Bitcoin Forum
May 30, 2024, 11:29:39 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 »  All
  Print  
Author Topic: İNGBANK HESABIMI KAPATTI ( PARİBU'YA HAVALEDENDOLAYI)  (Read 729 times)
kribati7
Full Member

Activity: 196
Merit: 100

View Profile
March 31, 2018, 07:44:51 PM

Ben yıllardır İş Bankası ve Yapıkredi kullanıyorum ve iki bankadan da memnunum. Özellikle İş Bankası'ndan. Şu ana birçok kere BTCTURK'e havele yaptım fakat daha en ufak bir sıkıntı yaşamadı.

ethereumcu
Full Member

Activity: 434
Merit: 111

Hydax Global Bounty Program

View Profile
March 31, 2018, 09:27:42 PM

Bu tip hesap kapatma olayları, münferit olaylardır, ara ara bu tip olaylar yaşanıyor bankalarla, bankalar genelde yağlı müşterileri sever, yani çok paralı ve parasını getirip bankalara yatıracak kişileri ve kurumları severler, kar edemedikleri hesaplar o kadar da sevmezler

HYDAX EXCHANGE BOUNTY ANN
A Secure, Efficient, Simple Cryptocurrency Exchange
Exchange Futures & Options IEO APP Community
jullerkone
Newbie
*

Activity: 182
Merit: 0

View Profile WWW
April 02, 2018, 06:16:27 AM

para yine türkiyedeki kriptonun banka hesabında duruyor diye düşünmeyin. spk denetimi yok bu borsalarda. yani parayı ne yaptıklarını bilemezsiniz. coinleri nasıl saklıyorlar, usulsüzlük yapıyorlar mı bilemezsiniz. denetim yok. günde 50-100 milyon tl lik hacmi var ve neyse.
bitcoinbcn
Full Member

Activity: 714
Merit: 125

View Profile WWW
April 02, 2018, 07:41:48 AM

Türkiye'deki bankalar BDDK'ya bağlı mevzuat olarak, dolayısıyla mevzuat olmadan da herhangi bireysel bir karar vermeleri söz konusu değil. Demek istediğim şu; göreceli olarak bankalar işlemlerinde farklı kararlar veremezler, ya hepsi kabul eder yada red, bunu da bağlı oldukları mevzuata göre yaparlar. BDDK'ya şikayet edebilirsin çünkü henüz BDDK nezdinde de mevzuat çıkarılmadı yani kripto paralar yasaklı değil.

ozcanucler
Member
**

Activity: 238
Merit: 10

One Token to Move Anything Anywhere

View Profile
April 02, 2018, 08:29:21 AM

Yıllardır enparayı kullanıyorum hiç bir sıkıntıda yaşamadım çok şükür o yüzden enpara diyorum ing den enparaya geçersiniz sizde hocam tertemiz takılırsınzı kafanıza göre.

earmark
Member
**

View Profile
April 02, 2018, 09:00:09 AM

Bankalar erken önlem almaya çalışıyo olmalı. Kötü bir yaptırımla karşılaşmamak için. Ama şu an onların da pek alakası olmayan bir konu. Sonuçta işlem ücreti kesip hakkını alıyor. Herhangi bir durumda mesul olacak kişi hesap sahibi.
newguy05
Hero Member

Activity: 1316
Merit: 503

Someone is sitting in the shade today...

View Profile WWW
April 02, 2018, 09:35:43 AM

İşleyişe bakıldığında bankayı bağlayan bir durum yok, sadece aracılık ediyor para transferlerine, çok abartı bir meblağ olmadıkça da birşey diyeceklerini sanmıyorum, ben de şuana kadar herhangi bir problem ile karşılaşmadım, transferlerim düşük meblağlı. Finansbank kullanıyorum, şimdilik sorun yok.

▄██████
       ▄████████
     ▄██████████
   ▄█▀     █████
 ▄███      █████
█████      ███████████████████████████
█████                           ████▀
█████                           ██▀
█████                          ▄▀   
██████████████████████████████▀
████████████████████████████▀
L I N K
by BLOCKMASON

..CREATE WEB APIS........
..FROM ANY SMART........
..CONTRACT.........................

█▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀█
█  ██████    ▄▄▄▄▄▄▄▄ █
█  ██████    ▄▄▄▄▄▄▄▄ █
█  ██████    ▄▄▄▄▄▄▄▄ █
█            ▄▄▄▄▄▄▄▄ █
█ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ █
█ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ █
█ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ █
█ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ █
█                     █
█ ▄▄▄▄▄▄              █
█▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█

READ THE
WHITEPAPER

>>>

▄          █▄                         ▄
██▄        ███▄                     ▄██
████▄      █████▄                 ▄████
██████▄    ███████▄             ▄██████
████████▄   ▀███████▄         ▄███████▀
██████████▄   ▀███████▄     ▄███████▀
████████████▄   ▀███████▄ ▄███████▀  
██████████████▄   ▀█████████████▀   ▄██
████████████████▄   ▀█████████▀   ▄████
██████████████████▄   ▀█████▀   ▄██████
████████████████████▄   ▀█▀   ▄████████
BLOCKMASON
BUILDING THE FUTURE

FACEBOOK
REDDIT
TWITTER

LINKEDIN
GITHUB
MEDIUM
regibatu
Newbie
*

Activity: 2

View Profile
April 02, 2018, 10:30:04 AM

Bende ilk kriptoya girerken ing ile görüşmüştüm. Bana orda çalışan çocuk ing nin bu konuda sert bir tavır takındığını ve burda hesap açarsam bu işlemlerden sıkıntı çıkıcağını söylemişti. Ripple la Akbank anlaşınca bende direk onlarla görüştüm. Daha hiç sıkıntı yaşamadım. Akbanka karşı sağlam bir argümanımda var eğer sıkıntı çıkarırlarsa
bluemylife1907
Member
**

Activity: 350
Merit: 11

View Profile
April 02, 2018, 10:50:08 AM

İng  bankta işlem yapan bir çok arkadaşım var bugüne kadar herhangi bir sıkıntı ile karşılaşmadılar, ne para çekerken nede efe havale yaparken , senin bu durumu yaşaman ilginç ve üzücü olmuş , bakalım bugünden sonra benzer durumlar ortaya çıkacak mı.

MyCryptoBank  ――  Legal and Reliable Crypto Bank
Whitepaper  ――  CRYPTOBANK FOR CRYPTOCOMMUNITY  ――  Announce
―― Medium ―― YouTube ―― LinkedIn ―― Telegram ―― Facebook ―― Twitter ――
emregungor
Full Member

Activity: 475
Merit: 127

View Profile
April 02, 2018, 10:53:54 AM

Tamamen şube ile alakalı bir durum bende bir şubeden red yedim ama şube bazlı  Cool Şikayet ettim arayan soran olmadı o şubeden işlem yapamadım.
M.aksak
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 3

View Profile WWW
April 02, 2018, 11:04:04 AM

Kesinlikle subeyle alakali bence. Su ana kadar hic bir sorun yasamadim ben ama bir kac arkadas daha soylemisti sorun yasadigini ama farkli subelerden islerini hallettiler.

AirsaveTravel.com    [ PRE ICO BEGINS ON 10TH SEP 2018 ]
─────   A Decentralized Social Saving Travel DApp   ─────
karaleke
Jr. Member
*

Activity: 238
Merit: 3

View Profile WWW
April 02, 2018, 11:07:39 AM

Enpara kullanmalisin dostum en rahati o bence. 1 yildir enparayla islem yapiyorum daha bir sorun yasamadim.

█ CURAIZON █
We are Improving Healthcare, Reducing Costs, Saving Lives!
https://curatoken.curaizon.com
s.kocaman
Member
**

Activity: 378
Merit: 55

View Profile WWW
April 02, 2018, 02:26:29 PM

Tek bankaya bağlı kalmamak gerekiyor. Ne kadar iyi olsa da sadece enpara için de bu geçerli. enpara işbankası ve yapı kredi 3'ü de olacak. bu bankalarda herhangi bir sıkıntı olmazda ola ki oldu diğeriyle. insiyatifiyle kapatmak isteyen olursa kapatsın. diğerine geçiş yaparsın.

buttons252
Full Member

Activity: 406
Merit: 104

View Profile
April 02, 2018, 03:27:46 PM

bu tip hesap kapatma olayları sık yaşanıyor bu sıralar, dikkatli olmak lazım yapılanlara da dikkat etmek lazım çünkü çok fazla kafaya göre banlama yapıyorlar
Meowtwo
Member
**

Activity: 268
Merit: 12

View Profile
April 02, 2018, 03:36:12 PM

bankanın sorumluluk aldığı bir durum yok ortada. ayrıca herhangi bir yasa da yok olumlu veya olumsuz. bunlar neye dayanarak kapatabiliyorlar ki hesabı.
kulmagu
Member
**

Activity: 308

View Profile
April 02, 2018, 08:56:44 PM

Bir banka nasıl olur da müşterisine hesap kapattırır anlayamadım. Gayri resmi bir iş mi ki yaptığınız size hesap kapattırmışlar. Ben yerinizde olsam kapatmaz inadına hesabı açık tutardım gerekirse mahkemeye vermekle tehdit ederdim.
chuckk
Member
**

View Profile
April 02, 2018, 09:10:58 PM

Saçma bir hareket olmuş bence. Bankaya ne ki müşteri istediği yerden parayı çeker istediği yere yatırım yapar.
Özellikle enpara bu konularda sıkıntı çıkarmıyor diye biliyorum, bir bakabilirsiniz.

gunmunj
Member
**

Activity: 308

View Profile
April 02, 2018, 09:49:30 PM

Bence başka bir sebepten dolayı hesabınız kapatılmıştır veya banka bitcoini bahane ederek hesabını kapatmaya zorladı. Anladığım kadarıyla sende çok direnmeyip kapatmışsın hesabını.
markandum
Member
**

Activity: 266

View Profile
April 02, 2018, 10:09:03 PM

İng bankın ne işi var bu kadar basit bir işle. Sana mı soracaklar btc ile işlem yapanları ve hemen listesini mi vereceksin? banka değil dedektif maşallah. Daha kimse seninle çalışmaz bu piyasadan. Başka bankalara giderler hesap açmaya. Grin

[/center]
Farkimifarket
Newbie
*

Activity: 280

View Profile
April 02, 2018, 10:12:33 PM

hesap kapama yaşamamak için bir seferde çok fazla değil de, taksit taksit çekim yapın hocam, öbür türlü çok fazla göze batıyor adamlar da mecbur kapatıyor
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 »  All
  Print  

Jump to: