Bitcoin Forum
May 24, 2024, 09:59:53 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Kandidature za moderatora  (Read 534 times)
iluvbitcoins (OP)
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2198
Merit: 1150


Freedom&Honor


View Profile
April 08, 2018, 01:30:22 PM
 #21

Vidim da nema nešto pretjerano komentara a da ne zavlačimo thread bezveze.
Ostaviti ću thread otvoren još tjedan dana, pa onda otvaram poll.

Looking for a signature campaign.
I.Grozni
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 588
Merit: 286


Coinomi multi-coin HD wallet


View Profile
April 08, 2018, 08:28:22 PM
Last edit: April 08, 2018, 08:47:56 PM by I.Grozni
 #22

Vidim da nema nešto pretjerano komentara a da ne zavlačimo thread bezveze.
Ostaviti ću thread otvoren još tjedan dana, pa onda otvaram poll.

Nema se tu što više raspravljati. @Lauda je jasno rekao da vidi samo 2 čovjeka za moderatore Hrvatskog podforuma...

... The only two people from there, that could be remotely considered, are OP (from here) and iluvbitcoins (out of those that applied, I mean).

... dakle, to si ti @iluvbitcoins i @marlboroza i mislim da će njega prije poslušati nego sve nas ostale. Ja jedino želim reči da si se ti izjasnio da želiš biti moderator i izrazio sam ti podršku na tome. Sad jedino još @marlboroza mora prihvatiti i sve je riješeno. Ako je potrebno provesti neko formalno glasanje OK, idemo, da već jednom riješimo to.
korni74
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 728
Merit: 506


View Profile
April 08, 2018, 08:56:23 PM
 #23

Vidim da nema nešto pretjerano komentara a da ne zavlačimo thread bezveze.
Ostaviti ću thread otvoren još tjedan dana, pa onda otvaram poll.

Nema se tu što više raspravljati. @Lauda je jasno rekao da vidi samo 2 čovjeka za moderatore Hrvatskog podforuma...

... The only two people from there, that could be remotely considered, are OP (from here) and iluvbitcoins (out of those that applied, I mean).

... dakle, to si ti @iluvbitcoins i @marlboroza i mislim da će njega prije poslušati nego sve nas ostale. Ja jedino želim reči da si se ti izjasnio da želiš biti moderator i izrazio sam ti podršku na tome. Sad jedino još @marlboroza mora prihvatiti i sve je riješeno. Ako je potrebno provesti neko formalno glasanje OK, idemo, da već jednom riješimo to.

Točno kako si reko ako je potrebno provesti glasanje idemo glasati da dobimo moderatora jer se več neko vrijeme nije niko drugi javio, a i Lauda je reko svoje mišnjenje na ostale kandidature. Meni je svejedno ko bude samo da to riješimo.
iluvbitcoins (OP)
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2198
Merit: 1150


Freedom&Honor


View Profile
April 08, 2018, 09:35:53 PM
Last edit: April 08, 2018, 09:50:29 PM by iluvbitcoins
 #24

Vidim da nema nešto pretjerano komentara a da ne zavlačimo thread bezveze.
Ostaviti ću thread otvoren još tjedan dana, pa onda otvaram poll.

Nema se tu što više raspravljati. @Lauda je jasno rekao da vidi samo 2 čovjeka za moderatore Hrvatskog podforuma...

... The only two people from there, that could be remotely considered, are OP (from here) and iluvbitcoins (out of those that applied, I mean).

... dakle, to si ti @iluvbitcoins i @marlboroza i mislim da će njega prije poslušati nego sve nas ostale. Ja jedino želim reči da si se ti izjasnio da želiš biti moderator i izrazio sam ti podršku na tome. Sad jedino još @marlboroza mora prihvatiti i sve je riješeno. Ako je potrebno provesti neko formalno glasanje OK, idemo, da već jednom riješimo to.

Ja bih dosad već otvorio poll ali mi nije ugodno otvoriti ga jer sam naočigled najozbiljniji kandidat i imao bih osjećaj kao da guram na svoju stranu zbog zatvaranja kandidatura.

Nije baš tako rekao  Cheesy

Rekao je da smo ja i on jedine osobe koje bi se uopće mogle razmatrati za tu poziciju.
Što ne znači da nas vidi na toj poziciji.

Također Lauda već dugo nije dio moderature.
Možemo jedino izbaciti poll ako budemo kontaktirali theymosa kako bi mu eventualno posao bio malo lakši jer već vidi koga zajednica podržava i tko je spreman vršiti tu funkciju te se nadati da će nam se smilovati  Smiley

Dakle, radeći poll radi formalnosti, kandidaturu je jedini osim mene predao ovcijisir.
Korni74 se izjasnio da bi htio biti samo drugi moderator ali nikako jedini.




Looking for a signature campaign.
I.Grozni
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 588
Merit: 286


Coinomi multi-coin HD wallet


View Profile
April 09, 2018, 07:28:18 AM
 #25

Vidim da nema nešto pretjerano komentara a da ne zavlačimo thread bezveze.
Ostaviti ću thread otvoren još tjedan dana, pa onda otvaram poll.

Nema se tu što više raspravljati. @Lauda je jasno rekao da vidi samo 2 čovjeka za moderatore Hrvatskog podforuma...

... The only two people from there, that could be remotely considered, are OP (from here) and iluvbitcoins (out of those that applied, I mean).

... dakle, to si ti @iluvbitcoins i @marlboroza i mislim da će njega prije poslušati nego sve nas ostale. Ja jedino želim reči da si se ti izjasnio da želiš biti moderator i izrazio sam ti podršku na tome. Sad jedino još @marlboroza mora prihvatiti i sve je riješeno. Ako je potrebno provesti neko formalno glasanje OK, idemo, da već jednom riješimo to.

Ja bih dosad već otvorio poll ali mi nije ugodno otvoriti ga jer sam naočigled najozbiljniji kandidat i imao bih osjećaj kao da guram na svoju stranu zbog zatvaranja kandidatura.

Nije baš tako rekao  Cheesy

Rekao je da smo ja i on jedine osobe koje bi se uopće mogle razmatrati za tu poziciju.
Što ne znači da nas vidi na toj poziciji.

Također Lauda već dugo nije dio moderature.
Možemo jedino izbaciti poll ako budemo kontaktirali theymosa kako bi mu eventualno posao bio malo lakši jer već vidi koga zajednica podržava i tko je spreman vršiti tu funkciju te se nadati da će nam se smilovati  Smiley

Dakle, radeći poll radi formalnosti, kandidaturu je jedini osim mene predao ovcijisir.
Korni74 se izjasnio da bi htio biti samo drugi moderator ali nikako jedini.

@iluvbitcoins moj prijedlog je da kontaktiraš @Laudu da lobira kod @theymosa za vas dvojicu. Bez obzira na razmirice između moderatora i na stranu to što @Lauda više nije moderator ja mislim da on još uvijek uživa respekt kod @theymosa i da će @theymos rado prihvatiti njegov prijedlog. Samo nam se još @marlboroza mora obratiti želi li on isto biti moderator pa da idemo glasati. Naravno, vaša kandidatura daje i nama obavezu da vam pomognemo oko čišćenja smeća koliko možemo, jer moderatora nije lako dobiti, ali ga je lako izgubiti.
Daniel91
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 3374
Merit: 1824



View Profile
April 09, 2018, 02:53:18 PM
 #26

Podržavam oba prijedloga za moderatora: iluvbitcoins i ovcijisir, te Korni74 ako se bude želio priključiti.
Ja osobno, i kada bih htio, nemam vremena za tako nešto, imam previše drugih obveza.
Osobno poznajem iluvbitcoins već godinama, i znam da je već dugo aktivan na forumu i u bitcoin svijetu Smiley
Mislim da bi bio dobar izbor za glavnog moderatora.
Na žalost, to ne ovisi ni o našim željama, ni o eventualnom poolu, već o tome što će theymos  reći.
Predlažem da netko od Vas kontaktira što prije theymosa i javi nam da li bi on odobrio novog moderatora za naš dio foruma.

.freebitcoin.       ▄▄▄█▀▀██▄▄▄
   ▄▄██████▄▄█  █▀▀█▄▄
  ███  █▀▀███████▄▄██▀
   ▀▀▀██▄▄█  ████▀▀  ▄██
▄███▄▄  ▀▀▀▀▀▀▀  ▄▄██████
██▀▀█████▄     ▄██▀█ ▀▀██
██▄▄███▀▀██   ███▀ ▄▄  ▀█
███████▄▄███ ███▄▄ ▀▀▄  █
██▀▀████████ █████  █▀▄██
 █▄▄████████ █████   ███
  ▀████  ███ ████▄▄███▀
     ▀▀████   ████▀▀
BITCOIN
DICE
EVENT
BETTING
WIN A LAMBO !

.
            ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄███████████▄▄▄▄▄
▄▄▄▄▄██████████████████████████████████▄▄▄▄
▀██████████████████████████████████████████████▄▄▄
▄▄████▄█████▄████████████████████████████▄█████▄████▄▄
▀████████▀▀▀████████████████████████████████▀▀▀██████████▄
  ▀▀▀████▄▄▄███████████████████████████████▄▄▄██████████
       ▀█████▀  ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀  ▀█████▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.PLAY NOW.
dannysavage
Member
**
Offline Offline

Activity: 196
Merit: 15

I do marketing and im good at it


View Profile WWW
June 06, 2018, 02:03:03 AM
 #27

mene zanima iz kojeg razloga nemamo moderatora koj razumije hrvaCki?  Huh Huh Huh Huh Huh Huh Huh Huh Huh Huh Huh Huh Huh

▲▼▲▼ZICHAIN ▲▼▲▼ JOIN OUR PRIVATE SALE NOW! ZICHAIN.IO
▲▼ BLOCKCHAIN ASSET MANAGEMENT ECOSYSTEM ▲▼
sbogovac
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2730
Merit: 1192


I don't believe in denial.


View Profile
June 06, 2018, 08:40:26 AM
Last edit: June 06, 2018, 08:52:58 AM by sbogovac
 #28

mene zanima iz kojeg razloga nemamo moderatora koj razumije hrvaCki?  Huh Huh Huh Huh Huh Huh Huh Huh Huh Huh Huh Huh Huh

Imali smo, Lauda (o kojem je vec govor ranije u ovom topiku), dao je ostavku nakon nekog nesporazuma (privatni interes na Engleski deo foruma).

0x7442A5c37E513D335F53843cD20c00F77eAC7867
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!