Bitcoin Forum
June 20, 2024, 02:56:11 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  
Author Topic: Birazda Güzel Şeyler Konuşalım  (Read 545 times)
JetToken
Jr. Member
*

Activity: 98
Merit: 1

WWW.OAX.ORG - MARKET INTEGRATION PLATFORM

View Profile
March 31, 2018, 08:10:36 PM

Çok farklı bir piyasa olduğunu herkes kabul etmeli. Öyle ki, Balinalar dışında direk piyasaya yön verecek çok fazla kişi yok. Tüm piyasa onların elin de adamlar istediği gibi at koşturuyor. Yok devlet açıklaması, yok şu olmuş. Amerika da olan olaylar bile önemsiz. Sadece göstermelik, bak bundan dolayı düşüyor demek için.

Aralık ayında Tether ile ilgili mahkeme celbi gitmişti. Normal de piyasa düşmeli idi. Tam tersi, yükseldikçe yükseldi. Sonra olumlu karar çıktı, Yükselmeli idi, düştükçe düştü. 19 Martta G20 den olumlu karşılanacak haberler geldi. Piyasa yine çakılıyor. Japonya elektronik devlerinden bir tanesi BTC kabul edeceğini duyurmuştu Smiley yine düştü.

OAX - BRIDGE TO TRADITIONAL FINANCE WORLD
OAX - INTEGRATION OF CRYPTOCURRENCY MARKET
■ oax.org ■ bit.ly/BttANN ■ bit.ly/ActiveBounty ■
jaypete
Sr. Member

Activity: 686
Merit: 257

View Profile
March 31, 2018, 08:18:14 PM

Tom Lee’ye katılıyorum, yaşanan bu düşüşün daha fazla devam etmeyeceği konusunda hemfikirim, HODL taktiğinin yatırımcıları uzun vadede hayal kırıklığına uğratmayacağını düşünüyorum. Sabır kazanmak için en büyük etken olacak.
paladium
Sr. Member

Activity: 448
Merit: 250

CHIEF GROWTH OFFICER OF GLOBAL ENTERPRENEUR

View Profile
April 01, 2018, 08:07:29 PM

Zararım çok büyük fakat sıkıntı yok. Pazar pazar Pasifik Savaşı: İsyan gittim çoçuklar gibi eğlendim . Her zaman kafadağıtacak birşey bulmak lazım .

▄▄
          ▄▄████▄▄
       ▄▄████▀▀████▄▄
    ▄▄████▀      ▀████▄▄
 ▄▄████▀            ▀███▀
████▀                  ▀  ▄▄
███                      ▄██
███                      ███
███   ███▄        ▄███   ███
███   █████▄    ▄█████   ███
███   ███▀███▄▄███▀███   ███
███   ███  ▀████▀  ███   ███
███   ███    ▀▀    ███   ███
███▄  ███          ███  ▄███
 ▀███▄███          ███▄███▀
   ▀█████          █████▀
     ▀███          ███▀
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██

▄█████████████████████▄
███████████████████████
█████████████████▀▀▀███
███████████▀▀▀      ███
█████▀▀▀       ▄    ███
██▄         ▄█▀    ████
█████▄    ▄█▀      ████
████████▄█▀       █████
██████████  ▄     █████
██████████ ███▄  ██████
███████████████████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀

▄█████████████████████▄
███████████████████████
██████████████▀▀▀██████
████ ▀███████     ▀▄███
████   ▀▀█▀▀      ▄████
█████              ████
██████             ████
███████▄          █████
███████▀        ▄██████
███▀▀        ▄▄████████
███████████████████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀

▄█████████████████████▄
███████████████████████
████████████▀▀▀▀███████
██████████▀     ███████
██████████   ██████████
████████▀▀   ▀▀████████
████████       ████████
██████████   ██████████
██████████   ██████████
██████████   ██████████
██████████   ██████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀

▄█████████████████████▄
█████▀▀         ▀▀█████
███    ▄▄▄▄▄▄▄▄▄    ███
██   ████▀▀▀▀▀██▀▀   ██
██  ███▀       ▀  █  ██
██  ██▀  █████  ▀██  ██
██  ██  ███████  ██  ██
██  ██▄  █████  ▄██  ██
██  ███▄       ▄███  ██
██   ████▄▄▄▄▄████   ██
███    ▀▀▀▀▀▀▀▀▀    ███
█████▄▄         ▄▄█████
▀█████████████████████▀

▄█████████████████████▄
██████████████▀████████
████████████▀ ▄ ▀  ▀███
███████████ ▄███▄  ▄███
███████████ ███████████
██▀  ▀█▀▀     ▀▀█▀  ▀██
██     ▄▄     ▄▄     ██
███▄  ████   ████  ▄███
████   ▀▀     ▀▀   ████
█████  ▀▄▄   ▄▄▀  █████
███████▄▄ ▀▀▀ ▄▄███████
███████████████████████
▀█████████████████████▀

▄█████████████████████████▄
███████████████████████████
████▀▀▀▀███████████████████
███      ██████████████████
████▄▄▄▄███████████████████
████    ██    █▀    ▀██████
████    ██            █████
████    ██    ▄███▄    ████
████    ██    █████    ████
▀█████████████████████████▀
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
Tadic
Full Member

Activity: 434
Merit: 100

View Profile
April 01, 2018, 08:16:18 PM

güzel şeyler konuşmamız lazım artık tabii ki. kötü şeylerden bıktık gerçekten içimiz karardı güzel şeyler konuşalım da moralimiz düzelsin biraz. forumda kötü şeylerden başka bir şey yok maşallah.
alpoahmo
Full Member

Activity: 588
Merit: 125

View Profile
April 01, 2018, 08:18:29 PM

Valla bende güzel konuşmak istiyorum artık dipteyiz zirveye gideceğiz gibi geliyor bana.Artık sanki düzelecek her yer yemyeşil olacak bull gelecek aya tırmanacağız
HSYNTKN
Member
**

Activity: 336
Merit: 17

View Profile
April 01, 2018, 08:55:53 PM

Güzel şeyler konuşmak istiyor bir çok kişi ama kirmiziliklari görünce benim hiç güzel konusasim gelmiyor ki.  Bir ayda btc yi ne hale getirdiler ya iki uç kez 6 binlere indi. Tam toparlandı 11-12 binlere çıkıyor sonra hop bakıyoruz bir haber geliyor yok g20 yok devletler denetleyecek yok Google Facebook reklamları engelliyor. Bu durumda güzel şeyler maalesef konuşamıyorum beyler. Ben kendi adıma boyle dusunuyorum.

gelgelelim
Newbie
*

Activity: 168
Merit: 0

View Profile WWW
April 02, 2018, 01:26:13 PM

bugun ankarada merkez bankası baskanınında aralarında bulundugu neo cardano yonetıcılerınde var oldugu bir toplantı yapılıyor mesela ama kimse vermiyor bu haberi bekliyoruz.
kukoc
Newbie
*

Activity: 196

View Profile
April 02, 2018, 01:29:29 PM

bakıldığında yüksek hacimli cüzdanlar alım yaparken düşük hacimli cüzdanların satış yapması zaten özetliyor. btc yatırımcısı zaten güveniyor ve bu seviyelerden de topluyor
carlzec
Full Member

Activity: 616
Merit: 100

View Profile
April 02, 2018, 02:35:05 PM

bugun ankarada merkez bankası baskanınında aralarında bulundugu neo cardano yonetıcılerınde var oldugu bir toplantı yapılıyor mesela ama kimse vermiyor bu haberi bekliyoruz.

Tubitak'ın blockchain le alakalı bir programı da vardı sanki bu sıralar acaba onunla ilişkili bir görüşme gerçekleşiyor olabilir mi? güzel haberler bekliyoruz bakalım netice nasıl olacak.
megadeth1992
Member
**

Activity: 350
Merit: 10

W12 – Blockchain protocol

View Profile
April 02, 2018, 02:37:57 PM

Gelsin artik su güzel haberlerde piyasa biraz canlansin kan ağlıyor ortalık resmen. Bugün hafif bi yükseliş oldu bu bana gore her pazartesi olan birşey. Aklinizda bulunsun ben takip ediyorum 3-4 haftadır her pazartesi günleri hafif bir yükseliş oluyor bir çok koin de btc de buna dahil.

W12.io  ▬▬▬▬▬▬  Blockchain protocol                         
            Built F O R :    ❤ Charity Market    ⚫ ICO    ֆ CROWDFUNDING

◥ TELEGRAMWHITEPAPERTWITTERFACEBOOK ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ❱❱❱ R E G I S T E R  for the  TO K E N  S A L E ❰❰❰
cacoin
Full Member

Activity: 322
Merit: 112

View Profile
April 02, 2018, 02:38:42 PM

bu haberin etksi olmuş gibi görünmüyor.böyle giderse çökecek piyasa amk kaç ay önceki seviyeler egeldik yaw piyasaya yeni başlamış gibi hissediyorum kendimi şu rakamları görünce.marketcap olmuş 260 milyar dolar ocağa göre nerdeyse 4 kat düşmüş durumda mcapama bazı tokenler 10 kat değer kaybetti nerdeyse tabi.umarım yakında toparlar yoksa bizler top atacağız bu gidişler
Selahittin
Newbie
*

View Profile WWW
April 02, 2018, 02:40:20 PM

Herkese 4000$ a kadar gelecek havası verdiler millet bu fiyatlardan bile mal almaya korkar oldu. ama birileri buralardan mallanıyor...
ottomans_enigma
Member
**

Activity: 280

View Profile
April 02, 2018, 07:46:04 PM

uzun vadede kesinlikle güvenilir bir koin bitcoin yani sırtı yere gelmez, hele hele 2020 den sonra bir daha düşme de düşmez kolay kolay
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
April 02, 2018, 09:53:03 PM

Şu piyasadaki en büyük hayal kırıklığını yazıyorum:
Araştırarak güvenerek $0,50'den bir coin/token aldınız diyelim. Mesela 2000 tane olsun. Aylarca beklediniz beklediniz, bir türlü yükselmedi. Sonra twitter, telegram, vs kanallardan artık olumsuz yorumlar dönmeye başladı.
Satıp çıkanlar "olmaz olsun böyle coin" demeye başladılar. Siz de psikolojinizi bozdunuz ve o çok güvendiğiniz coini $1'den sattınız. "Bekledim ama yine de kar ettim" dediniz, teselli buldunuz.
$1'den sattıktan bir süre sonra $10'a kadar yükselişini seyrettiniz ve yıkıldınız.

Kıssadan hisse... Arkasında iyi bir projesi ve ekibi olan bir coin/token, aylar geçmesine rağmen beklenen çıkışı yapamadıysa ve çoğunluk "bu coinden artık bir şey olmaz" diyorsa, biraz daha sabredin.
En sert mermer kütleleri binlerce çekiç darbesinden sonra parçalanır. O son darbeye kadar sabırlı olabilmektir asıl başarı.
zfrey
Full Member

Activity: 686
Merit: 111

View Profile
April 02, 2018, 09:55:51 PM

Şu piyasadaki en büyük hayal kırıklığını yazıyorum:
Araştırarak güvenerek $0,50'den bir coin/token aldınız diyelim. Mesela 2000 tane olsun. Aylarca beklediniz beklediniz, bir türlü yükselmedi. Sonra twitter, telegram, vs kanallardan artık olumsuz yorumlar dönmeye başladı.
Satıp çıkanlar "olmaz olsun böyle coin" demeye başladılar. Siz de psikolojinizi bozdunuz ve o çok güvendiğiniz coini $1'den sattınız. "Bekledim ama yine de kar ettim" dediniz, teselli buldunuz.
$1'den sattıktan bir süre sonra $10'a kadar yükselişini seyrettiniz ve yıkıldınız.

Kıssadan hisse... Arkasında iyi bir projesi ve ekibi olan bir coin/token, aylar geçmesine rağmen beklenen çıkışı yapamadıysa ve çoğunluk "bu coinden artık bir şey olmaz" diyorsa, biraz daha sabredin.
En sert mermer kütleleri binlerce çekiç darbesinden sonra parçalanır. O son darbeye kadar sabırlı olabilmektir asıl başarı.

aynen öyle arkadaşa sonuna kadar katılıyorum. Geçenlerde görmüştük arkadaşın biri yazmıştı erkenden alıp sattım , sabredemedim, araştıramadım bilmyordum gibisinden.

Arkadaşlar sabır , araştırmak ve biraz da şans ile pek ala üstesinden gelinebilir
hmsr
Full Member

Activity: 798
Merit: 106

👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc

View Profile
April 02, 2018, 10:05:40 PM

Piyasa bunların dediklerine göre şekillenmiyor. Hani bir zamanlar merkeziyetsiz devlet kontrolü yok dedikleri kripto para piyasası devletlerin ne diyeceklerine bağlı

jerseymal
Member
**

Activity: 63

View Profile WWW
April 02, 2018, 10:20:07 PM

uzun vadede her şeyin düzelmesi muhtemel bekleyen sabreden kazanacak
Dontcry.
Full Member

Activity: 630
Merit: 104

View Profile
April 02, 2018, 10:24:40 PM

bi konuda ben atıyım ortaya türkiyede olmasada yapay zeka ve robot projeleriyle cok karsılasıyoruz hayatımızı ne gibi kolaylaştırabilirler insanlık adıne neler yapabilirler uç tahmınlerı alalım
cercitolga4545
Sr. Member

Activity: 714
Merit: 250

View Profile
April 02, 2018, 10:29:07 PM

Zaten güzel haberler geliyor er yada geç düzelecek bu piyasa tepeden girenlere olan oldu zaten biraz daha hold dan başka kapı kalmadı. Nisan ayında piyasanın güven tazelemesini bekliyorum.
Rahip
Full Member

Merit: 111

View Profile
April 02, 2018, 11:35:18 PM

Böyle güzel haberleri almak iyi fakat bunların piyasaya yansıdıgını ne zaman görebileceğiz acaba,çünkü artık tadı kaçmak üzere herkes bi açıklama yapıyor bişey söylüyor ama ben piyasaya bakıyorum ne oldu ne bitti gercekler orda asıl
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  

Jump to: