Bitcoin Forum
June 17, 2024, 05:25:54 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: 🔴 Bolca merit veren arkadaşlar. Merit kazanmak için buraya 🔴  (Read 295 times)
ophyrim (OP)
Sr. Member

Activity: 994
Merit: 391

View Profile
March 28, 2018, 09:17:35 PM
Last edit: March 29, 2018, 08:09:49 PM by ophyrim

1- Bu konuyu açmamdaki amaç merit sistemini kullanan ve merit veren arkadaşları bir nebze olsa da öldüllendirebilmek ve merit verme konusunda biraz çekimser olanlar arkadaşları da merit vermeleri konusunda teşvik etmek.

Hepimizin bildiği gibi yakın zaman önce foruma merit sistemi geldi ve artık bu sistem forumun kaçınılmaz bir parçası. Ancak ne yazıkki şu an için öyle tahmin ediyorum ki tam olarak anlaşılamadığından pek çok arkadaş meritlerini kullanmaya çekiniyor. Bu durum ben de dahil olmak üzere hepimizin bir üst rütbeye geçmesini aksatıyor.

2- Bu konu başlığı altında ne yapacağım?
Bu konu altında sahip olduğu ve kazandığı sMeritleri (bağışlanabilen merit diyelim) sürekli dağıtan arkadaşlara merit vereceğim. Bu meritleri arkadaşların forumun düzgün çalışması için yaptıkları katkılara istinaden vermiş olacağım. Meriti arkadaşın beğendiğim bir konusuna vereceğim.
Elbette benimde meritim sınırlı. Ancak kazandığım meritlerimin büyük bir kısmını en azından merit sistemi rayına oturana kadar, bu konu amacına ulaşırsa, bu konu başlığı altında harcamayı istiyorum.

3- Bu konu başlığı altında siz ne yapabilirsiniz?
Bu sistemin çalışabilmesi için sadece benim merit vermem yeterli değil. Lütfen sizde bu konu başlığı altında konu açan ve meritlerini düzenli dağıtan arkadaşların beğendiğiniz konularına merit veriniz.

4- Nasıl merit kazanacaksınız?
Buraya kazandığınız ve harcadığınız merit sayısını belirten bir post atınız. Böylece attığınız postu gören bir kişi meritlerinizin nekadarını harcadığınızı görebilecek. Lütfen unutmayın isteyen herkes sizin yazdığınız bu basit bilgiyi profilinize girerek kontrol edebilir.

5- Şunu lütfen unutmayın meritlerinizi harcamak size hiçbirşey kaybettirmez. Aksine meritler havuza gireceği için sizin de merit kazanma ihtimalinizi arttırır. Harcamadığınız meritlerin silinmesinin gündemde olduğunuda lütfen unutmayın. Bu konunun niye önemli olduğunu öğrenmek isteyen arkadaşlar şu konu başlığına bakabilirler: https://bitcointalk.org/index.php?topic=3084308.msg31812946#msg31812946

6- Not:Bu konu merit bağış alanı değil. Kaliteli olduğunu düşündüğünüz postlarınızı aşağıdaki konuda yayınlayınız.
https://bitcointalk.org/index.php?topic=2820637.0

7- Bu konuda  lütfen şunu belirterek post atınız.
Aldığınız merit sayısı: X
Verdiğiniz merit sayısı: Y

MuratKaym
Newbie
*

Activity: 56
Merit: 0

View Profile
March 28, 2018, 09:30:36 PM

Güzel bir paylaşım gerçekten bende yeni başladım rütbe almak istiyorum ama merit olayı beni çok üzüyo umarım en yakın zamanda güzel leveller alırım ayrıca meritim olsaydı size vermek isterdim bol meritler iyi akşamlar Smiley
grknondr
Member
**

Activity: 182
Merit: 20

View Profile
March 28, 2018, 10:03:27 PM

Merhaba, değişik bir konu başlığı olmuş. Ben şu ana kadar 6 merit almışım, bu da benim 3 smerit hakkım olduğunu gösteriyor. Bu 3 smeritin 2 tanesini kullanmışım. Geriye 1 tane kalmış. Ben bu kripto, coin, borsa vb. konularında yeni olduğum için profesyonel bir bilgi paylaşabilmem mümkün değil, dolayısıyla uzun bir süre sağlam merit alamam ancak kendi mesleğim ve ilgi alanımla ilgili (gıda ve sağlık) paylaşım yaparak en azından katkı sağlamaya çalışırım diye düşünüyorum. Veya yabancı dil mezunu olduğumdan (biraz körelse de) çeviri ihtiyacı olanlara destek olabilirim diye düşünüyorum. Bu sayede beğenilen yazılara sizler de merit ile destek olabilirsiniz ve en azından member seviyesine ulaşabilirim.
unreal41
Member
**

Activity: 910
Merit: 10

View Profile
March 28, 2018, 10:13:32 PM

düşünce niyet güzel bakalım işe yarayacak mı bol şanslar herkese.
Koray55
Member
**

Activity: 236
Merit: 75

View Profile
March 28, 2018, 10:34:30 PM

Hocam güzel düşünceniz icin tebrik ederim. Özellikle bizim gibi yeni üyeler icin umarim faydalı olur bu düşünceniz.

Ancak sizin düşüncenize benzer bir konu daha onca açılmıştı. Bir giz atin isterseniz

https://bitcointalk.org/index.php?topic=2820637.0
skcdaking
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 5

View Profile
March 28, 2018, 11:29:20 PM

Böyle konuların artması çok hoş bir şey bende toplam 1 merit kazandım sağolsun bir arkadaş bir şey sormuştu yanıtladım sanırım teşekkür etmek için 1 merit verdi inşallah artarsa bende merit vermek isterim insalara Smiley
Mugur2
Jr. Member
*

Activity: 336
Merit: 2

View Profile
March 28, 2018, 11:53:31 PM
Last edit: March 29, 2018, 11:56:16 PM by Mugur2

Yazdığım bir posta 2 merit vermişti birisi, ben de kazandığım 1 tanesini güzel bilgi veren bir posta verdim. Bu tarzda yazacağız sanırım Smiley

Aldığım merit sayısı: 2
Verdiğim merit sayısı: 1
grknondr
Member
**

Activity: 182
Merit: 20

View Profile
March 29, 2018, 02:05:43 PM

Bilgi sahibi olduğum gıda alanında bazı yerel gıda forumlarında daha önce yazdıklarımı birleştirip, biraz da eklemeler yapıp burada bir yazı paylaştım.

https://bitcointalk.org/index.php?topic=3214879.0  okursanız memnun olurum. merit de olursa daha da memnun olurum Smiley
ophyrim (OP)
Sr. Member

View Profile
March 29, 2018, 08:05:08 PM

Bilgi sahibi olduğum gıda alanında bazı yerel gıda forumlarında daha önce yazdıklarımı birleştirip, biraz da eklemeler yapıp burada bir yazı paylaştım.

https://bitcointalk.org/index.php?topic=3214879.0  okursanız memnun olurum. merit de olursa daha da memnun olurum Smiley

Kaliteli olduğunuzu düşündüğünüz postlar için konu: https://bitcointalk.org/index.php?topic=2820637.0
Burası postlarınızı yayınlayacağınız konu değil.

Yazdığım bir posta 2 merit vermişti birisi, ben de kazandığım 1 tanesini güzel bilgi veren bir posta verdim. Bu tarzda yazacağız sanırım Smiley
Aynen öyle yalnız basit olması için lütfen şu şekilde belirtin

Aldığım merit sayısı: X
Verdiğim merit sayısı: Y

Mugur2
Jr. Member
*

Activity: 336
Merit: 2

View Profile
March 30, 2018, 12:01:36 AM

Aynen öyle yalnız basit olması için lütfen şu şekilde belirtin

Aldığım merit sayısı: X
Verdiğim merit sayısı: Y

Güncelledim hocam, buradan kazandığımız meritleri yine bu başlıktaki kullanıcıların faydalı postlarına verirsek hem sistemi suistimal etmemiş hem de dediğiniz gibi bolca merit veren kişileri ödüllendirmiş oluruz. Düşününce gayet mantıklı bir sistem  Smiley
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
March 30, 2018, 06:51:45 AM

Aldığım merit sayısı: 17
Verdiğim merit sayısı: 18
merit kazanmak icin yazmadım. Sadece merit veriliyorda alınıyorda örnek olsun diye yazdım.
Cryptorianx
Full Member

Activity: 411
Merit: 134

View Profile WWW
March 30, 2018, 10:17:54 AM

Aşağıda mevcut belli içerikler hazırladım.Umarım faydası olur. Meritlerimizi esirgemeyelim arkadaşlar.

1.Bitcoin'in neden yükselmeyip düştüğüne dair şöyle bir çalışmam mevcut:

https://bitcointalk.org/index.php?topic=3182655.msg32963014#msg32963014    Grin

2.Kripto Cüzdan Rehberi

https://medium.com/@colmandante/kri%CC%87pto-para-c%C3%BCzdanlari-348dc5e031e4

3.Bitcoin Kazanma Rehberi

https://medium.com/@colmandante/bedava-bitcoin-kazanmak-i%CC%87%C3%A7i%CC%87n-alternati%CC%87f-yollar-38dbe2a48904

Rhego
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 278

View Profile
March 30, 2018, 12:32:19 PM

Aldığım merit sayısı: 94
Verdiğim merit sayısı: 43
jekyde
Member
**

Activity: 252
Merit: 16

View Profile
March 30, 2018, 12:55:43 PM

bir postuma 5 merit vermişlerdi. Ancak konu silinmiş galiba. Ben de 3 farklı arkadaşa 1 er merit verdim. Hiç elimde tutmadım kısa sürede dağıttım ki sistem canlı kalsın.

Aldığım merit sayısı: 5
Verdiğim merit sayısı: 3
ophyrim (OP)
Sr. Member

View Profile
March 30, 2018, 12:57:22 PM

Aldığım merit sayısı: 94
Verdiğim merit sayısı: 43

Hocam emeğinize sağlık. Hem foruma can vermişsiniz hemde konularınızı bir çok defa okumuşum. Daha fazla meritim olsa daha fazla verecektim. ICO listesi çok işime yarayacak.
+ meritiniz hayırlı olsun.

Sizden ricam sizinde bu konuyu takip etmeniz ve foruma merit vererek can veren arkadaşların önemli olduğunu düşündüğünüz konularına merit vererek foruma hep beraber katkıda bulunmamız.
wieo
Newbie
*

Activity: 131

View Profile
March 30, 2018, 02:09:05 PM

Düşünce güzel ama hiç merite sahip olmayanları da bir görseniz keşke...
07koinim07
Newbie
*

Activity: 34

View Profile WWW
March 30, 2018, 06:20:09 PM

Güzel paylaşım yerimi aldım
ophyrim (OP)
Sr. Member

View Profile
April 03, 2018, 11:33:00 AM

bir postuma 5 merit vermişlerdi. Ancak konu silinmiş galiba. Ben de 3 farklı arkadaşa 1 er merit verdim. Hiç elimde tutmadım kısa sürede dağıttım ki sistem canlı kalsın.

Aldığım merit sayısı: 5
Verdiğim merit sayısı: 3

Hocam beğendiğim konularınızdan birine hakettiğiniz meritinizi verdim. Sizden ricam ara sıra bu konuyu ziyaret etmeniz ve sizin gibi meritini doğru kullanarak forumun düzgün çalışmasını sağlayan arkadaşların beğendiğiniz konularına merit vermeniz.
Bol kazançlar dilerim.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: