Bitcoin Forum
May 04, 2024, 11:17:08 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: R10.NET davetiyesi veya hesabi ariyorum!  (Read 414 times)
theblueone (OP)
Jr. Member
*

Activity: 108
Merit: 1

View Profile
March 29, 2018, 05:06:52 PM
Last edit: April 08, 2018, 09:02:02 PM by theblueone

Merhaba, ben bir r10.net üyelik davetiyesi ariyorum. Elinde olan varsa, bana mesaj atabilir. Ticari menfaatim icin r10.net'de de Windows, Office ve Adobe Lisanslari satmak istiyorum. Bedava verirseniz sevinirim. Para taleb ederseniz fiyata göre alip almayacagima karar veririm.

iletisim:
Eposta: hitpvp@gmail.com

Simdiden herkeze tesekkürler!
1714821428
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714821428
Reply with quote  #2

1714821428
Report to moderator
1714821428
Hero Member
*

Ignore
1714821428
Reply with quote  #2

1714821428
Report to moderator
1714821428
Hero Member
*

Ignore
1714821428
Reply with quote  #2

1714821428
Report to moderator
If you see garbage posts (off-topic, trolling, spam, no point, etc.), use the "report to moderator" links. All reports are investigated, though you will rarely be contacted about your reports.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714821428
Hero Member
*

Ignore
1714821428
Reply with quote  #2

1714821428
Report to moderator
1714821428
Hero Member
*

Ignore
1714821428
Reply with quote  #2

1714821428
Report to moderator
Cemlik
Member
**

Activity: 602
Merit: 32

View Profile
March 31, 2018, 03:03:21 PM

Hocam ban durumunda referansta gittiği için kolay kolay veren olmaz diye düşünüyorum. Yahut ücretsiz veren olmaz.

Ama r10 gibi dolandırıcıların cirit attığı, mesken tuttuğu bir yerede girmemenizi tavsiye ederim.

...
kaya.parca
Newbie
*

Activity: 210
Merit: 0

View Profile WWW
April 01, 2018, 03:26:10 PM

Bir zamanlar burada bir dolandırıcı vardı R10 davetiyesi satmaya çalışıyordu. R10'dan gelmiş belli. birkaç hafta takıldı sonra kimseyi dolandırayınca bir daha da uğramamıştı.
dixa
Newbie
*

Activity: 31

View Profile
April 01, 2018, 06:58:25 PM

lisans satımı yasak r10da
Anceluss
Member
**

Activity: 264
Merit: 12

View Profile
April 01, 2018, 08:25:01 PM

bende var ama veremem açıklamasını yapayım konuyu gördüm kendimi suçlu hissetmiyim

sana referans oldugumda sen birini dolandırırsan benide şutluyorlar haklı olarak yıllanmış üyelik yazık olur o topada kimse girmez sanmıyorum

r10a mail at kısa sürede dönüş yapıyorlar davetiye için
Ugur7
Newbie
*

Activity: 78

View Profile
April 01, 2018, 08:48:48 PM

Aynen bikere paraya sıkıştım tesadüf geldi davetiyeyi sattım 2 ay sonra adam konu açtı parayla sattı bana diye oda bende ban yedik
Koray55
Member
**

Activity: 235
Merit: 75

View Profile
April 01, 2018, 09:32:19 PM

Benimde davetiye hakkim  var ama arkadaşların dediği gibi referans sisteminde sakatlık olabiliyor. R10a profesyonel cv bile göndersen dönüş olmuyor hocam. Cok denedim zamanında lutfedip bir cepa bile yazmamışlardı.
cointurk.tv
Newbie
*

Activity: 1

View Profile
April 08, 2018, 10:51:30 AM

herkes davetiye vermeme konusunda haklı yalnız bu r10 forumun yaptığını da hiç doğru bulmuyorum. 4 adet site sahibiyim yıllardır bilişim sektörüdeyim bir çok makalem, editörlüğüm, referansım var kurallara ve isteklerine uygun olarak defalarca davetiye başvurusu yapmama rağmen davetiye kodu vermediler. en azından neden kabul edilmediği yazsalar eksiğimizi tamamlar yeniden başvuru yaparız onu da yapmıyorlar. 1 haftadır farklı forumlarda davetiye kodu arıyorum herkes aynı sorundan dolayı yakınıyor yanlış bir şey yaparsan benim hesabımda banlanır diye ve onlarda haklılar. amacım r10 forumda bazı eklenti ve tema geliştiricileriyle iletişimde bulunup kampanyalı fiyatlardan faydalanmak. 1-2 kere ya kullanacağım ya kullanmayacağım bu kadar basit bir iş için 1 haftadır yaşadığım sıkıntıyı anlatamam.
theblueone (OP)
Jr. Member
*

View Profile
April 08, 2018, 07:18:41 PM

Selam, yaklasik 2 ay önce r10'a bir davetiye icin talepte bulunmustum. Malesef daha bugüne kadar cevap alamadim ve okuduklarima göre senerlerce beklesem bu degismiyecektir. Eger biri benim riske atabilecegim bir hesabim var diyorsa, ben davetiye icin bir ücret ödemeye veya karsiliginda lisanslar vermeye hazirim. Zaten tek gayem r10'da burda sattigim gibi Windows, Office ve Adobe lisanslari satmakdir. Burda satislarimdan kazancdan fazla zarar ettigim icin, baska forumlarada basvurmak istedim, ama sadece r10 ve bitcointalk'u ticaret forumu olarak buldum. Belki siz bana yardimci olabilirsiniz.

theblueone (OP)
Jr. Member
*

View Profile
April 08, 2018, 07:19:37 PM

lisans satımı yasak r10da

Degil, o yasak kaldirildi. Özellikle önceden inceledim.
k4ys3rs0z3
Member
**

Activity: 101
Merit: 17

View Profile
April 08, 2018, 09:54:06 PM

üyelik talebinizi kurumsal domaininize ait mailden yaparsanız ve biyografi kısmını sağlam doldurursanız üç beş gün içerisinde onay veriyorlar. eğitim bilgilerinizi, kariyer geçmişinizi vesaire yazmanız yeterli olacaktır.

❍ Treon ❍ │▌▌▌  TwitterTelegram  │▌▌▌ ❍ Treon ❍
Utilities payments made  simple
███ Telecom, Electricity, Gas and Water  ███
theblueone (OP)
Jr. Member
*

View Profile
April 08, 2018, 09:55:40 PM

üyelik talebinizi kurumsal domaininize ait mailden yaparsanız ve biyografi kısmını sağlam doldurursanız üç beş gün içerisinde onay veriyorlar. eğitim bilgilerinizi, kariyer geçmişinizi vesaire yazmanız yeterli olacaktır.

Aynen öyle yaptim zaten. Cevap verme gereginde bile duymadilar mübarekler.
Koray55
Member
**

Activity: 235
Merit: 75

View Profile
April 08, 2018, 10:29:23 PM

Hocam üye olmadan once bir arkadaşımın kimliği ile birlikte selfie çekip gönderdiğini biliyorum. Cv hazırlayıp kendi maili ile atti cevap bile yazmadılar. Bende ayni şekilde defalarca denedim olumlu olumsuz dönüş olmadi.

Merak edenler icin R10 a 2 yıl once üye oldum davetiyeyi de hiç beklemediğim bir platformdan aldim. Ancak o kadar da büyük beklentiniz olmasın.
k4ys3rs0z3
Member
**

View Profile
April 09, 2018, 02:04:21 AM

Hocam üye olmadan once bir arkadaşımın kimliği ile birlikte selfie çekip gönderdiğini biliyorum. Cv hazırlayıp kendi maili ile atti cevap bile yazmadılar. Bende ayni şekilde defalarca denedim olumlu olumsuz dönüş olmadi.

Merak edenler icin R10 a 2 yıl once üye oldum davetiyeyi de hiç beklemediğim bir platformdan aldim. Ancak o kadar da büyük beklentiniz olmasın.

çok ilginç gerçekten, böyle çetrefilli olduğunu düşünmüyordum. ben de yeni üyeyim bu arada r10'a. ekşi sözlük'ten birilerine mesaj atmayı, duyuru başlığı açmayı deneyebilirsiniz bir de... aklıma o geldi.

theblueone (OP)
Jr. Member
*

View Profile
April 09, 2018, 04:43:56 AM

çok ilginç gerçekten, böyle çetrefilli olduğunu düşünmüyordum. ben de yeni üyeyim bu arada r10'a. ekşi sözlük'ten birilerine mesaj atmayı, duyuru başlığı açmayı deneyebilirsiniz bir de... aklıma o geldi.

Denicem artik. Insaallah birseyler olur. Olmazsada aramaya devam.
k4ys3rs0z3
Member
**

View Profile
April 09, 2018, 01:36:00 PM

Denicem artik. Insaallah birseyler olur. Olmazsada aramaya devam.

olumsuz bir süreç olursa tekrar yazarsın hocam, ben bir davetiye süreci başlatmaya çalışırım.

Carolinawiestput28
Jr. Member
*

Activity: 154

View Profile
April 09, 2018, 01:48:23 PM

r10 admini satıyor ondan alsana el altından
theblueone (OP)
Jr. Member
*

View Profile
April 09, 2018, 02:22:13 PM

r10 admini satıyor ondan alsana el altından

Acaba nasil irtibata gecebilirim admi le?
adamdamdandusen
Member
**

Activity: 462
Merit: 10

View Profile
April 10, 2018, 01:21:57 PM

zor bulunan bir davetiyedir. bulabilirseniz ne ala forumda bazen konular açılıyor ücreti karşılığı satın alabilirsiniz bol şans.
deliveli
Newbie
*

Activity: 4

View Profile
April 15, 2018, 06:44:49 PM

Merhaba, ben bir r10.net üyelik davetiyesi ariyorum. Elinde olan varsa, bana mesaj atabilir. Ticari menfaatim icin r10.net'de de Windows, Office ve Adobe Lisanslari satmak istiyorum. Bedava verirseniz sevinirim. Para taleb ederseniz fiyata göre alip almayacagima karar veririm.

iletisim:
Eposta: hitpvp@gmail.com

davetiye ve hesap 60-70 adet var isteyen yazabilir
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: