Bitcoin Forum
May 22, 2024, 04:33:56 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 »  All
  Print  
Author Topic: Credits (CS) eth neo eos'u geçebilir!  (Read 707 times)
PastirmaliYumurta
Full Member

Activity: 490
Merit: 100

PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN

View Profile
March 28, 2018, 08:55:33 PM

Kendi blockchainine geçince büyük bir sıçrama yapacağını düşünüyorum ancak şuan elinde credits bulunanlar o zaman nasıl csnin walletına geçecekler eth wallettan çok uğraştırıcı bir keşmekeş olacak gibi duruyor. Ama credits kesinlikle iş yapacak benim sepetimde de var bir miktar

temeler
Sr. Member

Activity: 588
Merit: 250

View Profile
March 28, 2018, 08:56:58 PM

Ethereum veye Neo olamaz çok zor. EOS la yarışabilir belki ama başka rakiplerde var stratis,kendi zincirine geçecek icon gibi. İşi çok zor ama para kazandırabilir.
teamsah5416
Newbie
*

Activity: 182
Merit: 0

View Profile
March 28, 2018, 09:04:36 PM

Credits insanlara çok büyük paralar kazandıracak ama bence asla ve asla eth ve neo'yu geçemez. Benim şahsi fikrim bu yılın eos ve neo yılı olacağı ama çantamda da bir miktar credits bulunduruyorum. Portföyü bölmek önemli günü gelir her biri mutlu eder.
ilonaproda
Jr. Member
*

Activity: 280
Merit: 1

Win-Won-Betfury

View Profile
March 28, 2018, 09:38:03 PM

NEO yu bilmemde Ethereumu imkansız geçemez çünkü yapmak istedikleri çok uçuk bi rakamlar eğer yaparlarsa ki imkansız gibi gerçekten başarılı olurlar ama sanmıyorum

__________ BetFury __________
🎲 The first i-Gaming Crypto platform with BTC Dividends 🎲
https://betfury.tv/2VDCk7K
smdnxt
Newbie
*

Activity: 82

View Profile
March 28, 2018, 09:47:29 PM

Başlık çok iddialı olmuş. Ethereum ve Neo ile kıyaslanacak durumda değil. Kripto dünyasında beklenmedik şeyler her zaman olabilir ama bu şimdilik çok uçuk bir tahmin.
OldToken
Newbie
*

Activity: 140

View Profile
March 28, 2018, 09:53:41 PM

Olur mu olur. Kendi Block Zincirine sahip her altcoin zengi etme ihtimaline sahiptir bence. Eğer güzel bir proje, sağlam bir ekip ve güzel de bir destek var ise olmaması için neden yoktur. Bunlar olduktan sonra gerisi şansa kalıyor artık. Alıp köşeye atmak belki de, beklemediğiniz yerlere sizi getirebilir.
Devil Investor
Newbie
*

Activity: 154

View Profile WWW
March 28, 2018, 10:00:33 PM

Bu sene tokenlarda platformlar arası geçişler olacağı konuşuluyor.
Koray55
Member
**

Activity: 235
Merit: 75

View Profile
March 28, 2018, 10:23:49 PM

Credits den cok ümitliyim ancak cok fazla reklamının yapılarak şişirilmesi insanı korkutmuyor değil.
avalonn
Full Member

Activity: 728
Merit: 151

View Profile
March 28, 2018, 11:00:06 PM

vaad ettikleri şeyler çok güzel...çıktığından beri de fiyatı güzel gidiyor bi anda fiyatı fırlatıp çakmadılar..kendi zincirlerine geçipte yol haritalarına sadık kalıp çalışırlarsa neden olmasın?  bu piyasada herşey mümkün..ether ilk olduğu için onu tahtından etmesini zannetmiyorum ama kendi zincirine geçip vaat ettiklerini yaparsa ciddi fiyatlanma yapabilir tabi..bu da zaten bize yeter aşırı yükseklerde gözümüz yok  Grin
snykutlug
Member
**

Activity: 448
Merit: 17

View Profile
March 29, 2018, 03:35:40 AM

Evet vaadları çok güzel olabilir ama ethereumu geçebileceklerine hiç inanmıyorum ethereum dediğin piyasanın yarısı piyasanın yarısını geçemez
primeer
Sr. Member

Activity: 883
Merit: 262

View Profile
March 31, 2018, 02:20:53 PM

credits in github kodlarını inceleyenler kodların oldukça amatörce yazıldığını söylüyorlar. uygulamalar için güvenilir bir platform sunamıyorsan performansın hiç bir önemi yok. uzun vadede bir cacık olmaz bu çöp projeden benden söylemesi.
kekrops
Full Member

Activity: 238
Merit: 101

The Experience Layer of the Decentralized Internet

View Profile
March 31, 2018, 02:57:08 PM

baya amator ve testte herkesin ulasabilecegi bi sonuclara ulasmislar. normal kullanista bu degerlerle bi alakasi olacagini dusunmuyorum. yapabilecekleri pek bi sey yok bence.

yns1903
Member
**

Activity: 756
Merit: 16

View Profile WWW
March 31, 2018, 03:04:58 PM

Credits piyasa düşüş yaşamış olsa da belkide en az zarar edilen coinler arasında yer alıyor. Yani elinde olanlar bekletsin çünkü ileride daha değerli bir coin olacak. EOS ve neoyu geçer bana göre de eth ile rekabeti nasıl olur bilmiyorum

MarcosCr
Member
**

Activity: 215
Merit: 13

View Profile
March 31, 2018, 03:36:11 PM

Bu kadar amatör kodlarla kepenk kapatmazsa iyidir.
gustavroy
Full Member

Activity: 450
Merit: 122

View Profile
March 31, 2018, 04:45:56 PM

deli yerlere geldi gercekten takımını tebrik ederim bountyden bile ne para kazandı arkadaslar kendi hanine geçtiği zamanı takip etmek gerek
batturkey
Full Member

Activity: 336

The World’s First Blockchain Core

View Profile
March 31, 2018, 04:47:26 PM

önce bi ilk 100'e girsin sonra bakariz kimi gececegine. Bu ara cikan her smart contractli sistem gözüne ethereumu kestiriyor Smiley yok böyle birsey.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄ ■        SKYNET        ■ ▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▐▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬     PRIVATE SALE is LIVE     ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▌
Whitepaper   Bounty   Bitcointalk   ■   Facebook   Twitter   Telegram
ziya1453
Full Member

Activity: 1358
Merit: 193

View Profile
March 31, 2018, 04:54:06 PM

credits her ne kadar gelecek vaad etse ve yatırım düşünebilecek bir ürün olsada neo, heleki eth yi geçme ihtimali baya baya ütopik olmuş. öngörülebilir gelecekte gerçek olacağını hiç sanmıyorum. hani çok zor belki neo diyecem ama eth diyoruz yav.
thepanicpoint
Full Member

Activity: 406

View Profile
March 31, 2018, 05:12:47 PM

Yine boş boş konuşan tonla adam, sanarsın şurdakilerin yarısı yazılımcı da bu yazılımlarla hiçbişey yapamazlar diyorlar. Ondan bundan duyduğunuz boş şeylerle piyasayı izlemeye devam edin, millet de 6-8 kat para kazansın icodan vs sıkıntı yok.

nopedope89
Legendary
*

Activity: 1078
Merit: 1059

FROSTING

View Profile
March 31, 2018, 05:15:39 PM

Piyasanın %50 si eth projeleriyle doluyken geçmesinin ihtimali bile yok. NEO üzerinde çalışan çok iyi projeler var ve artmayada devam ediyor.

.next-generation social media service.
██   based on blockchain technology ██
                      ▄▄█▄ ▀▄▄
                   ▄███████  ███▄▄
               ▄█████▀▀ ████  ▀█████▄▄
           ▄▄█████▀    ▄ ▀███▄   ▀▀█████▄
       ▄▄█████▀       ██▄ ▀███▄      ▀▀█████▄
      ▐███▀▀        ▄█████  ████         ▀███▌
      ▐███         ████▀███▄ ▀███         ███▌
      ▐███        ████  ▀███▄ ▀███▄       ███▌
      ▐███      ▄███▀ ▄█  ███▌ ▐███▌      ███▌
      ▐███     ▄███▀ ████  ▀██▓  ████     ███▌
      ▐███    ████  ███▀  ▄▄▄▄▄▄▄▄████▄   ███▌
      ▐███   ████ ▄███▀ ▄██████████████▄  ███▌
      ▐██▀ ▄███▀ ▄███▒                    ███▌
      ▐█▀ ▄███▀ █████████████████████████████▌
         ████  ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
        ▀█████▄▄                    ▄▄█████▀
           ▀▀█████▄▄             ▄█████▀▀
               ▀▀█████▄▄     ▄▄████▀▀
                   ▀▀█████▄█████▀
                       ▀████▀
.

▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄  ▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄  ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄▄▄   ▄▄▄  ▄▄▄▄▄▄▄
     ██▀▀▀▀▀▀███▀▀▀▀██ ▐██▀▀▀▀██ ▐██▀▀▀▀▀ ███▀▀▀▀▀▀▀▀███▀▀▀▀███▀ ████▄ ███ ███▀▀▀▀▀
     ███▄▄▄▄ ███   ▐██▌▐██▄  ▐██ ▐██████  ███▄▄▄▄▄   ██▌    ▓██  █████▄███ ██▌ ▄▄▄▄▄
     ██▀▀▀▀  ███   ▐██▌▐███▀███▀ ▐██        ▀▀▀▀██▌  ██▌    ▓██  ███ █████ ██▌   ███
     ██▌     ▀████████ ▐██   ██▌ ▐███████░████████   ██▌   █████ ███  ▀███ ▀████████
Twitter
Facebook
Youtube
Telegram [EN]
Telegram [KOR]
Medium
Koray55
Member
**

Activity: 235
Merit: 75

View Profile
March 31, 2018, 05:51:07 PM

önce bi ilk 100'e girsin sonra bakariz kimi gececegine. Bu ara cikan her smart contractli sistem gözüne ethereumu kestiriyor Smiley yok böyle birsey.

Hocam zaten ilk yüzde bir haftadır.
Pages: « 1 [2] 3 4 5 »  All
  Print  

Jump to: