Bitcoin Forum
June 17, 2024, 11:55:13 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 »  All
  Print  
Author Topic: Ünlü futbol yorumcusundan Bitcoin'e ağır itham  (Read 822 times)
mypat3op
Full Member

Activity: 420
Merit: 100

View Profile
April 12, 2018, 09:31:46 PM

Napsın abi bu piyasadan o kadar anlıyor o kadar konuşmuş işte, futbol anlata anlata beyni bulanmıştır kolay iş değil. Aslında çok kolay, her konuda konuşmak zorunda değilsin bilmiyorsan bunu çalışmadım bilmiyorum de bunda bir sıkıntı olmaz, illede her şeyi bilecekler.
Vdecso
Member
**

Activity: 275
Merit: 11

View Profile
April 12, 2018, 09:34:30 PM

bırakın bu cahil cühelayla uğraşmayı. ne yaparlarsa yapsınlar. bu saatten sonra eğitemeyiz onları. ki cahile laf anlatamazsın en doğrusu onun bildiğidir.

matrixturk
Full Member

Activity: 476

View Profile
April 12, 2018, 09:55:02 PM

Mehmet demirkol gitsin kendi işine baksın. Gerçi spordaki yorumculuğu da çok başarılı değil ya. Ne kadar araştırmış ki bu piyasayı kalkmış eleştiri yapıyor. Ntv sporda kapandı işsiz kaldı arkadaş.
by rallier
Legendary
*

Activity: 1848
Merit: 1334

just in case

View Profile WWW
April 12, 2018, 10:03:05 PM

konuşsun dursun kendilerini rezil ederler. bitcoin e bişey olmaz. zamanla herkes öğrenecek elbet. herşeyin zamanı vardır.

signature not found.
BirtHunter
Newbie
*

Activity: 2
Merit: 0

View Profile
April 12, 2018, 10:25:18 PM

https://youtu.be/0iOc04bSrd0?t=35m7s
burda Nevzat Aydın biraz olsun bilgi veriyor .
jakdanyel
Sr. Member

Activity: 1652
Merit: 304

kycfree

View Profile
April 14, 2018, 08:53:44 AM

Herkesin ilgi alanı farklı işte bu da bunun bir kanıtı. Bilmediği konular hakkında yorum yapmaması lazım insanın. Yoksa böyle yalan yanlış yorumlar ortaya çıkıyor.

▄▄███████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
███████████▀▌▄▀██████████
███████▄▄███████▄▄███████
██████▄███▀▀██▀██████████
█████████▌█████████▌█████
█████████▌█████████▌█████
██████████▄███▄███▀██████
████████████████▀▀███████
███████████▀▀▀███████████
█████████████████████████
▀█████▀▀████████████████▀
▀▀███████████████████▀▀
Peach
BTC bitcoin
Buy and Sell
Bitcoin P2P
.
.
▄▄███████▄▄
▄████████
██████▄
▄██
█████████████████▄
▄███████
██████████████▄
███████████████████████
████████████████████████
▀███████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀██████████████████▀
▀███████████████▀
▀▀███████▀▀

▀▀▀▀███▀▀▀▀
Available in
EUROPE | AFRICA
LATIN AMERICA
▄▀▀▀

▀▄▄▄

███████▄█
███████▀
██▄▄▄▄▄░▄▄▄▄▄
████████████▀
▐███████████▌
▐███████████▌
████████████▄
██████████████
███▀███▀▀███▀
.
Download on the
App Store
▀▀▀▄

▄▄▄▀
▄▀▀▀

▀▄▄▄

▄██▄
██████▄
█████████▄
████████████▄
███████████████
████████████▀
█████████▀
██████▀
▀██▀
.
GET IT ON
Google Play
▀▀▀▄

▄▄▄▀
Kusman
Member
**

Activity: 756
Merit: 17

View Profile
May 13, 2018, 08:24:22 PM

Sadece basit bir benzetmeyle bu tip bir açıklama yapılmaması lazım ama sadece bilgisizlikten kaynaklandığını düşünüyorum

██   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀    ▄       BYBIT │ reddit       ▄    ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ██
   Sports & Derivatives Trading        Mobile App for iPhone & Android
   24/7 Customer Support        NFT Marketplace        Launchpad/Launchpool
fragilesun
Jr. Member
*

Activity: 322
Merit: 2

View Profile WWW
May 13, 2018, 08:49:54 PM

Mehmet Demirkol asıl işi olan spor yorumculuğuna devam etsin. Çiftlik bakla nasıl karıştırıyor, burada teknoloji var. Her halde kendisi tosuncuğa para kaptırdı.

✦ ETHA ✦
First Decentralized Remittance Solution Platform
1kodumtek7
Full Member

Activity: 1400
Merit: 161

View Profile
May 13, 2018, 09:06:07 PM

Futbol yorumları gibi bomboş bir söylem daha yapmış kendilerini tebrik ediyorum. Biraz araştırıp öyle konuşsaydı bari böyle çok ortada kaldı üzüldüm Sad
skscengeng
Member
**

Activity: 308
Merit: 10

View Profile
May 13, 2018, 09:32:40 PM

Bilmiyorsan konuşma kardeşim ya sen futbol yorumluyorsun basket yorumlayabilirsin belki ama bitcoin ne alaka ya bilmediğin bir işe neden bulaşırsın.
Payitaht
Member
**

Activity: 182

ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform

View Profile
May 13, 2018, 10:02:10 PM

futbol yorumcusu olması benim için hiç birşey ifade etmiyor açıkçası zaten yeterince bilgiye sahip olduğunu da düşünmüyorum

______________▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █►  arizn  ◄█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂▂______________            ┏━━━━━━━━━━━━━┓
                             A TOKENISED CROWD FUNDING PLATFORM                                         ◄   ICO: 30% BONUS   ►
FacebookTwitterYoutubeInstagramWebsiteWalletTelegramWhitepaper ●    ┗━━━━━━━━━━━━━┛
Alucardo
Newbie
*

Activity: 155

View Profile WWW
May 13, 2018, 10:12:31 PM

90 dakikalık maçı farklı farklı 100 tane programda 1000 saat tartışmaları kadar saçma bir yorum yapmış. Bu programları oturup saatlerce izleyen ve bu adamlara reyting sağlayıp para kazandıran insanları da anlayabilmiş değilim. Çiftlikbank'a para yatırmış bile olabilir. Kendi salaklığını bastırmak için bir umut bakın bunlar benden de salak diyerek yapmış olabilir yorumu.
Zz
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1077

View Profile
May 13, 2018, 10:49:14 PM

agzi olanin konustugu bir ulkede dandik bir futbolcu ekonomistlerin bile tartistigi bir konuda cok net yorum yapabiliyor. cok garip gercekten.
GiannisTR
Member
**

Activity: 224

View Profile
May 13, 2018, 11:02:57 PM

Herkes bir şeyler hakkında konuşuyor. Başka bir programda kendisinin ilber ortaylı'ya da evrildiğini söylemişti aynı şahış. İzlemekten keyif alıyoruz ama her konuya girmese keşke.

______________▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █►  arizn  ◄█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂▂______________            ┏━━━━━━━━━━━━━┓
                             A TOKENISED CROWD FUNDING PLATFORM                                         ◄   ICO: 30% BONUS   ►
FacebookTwitterYoutubeInstagramWebsiteWalletTelegramWhitepaper ●    ┗━━━━━━━━━━━━━┛
Karides
Newbie
*

Activity: 140

View Profile
May 13, 2018, 11:07:21 PM

Bu ülke de zaten insanlar kendi meslekleri haricinde ki konular da yorum yapmayı çok seviyorlar nedensiz
GiannisTR
Member
**

Activity: 224

View Profile
May 13, 2018, 11:08:51 PM

futbol yorumcusu olması benim için hiç birşey ifade etmiyor açıkçası zaten yeterince bilgiye sahip olduğunu da düşünmüyorum
Hocam demirkol basit bir futbol yorumcusu değil aynı zaxmanda gs lisesi mezunu gayet donanımlı bir yorumcu böyle yaklaşmanın doğru olduğunu düşünmüyorum.

Tiyatroibo
Newbie
*

Activity: 112

View Profile
May 13, 2018, 11:28:03 PM

Demirkol gibi entellektüel bir insanın biraz daha akil yaklaşmasını beklerdim ama yine de saygım var
sahnesiz71
Newbie
*

Activity: 112

View Profile
May 13, 2018, 11:44:03 PM

Böyle sözleri duymaya alıştık kripto paralar için onun için kimden gelirse şaşırmam
aba1959
Member
**

Activity: 336

View Profile
May 14, 2018, 12:26:05 PM

mehmet demirkol kardeşim yıllardır futbol üzerine olan yazılarını tv programlarını severek okudum vede dinledim.futbol bilgin konusunda sana saygı duyuyorum.ama bak ne güzel bir işin var ne diye bilmediğin konularda ahkam kesiyorsun güzel kardeşim.bence herkes eniyi bildiği işi yapmalı yoksa farklı konularda yazan yada söyleyen arkadaşlar komik duruma düşüyorlar...

Sonata.ai   ●●   The only cryptocurrency exchange you will ever need
──────────      │█│     JOIN WHITELIST     │█│      ──────────
WHITEPAPER   ●   FACEBOOK   ●   TWITTER   ●   LINKEDIN   ●   TELEGRAM   ●   MEDIUM   ●   ANN THREAD
xXBEVOXx
Full Member

Activity: 266

https://cryptassist.io

View Profile
May 14, 2018, 01:39:35 PM

Bitcoini bilmeyen adamlar yüzünden insanlar öğrenemiyor ne olduğunu. Futbol yorumcu adamsın işine baksana futbol yorumla neden bitcoin yorumluyorsun. Bide çiftlik banka benzetmiş. Bu kadar mallık olmaz.

Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 »  All
  Print  

Jump to: