Bitcoin Forum
May 03, 2024, 05:19:30 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 »  All
  Print  
Author Topic: En son katıldığınız imza kampanyasından ne kadar kazandınız ?  (Read 1347 times)
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2072
Merit: 1137

View Profile
April 01, 2018, 06:17:44 PM

https://icodaily.net/ico/zipper/

şu siteye göre 4k dolar kazanmış olmam gerekiyor ama daha satılan bir borsa yok, hele bir satışa çıksın da görürüz, ico fiyatı 19 cent 10x yapsa 40 bin dolar  Grin Cheesy Shocked Cool

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
guzuyu zaten ipleyen yok Wink
1714756770
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714756770
Reply with quote  #2

1714756770
Report to moderator
The Bitcoin software, network, and concept is called "Bitcoin" with a capitalized "B". Bitcoin currency units are called "bitcoins" with a lowercase "b" -- this is often abbreviated BTC.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
oraykt
Newbie
*

Activity: 74
Merit: 0

View Profile
April 01, 2018, 06:19:48 PM

Ins yakinda katilcam  Grin
karayaman
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile WWW
April 01, 2018, 06:29:32 PM

ilk kez koraya bountyhive aracılığı ile katıldım ödemeler geldiğinde ne kadar oldugunu yazarım bazı kampanya yöneticileri tamamen locale izin vermiyolar korayı bu yüzden seçtim
depecoin
Jr. Member
*

Activity: 294
Merit: 1

View Profile
April 01, 2018, 06:33:22 PM

ilk kez koraya bountyhive aracılığı ile katıldım ödemeler geldiğinde ne kadar oldugunu yazarım bazı kampanya yöneticileri tamamen locale izin vermiyolar korayı bu yüzden seçtim

bak bunu bilmiyordum hocam şansa yırtmışız demek ki , orta ingilizcemle bide genelde yırtınamam umarım para eder sosyal medya ve telegrama da girdik bakalım inşallah yüzümüz güler...
Midesiz
Member
**

Activity: 378
Merit: 20

View Profile
April 01, 2018, 06:38:50 PM

Herhalde son zamanlarda iyi kampanya bulmaktaki  sıkıntı kazançlara da yansımış durumda.  Birçok kişi beklediği kazancı sağlayamamış durumda. Bu iş biraz da şans işi.

oraykt
Newbie
*

Activity: 74
Merit: 0

View Profile
April 01, 2018, 07:58:02 PM

Herhalde son zamanlarda iyi kampanya bulmaktaki  sıkıntı kazançlara da yansımış durumda.  Birçok kişi beklediği kazancı sağlayamamış durumda. Bu iş biraz da şans işi.

Bazi icolarda guzel vurgun oluyor.
Tadic
Full Member

Activity: 434
Merit: 100

View Profile
April 01, 2018, 08:11:46 PM

bu aralar imza kampanyaları pek kazandırıyor ve bazıları sözünde durmuyor zaten katıldığım kampanya 1 ay sürdü ve aradan 2 ay geçti hala ödeme alamadım Sad
alpoahmo
Full Member

Activity: 588
Merit: 125

View Profile
April 01, 2018, 08:15:46 PM

bu aralar imza kampanyaları pek kazandırıyor ve bazıları sözünde durmuyor zaten katıldığım kampanya 1 ay sürdü ve aradan 2 ay geçti hala ödeme alamadım Sad

Aynen öyle bu aralar çok vasat geçiyor.Enviona girelim dedik oda çöp çıktı hala bounty ödeyen yok.Ondan sonra bir şeye daha girdim oda çöp oldu gitti bu yüzden kazandırmıyor bu aralar
afgan355
Member
**

Activity: 201
Merit: 10

The Experience Layer of the Decentralized Internet

View Profile
April 01, 2018, 09:10:36 PM

imza kampanyalarını çok bilemiyorum kafama esenlere giriyorum öyle bir bilgim yok fakat en son katıldığım hatırı sayılır bir miktar kazandırdı. ama daha önce imzalara katılan kullanıcıların dediğine bakarsak bugünki rakamlar o zamanki rakamların yanında sakız parası gibi kalıyor Sad

grolll
Legendary
*

Activity: 1596
Merit: 1014

View Profile
April 01, 2018, 09:11:49 PM

En son İns ten aldım 1500 adet.Dağıtımdan önce 10 usd yi görmüştü.Şİmdi 1 küsür usd sanırım.Yok pahasına satmaktansa boğa piyasasını beklemek gerek.
KralSakir
Member
**

Activity: 196

View Profile
April 01, 2018, 09:18:53 PM

İmza boş iş airdropdan 3bin$ cepledim. Yaza kadar 5bin$
Hocam bende airdrop kampanyaları ile ilgileniyorum da hangi airdrop kampanyasından o kadar kazandın merak ettim. Lütfen açıklama yaparsan sevinirim
Hocam bu arkadaşın ki biraz partal gibi geldi ya gerçekse bizi aydınlatırsan severim yns1903 adlı kardeşim benim
KralSakir
Member
**

Activity: 196

View Profile
April 01, 2018, 09:21:56 PM

İlk imza kampanyam cardstack ama burada yazılanlar biraz insanın modunu düşürüyor insallah dediğiniz gibi para almadan kepenk kapatmayız burada.
koin_34
Full Member

Activity: 392
Merit: 101

View Profile
April 01, 2018, 11:26:10 PM

hocam 40 dolar para kazandım doğru düzgün bir geliri yok yani, o da amelelik tamamen, bu yüzden dikkat etmek lazım bu işlere
dogaatac
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 306

View Profile
April 02, 2018, 01:10:33 AM

ya hayatından imzaya katılmamıs insan gelip buraya " imza boş iş" diyebiliyor. seviyorum böyle tipleri , konu hakkında bir bilgisi yok ama fikri olması ona yetiyor. ne kadar kazandıgımı söylemekten nefret ederim , insanlar da söyleyince kızarım ama bu seferlik söyleyim.en azından imza için çabalayan insanlara teşvik olsun. ekimden beri imzadan toplam 49 bin civarinda bişey aldım. hala elime ulasmayan 2 imza var onlarda hdac ve envion.  babb , latx, postoken , mwat , wrc imzaları bu miktarı kazandırdı. envionda harcadıgım zamanı başka bir imzada geçirseydim daha cok kazanabilirdim. bunun dısında birde boş imzam var hiç kazandırmayan.ismini hatırlamıyorum ama sylonun kampanyalarından biriydi
RaltcoinsB
Legendary
*

Activity: 2128
Merit: 1043

View Profile
April 02, 2018, 01:17:11 AM

ya hayatından imzaya katılmamıs insan gelip buraya " imza boş iş" diyebiliyor. seviyorum böyle tipleri , konu hakkında bir bilgisi yok ama fikri olması ona yetiyor. ne kadar kazandıgımı söylemekten nefret ederim , insanlar da söyleyince kızarım ama bu seferlik söyleyim.en azından imza için çabalayan insanlara teşvik olsun. ekimden beri imzadan toplam 49 bin civarinda bişey aldım. hala elime ulasmayan 2 imza var onlarda hdac ve envion.  babb , latx, postoken , mwat , wrc imzaları bu miktarı kazandırdı. envionda harcadıgım zamanı başka bir imzada geçirseydim daha cok kazanabilirdim. bunun dısında birde boş imzam var hiç kazandırmayan.ismini hatırlamıyorum ama sylonun kampanyalarından biriydi

Maşallah doğa hocam gayet iyi kazanmışsınız sizi az çok görüyorum forumda aktif birisiniz bende acemiliğime denk geldi gire gire bu kampanyaya girdik ve 13. Haftama girdim 4 gün sonra bitecek kampanya inşallah size envionda olan Benim başıma gelmez tahmini olarak da 300-400 dolar anca bırakacak gibi.. size birkaç sorun olacak

1- imza kampanyasına girerken kriterleriniz nelerdir?
2- bir imzaya baştan girmek mi mantıklı son 2-3 hafta kalanları seçip onlara girmek mi? Benim rütbeme göre cevaplarsanız sevinirim 2019 yaza kadar bana 20 bin bıraksa yeter

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
dogaatac
Sr. Member

View Profile
April 02, 2018, 01:29:19 AM

Maşallah doğa hocam gayet iyi kazanmışsınız sizi az çok görüyorum forumda aktif birisiniz bende acemiliğime denk geldi gire gire bu kampanyaya girdik ve 13. Haftama girdim 4 gün sonra bitecek kampanya inşallah size envionda olan Benim başıma gelmez tahmini olarak da 300-400 dolar anca bırakacak gibi.. size birkaç sorun olacak

2- bir imzaya baştan girmek mi mantıklı son 2-3 hafta kalanları seçip onlara girmek mi? Benim rütbeme göre cevaplarsanız sevinirim 2019 yaza kadar bana 20 bin bıraksa yeter

kriterlerim şu , imzada bir çeşit icoya katılmak gibi birşey. önce projenin hype'ına bakarım , ico sitelerindeki yorumlara bakarım. sonra dağıtacakları ödül miktarina ve imzada kac kişi olduğuna bakarım. atıyorum imza için ayrılan ödül havuzu 200 k dolar , imzada da 200 kişi var. eğer o imza yakın bir zamanda bitecek ise o imzaya girerim. çünkü rankiminde etkisiyle 1 haftada alacagım stake cogu userdan fazla olacaktır. eğer ico hard cap yapma düzeyinde ise 1 haftalık imzadan 700-800 dolarlık tokenı alacağınız az cok bellidir.

gercek bir örnek ile anlatsam daha mantıklı olacak. mwat'in imzasında sadece 4 gün durdum ve aldıgım 1 haftalik stake bana 3k dolarlık token getirmişti. imzada az kişi vardi , projenin kısa sürede hard cap yapacagı kesin gibiydi ve forumun neredeyse yarısı envion imzasındaydı. ben envion imzasından erken cıkarak direk o imzaya girmiştim.

ayrıca imza ararken https://icodrops.com/bounty-list/ sitesini kullanabilirsiniz. yardımcı olur.aktif icolarda potansiyelli imza bulamazsanız upcoming icolara bakın.
dogaatac
Sr. Member

View Profile
April 02, 2018, 01:34:26 AM

kriterlerim şu , imzada bir çeşit icoya katılmak gibi birşey. önce projenin hype'ına bakarım , ico sitelerindeki yorumlara bakarım. sonra dağıtacakları ödül miktarina ve imzada kac kişi olduğuna bakarım. atıyorum imza için ayrılan ödül havuzu 200 k dolar , imzada da 200 kişi var. eğer o imza yakın bir zamanda bitecek ise o imzaya girerim. çünkü rankiminde etkisiyle 1 haftada alacagım stake cogu userdan fazla olacaktır. eğer ico hard cap yapma düzeyinde ise 1 haftalık imzadan 700-800 dolarlık tokenı alacağınız az cok bellidir.

gercek bir örnek ile anlatsam daha mantıklı olacak. mwat'in imzasında sadece 4 gün durdum ve aldıgım 1 haftalik stake bana 3k dolarlık token getirmişti. imzada az kişi vardi , projenin kısa sürede hard cap yapacagı kesin gibiydi ve forumun neredeyse yarısı envion imzasındaydı. ben envion imzasından erken cıkarak direk o imzaya girmiştim.

ayrıca imza ararken https://icodrops.com/bounty-list/ sitesini kullanabilirsiniz. yardımcı olur.aktif icolarda potansiyelli imza bulamazsanız upcoming icolara bakın.

ayrıca bir şey daha söyleyim. bir imzaya girdiniz , ico basladıktan sonra icoyu iyi takip edin. eğer o imza iyi para toplamayacak gibi duruyor ise o imzada daha vakit kaybetmeyin ve cıkın. mesela aylardır local forumda cogu kişi repux'ın imzasında. adamlar icodan sonra yanlıs bilmiyorsam hiç para toplamadı. o imzadan birşey gelmeyeceği açık bir şekilde belli. siktir edin önceden aldıgın stakeleri , direk cıkın imzadan başka imza arayın.

effect.ai'nin icosu ve imzası bitti , bitmemiş olsa gayet iyi bir imzaydı. üstteki cevaptaki verdiğim linkten iyi hype'ı olan imzalara girmenizi öneririm
hmsr
Full Member

Activity: 798
Merit: 106

👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc

View Profile
April 02, 2018, 03:19:29 AM

Sr membersin gelip burda bu konuyu mu açıyorsun. Hesabı çalıntı falan mı yeni mi aldınız. Burada öylesine takilmadınız bunca zaman değil mi.

medlucky
Member
**

Activity: 224
Merit: 12

View Profile WWW
April 02, 2018, 06:27:30 AM

bence en başarılı bulduğunuz imza kampanyasına girmek bounty avında yapacağınız en iyi şey çok iyi dağıtıyorlar ben de mossland a girdim kısa sürede hardcap yapmasını beklşiyorum umarım doğru seçim yapmışımdır

redsilentstorm
Member
**

Activity: 448

View Profile
April 02, 2018, 07:08:14 AM

Burada ki aldığınız fikirler ile bir kanıya varmayın derim. Kaç oldu hatırlamıyorum arkdaşın tavsiyesi ile girdim daha rütebe atlayamadan merit sistemi geldi. Faha önce girdiğim imza fos çıktı, şimdi ki imzamın süresi uzatıldı. Aylardır yazıyorum ama cebime daha doğru dürüst bir şeyler girmedi. Arkadaş a da bir kere denk gelmiş ama tam gelmiş. İşte bazen şans gerekli oluyor.
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 »  All
  Print  

Jump to: