Bitcoin Forum
May 06, 2024, 03:52:18 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 »  All
  Print  
Author Topic: Facebook’un Kendi ICO’su  (Read 11570 times)
AztecGoldHero
Hero Member

Activity: 1260
Merit: 644

View Profile WWW
April 02, 2018, 07:48:48 PM

gerceklık payı var mı bunların. halı hazırda acayıp degerlı bır sırket neden ıco yapsın.
Be very wary of relying on JavaScript for security on crypto sites. The site can change the JavaScript at any time unless you take unusual precautions, and browsers are not generally known for their airtight security.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714967538
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714967538
Reply with quote  #2

1714967538
Report to moderator
batturkey
Full Member

Activity: 336
Merit: 100

The World’s First Blockchain Core

View Profile
April 02, 2018, 07:51:42 PM

Facebook ICOmu yapar allah askina buna inanana kediler bile guler. Biraz eli yuzu duzgun sirketler yada insanlar bile ICO yapmiyorken..

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄ ■        SKYNET        ■ ▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▐▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬     PRIVATE SALE is LIVE     ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▌
Whitepaper   Bounty   Bitcointalk   ■   Facebook   Twitter   Telegram
ayeaye87
Member
**

Activity: 322
Merit: 15

https://bitsdaq.com/signup?referralCode=S8RESFC8

View Profile WWW
April 02, 2018, 07:59:57 PM

Haber de, Telegram ico da para topladı diye geçiyor. Yoksa ben mi yanlış okudum. Bildiğim kadarı ile Telegram daha ico felan yapmadı. Çıkanların hepsi de çakma ico idi. Facebook meselesine gelirsek. Adamlar eğer öyle birşey yapacaklar ise, gizli felan yapmaz. Bu iş reklam işi. Adamlar madem para toplamaya niyetliler, neden bunu gizli yapsınlar Smiley. Benim de anlamadığım konu bu.

mehmetkorkrek
Newbie
*

Activity: 154
Merit: 0

View Profile
April 02, 2018, 08:02:11 PM

Bana çok inandırıcı olmayan bir haber gibi geldi. Adamlar ico yapsın veya yapmasınlar, bunu neden gizli yapsınlar ki, Yeni bir teknoloji açıklamayacaklar ki. Neden gizlice yapıyorlar. Gizlemede ki mantık nedir.?
benzinkokusu
Member
**

Activity: 280
Merit: 10

View Profile
April 02, 2018, 08:23:52 PM

Böyle bir bilgi paylaşırken kaynağı da verseymişsiniz keşke.Facebook'un byle bir işe girişeceğini sanmıyorum. Zaten son veri paylaşımı olaylarından marka değerine bir darbe yediler.
suram
Full Member

Activity: 560
Merit: 113

View Profile
April 02, 2018, 08:27:48 PM

Ben katılmam çünkü devasa katılım olur zaten 20m 30m gibi hardcap diye bir şey olmayacağı için millet bilmem kaç paraya token alır. Aslında para etmiyor çünkü onlar şirketin hisseleri falan değil. Gerçek kullanım olmadığı sürece çok değeri yok bence.

ADVERTISEMENT SPACE FOR RENT, PM
burkay
Full Member

Activity: 644
Merit: 103

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
April 02, 2018, 08:28:32 PM

Büyük firmaların yaptığı hiçbir ico küçük yatırımcıya hitap etmemeye başladı, özellikle kodak ve telegram icolarında bunu gördük minumum yatırım tutarları çok yüksekti, facebookda ico çıkarsa talep çok fazla olacağı için minimum katılım tutarı yüksek olacağı kesin.

paulk11087
Sr. Member

Activity: 987
Merit: 254

View Profile WWW
April 02, 2018, 08:29:56 PM

Telegram, Facebook gibi şirketler bu işe soyundu mu hardcap'i yükek tutuyor bu yüzden tokenin değerlenmesi çok zor oluyor.
paca08
Member
**

Activity: 406
Merit: 14

View Profile
April 02, 2018, 08:58:00 PM

Facebook'un bu piyasaya girmesi çok önemli bir haber. Eğer haber gerçekse ve Facebook bu alanda başarılı olursa ki olacağını düşünüyorum. Diğer dev firmalarda birer birer crypto piyasasına girecektir. Tabi büyük firmaların piyasaya girişiyle beraber piyasada bulunmayan yatırımcıların ilgisini çekecek ve piyasa bu gelişmelerden sonra 1 Trilyon dolar seviyelerini rahat bir şekilde aşacaktır diye düşünüyorum. Tabi bunların hepsi varsayım.
Hopewithmoney
Full Member

Activity: 350

View Profile
April 02, 2018, 11:44:46 PM

Şaka falan heralde kripto reklamlarını yasaklayan facebook değil miydi nasıl böyle u dönüşü yapabildiler merak konusu, piyasa da ben de varım deme şekli yeni nesil tükürdüğünü yalama ironisi galiba. Facebook çöplükten başka bişey değil artık kimsenin verileri güvenli bir şekilde depolanmıyor üstelik.
zorbit
Full Member

Activity: 218

View Profile
April 02, 2018, 11:50:57 PM

bu tip haberlere inanmamak lazım. böyle bir şey olsa zaten kendileri resmi acıklama yapar. kaldı ki facebook neden ico yapsın ki. ihtiyacı mı var. telegram icosu da çıkacak dediler. sonuç malum. her tarafta fake ton icoları gördük. pek aldırış etmeyin bu firmaların icoyla işleri olmaz.
apimembership
Full Member

Activity: 448
Merit: 124

View Profile
April 03, 2018, 12:11:12 AM

bakalım genelde böyle söylentiler çıksa da sonunda nasıl bir yol izleyeceklerini tahmin e tmek zor olabilir.
by rallier
Legendary
*

Activity: 1848
Merit: 1334

just in case

View Profile WWW
April 03, 2018, 07:16:39 AM

halka hali hazirda arz edilmiş şirketlerin ICO ile işi olmaz. saçmalamayın..... bi düşünün

signature not found.
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
April 03, 2018, 07:33:29 AM

Facebook önce adam başı 40bin$ yiyeceği cezaları ödesin ondan sonra kripto ile ugraşsın, açıkcası bugun ico yapsa kesinlikle girmem ne kadar ceza ödeyeceği belirsiz.
exturudere
Member
**

Activity: 612
Merit: 10

View Profile WWW
April 03, 2018, 07:37:56 AM

Böyle bir ortamda hele ki facebookun başı abd hükümetiyle beladayken böyle bir şey yapacaklarını sanmıyorum.
Zükenberg o kadar da aptal bir adam değil.
cabbarlana
Full Member

Activity: 448

send and receive money instantly, w/no hidden cost

View Profile WWW
April 03, 2018, 10:24:33 AM

Kaybettiği imajını yeniden kazanmak için mi böyle bir adım atıyor yoksa gelecek gördüğü için mi böyle bir iş içerisine girişiyor bilemiyorum ama artık facebook'un eski popülaritesi yok ve insanlar tarafından ciddi prestij kaybına uğradı bakalım tekrar itibarını kazanabilecek mi?

Republicofizmir
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 250

View Profile
April 03, 2018, 10:35:13 AM

Bu özel kaynak neye dayanarak söylüyor acaba facebook tamamen reklamlarını bile yasakladığı bir şey için niye böyle bi açıklamada bulunsun, gerçi reelde facebookun değeri zaten çok yüksek ama eski güvenliği kalmadı artık bu işe de girebilir mi bilemiyorum
Suleiman the Magnificent
Full Member

Activity: 504
Merit: 120

View Profile WWW
April 03, 2018, 11:47:03 AM

Facebook ne için ico yapacak? Siteyi uzaylılar için de kullanılabilir hale mi getirecekler? Yoksa öldüğümüzde bile facebook kullanmaya devam mı edeceğiz? Facebook yapsa yapsa bir token çıkarıp kullanıcılarına dağıtır. Onunla da uğraşmasını gerektirecek bir durum yok.
henrybek3
Full Member

Activity: 546

View Profile
April 03, 2018, 02:43:23 PM

Bu saatten sonra facebook biraz zor toparlar. Yaşanan veri skandalı kullanıcılara bir ders olur da olur olmaz her şeyini facebook başta olmak üzere sosyal medya ortamlarında paylaşmazlar.
ruffles2016
Sr. Member

Activity: 475
Merit: 250

Presale is live!

View Profile
April 03, 2018, 05:24:16 PM

Zuckerberg'in son skandallardan sonra böyle bir delilik yapabileceğine inanmıyorum. Keza çıkacak olan facebook coindeki ufacık dumplar bile facebook un hisse fiyatlarını etkileyeceği için çok çok ÇOK riskli olurdu.

▄▄█████████▄▄      █████████████▄▄       █████████████▄▄        █████     █████        █████   ███████████████████    ██▄                ▄██
   ███████████████▄    ████████████████▄     ████████████████▄      █████     ██████       █████   ███████████████████    ████▄            ▄████
  █████▀     ▀▀███▀    █████     ▀▀█████▄    █████     ▀▀█████▄     █████     ███████      █████          █████           ██████▄        ▄██████
 █████          ▀      █████        ▀▀▀▀▀    ▀▀▀▀▀        ▀▀▀██     █████     ████████     █████          █████           ████████▄    ▄████████
 █████▄                ███▀▀                                          ▀▀█     █████████    █████          █████            ▀██████▀    ▀██████▀
 ▀██████▄▄               ▄▄▄        ▄████    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄       ▄         ██████████   █████          █████              ▀██▀  ▄██▄  ▀██▀
  ▀█████████▄▄         █████     ▄▄█████▀    █████     ▄▄█████▀     ███▄▄       ▀▀█ █████  █████          █████                  ▄██████▄
     ▀▀█████▀  ▄▄▄     ████████████████▀     ████████████████▀      █████     ▄▄     ▀▀▀██ █████          █████                ▄██████████▄
         ▀▀ ▄█████▄    █████████████▀▀       ██████████████▀        █████     ████▄       ▀▀▀███          █████              ▄██████████████▄
             ▀█████    █████                 █████     █████        █████     █████    ▄▄▄                █████            ▄████████▀▀████████▄
 ▄█▄          █████    █████                 █████      █████       █████     █████     █████▄▄▄
          █████           ████████▀    ▀████████
▄████▄▄     ▄█████     █████                 █████       █████      █████     █████      ███████
          ▀████           ██████▀        ▀██████
▀████████████████      █████                 █████        █████     █████     █████       ██████
            ▀██           ████▀            ▀████
  ▀▀██████████▀▀       █████                 █████         █████    █████     █████        █████
              ▀           ██▀                ▀██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██