Bitcoin Forum
May 28, 2024, 04:39:49 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: Bitcoin biterse ne olmaz?  (Read 450 times)
Networkk (OP)
Member
**

Activity: 98
Merit: 21

View Profile
March 28, 2018, 03:23:51 PM

Merhaba arkadaşlar,

Az önce bir arkadaşın yorumunu okudum.

"Blockchain sistemi amacı insanların ırk ve ulus farkını ortadan kaldırmak. Uluslar ortadan kalınca devletler de yok olacaktır. İnsanlar tüm gizli bilgilerini hatta dnalarını bile bu sistemde saklayacaklar."

Blockchain kölelik sistemini getirecek demişimdir sürekli. Bunu hayata geçirmeninde en güzel yolu Dijital Paralar olmuş sanırım. Dijital Paralar daha doğrusu, BTC biterse ne olmaz?

- Alt coinlerede kimse yatırım yapmaz.
- Alt coinlere kimse yatırım yapmazsa ICO lar çıkmaz.
- Yeni ICO lar çıkmazsa BLOCKCHAIN sistemi bu kadar hızlı hayatımıza girmez.

BTC yeniden artmadığı sürece kölelik sistemini hayata geçiremezler. Sizce ?
khasank
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 281

View Profile
March 28, 2018, 10:49:24 PM

Merhaba arkadaşlar,

Az önce bir arkadaşın yorumunu okudum.

"Blockchain sistemi amacı insanların ırk ve ulus farkını ortadan kaldırmak. Uluslar ortadan kalınca devletler de yok olacaktır. İnsanlar tüm gizli bilgilerini hatta dnalarını bile bu sistemde saklayacaklar."

Blockchain kölelik sistemini getirecek demişimdir sürekli. Bunu hayata geçirmeninde en güzel yolu Dijital Paralar olmuş sanırım. Dijital Paralar daha doğrusu, BTC biterse ne olmaz?

- Alt coinlerede kimse yatırım yapmaz.
- Alt coinlere kimse yatırım yapmazsa ICO lar çıkmaz.
- Yeni ICO lar çıkmazsa BLOCKCHAIN sistemi bu kadar hızlı hayatımıza girmez.

BTC yeniden artmadığı sürece kölelik sistemini hayata geçiremezler. Sizce ?

Okuduğunuz yorumu yazan arkadaş Bitcoin e çok fazla anlam yüklemiş gibi duruyor. Şahsen Borsa, Forex, Altın, gibi alınıp satılan , kâr sağlanan bir sistemden ileriye bitcoin in gideceğini düşünmüyorum. Diğer coinler belki hayatımıza bitcoin den daha fazla girecek.

İstediği kadar BlockChain sistemi hayatımıza girsin dünya devleti, dünya vatandaşı bana göre bilim kurgu dan başka birşey değil. Belki 100 ler ce yıl sonra olabilir. Bu zaman dan o zaman da neyin buna sebep olacağını düşünmek mümkün değil. Nasıl ki 100 ler ce yıl önce ki insanların intenet , cep telefonu, bilgisayar gibi şeyleri bilmesi mümkün değil se bizlerin de 100 ler ce yıl sonrasının teknolojisini bilmemiz mümkün değil. Sadece bilim kurgudan ibaret olabilir, daha fazlası değil.
birfincankahve
Jr. Member
*

Activity: 280
Merit: 4

View Profile
March 29, 2018, 05:48:00 AM

bitcoin bitmez hocam, içinizi ferah tutun, öyle o kadar kolay değil bitcoin i bitirmek, daha çok uğraşacaklar aşağılara çekmeye
taseron.isci
Member
**

Activity: 224
Merit: 10

View Profile WWW
March 29, 2018, 04:50:06 PM

Bitcoine oldukca fazla anlam yuklenmis gordugum kadariyla bu yorumlari oldukca sacma buluyorum.

kriptor
Newbie
*

Activity: 53
Merit: 0

View Profile
March 29, 2018, 05:19:42 PM

Devletler yok olacak falan iyi uçmuş internetin fişini çektinmiydi bit coin moin kalmaz Cheesy
dammedonut
Full Member

Activity: 224
Merit: 100

View Profile
March 29, 2018, 06:10:51 PM

Devletlerin olmadığı bir sistem de nasıl köleler olacak. Ya da şu an köle durumunda değil miyiz? Blokchain mükemmel bir teknoloji Bitcoin Blokchain'in reklamını yapan bir araç değil. Bence Blockchain ve Bitcoin'i yeniden bir araştır.

matrixturk
Full Member

Activity: 476

View Profile
March 29, 2018, 09:26:36 PM

Bitcoin biterse madencilikte olmaz, blok zincir teknolojisi olmaz. Bu iş boşa yapılmış olur. İnsanlar bu piyasaya boşu boşuna para yatırmış olur. Bitcoin kripto aleminin olmazsa olmazıdır.
kimkimokoki
Member
**

Activity: 76

View Profile WWW
March 29, 2018, 09:30:41 PM

bitcoin ve kripto para piyasası ile blok zincir sistemi bitmez gelişmeye devam eder
markandum
Member
**

Activity: 266

View Profile
March 29, 2018, 09:42:34 PM

Bitcoin biterse hiç bir şey olmaz yerini başka bir para birimi alır. Çünkü bu paralar hayatımıza blok zincir teknolojisini getirdi. Ve bir çok firma bu işe yatırım yapmaya başladı. Artık bu işin dönüşü yok. Bitcoin olmasa da olur.

[/center]
entegre78
Jr. Member
*

Activity: 196
Merit: 5

View Profile WWW
March 29, 2018, 09:50:53 PM

o yazıyı yazan kişi para hakkında hiç bir bok bilmeyen biri

www.livecoinprice.tk       www.gamebegin.tk
kulmagu
Member
**

Activity: 308

View Profile
March 29, 2018, 09:58:53 PM

Bitcoinin biteceğini hiç sanmıyorum, bazı kesimler bitcoini ve türevlerini çok sevdi. Bitmemesi için ellerinden geleni yapacaklardır. Keriz silkelemeye devam ediyorlar sabırlı olmakta fayda var.
Hawker
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1001

View Profile
March 31, 2018, 11:33:41 PM

Bitcoin'e duygusal bir anlam yüklemekten başka birşey değil bu, bence bu kadar duygusal bakacağınıza olaya teknik tarafından bakın ve sorunlara bulduğu çözümlere odaklanın.
redboxneo
Member
**

Activity: 546

View Profile
April 01, 2018, 06:02:46 AM

ilk bitcoin çıktı ve ona coin diyoruz. tamam. ether, neo, litecoin kendi blockzinciri yok mu bunlar token değil. bunlara da altcoin diyeceğiz. adı üstünde coin bunlar. bitcoin biterse bu yazdıklarım ve kendini kanıtlayabilecek olan coinlerin bitcoin gibi sonunun geleceğini hiç hayal etmiyorum. bitcoin başarısızlık olarak tarihe kazınır da başkası onun hatalarını görerek kendine çeki düzen verir bu dijital paralar yine her daim hayatta kalır.
hayratposta
Newbie
*

Activity: 182

View Profile
April 01, 2018, 11:16:51 AM

Farkli bir yaklasim olmus. Ama olay bitcoinin bitip bitmemesiyse oldukcaz zor gorunuyor. Uzun yillar piyasadan cikmayacaktir.
NYGMA_35
Full Member

Activity: 286

View Profile
April 01, 2018, 12:53:44 PM

Arkadaşın Blockchain ile kölelik sistemini nasıl bağdaştırdı anlamadım. Sanki fiziki para kullanan köle değil. O arkadaş YouTube deki  "the avrivalls"(gelenler) serisini izlemiş. Ordaki bir bölümde dijital paradan bahsediyordu. Kurulacak tek dünya devletinde fiziki paranın yerine dijital para falan olacak muhabbeti vardı.
ferhat1242
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 277

CAT.EX Exchange

View Profile
April 01, 2018, 01:15:27 PM

Bitcoin biterse şu olur ;

Piyasa tamamen biter,geriye cinler kalır.Çünkü bitcoin bile bitiyorsa,batıyorsa eth,ltc,dash veya herhangi X coin neden batmasın ? Piyasaya olan güven biter,kapiş ??

|(
▄▄██████████▄▄
▄██████████████████▄
▄█████▀ ▀█████▀ ▀██████▄
██████ ███ ▀▀▀ ███ ███████
██████▀▄███████████▄▀███████
███████ █████████████ ████████
███████ █████████████ ████████
████████▄▀█████████▀▄█████████
██████████▄ █████ ▄█▀▄▄▄▀█████
██████████ ████▌▐█ █▀▄█ ████
████████▌▐█████ █▌▐█▄▄████
▀█████▀ ██████▄ ▀ █████▀
▀██████████████████▀
▀▀██████████▀▀
)(.
)
▌   ANNOUNCE THREAD   ▌▐   BOUNTY   ▐
TWITTER  |  FACEBOOK  |  TELEGRAM  |  DISCORD
(((((((   MOBILE APP [ ANDROID / IOS ]   )))))))
)
fragilesun
Jr. Member
*

Activity: 322
Merit: 2

View Profile WWW
April 01, 2018, 01:41:27 PM

bitcoini veya blockchain le devletleri nasıl yok edecekmiş veya neden bu kadar anlam yüklediğini anlayamadım. bunun sadece bir yeni teknoloji olduğunu ve insanların bu teknolojiye merak saldıklarını anlarsan daha iyi olacakmış gibi.

✦ ETHA ✦
First Decentralized Remittance Solution Platform
gribalenfeksiyon
Full Member

Activity: 546

View Profile
April 01, 2018, 02:13:48 PM

bu piyasa değerini kaybeder diye düşünüyorum taa ki bitcoinin yerine geçen bir coin olana kadar. sonra tekrar aynı terane devam eder. ama bitmez bitcoin.
fenerlikartal1905
Newbie
*

Activity: 126

View Profile
April 01, 2018, 02:57:32 PM

Bitcoin olmasa bile kripto para illaki yaygınlaşacak
Bu süre daha uzun olur sadece
KodesCrew
Full Member

Activity: 406
Merit: 101

View Profile
April 02, 2018, 08:56:19 AM

Bitcoinin bitmesi imkansız. Btc için şuan ödemli olan , sistem kullanılarak amaca yönelik olması. insanlarımız bunu bir yatırım aracı değilde ödeme aracı olduğunu bilmeli. onun dışında kölelik falan bana biraz  saçma  geldi.

Pages: [1] 2 3 4 »  All
  Print  

Jump to: