Bitcoin Forum
May 23, 2024, 05:07:03 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 »  All
  Print  
Author Topic: En son katıldığınız imza kampanyasından ne kadar kazandınız ?  (Read 1348 times)
YsfYlmz
Full Member

Activity: 175
Merit: 100

Why not!

View Profile
April 11, 2018, 03:17:28 PM

1-) En son hangi imza kampanyasına katıldınız ?

Akche

2-) İmza kampanyası ne kadar sürdü ?

4 hafta filan sürdü galiba

3-) Elinize geçen tokenler ne kadar ediyordu ?

Waves tabanlı bir coin Di 95 waves e sattım aldığım coin i ikiye katladım ama şuan alıcı yok öyle bekliyor

4-) Son 5 imza kampanyasından en çok kazandığınız hangisi ve ne kadar kazandınız ?

Buna şuan net cevap veremiyorum
Tşkler tekrardan
Reyiz
Jr. Member
*

Activity: 168
Merit: 2

Astorgame.com | ICO is LIVE | Get Your Bonus

View Profile
April 11, 2018, 03:30:18 PM

Şuan ki imza kampanyasına kitlenmiş durumdayız yaklaşık ocak ayından beri inşallah 29 nisandan sonra tekrar konu hakkında yorum yapabilirim Smiley

Astorgame.com | eSports & Gambling | ICO is LIVE | Get Your Bonus (http://Astorgame.com)
jullerkone
Newbie
*

Activity: 182
Merit: 0

View Profile WWW
April 11, 2018, 04:08:36 PM

imza olayı ne yeni yeni öğreniyorum. kazancım yok. konuya yazanların mesajlarını dikkatlice okuyorum. kimsenin parasında gözümüz yok  Smiley dert yananlar, ödemelerdeki payın azaltılmasını yazanlar, aylardır bounty ödemesi yapılmayanlar kısacası alanda var alırken sıkıntı çekende.
Coinredd
Full Member

Activity: 378
Merit: 103

View Profile
April 11, 2018, 05:34:32 PM

ben daha adam akıllı imzadan birşey alamadım en son cedex'teydim bakalım ne getirecek. soft cap yaptı. umarım geliri güzel olur şuanki piyasadan pek bir beklentim yok
Rkc Trader
Member
**

Activity: 406
Merit: 11

View Profile WWW
April 11, 2018, 05:42:02 PM

Mesaj yazıyoruz bari boşa gitmesin diyoruz ama birşey kazandığımız yok. Ya icolar ertelendi yada borsalara giremediler.

KodesCrew
Full Member

Activity: 406
Merit: 101

View Profile
April 16, 2018, 03:43:36 PM

Kampanyalar sonucu, kazandırdığı para biraz şans diyebiliriz. bir bakıyorsun 3 aylık kampanya sonucu yemek yiyemiyorsun , yada bir bakıyorsun 2 aylık kampanya sonucu 10k cebinde. şahsen bunları beraber yaşadık.

ferhat1242 (OP)
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 277

CAT.EX Exchange

View Profile
April 17, 2018, 04:08:10 PM

Yorumlar için tşkler.Şunu anladım az çok , tokenleri hemen gelince satmayıp birkaç ay bekletmek çok daha iyi kârlar bırakıyormuş.

|(
▄▄██████████▄▄
▄██████████████████▄
▄█████▀ ▀█████▀ ▀██████▄
██████ ███ ▀▀▀ ███ ███████
██████▀▄███████████▄▀███████
███████ █████████████ ████████
███████ █████████████ ████████
████████▄▀█████████▀▄█████████
██████████▄ █████ ▄█▀▄▄▄▀█████
██████████ ████▌▐█ █▀▄█ ████
████████▌▐█████ █▌▐█▄▄████
▀█████▀ ██████▄ ▀ █████▀
▀██████████████████▀
▀▀██████████▀▀
)(.
)
▌   ANNOUNCE THREAD   ▌▐   BOUNTY   ▐
TWITTER  |  FACEBOOK  |  TELEGRAM  |  DISCORD
(((((((   MOBILE APP [ ANDROID / IOS ]   )))))))
)
skcdaking
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 5

View Profile
April 17, 2018, 05:24:00 PM

Yorumlar için tşkler.Şunu anladım az çok , tokenleri hemen gelince satmayıp birkaç ay bekletmek çok daha iyi kârlar bırakıyormuş.

Her zaman da öyle olmuyor Ucash de öyle olmadı mesela benim açımdan mytracknet de öyle olmadı değişiyor kesin şeyler olmuyor.
Matthewww
Full Member

Activity: 322
Merit: 102

View Profile
April 17, 2018, 05:27:25 PM

Şu an DIW in kampanyasındayım. DIW den önce pundi X in kampanyasındaydım. çok şükür kazandırdı birşeyler. bakalım DIW nasıl olacak umarım ondan da birşeyler kazanabilirim.
LoveFooL
Member
**

Activity: 476
Merit: 12

View Profile
April 17, 2018, 05:31:27 PM

pundix e giripte kazandığı tokenleri elinde tutanlar şu an büyük mutluluk yaşıyorlardır tahminimce . son 3 gündeki artışı gerçekten inanılmaz. hele bir de binance söylentileri de doğruysa daha kimse tutamaz
TaliskerDarkStorm
Sr. Member

Activity: 1106
Merit: 273

View Profile
April 17, 2018, 05:55:27 PM

Bir ara swissborg’e katılmıştım yanlış hatırlamıyorsam son 3 haftası falandı, proje beğeniliyordu beklenti güzeldi. Sonuç olarak ilk geldiğinde tl’ye vurunca 1500 gibi bir şeye denk geliyordu bozdurmadım kaldı öyle düştükçe düştü Smiley
Eski kârlılık yok diyenler baya haklı
zorbey
Member
**

Activity: 448
Merit: 33

View Profile WWW
April 17, 2018, 07:57:42 PM

Bende bu sorunun cevabını merak ediyordum. Bugün forumda gezerken gördüm. Sayfa atlamadan tek tek okudum. İyi kazana da var kazanamayanda.
Anladığım 1/2 yıl önce başlayanlar iyi paralar kazanmışlar. Bu düşüş döneminde girenler ise malesef az kazanıyorlar.
Yorumlardan okuduğuma göre Şu aralar ne airdroplar nede imzalar kazandırmıyor. Sanırım biz geç kaldık Smiley
Bende ilk bu ay bounty kampanyalarına katılmaya başladım. İlk imza kampanyama da dün katıldım. Bakalım ne verecek.
Airdrop ve bounty lerden kazanılanlar için iki yolu deniyorum.
1- Borsaya girer girmez bozdurmak
2- En az bir yıl bekletmek (Bu konuda fikirlerinizi almak isterim)

Bu işlere yeni başlayan birisi olarak tavsiye ve önerilerinizi bekliyorum..

Sobe038
Full Member

View Profile
April 17, 2018, 07:59:40 PM

Pek bir şey maalesef kazanamadık öyle zengin milyoner olacak kadar :d kazandığım sadece kredi kartımın taksidine yetti 500 TL miydi neydi o ama zorgünde gelmişti o yüzden çok sevinmiştim.
Sobe038
Full Member

View Profile
April 17, 2018, 08:01:16 PM

Bende bu sorunun cevabını merak ediyordum. Bugün forumda gezerken gördüm. Sayfa atlamadan tek tek okudum. İyi kazana da var kazanamayanda.
Anladığım 1/2 yıl önce başlayanlar iyi paralar kazanmışlar. Bu düşüş döneminde girenler ise malesef az kazanıyorlar.
Yorumlardan okuduğuma göre Şu aralar ne airdroplar nede imzalar kazandırmıyor. Sanırım biz geç kaldık Smiley
Bende ilk bu ay bounty kampanyalarına katılmaya başladım. İlk imza kampanyama da dün katıldım. Bakalım ne verecek.

Saydığın 2 madde durumdan duruma değişir örnek token veya coin sağlamsa borsalarda fazla düşüremezler satış fiyatı neyse en fazla 3 cent aşşağıyı olur mesala benim bir arkadaşım token fiyatı 0.23 den satılmıştı şuan ederi 0.03 cent yani risk işi güveniyorsan tut güvenmiyorsan sat.
HiatusGG
Full Member

Activity: 504

View Profile
April 17, 2018, 08:04:14 PM

İmza boş iş airdropdan 3bin$ cepledim. Yaza kadar 5bin$
Aynen kardeşim imza boş airdroptan ne 5 bin doları 10 bin dolar kaldırırsın yaza kadar bu kadar insan da mal airdrop yapmıyor imza kovalıyor.
zorbey
Member
**

Activity: 448
Merit: 33

View Profile WWW
April 17, 2018, 08:06:08 PM

Saydığın 2 madde durumdan duruma değişir örnek token veya coin sağlamsa borsalarda fazla düşüremezler satış fiyatı neyse en fazla 3 cent aşşağıyı olur mesala benim bir arkadaşım token fiyatı 0.23 den satılmıştı şuan ederi 0.03 cent yani risk işi güveniyorsan tut güvenmiyorsan sat.

Güvenip güvenmeme meselesini nasıl ayırt edeceğiz? Projeleri araştırsak da (ingilizcem yeterli olmadığı için) çok yeterli bilgi alamıyorum. Forumlardaki söylentilerden yola çıkıyorum o da yeterli gelmiyor malesef
Sekon
Full Member

Activity: 490
Merit: 100

View Profile
April 17, 2018, 08:17:10 PM

3 ayı aşkındır jr member iken girmiştim e-chat'e allah belasını versin scam çıktı 2000 kadar vardı 1400 lira civarı ediyordu 3 bucuk ayda bu tabi hem signature hemde twitter denecek bir şey bulamıyorum sadece scam ICO'suna giren türklere acıyorum ICO telegram chatinde söven söveneydi en azından ben para yatırmadım.
jesselui
Full Member

Activity: 854
Merit: 109

Trident Protocol | Simple «buy-hold-earn» system!

View Profile
April 17, 2018, 08:53:12 PM

Son zamanlarda kazandigim birsey yok acikcasi 3 imzaya girdim 3 ude fos cikti bakalim artik hayirlisi bekliyoruz Smiley

Simple «buy-hold-earn» system!      │      TRIDENT PROTOCOL      │      HIGH FIXED APY  >>> 382,945%
THE HIGH PAYING AUTO-STAKING & AUTO-COMPOUNDING PROTOCOL

██████████████|               Twitter               |              Telegram              |                Reddit                |██████████████
Ridcan
Member
**

Activity: 476
Merit: 31

View Profile
April 17, 2018, 08:53:47 PM

şu kampanya bir biteydi de bende gelenlerden birşeyler yazaydım şuraya. zaten yüzde 10 anca toplamışlar proje fos çıktı anlayacağınız bayadır da imzasındayım member da olamadım ki şöyle 2 2 stake alalım gariban gariban 1 1 oyalanıyoruz membere 4 merit kala bakalım neler kazanacağız son 4 gün imza bitişi +30 gün de dağıtım süresi oldu mu sana mayısın 21 i  Grin
boestin
Legendary
*

Activity: 1092
Merit: 1000

View Profile
April 17, 2018, 09:09:25 PM

bende çok imzaya girdim ama son 6 7 ay için konuşursam credits dışında hiçbirinden bişey kazanamadım.proofsuite bountysine girdim para etmiyor, atlanta girdim biraz kaldım çıktım daha sonra gifcoine girdim ondanda bişey beklemiyorum fos çıktı.sadece işe yarar credits oldu onun dışında koca bir sıfır var elimde.bakalım sonderden bişeyler gelir belki
Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 »  All
  Print  

Jump to: