Bitcoin Forum
May 03, 2024, 09:32:28 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 »  All
  Print  
Author Topic: Kıyamet Bugündür  (Read 635 times)
Carolinawiestput28 (OP)
Jr. Member
*

Activity: 154
Merit: 1

View Profile
March 30, 2018, 01:58:29 PM

6000 Dolar kırılırsa 4000 Dolara kadar sarkıp o seviyelerden yükselişe geçebilir

10k kırarsa 8k olur denildi
8k kırıldı 6k olur denildi.
Suan 6k lara indi 4k deniliyor
Ya 4k da kırılırsa
1714771948
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714771948
Reply with quote  #2

1714771948
Report to moderator
BitcoinCleanup.com: Learn why Bitcoin isn't bad for the environment
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
fuathan
Hero Member

Activity: 1092
Merit: 520

Aleph.im

View Profile
March 30, 2018, 01:59:46 PM

Gunu birlik dusunen, kripto para nedir bihaber olan forexci arkadaslar zaten bunlara hazirliklidir diye dusunuyorum.  Wink
murado
Jr. Member
*

Activity: 224
Merit: 2

View Profile WWW
March 30, 2018, 03:04:06 PM

yok ya geçmiş sezonlara baklıdğı zaman çok böyle olumsuzluklar ortaya çıktığını görüyoruz o yüzden panik yapmaya gerek yok.

Vertex   |   A UNIQUE ECOSYSTEM FOR INVESTORS, THE COMMUNITY AND ICOS
╚═════  'The worlds first ICO aftermarket'  ═════╝
Sectant
Jr. Member
*

Activity: 196
Merit: 2

View Profile
March 30, 2018, 03:52:33 PM

Korkutmasın bu durumlar sizi sabır düzelecek illaki toplayacak kendini,sağlam düşsün ki çıkışı da bir o kadar sağlam olsun ,piyasaya bakıp sorun yaşayan arkadaşlar bu iş her gün bakmakla düzelmeyecek gidin başka uğraşlara yönelin.
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
March 30, 2018, 04:36:23 PM

Geçen hafta Paribu'da 30.000 TL'den ($7.400'e denk geliyordu Binance fiyatı) ufak bir miktar alış vermiştim, 1 haftadır gelmesini bekliyordum. Hep 31.000 TL'de takılıyordu.
Tam dedim ki artık geleceği yok bunun, yükseltsem mi acaba diye. Dün birden düşüş geldi ve alabildim.
Sonra baktım ki 27.000'e düşmüş:))))) 30.000'i gördükten sonra yükselip, daha sonra 25.000'lere ineceğini düşünüyordum fakat bu düşüş Şubat başındaki gibi sert oldu.
Daha da inebilir mi? Evet bence inebilir, hacim çok düştü.
btcboom75
Jr. Member
*

Activity: 56
Merit: 10

View Profile
March 30, 2018, 05:46:44 PM

btc iniş çıkışları oynayacak tabiki hocam inişler olacakki insanlar btc alsınlar birkaç aya kalmaz btc patlar ve zirveyi görür bunun için biraz sabır ve zaman insanlar tabiki çoluk çocuğunun ekmeğini buna yatırıyorlar çünkü ilerde çocukları rahat etsin diye ve buda en iyi bir yatırım aracı onlar için

⋌┤┃ KEPLER : BRINGING AI & ROBITICS TO THE BLOCKCHAIN : KEPLER┃├⋋
▬▬▬ NEW ERA OF TECHNOLOGIES KEPLER ▬▬▬ (http://keplertek.org/#)
[
hckdeface
Full Member

Activity: 364
Merit: 102

View Profile
March 30, 2018, 05:49:14 PM

çok garip hacimsiz olması beni korkutuyor eyvallah 2017 son ayları çok yükseldi de bu kadarmı gazı alınır ya tedirgin olmaya başladım bendeçok şükür borçla felan girmedim bende
JetToken
Jr. Member
*

Activity: 98
Merit: 1

WWW.OAX.ORG - MARKET INTEGRATION PLATFORM

View Profile
March 30, 2018, 05:53:17 PM

Bu işe kredi veya tüm varlık ile girilmez. Daha doğrusu hiç bir zaman riski yüksek olan işlere öyle girilmemeli. Çok güzel karlar sağlanabilir ama aynı zaman da şuanda olduğu gibi çok fazla zarar da olabilir. Erken zaman girenler de henüz daha sorun yok ama geç zaman girenler şimdi çok zarar etmişler.

OAX - BRIDGE TO TRADITIONAL FINANCE WORLD
OAX - INTEGRATION OF CRYPTOCURRENCY MARKET
■ oax.org ■ bit.ly/BttANN ■ bit.ly/ActiveBounty ■
bileq
Legendary
*

Activity: 1274
Merit: 1068

View Profile
March 30, 2018, 06:05:33 PM

sakin satmayin, elden cikarmayin, nasil olsa tekrar degerlenir, bilmem hangi seviyeleri gormus yeniden cikmasi kolay olur diye dusunmeyin. elbette cikar cikmali da. ama eski grafiklere zaman zaman gozgezdirin ornegin bitcoin 2013 kasim daki tarihi zirvelerinden birini yapiyor. 1000+usd o zamanlar bugunku gibi yine cok populer olmus bircok sitede bitcoinden bahsediliyor bigpara.com gibi borsa platformlarinda bitcoin fiyati anlik veriliyor falan alsam mi diye dusunuyorum bi taraftan da askere gidicem para lazim olur sktr et gelince bakariz madenciligine baslariz kazar ederiz deyip gundemimden dusuruyorum. neyse hikaye olayini geceyim, gel zaman git zaman 2013 kasimdan 2017 ocaga kadar bitcoin 1k usd barajini tekrar kiramiyor yani baksaniz zirvenin ardindan yeni tepe zirveye ulasmasi 2yil surmus. 2yil insan hayati icin uzunca bir sure. 2013 de 1k usd den alanlar (yanlis hatirlamiyosam o zamanlar usd 1.5tl falandi btc:1500 1600civariydi) dolar artmasiyla daha oncesinde zarar etmeden elden cikarmis olabilir ama usd fiat olarak baktiginde zarar etmemesi icin 2sene beklemesi gerekecekti.

hepimiz bu piyasadan nasiplenmeye calisiyoruz al-sat madencilik ico hodl falan biseyler yapmaya calisiyoruz. deger dustugunde cok moralleri bozuyor. hayatin bir parcasi oldu artik cryptocoinler ama inis-cikislari cok da ciddiye almamak lazim. bosuna dememisler hayallerle yasayani gercekler sker.
Crypto Koala
Member
**

Activity: 406
Merit: 12

View Profile WWW
March 30, 2018, 06:09:18 PM

6000 Dolar kırılırsa 4000 Dolara kadar sarkıp o seviyelerden yükselişe geçebilir

10k kırarsa 8k olur denildi
8k kırıldı 6k olur denildi.
Suan 6k lara indi 4k deniliyor
Ya 4k da kırılırsa

Bu mantıkla gidersek.
4k dan sonra 2k
2k dan sonra 0
0 dan sonra -2k

borçlanıp piyasadan çıkarız artık.

CEPNIBEY
Member
**

Activity: 560
Merit: 12

View Profile WWW
March 30, 2018, 06:09:31 PM

Bekleyin panik yapmayın keşke daha önce satabilseydik iyi olurdu ama şuan zarardaysanız satmayın.

burkay
Full Member

Activity: 644
Merit: 103

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
March 30, 2018, 07:09:59 PM

Evet endişe etmenizi normal karşılıyorum, bitcoin hiç bu dönemki kadar sıkıntılı durumda olmamıştı, ani ve keskin düşüşleri olsada erken toparlanmıştı ama o kadar endişe gerektirecek 2 yıl falan gibi görmüyorum ben 4-5 ay içinde çok farklı şeyler konuşuyor olacağız burada, sadece çok takmamak gerekir.

nekominer
Full Member

Activity: 476
Merit: 102

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
March 30, 2018, 07:14:19 PM

Piyasa çok belirsiz, güven ortamı gelmeden olan her ufak çıkış satış ile baskılanacaktır. Neredeyse 2,5 aydır bu şekilde.

Altcoin Agent
Hero Member

Activity: 798
Merit: 500

Sovryn - 300-500% APY on USDT Deposit

View Profile
March 30, 2018, 07:18:55 PM

bence o kıyamet daha kopmadı asıl dahada aşağıya düştüğünde kopacak kıyametler inşallah görmeyiz tabi o kadar düştüğünü.son günlerde piyasayı takip etmeyeyim diyorum ama artık hayatımın vazgeçilmezi olmuş durumda o yüzden günde 10 sefer falan marketcape ve portföyle falan bakıyorum.ekleme çıkarma yapıyorum.inşallah daha önce olduğu gibi yine toparlayıp yüzümüzü güldürecektir

.The DeFi for Bitcoin Platform.            ███   ███
           ███   ███
          ███   ███
         ███   ███
        ███   ███
       ███   ███
      ███   ███
     ███   ███
    ███   ███
   ███   ███
  ███   ███
 ███   ███
███   ███
▄  ▄██████████████████████▄  ▄
 ▀▄ ▀████████████████████▀ ▄▀
  ▀█ ▀████▀ ▄▄            █▀
   ▀█▄ ▀█ ████████████▀ ▄█▀
     ██▄ ▀▀▀▀▀▀▀▀▀███  ██
      ███      ▀█▄ ▀ ▄██
       ███▄ ▀█████ ▄███
        ████ ▀██▀ ▄███
         ▀███▄  ▄███▀
          ▀███▄ ▀██▀
            ████▄ ▀
             ████▀
              ▀█▀
SOVRYN███   ███
 ███   ███
  ███   ███
   ███   ███
    ███   ███
     ███   ███
      ███   ███
       ███   ███
        ███   ███
         ███   ███
          ███   ███
           ███   ███
            ███   ███
.300% APY on USDT Deposits.
████████████████████████████
████████▀▀▄██████▄▀▀████████
███████  ▀        ▀  ███████
██████                ██████
█████▌   ███    ███   ▐█████
█████▌   ▀▀▀    ▀▀▀   ▐█████
██████                ██████
███████▄  ▀██████▀  ▄███████
█████████████████▀▀  ███████
█████████████▀▀      ███████
█████████▀▀   ▄▄     ███████
█████▀▀    ▄█▀▀     ████████
█████████ █▀        ████████
█████████ █ ▄███▄   ████████
██████████████████▄▄████████
thefunkybits
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1000

View Profile
March 30, 2018, 07:35:51 PM

piyasada bi panik havası olduğu doğrudur ama şöyle gidip bi geçmişe bakalım piyasa nerelere düşmüş ve ardın hangi seviyelere ulaşmış.2017 yılbaşına kıyasla şuan hala çok çok fazla karda olan adam var.geçen yıl 90x yapan eth bu sene olduğu fiyattan 4x yapamaz mı? vaya diğer coinler.
halen tükenmiş değiliz bence, yani daha kıyamet kopmadı ama kopmayacak diye bişey yok.ona göre risk alın yatırım yaparken.form zaten ağlama duvarına dönmüş durumda çok daha kötüleri olmaz inş
chuckk
Member
**

Activity: 196

View Profile
March 30, 2018, 07:40:04 PM

Düşüş genel olarak moralleri bozdu ve bir panik ortamı yarattı ancak sabırlı ve sakin olmakta fayda var bence.
Zarardan satış elbette ki ihtiyaç yoksa mantıklı gelmiyor bana. Beklemek böyle zamanlarda en iyi yöntem gibi.

ramsay snow
Full Member

Activity: 630
Merit: 103

View Profile
March 30, 2018, 07:47:10 PM

şu saatten sonra yapacak bişey yok panik zaten bütün piyasalara hakim. şu anda herkes kendini 3-4 bin dolar bandına hazırlamaya başladı. 6kya kadar gerilemesi çok kötü oldu ama yükseliş öncekilere göre çok daha kuvvetli olacaktır. beklemeye devam Smiley

md-12
Member
**

Activity: 143

View Profile
March 30, 2018, 07:54:11 PM

4000usd ler hayal degil sanki. Panige kapilmamak lazim durumu olanlar toparlar. Ben de dusmesini bekliyorum hem dolarin hem bitcoinin. insallah son dusus olur. Risk edilmeyecek paralar yatirmamak lazim
dedoleec
Newbie
*

Activity: 126
Merit: 0

View Profile
March 30, 2018, 07:56:05 PM

umudumuzu tüketmeyelim arkadaşlar, dönmesi lazım artık. Çok zorladı bizi ama sabreden kazanır. Evet çok zarar ettik. benim de zararım 20 bini geçti ama umuyorum ki bu devran bir gün dönecek.
huseyin15
Member
**

Activity: 1106
Merit: 25

View Profile
March 30, 2018, 08:02:44 PM

bu iş te herkes girip para kazanacağını zannediyor ama burası kadar kaygan bir zemin yok. ben ilk girdiğim zamanlarda çevreme anlattım onlarda kazandı yani yaklaşık 1 yıl onca tam 31 martta xem ve xrp ile bu işe girdim öncesinde nerden geldi nasıl oldu hiç bilgim yoktu. ama ben aldım ve 10 gün sonra yükselmeye başladı. hatta nisan sonu gibi dgb aldım hatta tüm arkadaşlarıma da aldırdım. ve o da 100 lerden 2700 lere kadar gitti. şimdi yine öyle olurmu bilmiyorum. benim beklemekten başka çarem yok. bu işe kaybettiğin zaman seni üzmeyecek para ile gireceksin. bunu bilir bunu söylerim...
Pages: « 1 2 [3] 4 5 »  All
  Print  

Jump to: