon, Kore'deki ünlü blockchain kabul ettirmeye çalışan biridir. Çeşitli kripto para birimlerine yatırım yapmakla kalmadı, aynı zamanda çeşitli kripto para birimlerini tanıtan etkili bir blog yazarı oldu.  Ulusal Gençlik Ekonomisi ve Yönetim Derneği başkanıydı ve bir ulusal gençlik girişim planlama kampına ev sahipliği yaptı. Şu anda Kookmin Üniversitesi'ne gidiyor.

https://www.linkedin.com/in/sang-hyeon-eom-76626a157/

Damira Baigozha
Pazarlama ve ICO SMM - SE - ASYA

Damira bizim ICO SMM - Pazarlama ve İş Geliştirme Ortağı.  ICO Pazarlama'da 3 yıllık kombine deneyim getiriyor, ICO’lar ve sosyal yardımlar için varlık oluşturma.  

https://www.linkedin.com/in/damira-baigozha-9ab166143/

Ali Zain
Blockchain(Blok Zincir) Geliştirme

Ali Zain, ICO'nun web sitesi geliştirme, akıllı sözleşme oluşturma ve blockchain teknolojisindeki platformlardaki uzmanlığı ile Ideofuzion'un CEO'sudur.  Müşterilerinin geçtiğimiz yıllarda 5 farklı ICO projesi başlatmasına ve 15 farklı web sitesi geliştirme projesinde çalışmasına yardımcı olmaktan sorumlu olmuştur.  Ayrıca yaklaşık  Convo ürünü için ön geliştirici olarak iScrybe ile 1,5 yıl çalıştı.

https://www.linkedin.com/in/ali-zain-a31a0932/

_______________________________________________________________________________ ___________________________________________

Basın yayınları Hype üzerinde.Haberler ve Haber Merkezleri
Token Değerlendirmesi - ICO Bench & Track ICO tarafından sağlanacaktır.

YATIRIMCI İLİŞKİLERİ
investors@amicorum.live

PAZARLAMA & BOUNTY
marketing@amicorum.live

1714470092
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714470092
Reply with quote  #2

1714470092
Report to moderator
"If you don't want people to know you're a scumbag then don't be a scumbag." -- margaritahuyan
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714470092
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714470092
Reply with quote  #2

1714470092
Report to moderator
lordzc
Sr. Member

Activity: 588
Merit: 253

View Profile
March 28, 2018, 05:58:28 PM

Çok fazla proje oldu bilet satış  projelerinde . Hangisinin ileride tutacağını tahmin etmek güç .
caneraydin123 (OP)
Member
**

View Profile
March 28, 2018, 08:33:09 PM

Çok fazla proje oldu bilet satış  projelerinde . Hangisinin ileride tutacağını tahmin etmek güç .
Teşekkürler yorum için (lordzc). Valla bilmiyorum ben bilet konusunda daha önce ico ya denk gelmedim. Belki gözden kaçırmışda olabilirim. Ekip tek olduğunu yani rakiplerinin olmadığını söylüyor. Ama güzel bir ico bakalım artık hayırlısı neyse o olsun
caneraydin123 (OP)
Member
**

View Profile
March 29, 2018, 01:03:28 PM

AMICORUM.LIVE

ANN : https://bitcointalk.org/index.php?topic=3211802.0

Bounty : https://bitcointalk.org/index.php?topic=3217029.0

Whitepaper Ekstra Link : https://docs.google.com/document/d/150nIRcjgsMxzm5zdxPPnXqM098vUT4g-ZXVdsb_b6R4/edit?usp=sharing

Kolay inceleme için merak ettiğiniz bir şey varsa sormaktan çekinmeyin.
caneraydin123 (OP)
Member
**

View Profile
March 29, 2018, 01:28:29 PM

AMICORUM.LIVE - Token Ön Satış'ın% 20 Bonus ile 1.2018 Nisan'da başlayacağını duyurmaktan dolayı çok memnunuz.

SABİT TOKEN DEĞERİ
Piyasaya sunulduğunda, tek bir AMI jetonu 0.50 USD değerinde ve kripto para birimindeki eşdeğer fiyatlar için değerlendirilecek, aşağıdaki Borsalar kullanılacaktır - Kraken, CEX.IO, Binance.

Toplam Tedarik — 40,000,000

Satış İçin 20.000.000 MEVCUT

ICO Aşama — 1 Nisan 2018
ÖN ICO — 20 % Bonus
Crytocoin
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 281

View Profile
March 29, 2018, 02:06:15 PM

Aventus ve GET Protocol' ü anımsattı banada . İsmi pekde hoş olmasada sizin cevirdiğiniz projelerin iş yapma ihtimali daha çok zaten .
caneraydin123 (OP)
Member
**

View Profile
March 29, 2018, 02:14:47 PM

Aventus ve GET Protocol' ü anımsattı banada . İsmi pekde hoş olmasada sizin cevirdiğiniz projelerin iş yapma ihtimali daha çok zaten .
Çok teşekkürler destek için Ben nedense bilet projesiyle karşılaşmadım.Bu ICO'da amaç daha önce bileti alan kişinin biletinin tekrar bir başka kişiye satılmasını engellemek büyük paralar ödeyip biletin karşılığını alamayıp mağdur olan kişileri bu sorunu yaşamadan bilet almalarını sağlamak. Ekipte iyi geldi ödülü de herkes katılsın diye arttırdılar. ilgisini çeken herkes katılsın tavsiye ederim. Her konuda yine yardımcı olacağım. Bu arada ismi bizim dilimize göre Baya küfür niteliğinde gibi ama anlamı iyi ekip bunu açıklama gereği duymuş zaten Smiley
waybesuricata
Sr. Member

Activity: 1750
Merit: 345

View Profile
March 29, 2018, 07:40:14 PM

Çeviri için teşekkürler. Bir kaç kampanyasına girmeyi düşünüyorum. Ödülü de arttmışlar sanırım öyle yazıyor.  Bakalım iş yapacak mı proje.

▄▄███▄    ▄███▄▄
     ▄▀▀    █    █    ▀▀▄
    ██    ▄▄▀    ▀▄▄    ██
    ▀▄▄▄█▀▀        ▀▀█▄▄▄▀
  ▄▄█▀█▄              ▄█▀█▄▄
▄█▀     ▀▀█▄     ▄▄█▀▀     ▀█▄
██          ▀█▄▄█▀          ██
▀█▄     ▄▄▄█▀▀  ▀▀▀▄▄▄     ▄█▀
  ▀█▄▄▄▀▀            ▀▀▄▄▄█▀
   █▀▀▄▄▄            ▄▄▄▀▀█
   ██  ▀▀▀▄▄      ▄▄▀▀▀  ██
    ▀▄     █      █     ▄▀
      ▀▀▄▄▄▀      ▀▄▄▄▀▀
.
cogwise
  ▄
█  █
  █
█  █
  █
█  █

█
█  █
  █
█  █
  █
█  █
  ▀
.
Hyper-charge your trading with intelligent insights   ▄
█  █
  █
█  █
  █
█  █

█
█  █
  █
█  █
  █
█  █
  ▀
▄█████████████████████▄
███████████████████████
████▀███████▀   ▀▀▀▄███
███▌  ▀▀███▌       ▄███
███▀               ████
███▄              █████
████▄            ██████
█████▄▄        ▄███████
████▄       ▄██████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀

▄█████████████████████▄
███████████████████████
████████████████▀▀█████
███████████▀▀▀    █████
██████▀▀▀   ▄▀   ██████
███▄     ▄█▀     ██████
██████▄ █▀      ███████
███████▌▐       ███████
████████ ▄██▄  ████████
██████████████▄████████
▀█████████████████████▀

▄█████████████████████▄
███████████████████████
█████  ▄▄▄▄▄  ▄▀███████
█████  █████  ██▄▀█████
█████  █▀▀██▄▄▄▄  █████
█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████

█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████
█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████
█████  ▀▀▀▀▀▀▀▀▀  █████
███████████████████████
▀█████████████████████▀

caneraydin123 (OP)
Member
**

View Profile
March 29, 2018, 09:09:38 PM

Çeviri için teşekkürler. Bir kaç kampanyasına girmeyi düşünüyorum. Ödülü de arttmışlar sanırım öyle yazıyor.  Bakalım iş yapacak mı proje.
Rica ederim teşekkürler yorum için. Evet ödülü herkesin ilgisini çekeceği için katılımın fazla olmasını istedikleri için ekip arttırdı. 1.000.000 AMI token dağıtılacak. Ben tavsiye ederim iyi olacağını düşünüyorum.
elysion
Newbie
*

Activity: 122
Merit: 0

View Profile
March 30, 2018, 11:34:50 AM

Proje ismi ne kadar bizim dilimizde kötü görünse de anlamı güzel bir yere gidiyormuş. Ekibin bunu açıklaması güzel olmuş. Başarılı olabilecek gibi görünüyor güvenli bilet sağlayacak ve aynı bilet başkalarına satılmayacak ben beğendim. Çeviri için teşekkürler başarınızı takdir ediyorum güzel çeviriler yapıyorsunuz.
caneraydin123 (OP)
Member
**

View Profile
March 30, 2018, 06:32:20 PM

Proje ismi ne kadar bizim dilimizde kötü görünse de anlamı güzel bir yere gidiyormuş. Ekibin bunu açıklaması güzel olmuş. Başarılı olabilecek gibi görünüyor güvenli bilet sağlayacak ve aynı bilet başkalarına satılmayacak ben beğendim. Çeviri için teşekkürler başarınızı takdir ediyorum güzel çeviriler yapıyorsunuz.
Evet iyi düşünülmüş 1 Nisan'da Başlıyor satışlar bakalım güzel yatırım alırsa. Ben beğendim projeyi elimden geleni yaparım. İyi dileklerin için de teşekkürler. Elimden geldiği kadar çevirileri yapıyorum Kazandırmak için elimden geleni yapıyorum.
yns1903
Member
**

Activity: 742
Merit: 15

View Profile WWW
March 31, 2018, 08:12:23 PM
Merited by caneraydin123 (1)

Daha önce hiç bilet satış konusunda ico düzenlenen bir projeye rastlamadım. Ekibi inceledim birada tecrübeli kişiler gibi gözüküyor bu yüzden icoda güzel bir miktar toplayabilir. Bu arada bounty ödülleri de bayağı iyi katılmayı düşünüyorum.

caneraydin123 (OP)
Member
**

View Profile
March 31, 2018, 08:20:02 PM

Daha önce hiç bilet satış konusunda ico düzenlenen bir projeye rastlamadım. Ekibi inceledim birada tecrübeli kişiler gibi gözüküyor bu yüzden icoda güzel bir miktar toplayabilir. Bu arada bounty ödülleri de bayağı iyi katılmayı düşünüyorum.
Varmış sanırım arkadaşlar bazı bilet ico isimleri verdi bende hiç karşılaşmadım çeviri yaparken de ekip rakiplerinin olmadığını söylemiş. Ben güzel buldum bilemiyorum ekip iyi güzel yatırım alırsa ki yapabilirlerde. Bounty miktarı düşüktü düzenleme yaptılar ve güzel bir miktar düzenlediler çok iyi bence. Katılacak herkese bol kazançlar
Suleiman the Magnificent
Full Member

Activity: 504
Merit: 120

View Profile WWW
March 31, 2018, 08:31:02 PM

Bilet satışı üzerine direkt rakipleri yok sanırım ama kickcity var biraz farklı şekilde olan. Ama rakibi olsa bile rekabet her zaman iyidir.

Bu arada çevirinizi gözden geçirmenizi tavsiye ederim.
caneraydin123 (OP)
Member
**

View Profile
March 31, 2018, 08:34:38 PM
Last edit: March 31, 2018, 09:15:11 PM by caneraydin123

Bilet satışı üzerine direkt rakipleri yok sanırım ama kickcity var biraz farklı şekilde olan. Ama rakibi olsa bile rekabet her zaman iyidir.

Bu arada çevirinizi gözden geçirmenizi tavsiye ederim.
Çok teşekkür ederim uyarı için hata nerede acaba çok fazla proje var elimde şuan direkt söylersen çok memnun olurum Allah razı olsun uyarın için bazen gözden kaçıyor kelime hataları olabiliyor onu mazur görün. Evet rekabet iyidir daha iyisini yaptırır insana.Rekabet de rakip olacak kişilerle olur rakip olmaya deymeyecekler de var Smiley O projenin içeriğini bilmiyorum ama güven veren proje dolandırıcılığın aynı bileti tekrar satmanın önüne geçmek istiyorlar. Anlaşılmayan yer yok en iyi şekilde çevirmeye çalışıyorum ama gördüğünüz yeri bana özelden de bildirebilirsiniz. Tekrar teşekkürler senin için yarın tekrar konuyu gözden geçiririm hata varsa düzeltirim.  Smiley
elysion
Newbie
*

Activity: 122
Merit: 0

View Profile
April 01, 2018, 03:52:59 PM

Ufak tefek hatalar olabilir ama konunun bütünlüğü sağlanmış. İngilizce nin ve Türkçenin gramer yapıları faklı olduğu için çeviriden bazı sıkıntılar yaşanabilir. Ama genel olarak anlaşılır bir çeviri. Tabi ki hataların uygun bir dille söylenmesi ve çevirmenin uyarılması bu Türkçe forumun itibarı açısından daha yararlı. Çevirmen ve katılımcıların kazançlarını korumak en doğru ve kişiye yakışır bir davranış olur.
caneraydin123 (OP)
Member
**

View Profile
April 02, 2018, 10:28:59 PM

Ufak tefek hatalar olabilir ama konunun bütünlüğü sağlanmış. İngilizce nin ve Türkçenin gramer yapıları faklı olduğu için çeviriden bazı sıkıntılar yaşanabilir. Ama genel olarak anlaşılır bir çeviri. Tabi ki hataların uygun bir dille söylenmesi ve çevirmenin uyarılması bu Türkçe forumun itibarı açısından daha yararlı. Çevirmen ve katılımcıların kazançlarını korumak en doğru ve kişiye yakışır bir davranış olur.
Teşekkür ederim yorum için. Yani hataları düzeltmek için elimden geleni yapmaya çalışıyorum uyardığınız için teşekkür ederim Allah razı olsun. Yani olgunca düşünmek önemlidir herkesin kazancı önemli katılan insanlar için de beni uyarmanız hoş bir davranış takdir ediyorum. Bende bu konuda çevirilerin hatalarını daha detaylı incelerim. Proje içinde Satışlar başladı Bounty de ödüller de güzel oran var tavsiye ederim.
caneraydin123 (OP)
Member
**

View Profile
April 10, 2018, 11:03:21 AM

AMICORUM.LIVE - ÖN- SATIŞ ŞİMDİ CANLI

WEBSITE - http://www.amicorum.live

RESMİ DUYURU VE KATILIM KILAVUZU
caneraydin123 (OP)
Member
**

View Profile
April 13, 2018, 08:51:03 PM

AMICORUM COINHILLS ÜZERİNDE LİSTELENDİ
https://www.coinhills.com/ico/view/amicorum-live/
caneraydin123 (OP)
Member
**

View Profile
April 13, 2018, 09:03:34 PM

AMICORUM.LIVE

İkincil Bilet Yeniden Satış Piyasası 2022 yılında 24.55 milyar dolara yükselecek ve AMICORUM.LIVE, 2022'ye kadar bu hissenin %20'sini alacak.

Ön Satış şimdi Canlı https://www.amicorum.live  20% Bonus ile.

WEBSITE I WHITEPAPER I TELEGRAM I FACEBOOK I TWITTER I
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: