Bitcoin Forum
May 23, 2024, 10:22:06 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: Merit sisteminde güncelleme ! edit: (theymos abimiz trollemiş :D )  (Read 451 times)
gileri
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 342

View Profile
April 01, 2018, 01:21:02 PM

1 Nisan şakasıdır çok da takılmamak gerekir. Gerçek olsa bu kadar karmaşık bir sistemi EFS 5 kere açıklardı.
Mug.bean
Newbie
*

Activity: 135
Merit: 0

View Profile WWW
April 01, 2018, 01:36:59 PM

Ahahah hocam çok güzel aciklamissiniz. Bir de üşenmeden bunlarla ilgili şeyler dusunmussunuz. Güzel bir 1 Nisan şakası
S_akarsu
Jr. Member
*

Activity: 294
Merit: 5

View Profile WWW
April 01, 2018, 03:00:23 PM

Ya şaka değilse? ya gerçekten bu şekilde bir sistem gelirse  Grin
kimsenin anlayamadığı nereden ne kazanacağını algoritmaların neye göre çalıştığı bir sistem gelirde üzerimize atılırsa  Huh

▄▀▀▀▀▀▀▄ PLATIO ▄▀▀▀▀▀▀▄
█   Smart Banking Ecosystem   █
▀▄▄▄▀[https://platio.io]▀▄▄▄▀
Karides
Newbie
*

Activity: 140

View Profile
April 01, 2018, 04:29:50 PM

1 nisan sakasi degil mi bu ya Huh?
2run
Hero Member

Activity: 1890
Merit: 792

View Profile
April 01, 2018, 08:23:42 PM

Quote from: RaltcoinsB

[b
Coins[/b]: Kaç farklı para birimine yatırım yaptığınızı gösteren bir nicelik. Ufakta bir öneride bulunmuş theymos abimiz iyi forum kullanıcılarının yıllık yüzde 100 haftalık agresif yüzde 7 geri dönüşle makul bir denge kurabileceğini söylemiş

Burasını ben pek anlamadım. Mesela ilgilendiğimiz toplam coin adetini mi içeriyor? diyelim ben litecoin, xem, ethereum ile ilgili mesajlar attım sistem bunu mu sayıyor? eğer bu şekilde ise çok alakasız hesaplamalar yapılıyor gibi satoshi 2010 yılında son mesajını atmış ama coins bölümü 77 2010 yılında bildiğim kadarıyla Bitcoin haricinde bir coin yoktu. litecoin var o da sanırım 2011 ortalarına doğru piyasaya çıktı. ilginç

Satoshi attığı son mesaj : Coins : https://bitcointalk.org/index.php?topic=2228.msg29479#msg29479
Rasta.modeli
Newbie
*

Activity: 168

View Profile WWW
April 01, 2018, 08:42:12 PM

Umarim 1 nisan sakasidir. Forma geldigimden beri yeni yeni meriti anladim yorum atmaya basladim simdi daha cetrefilli bir sistem gelmis kafam oldukca karisti acikcasi.
goodb
Newbie
*

Activity: 126

View Profile
April 01, 2018, 10:26:13 PM

Saka yada gercek , bu bahane ile birsey daha ortaya cikti : kibarligi `Lütfen, efendim , please` yazmak yada ´yumusama` sanan bi grup var cok aci...
btcfxcoin
Full Member

Activity: 462
Merit: 107

View Profile WWW
April 01, 2018, 10:56:38 PM

Ben de bunun 1 nisan şakasından ibaret olduğunu düşünüyorum.Ya da öyle düşünmek istiyorum açıkcası bu sistemin çok fazla karmaşık hale gelmesi benim için çok iyi bir şey değil.

heirinch
Jr. Member
*

Activity: 420
Merit: 1

Bountyhive.io

View Profile WWW
April 01, 2018, 11:01:22 PM

Hahah  Cool April fool!!

Ana konuda açıklama ve yorumlar mevcut Nisan 1 şakası olduğuna dair. Bende yeni geldim arkadaşlar şakayı konuşuyordu, yeni buldum konuyu bende  Cheesy Cheesy
AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
April 01, 2018, 11:38:23 PM

EFS'nin haberi olduğunu düşünüyorum. Şuan hala devam ediyor olmasının nedeni de sanırım sunucu saatinin henüz 2 nisan olmamış olmasıdır.

Merit sistemine geçildiğinde tüm modlar, sorumlu olduğu bölümde konu açmışlardı. Diğer ülkeleri de kontrol ederseniz, üyeler hariç mod arkadaşlardan konu açan yok.

Kısaca; sizin de 1 nisanınız kutlu olsun.
skcdaking
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 5

View Profile
April 02, 2018, 02:39:12 AM

Bu yeni rank sistemi ile konu açanları da EFS meritliyor heralde çok hoşuna gidiyor oturduğu yerden gülüyordur Cheesy Alın merit , eğlendirin beni
designerusa
Legendary
*

Activity: 2310
Merit: 1028

View Profile
April 02, 2018, 05:28:27 AM

2 Nisan.... Ve şaka ortaya çıktı. Zaten insanlar yeni sisteme adapte olmakta zorluk çekiyor, böylesine bir sistemin olmasını düşünmek yersiz. Bazı arkadaşlarda ciddi ciddi olayı benimsemiş. Smiley Smiley
heirinch
Jr. Member
*

Activity: 420
Merit: 1

Bountyhive.io

View Profile WWW
April 02, 2018, 09:15:23 AM

Evet bitcointalk forum ahalisi 2 nisan oldu ve forum saati ile saat 24 ü geçti bütün herşey eski haline fazla dert etmeyiniz. Nisan 1 şakası idi gelip geçti  Cheesy
silvermicro
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 2

View Profile WWW
April 02, 2018, 04:49:32 PM

Theymos iyi trollemiş valla yoksa ortalık çok karışırdı.  Grin
kiymetli
Member
**

Activity: 210
Merit: 10

View Profile WWW
April 02, 2018, 06:10:53 PM

Saglam trol atmis valla bravo. Bir an icin ciddi ciddi o sistem gelecek demistim.

iLink2Music     ●     PRE-ICO LIVE     ●     J O I N  U S
|   THE POWER TO SHARE & CONNECT GLOBAL MUSIC ENTERTAINMENT   |
[          FACEBOOK     TWITTER     TELEGRAM          ]
mathability
Newbie
*

Activity: 33

View Profile
April 02, 2018, 07:09:12 PM

Bence merit sisteminin kendisi troll zaten. Doğru düzgün +rep verildiğini görmedim.
Karides
Newbie
*

Activity: 140

View Profile
April 02, 2018, 09:36:16 PM

1 nisan sakasi oldugu cok belliydi zaten.
apimembership
Full Member

Activity: 448
Merit: 124

View Profile
April 03, 2018, 12:13:10 AM

=) politeness olsaymış iyiymiş bir renk katardı foruma aslında .
gokayc
Sr. Member

Activity: 406
Merit: 263

View Profile
April 03, 2018, 01:28:06 AM

Belliydi zaten. "Yaratıcılık" diye bir bir kısım bile vardı. Onu nasıl ve hangi verileri kullanıp hesaplamayı düşünüyorlar. İmkansız gibi bir şey. Tüm üyelerin her mesajını tek tek okuyup yaratıcı bir mesaj mı değil mi bakmaları gerekir Smiley hem de her dilde.

▄▄█████████▄▄                         ▄█▄                ▀██████▄                   ▄██████▀
        ▄█████████████████▄▄                    ▄███▄                 ▀██████▄               ▄██████▀
         ▀███████████████████▄                 ▄█████▄                  ▀██████             ██████▀
           █▀▀       ▀▀████████▄              ▄███████▄                   ██████▄         ▄██████
  ▄█▄                    ▀██████▄            ▄█████████▄                   ▀██████▄     ▄██████▀
 ▄████▄                    ▀█████▄          ▄███████████▄                    ███████▄ ▄███████
▄█████▀                     ▀█████▄        ▄██████▀██████▄                     █████▀▀▀█████▀
██████                       ██████       ▄██████   ██████▄                     ▀█▀     ▀█▀
██████                       ██████      ▄██████     ██████▄                     █       █
██████                       ██████     ▄██████       ██████▄                   ▄█▄     ▄█▄
▀██████▄                    ▄█████▀    ▄██████         ██████▄                ▄█████▄▄▄█████▄
 ▀██████▄                  ▄█████▀    ▄██████                                ███████▀ ▀███████
  ▀██████▄               ▄██████▀    ▄██████                               ▄██████▀     ▀██████▄
   ▀████████▄▄       ▄▄████████▀    ▄██████                               ▄██████         ██████▄
     ▀███████████████████████▀     ▄██████                 ██████▄      ▄██████▀           ▀██████▄
       ▀▀█████████████████▀▀      ▄██████                   ██████▄   ▄██████▀               ▀██████▄
           ▀▀█████████▀▀         ▄██████                     ██████▄▄██████▀                   ▀██████▄
  O HOLD YOUR
OWN KEYS!
  O   O [SUCCESS   
RAISE
US$18mil+]
jasernity
Jr. Member
*

Activity: 224
Merit: 4

View Profile WWW
April 03, 2018, 07:57:32 AM

bu trollemeye bile ne kadar uğraşmışlar. hani aklıma gelen bu meriti iyileştirmeyi düşünmedikleri. türkçe ilgili konuyua göz gezdirdimde sirler, pleaseler havada uçuşuyor.  Grin

traveler  |  Travel more. Pay less! Get more out of your travel.
An innovative crypto-friendly discount travel aggregation platform
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: