Bitcoin Forum
May 12, 2024, 09:39:00 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 »  All
  Print  
Author Topic: Bitcoin ile araba...  (Read 483 times)
seje (OP)
Sr. Member

Activity: 504
Merit: 256

View Profile
March 30, 2018, 07:13:49 PM

Japonya’da lüks arabaların satışını yapan bir şirket, yaptığı açıklama ile Bitcoin’i bu arabaların satışında ödeme olarak kabul edeceğini açıkladı.. . L’Operaio ismindeki şirket ile Japonya’nın en büyük işlem hacimli kripto para borsası Bitflyer arasında yapılan anlaşma, Bitflyer tarafından doğrulanırken, kripto para borsasının, şirkete Bitcoin ödemelerini kabul etmesini sağlayacağı sistemi sunacağı açıklandı.
If you want to be a moderator, report many posts with accuracy. You will be noticed.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715549940
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715549940
Reply with quote  #2

1715549940
Report to moderator
1715549940
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715549940
Reply with quote  #2

1715549940
Report to moderator
mustafayasinsenturk
Full Member

Activity: 672
Merit: 100

View Profile
March 30, 2018, 07:25:59 PM

Zaten daha çıkmadan anlaşma yapmış arkasına büyük bir dayanak almış tam detaylarını bilmiyorum ama bu bile yeterli
ZENC
Full Member

Activity: 336
Merit: 154

View Profile
March 30, 2018, 07:29:39 PM

Japonya’da lüks arabaların satışını yapan bir şirket, yaptığı açıklama ile Bitcoin’i bu arabaların satışında ödeme olarak kabul edeceğini açıkladı.. . L’Operaio ismindeki şirket ile Japonya’nın en büyük işlem hacimli kripto para borsası Bitflyer arasında yapılan anlaşma, Bitflyer tarafından doğrulanırken, kripto para borsasının, şirkete Bitcoin ödemelerini kabul etmesini sağlayacağı sistemi sunacağı açıklandı.

Bu haberler güzel ama yetersiz şuan için. Bir arkadaş forumda kurallar oluşturmuş kendine ve haberlere çok takılmamakta bu kurallar arasında. Güzel bir yöntem seçmiş kendince. Bence artık bu tip haberler çok etkili olmuyor. Hatta son 6 ayın belkide en büyük haberi Samsung'un miner cihaz işine gireceğiydi. O haber bile etkisiz kaldı.
seje (OP)
Sr. Member

Activity: 504
Merit: 256

View Profile
March 30, 2018, 07:35:01 PM

Etkisi alişverişler başladığında görülecektir diye düşünüyorum...
funchiestz
Sr. Member

Activity: 1134
Merit: 342

View Profile
March 30, 2018, 08:10:00 PM

Sektöre pek bir yarar sağlayacağını düşünmüyorum ama güzel fikir ve başlangıçlarında büyük bir destekçileri var.
criptoturk
Member
**

Activity: 350
Merit: 10

View Profile WWW
March 30, 2018, 08:21:08 PM

çok güzel haberlerde şu an bu durumu kurtarmak. düştükçe düşüyor. artık son bir kaç gündür piyasaya bakmaya cesaret edemiyorum zarar için. ama belli ki düzelecek ve panik yapmamak lazım.

H A R A                [  WHITEPAPER   │   LITEPAPER  ]                H A R A  
Empowering billions through data one byte at a time
TWITTER     GITHUB          REDDIT     FACEBOOK     BITCOINTALKLINKEDIN
ramsay snow
Full Member

Activity: 630
Merit: 103

View Profile
March 30, 2018, 09:35:32 PM

güzel haberler artık piyasalara etkili olmuyor diyorsunuz ama olaylara günlük bakmayın. bitcoinin gelecekte nasıl aktif kullanılacağını gösteren, işlevselliğini ortaya koyan gelişmeler bunlar Smiley
japonlar piyasaya güzel bir hareket getirebilir

Turbolinea
Member
**

Activity: 560
Merit: 57

View Profile
March 30, 2018, 09:37:42 PM

Harika haber ya ama ben artık bu tarz haberleri reklam kapsamında değerlendiriyorum. Sonuçta bu hareketleriyle gündem olmayı başarıyorlar.
Zakkaya
Jr. Member
*

Activity: 238
Merit: 3

View Profile WWW
March 30, 2018, 09:46:06 PM

Elbette şimdilerde reklam adını duyurmak vs olarak nitelendiriyoruz bunlari ama bazı sıkıntıları hallettikten sonra bunlar çok normal ve yapılması gereken olaylar olacaktır.
emrears05
Full Member

Activity: 742
Merit: 112

View Profile
March 31, 2018, 07:43:44 AM

bitcoin zenginleri alsın işte. satın alıncada tüp bağlatır tasarrufun kralını yapar.  Wink yıllar boyunca asgari ücretli olup da kıt kanaat geçinen biri için bu maaşla araba almak zordur. kripto bu fırsatı size veriyor. kaybet riski daha yüksek olduğu için özellikle bu aylarda borsalara meraklı olacaklar için uyarı yapalım buradan.

cüzdanların btc tutanlar için bu aylar kritik. ne yapsa acaba yanlış mı yapıyorum diye düşünecek. dolara geçse yükseldiği zaman için içini yiyecek. zamanında tetherusd ye geçmiş olanlar gözü kapalı alabilir. satın alma tarihinde tetherden bitcoine çevir satın al gitsin.
karaleke
Jr. Member
*

Activity: 238
Merit: 3

View Profile WWW
March 31, 2018, 09:03:59 AM

Guzel. Sonucta bir cok bitcoin zengini insan var bozdurmadan direk bitcoinle araba al. Pizza almak yerine araba alsinlar.

█ CURAIZON █
We are Improving Healthcare, Reducing Costs, Saving Lives!
https://curatoken.curaizon.com
Turbolinea
Member
**

Activity: 560
Merit: 57

View Profile
March 31, 2018, 09:15:21 AM

çok güzel haberlerde şu an bu durumu kurtarmak. düştükçe düşüyor. artık son bir kaç gündür piyasaya bakmaya cesaret edemiyorum zarar için. ama belli ki düzelecek ve panik yapmamak lazım.
Hocam sakinleşmeye davet ediyorum sizi Smiley  Tekrar o güzel günleri göreceğiz zararlarımızı kapatıp tekrar iyi paralar kazanacağız yakın o günler hissedebiliyorum
taseron.isci
Member
**

Activity: 224

View Profile WWW
March 31, 2018, 09:18:36 AM

Bitcoin de bir para olduguna gore bu tarz sirketlerin kullanmasi gerekiyor zaten. Her iki tarafada katki saglayacaktir.

btc_turk
Member
**

Activity: 322
Merit: 12

View Profile WWW
March 31, 2018, 10:23:04 AM

Harika bir haber ama yukselise tek basina katki saglamasi oldukca zor. Daha fazlasina ihtiyac var.
heroise
Member
**

Activity: 224

View Profile
March 31, 2018, 10:45:18 AM

Bir nebze olsun güzel haberler duymak iyi geliyor ancak bunun şu anki düşüşte bir etkisi olacağını düşünmüyorum.
Günlük hayatta kullanılması için biraz daha zamana ihtiyacımız var bence.

Koray Pulsar
Newbie
*

Activity: 280
Merit: 0

View Profile
March 31, 2018, 06:32:47 PM

Japonya teknolojisi ile öne çıkan ülkeler arasında bu teknoloji çağında böyle projeleri geliştirmekte üstlerine yoktur Sadece ödemeleri bitcoin ile almanın dışında blockchaini de kullanacaklardır Ne kadar yetersiz gözüksede böyle haberler artacaktır ve sonunda umarım olumlu olarak bitcoin de artışa geçecektir
ziyaaa
Member
**

Activity: 532
Merit: 18

View Profile
March 31, 2018, 06:47:59 PM

cok guzel bi haber bu. alisverisler yayginlastiktan sonra fiyata cok guzel yansiyacagini dusunuyorum bunun. umarim zamanla hayatimiza girmeye devam eder. umudum bu yonde.

Swap, Earn, Bridge, Mint Crypto & NFT in Multiple Chains
▬▬▬▬▬▬ ▬▬▬▬▬ ▬▬▬▬ ▬▬▬ ▬▬ ▬     ❶ ❷ ❸ s w a p     ▬ ▬▬ ▬▬▬ ▬▬▬▬ ▬▬▬▬▬ ▬▬▬▬▬▬
[   M V P   L I V E   ]   -   9 Blockchains Integrated Already
cemaluzan
Jr. Member
*

Activity: 196
Merit: 1

View Profile WWW
March 31, 2018, 09:12:51 PM

Gerçekten olumlu bir haber ama bunca yaşanan olumsuzluklardan sonra bu kadar basit şeyler neredeyse hiç fayda etmez. O yüzden daha farklı gelişmeler lazım.
redboxneo
Member
**

Activity: 546

View Profile
April 01, 2018, 06:08:31 AM

japonyanın hacimli borsası ile anlaşmadan böyle karar vermesi imkansız. bitcoini alıp da ne yapabilir. 6-7 bin Nisan sonunda 3 bin olmayacağının kim garantisini verebilir. japon yenine çevirir o zaman kullanır. doğru strateji mi sonuna kadar. bekletirde bitcoin saklarsa ve pump yerine aksi olursa o zaman biliyonuz.
husdemba
Full Member

Activity: 1302
Merit: 115

Pepemo.vip

View Profile
April 01, 2018, 06:43:09 AM

Dilerim uygulama kusursuz bir şekilde gerçekleşir ve bu şekilde Bitcoin ile ödeme yapmak yaygınlaşır.
Ev, araba gibi yüksek maliyetli alışverişlerde Bitcoin kullanmak daha işlevsel olmaya devam edecektir.

Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 »  All
  Print  

Jump to: