Bitcoin Forum
May 04, 2024, 05:05:33 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: EGER BU MESELE GERCEKTEN BİR DÖNGÜ İSE???  (Read 564 times)
JetToken
Jr. Member
*

Activity: 98
Merit: 1

WWW.OAX.ORG - MARKET INTEGRATION PLATFORM

View Profile
March 30, 2018, 05:58:34 PM

İnsanların yüzü biraz gülsün artık Smiley. Maç kaç kaç biterse bitsin, Bitcoin tekrardan bir rekor kırsın. Şubat beklentisi vardı, olmadı. Mart 19 da güzel haberler gelir yükselir dedik oda olmadı. Nisan da 1 şaka yapar belki de insanlar bir güzel.

OAX - BRIDGE TO TRADITIONAL FINANCE WORLD
OAX - INTEGRATION OF CRYPTOCURRENCY MARKET
■ oax.org ■ bit.ly/BttANN ■ bit.ly/ActiveBounty ■
1714799133
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714799133
Reply with quote  #2

1714799133
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714799133
Hero Member
*

Ignore
1714799133
Reply with quote  #2

1714799133
Report to moderator
1714799133
Hero Member
*

Ignore
1714799133
Reply with quote  #2

1714799133
Report to moderator
HiatusGG
Full Member

Activity: 504
Merit: 103

View Profile
March 30, 2018, 06:08:49 PM

Hersey dongü olabilir ama kripto para piyasası ters köşede yapabilir hiç belli olmaz 3 sene arttı diye ille artcak diye bir şey yok artmazmı artabilir tabi ama çok hızlı bir yükseliş beklemiyorum ben.
Crypto Koala
Member
**

Activity: 406
Merit: 12

View Profile WWW
March 30, 2018, 06:12:26 PM

Boğa dönemi hariç, hızlı işlem yapmak yerine 2-3 aylık periyotlarda piyasaya giriş çıkış yapmak çok daha doğruymuş.

zenfo
Full Member

Activity: 364
Merit: 100

View Profile
March 30, 2018, 06:14:31 PM

daha da sert düşmesini bekliyorum btc nin. yıl sonuna doğru hareketlilik başlar ve tekrar şahlanır diye düşünüyorum. evet bir döngü söz konusu ama bu yıl yaşadıklarımız gerçekten sıradışı. büyük bir dalganın içindeyiz. piyasaya sıcak para girişi olmadığı sürece düşüşler devam edecektir.
instr_3535
Newbie
*

Activity: 196
Merit: 0

View Profile
March 30, 2018, 06:16:25 PM

Yaza doğru toparlayacak diye diye yaz geldi neredeyse ama toparlamak şöyle dursun hacim azalıyor, haziran-temmuz döneminden umutluyum ben hala
utkutekceylan
Newbie
*

View Profile
March 30, 2018, 06:35:06 PM

Bir kaç ay içinde yükseleceğini düşünüyorum bunu hem senin döngü tezine dayanarak (ki bunu doğru buluyorum) hem de 2018 sonunda bitcoinin fiyatındaki artışın muazzam olacağı açıklamasına dayanarak (buna çok da inanmıyorum) söylüyorum.
thefunkybits
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1000

View Profile
March 30, 2018, 06:41:07 PM

Tarih tekerrürden ibaret değildir malesef.her sene aynı hareketleri yaptığı için bende dahil birçok kişi yine aynı hareketleri bekledi ve yükselişe geçeğini düşündük fakat kazın ayağı öyle değilmiş hep beraber gördük.
Fiyatkarın tekrar yükseleceğini düşünüyorum fakat bu ne kadar zaman alır işte onu bilmiyorum.bakarsınız bu senede olduğu gibi yine yılbaşında ath ler görebiliriz veya tam terside olabilir.belirsizliğin hakim olduğu bi zamandayız bence
huseyin15
Member
**

Activity: 1106
Merit: 25

View Profile
March 30, 2018, 07:47:39 PM

böyle giderse polyanna olup çıkacağız. hani bir gün polyannayı etmişler o da o meselede bile iyimser davranmış iyi ki popom dan yapmadılar demiş. btc de sürekli aşağı vererek bizi bir nevi öpüyor. umarım biran önce toparlar da güzel hayaller kurmaya başlarız.
oxonhu
Full Member

Activity: 336
Merit: 111

View Profile
March 30, 2018, 07:57:01 PM

G20 den sonra kimse düşüş beklemiyordu. Eğer her sene böyle olacaksa yatırımcı falan gelmez  . Adam bir projeye güvenip para yatiracak adamlar iyi gidiyor derken btc düştüğü için adamların coin değeri de düşecek saçmalık resmen.

kesinlikle. işte bunun önüne geçmek için binance bitfinex ve en son coinbase ( erc token desteği) btc pair yerine altcoin/ usd eur jpy  pairleri geliyor. böylece insanlar direk dolar euro veya yen ile altcoin alabilecek. öbür türlü olmaz. btc düşmüş da bana mı düşmüş ben mi düşürdüm ? ben eth tutuyorum ve eth lik bi fud yok neden eth düşsün veya artık ne aldıysanız. biraz daha zaman lazım ama exchangeler yavaş yavaş buna dönecek , dönmek zorunda yoksa markete ilgi azalır. neo sağlam coin dedin $70 dan aldım diyelim sonra btc düşüyor ve bi bakıyosun neo olmuş $50 . sebepsiz yere para kaybediyosun. kabul edilir bişi değil bu. bitcoin hep kral olabilir ama altlar da eşek değil.

dedoleec
Newbie
*

Activity: 126

View Profile
March 30, 2018, 07:57:15 PM

Bir döngü olduğuna inanmıyorum. Piyasa dışarıdan müdahalelerde çok fazla etkileniyor. Bir ülkeden gelen en küçük olumsuz haberde %10-15 ler düşüyor. Bu kadar oynak olması sıkıntı.
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
March 30, 2018, 08:00:03 PM

Tepesine bindikleri düşürebildikleri kadar düşürecekler.Hep bu çinlilerin işleri.Gündüz toparlanmaya çalışıyor BTC gece bir bakmışsın dump gelmiş.Büyük oynuyor adamlar kimseninde gözünün yaşına bakmıyor veriyor satışları.Yükseltmek de bunların elinde bir gece alışa geçtiklerinde BTC uçar gider.İşte bu ne zaman bunu kestirmek zor Sonlarda gibiyiz.6k'ya kadar düşürecekler.Daha aşağıya düşürmeleri kendi ayaklarına sıkmak olur.Piyasa bir daha zor toparlar yoksa.
sentinus
Member
**

Activity: 210
Merit: 10

View Profile
March 30, 2018, 08:11:58 PM

Eğer bir döngü ise evet bu ay toparlanmaları görmeliyiz. Bazı tahminciler yazın ancak toparlanır diyor bazıları aralığı bulur diyor. Yaşayıp göreceğiz. Gönül ister bir an önce toparlansın

▮▮█ # metahashYour Gate to Decentralized Internet# metahash █▮▮
#TraceChain#MetaApps#MetaGate#MetaHashCoin
▮▮█▬▬▬▬▬❰Facebook❱▬❰Twitter❱▬❰Telegram❱▬❰Ann thread❱▬▬▬▬▬█▮▮
nopedope89
Legendary
*

Activity: 1078
Merit: 1059

FROSTING

View Profile
March 30, 2018, 08:23:47 PM

https://twitter.com/erkanozz/status/979728211348205568

ABD merkez bankası FED ‘Normalleşme’ derken piyasaya sürdüğü trilyonlarca $’ı kriz yaratmadan geri çekebilmeyi kastediyor.

Aşağıda ki şekilde açıklanmış:

FED Normalleşmeyi başarırsa = Finansal Kriz

Başaramazsa = Dolar Krizi

Ben başaramayacağını düşünüyorum...

Erkan ÖZ' ün twitter paylaşımı bana umut veriyor .

.next-generation social media service.
██   based on blockchain technology ██
                      ▄▄█▄ ▀▄▄
                   ▄███████  ███▄▄
               ▄█████▀▀ ████  ▀█████▄▄
           ▄▄█████▀    ▄ ▀███▄   ▀▀█████▄
       ▄▄█████▀       ██▄ ▀███▄      ▀▀█████▄
      ▐███▀▀        ▄█████  ████         ▀███▌
      ▐███         ████▀███▄ ▀███         ███▌
      ▐███        ████  ▀███▄ ▀███▄       ███▌
      ▐███      ▄███▀ ▄█  ███▌ ▐███▌      ███▌
      ▐███     ▄███▀ ████  ▀██▓  ████     ███▌
      ▐███    ████  ███▀  ▄▄▄▄▄▄▄▄████▄   ███▌
      ▐███   ████ ▄███▀ ▄██████████████▄  ███▌
      ▐██▀ ▄███▀ ▄███▒                    ███▌
      ▐█▀ ▄███▀ █████████████████████████████▌
         ████  ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
        ▀█████▄▄                    ▄▄█████▀
           ▀▀█████▄▄             ▄█████▀▀
               ▀▀█████▄▄     ▄▄████▀▀
                   ▀▀█████▄█████▀
                       ▀████▀
.

▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄  ▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄  ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄▄▄   ▄▄▄  ▄▄▄▄▄▄▄
     ██▀▀▀▀▀▀███▀▀▀▀██ ▐██▀▀▀▀██ ▐██▀▀▀▀▀ ███▀▀▀▀▀▀▀▀███▀▀▀▀███▀ ████▄ ███ ███▀▀▀▀▀
     ███▄▄▄▄ ███   ▐██▌▐██▄  ▐██ ▐██████  ███▄▄▄▄▄   ██▌    ▓██  █████▄███ ██▌ ▄▄▄▄▄
     ██▀▀▀▀  ███   ▐██▌▐███▀███▀ ▐██        ▀▀▀▀██▌  ██▌    ▓██  ███ █████ ██▌   ███
     ██▌     ▀████████ ▐██   ██▌ ▐███████░████████   ██▌   █████ ███  ▀███ ▀████████
Twitter
Facebook
Youtube
Telegram [EN]
Telegram [KOR]
Medium
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
March 30, 2018, 08:25:24 PM

biran önce toparlansa iyi olur. geçen yıl bu aylarda başlayıp honda almıştım hayalim bmw 5.20 ya da 3.20 idi ama elimde olan honda ya şükür iyi ki almışım galiba bmw hayalini biraz erteleyeceğiz. ama bellide olmaz. bu piyasa bir yükselmeye başlarsa bmw 3.20 nin son modelini aldırır. o kadar ümit varım.
ArmaDildo
Full Member

Activity: 672
Merit: 100

View Profile
March 30, 2018, 08:46:14 PM

Gerçekten tam olarak sayılar değerler aynı diyemeyiz ama yaklaşık olarak aynı şeyler gerçekleşiyor. yılın 4. çeyreğinde artışlar devam ediyor sonrasında yeni yılda düşüyor.

Coinredd
Full Member

Activity: 378
Merit: 103

View Profile
March 30, 2018, 09:26:51 PM

aslında senelere göre yükselmesi psikolojik bir davranış olabilir. bu sene debizim gibi düşnen binlerce insan oldugunu varsayarsak yine yükselir aksi halde babayı yedik Cheesy
TheEagle1903
Member
**

Activity: 154
Merit: 10

ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform

View Profile
March 30, 2018, 09:52:27 PM

Döngüden çok rastgelme diyorum halk ekonomisi bellidir havalar ısınınca ısınma gibi masraflar azaldığı için piyasa rahatlar. veya tarım bellidir oralarda döngü açığa çıkıyor ama bu piyasada döngü olması için sebebi de keşke açıklayıverseydiniz

______________▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █►  arizn  ◄█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂▂______________            ┏━━━━━━━━━━━━━┓
                             A TOKENISED CROWD FUNDING PLATFORM                                         ◄   ICO: 30% BONUS   ►
FacebookTwitterYoutubeInstagramWebsiteWalletTelegramWhitepaper ●    ┗━━━━━━━━━━━━━┛
elismemish
Jr. Member
*

Activity: 462
Merit: 4

View Profile
March 31, 2018, 02:04:54 AM

Umarım haziranda millet para sokar piyasayada tatil parası çıkar abi şu iki ay çok önemli önümüzdeki gerisi kolay gelir bunları güzel atlatırsak yaşarız atlatamazsak bu sene çöpe at gitsin

__________ BetFury __________
🎲 The first i-Gaming Crypto platform with BTC Dividends 🎲
https://betfury.tv/2VDCk7K
jawlue94
Jr. Member
*

Merit: 2

View Profile
March 31, 2018, 02:48:50 AM

Değişik bir dönemdeyiz. Kestirmek gerçekten zor. G20 haberi ve projelerin regulasyona yakalanmadan borsaya çıkmak istemesi, piyasayı yükselticekken tam tersi bir düşüş var. Bu gece altcoinler biraz hareketlendi. Umarım devamı gelir. Ethereum 390 dolar seviyelerini görmüştü ama şu an 411 dolar ve %9 lük bir artış söz konusu. Güzel günler yakındır.

──『 JOY TOKEN 』──
Infrastructure Protocol for the Gaming Industry (https://joytoken.io/)
trc22@gmail.com
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile
March 31, 2018, 05:19:55 AM

Ben pazar günü tekrar büyük düşüş dalğasının geleceğine adım gibi eminim klasik hareket oldu. Bitcoin bence 3-4k$ aralığına düşmeden bu ayı sezonu bitmeyecek
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: