Bitcoin Forum
May 30, 2024, 06:20:54 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4] 5 »  All
  Print  
Author Topic: Binance'a girmeyen Altcoin'e ekmek yok.  (Read 623 times)
coastbank
Full Member

Activity: 238
Merit: 100

Presale Starting May 1st

View Profile
March 31, 2018, 06:15:22 PM

Piyasaların bu halinden hiç memnun değilim. Takip ettiğim birçok coinde ciddi anlamda gelişme olmasına rağmen fiyatta hiçbir oynama olmadı. Sırf kucoin'de yani binance'da değil diye coinlerden hiçbir şey olmuyor.

Hc01
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
March 31, 2018, 06:24:28 PM

Şuan en büyük hacimlilerden ve en popüler borsaların başında, pump dumplar eskiden bittrexte olurdu artık binance'da oluyor gerçekten çok hızlı büyüdüler, böyle olunca burdaki coinlerin artması daha olası, bir sürü balina burda geziyor sonuçta.
KoinGuru17
Member
**

Activity: 294
Merit: 10

View Profile
March 31, 2018, 06:25:49 PM

Evet Binance coinlere bir hacim katiyor bu kesinlikle dogru. Ancak marketin bu derece dusuk seyrettigi gunlerde Binance bile projelerin degerinin sicrama yapmasina engel oluyor. En azindan deger kaybini minimuma getirdigi de bir gercek. Binance nin Ios uygulamasi efektif calismiyor maalesef. Bir de onu duzeltebilseler iyi olacak
trako
Hero Member

Activity: 756
Merit: 505

View Profile
March 31, 2018, 06:58:07 PM

Islem gormeyen coinden ekmek çıkmaz evet ama borsaya girmesi öngörülenden alinip ileriye yatirim olarak bekletilebilir. Roketleyen cok coin oldu bu sekilde.
ozm0823
Member
**

Activity: 294

Borderless for People, Frictionless for Banks

View Profile
March 31, 2018, 07:00:56 PM

Wepower Binance e girecek soylentileri ciktiginda fiyati $0.10 artmisti. Giremeyince direk dustu. Gecen gun maalesef kotu bir zamanda giris yaptigi icin pek bir artis gosteremedi. Son zamanlarin en etkili borsasinin Binance oldugu bir gercek.

T r a x i o n                                                            TRADE AND EARN DURING PRE-ICO
TRANSITIONS YOU TO A CRYPTO-READY SOCIETY       Pre-Sale starts April 15, 2018
Github     Telegram     Medium     Facebook     Twitter     Reddit     Youtube
sealofsun
Sr. Member

Activity: 420
Merit: 250

View Profile
March 31, 2018, 07:31:59 PM

binance su an için en iyi borsa zaten, oraya giren iyi bir pump yiyot ekmeğini yiyen de o dönem yiyor, sonradan cok fazla yükseliş sağlamayadabilir fakat o ilk anında yakalamak baya önemli bu konuda, zaten altcoinlerin durumu ortada o yüzden zamanlama cok önemli
kartalgiunti
Member
**

Activity: 490
Merit: 13

BIB Exchange

View Profile
March 31, 2018, 07:41:12 PM

Bu durum benim de gözüme çarpmıştı. İşlem hacminin fazla olmasından dolayı olsa gerek.
Şu zamanlarda Binance kasıp kavuruyor ama tabi yarın ne olur bilinmez  Smiley

███     WHITEPAPER  |    TELEGRAM    ███ █     BiB Exchange     █ ███     TWITTER     |   INSTAGRAM     ███
S e t   O f f   t h e   W e b 3   G e n e r a t i o n   N o w
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄  ▄   ►► Powered by BOUNTY DETECTIVE   ▄  ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
Aceeakell
Sr. Member

Activity: 840
Merit: 300

View Profile
March 31, 2018, 09:14:14 PM

Evet hocam ne yazık ki böyle, yani Binance şuanda çok ama çok büyük bir borsa, market Cap i de çok yüksek, bu yüzden böyle bir borsada listelenen koin hemen iflah oluyor
ethereumcu
Full Member

Activity: 434
Merit: 111

Hydax Global Bounty Program

View Profile
March 31, 2018, 09:32:24 PM

ekmek yok demeyelim hocam o kadar da değil, ne koinler var binance a girmeyip de sağlam şekilde yürüyen ve ilerleyen, bu açıdan baktığınızda bir alt coinin başarıya ulaşması için bu borsa zorunluluk değil

HYDAX EXCHANGE BOUNTY ANN
A Secure, Efficient, Simple Cryptocurrency Exchange
Exchange Futures & Options IEO APP Community
Lebraam
Sr. Member

Activity: 655
Merit: 258

View Profile
March 31, 2018, 09:46:16 PM

Bu kadar çok insanın Binance'i tercih etmesinin bir nedeni olmalı?

Yıllardır ne bittrex ne de poloniex mobil uygulama bile yapamadı, binance çatır çutur çalışan on numara uygulamaya sahip mesela.

Bunun yanı sıra sürekli kaliteli coin ve token ekleniyor, sistem hızlı, Bnb tutanlara güzel indirimler, aidroplar...vs

Binance'i tercih etmeyelim de nereyi tercih edelim?

Hal böyle olunca herkesin tercih ettiği borsaya giren altcoin de tercih edilmeye başlıyor ve değerleniyor.
tartibaya
Full Member

Activity: 630
Merit: 101

View Profile
March 31, 2018, 10:15:59 PM

Binance piyasayı baya domine ediyor. Binance ye girecek söylentisi dahi ufaktan pump yaptırıyor. Elimde npxs var ufaktan bir söylenti çıksada pump görsek.
exturudere
Member
**

Activity: 612

View Profile WWW
March 31, 2018, 11:23:35 PM

Wepower'ın Binance'ye girmesine sevindim onlar adına. Adamlar o kadar emek vermişti.
Binance'ye giren tokeninde yükselmesi tabiatın gereği. Sonuçta şu an en popüler borsa orası bir nevi raiting modeli prime timede gösterilen reklamla gündüz kuşağındaki reklam bir olmuyor tabi.
Defloration
Sr. Member

Activity: 448
Merit: 250

View Profile
March 31, 2018, 11:29:35 PM

Binance girmeden cok temiz ekmek birakan coinlerde oluyor, binance girdiginde kazanmak zor oluyor hacim yuksek olunca kazanclar da ayni oranda azaliyor yani kazanmak icin uzun vade beklemek gerekli en sevmedigim olay
funchiestz
Sr. Member

Activity: 1134
Merit: 342

View Profile
March 31, 2018, 11:30:21 PM

Poloniex'in gidişatını görüyorum ben Binance'ta açıkçası başka farklı bir şey görmüyorum. Binance'ta sektördeki liderliğini kullanarak istemediği tokenleri eklemiyor
phantasod
Newbie
*

Activity: 196
Merit: 0

View Profile
April 01, 2018, 11:00:35 AM

iyi olanlarda bir şekilde binance'a giriyor zaten. Ben sadece binance borsasında varım kucoine de girdim ama iyi hacim tutturamadı
batux
Newbie
*

Activity: 98
Merit: 0

View Profile WWW
April 01, 2018, 12:20:45 PM

Bu yoruma kesinlikle katılıyorum. Diğer borsalarda sürünen alt coinlere hiç yatırım yapmadım daha. Binance'a çıkışı netleşmeye başlayınca tak diye yatırımı yapıyorum Smiley
HCRT
Full Member

Activity: 420
Merit: 100

View Profile
April 01, 2018, 12:28:24 PM

sorma valla kucoine giren ölüyor ama binance  giren şahlanıp uçuyor neden böyle oluyor bende anlamıyorum ama binance merkezsiz olursa daha rakip bulamaz

yapa ve yalniz
Full Member

Activity: 463
Merit: 107

View Profile
April 01, 2018, 01:01:03 PM

Aynen öyle. Acaba şu an binance, listeleme fiyatı için kaç bitcoin istiyor tam olarak bilen var mı veya başka bir kaynak? Çünkü girip de hacim vs olarak da büyümeyen coin yok neredeyse.

avalonn
Full Member

Activity: 728
Merit: 151

View Profile
April 01, 2018, 03:11:24 PM

tamam binance çok başarılı hacimli vs ama piyasa bakınca 1500 adet civarında kripto var..hepsinin buraya giremeyeceğini biliyoruz zaten çoğu da çöp...ancak binance a girmek bana biraz abartılıyor gibi geliyor..tek kıstas bu olması biraz sakıncalı..binance a girip bi halt olamayan veya yükselip çakılan coinlerde var
helevela
Member
**

Activity: 224
Merit: 11

View Profile
April 01, 2018, 03:18:36 PM

binance'a giren altcoinleri hep takip etmek lazım diyorum çünkü oraya geçiyorsa gerçekten çoğunluğu güzel işler yapıyor, iyi katlamalar yapıyor takipte olmakta fayda var.
Pages: « 1 2 3 [4] 5 »  All
  Print  

Jump to: