Bitcoin Forum
June 25, 2024, 08:21:22 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Evlilik  (Read 111 times)
wieo (OP)
Newbie
*

Activity: 131
Merit: 0

View Profile
March 28, 2018, 06:50:41 PM

Evliliğe bakış açınız nasıl ? Evlenmeyi düşünüyor musunuz ? Evliliğinizden mutlu musunuz?
HarbiManyak
Newbie
*

Activity: 14

View Profile
March 28, 2018, 07:15:02 PM

29 yaşına geldim Ankarada doğdum büyüdüm istanbul'da yaşadım. Çok sevmiyorsan eğer evlenmeyeceksin. Gününü gün edeceksin Smiley Türk kızlarının tribi çekilmiyo gerçekten benim çevremde birçok evli insan var özelliklede yeni evlenenler.. hepsi pişman olur mu arkadaş ya.
dogandellal
Newbie
*

Activity: 30

View Profile
March 28, 2018, 09:05:40 PM

Sevgi ve saygı varsa güzel bir adım olabilir  Cheesy
BTCHakan
Sr. Member

Activity: 420
Merit: 260

View Profile
March 28, 2018, 09:22:30 PM

Evlilik toplumsal bir dayatmadan başka bir şey değil. Bir düzen olması gerekiyor sonuçta böyle olmuş. Mahalle baskısı kaygınız yoksa çok takılacak bir şey değil.
ekinvest
Jr. Member
*

Activity: 95
Merit: 1

View Profile WWW
March 28, 2018, 09:37:01 PM

Erkekler bekarken evlenmek için dört takla atıyorlar, sevgililerinin bir dediğini iki etmiyorlar, kul köle oluyorlar. Evlendikten sonra da "Yav arkadaş nerden evlendik evkenmez olaydım" diyorlar. Evlenince ne yaşıyorlar da böyle diyorlar anlamıyorum  Smiley
coinforumgentr
Member
**

Activity: 714
Merit: 82

View Profile
March 28, 2018, 09:45:32 PM

yaşım 28 . bugüne kadar evlenmeyi düşünmüyordum fakat son zamanlarda fikrim değişmeye başladı.

yarın öbürgün 40-50 yaşına geldiğimde hiç bir sorumluluk duygusu hissetmeyeceğim.Buda beni sorumsuz ve riskli hamleler yapan biri haline getirebilir.

evli+çocuklu sıradan bir insan olmanın daha doğru olacağını düşünüyorum.

Fakat evlenmek için gerekli olan iş + para + ev + araba gibi özelliklere sahip değilim. Problemleri halledersem evleneceğim.  Smiley
yoksa evlenmem daha çok sıkıntı stres olacak bu sefer.

hugoworld
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 251

View Profile
March 29, 2018, 09:47:57 AM

Evlilik eğer doğru kişi ile yapıyırsa bence muhteşem bir şey. Yalnızlık Allah'a mahsustur. İnsan belli bir yaştan sonra kendisine destek olacak, hayatın yükünü birlikte omuzlayabileceği insan arıyor. 1.5 ay sonra evleneceğim ve çok mutluyum. Umarım pişman olmam.

EMP

▬▬▬▬ ◥ ◤ ▬▬▬▬▬ ◥ ◤ ▬▬▬▬▬ ◥ ◤ ▬▬▬▬▬ ◥ ◤ ▬▬▬▬

ICO START:
10 SEPT 2018
onlyyou34
Member
**

Activity: 602
Merit: 12

elysian.finance

View Profile
March 29, 2018, 11:30:30 AM

İnsan yalnızlığa ve kendine yetmeye alışınca evlilik muhabbeti çekmek hiç içinden gelmiyor.
Belki de ben böyle hissediyorum bilmiyorum ama kendimle zaman geçirmek hoşuma gidiyor.

ELYSIAN FINANCE      Next generation reverse backed token   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬   Collateral-backed stable-coins
     Github  ◥ Telegram   ◥ Twitter   ◥ Discord             Trustless and decentralized 
                             ❱❱❱   JOIN Elysian Finance   ❰❰❰                     Stake and bond to earn up to 1000% APY 
Carolinawiestput28
Jr. Member
*

Activity: 154
Merit: 1

View Profile
March 29, 2018, 11:49:13 AM

Bizde evlilik yasak o yüzden ömür boyu bekarız.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: