Bitcoin Forum
May 04, 2024, 08:40:00 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12  All
  Print  
Author Topic: Czemu nie nagradzamy sie Meritami?  (Read 23951 times)
wwzsocki (OP)
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2744
Merit: 1708


First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold


View Profile WWW
April 01, 2018, 08:43:58 PM
Last edit: April 09, 2019, 11:14:38 AM by wwzsocki
Merited by XbladeX (5), becometa.pl (3), adamvp (1), Flangler (1), sud (1), cryptovigi (1), Airbuxf (1), NastyBoy (1), crypto_bit (1)
 #1

Jak widzę na rosyjskim sub forum nawet ci, którzy nie potrafią mówić po angielsku mają szansę na uzykanie wyższej rangi. Są jednym z najbardziej aktywnych subforów obcojęzycznych na Bitcointalk i mają najwięcej rozdanych meritów w ostatnim tygodniu i w kolejnych miesiącach.

Teraz do naszego moderatora. Slyszałem, że możemy wystąpić o "merit source" dla polskiego sub forum. Oczywiście ta osoba musi spełniać pewne warunki.
Może już mamy merit source a ja o tym nie wiem? Jak ktoś coś wie proszę o informację.

Nie chodzi mi o naginanie nowego systemu merit lub jakieś nadużycia, tylko o zdrowy rozsądek w nagradzaniu. Nie widzę prawie żadnych nagrodzonych postów w naszym forum. Rozmawiamy ze sobą, cytujemy się ale nikt nie nagradza. Jeżeli nie będziemy tego robić tutaj to możemy zapomnieć, żeby na anglojęzycznym forum ktoś dał nam nawet pół merita, jeżeli post nie bedzię bardzo wysokiej jakości i bez żadnych błedów.

90% moich postów jest po Angielsku i myśle, że nie jestem spamerem. Moje posty, mają co najmniej 100 znakow i wiem dużo o rynkach krypto, handluje codziennie od 7 lat. Pomimo wszystko, udało mi się nazbeirać w sześć tygodni 9 meritów. Osiągnięcie rangi Legendary w tym tępie zajmie kilka lat o ile będzie w ogóle możliwe.

Pomimo tego, że posty są cytowane i dyskutowane to nikt nie nagradza. Wysokie rangi będą zachwalać ten system bo na nich nie ma on, żadnego wplywu a może nawet pomóc bo powstrzyma tysiące konkurentów przed awansem.

Nagradzajmy dobre posty i twurców ciekawych tematów. Nie bujcie się, że merity się wam skończą bo skończą się one pewnego dnia każdemu. Jeżeli nie będziemy się nagradzać, tutaj na polskim forum to merity rozpłyną sie po Bitcointalk i nigdy do nas nie wrócą. Jak nagrodżisz jakiegoś ziomka, za dobry post to on wtedy może nagrodzi Ciebie albo Twojego kolegę, który póżniej nagrodzi Ciebie i tak kółko się zamyka.

Bardzo ważny jest też "merit source", który będzie mógł startować różne promocyjne tematy i będzie nagradzał dobre odpowiedzi. To też będzie powodowalo większa ilość meritów w naszym sub forum.

Co o tym myślicie? Chciałbym uslyszeć wasze zdanie na ten temat. Zapraszam do dyskusji.


AKTUALIZACJA 9/4/2019
Wszystkie dobre odpowiedzi będą nagrodzone meritem!!!.

Przez kilka miesięcy przybyło parę postów i czas na update bo okazuje się że jest to najlepszy wątek pod względem rozdanych meritów na naszym lokalnym subforum!!!

dokonałeś tego - gratulacje udało Ci się w końcu (chociaż o przysłowiowy włos) przebić cholerny DeepOnion - dotychczasowego Championa pod kątem meritów (co od zawsze spędzało mi sen z powiek Angry)


Warto zaznaczyć że hegemonia tego tematu zdecydowanie się potwierdziła w marcu, zgodnie z aktualną statystyką jego przewaga nad drugim z listy wzrosła z jednego do dwunastu:

Code:
68	Czemu nie nagradzamy sie Meritami?
56 DeepOnion
35 Garść statystyk dotyczących sytemu Meritów z naszego lokalnego subforum...
30 System kreacji pieniądza. Czy dotyczy to również bitcoina?
28 [Konkurs] Analiza techniczna - wytypuj cenę BTC i wygraj merit
25 Bitomat w Krakowie
25 Jak Państwo pogrywa z obywatelami czyli Efekty (brak) zespołu ds. Kryptowalut
24 MLM - niebezpieczna strategia marketingowa
19 Częste pytania dotyczące sieci Lightning Network
18 Urząd Skarbowy
16 Podstawy Lightning Network - wyjaśnienia, portfele.
16 TUTORIAL: Jak korzystać z Electrum (dla początkujących)
16 [Poradnik] Portfele sprzętowe - który wybrać?
15 Co myślicie o #MERIT?
15 Masternody - czyli jak dużo zarobić, a się nie narobić
14 Nieoficjalna lista (oficjalnych) zasad, wskazówek, FAQ Bitcointalk.org by mprep
13 Signature campaign
13 [TUTORIAL] Jak poprawić wygląd avatara w mniej niż minutę?
12 FlyingAtom -  Wypłaty z bankomatów , mała marża - bezawaryjne.
12 Jak korzystać z Electrum (dla zaawansowanych)
11 Ranking zaufania Trust - jak działa? Czym jest DT i jak nim zostać.


Dodatkowo wątek powoli ale zdecydowanie zbliża się do pierwszej pięćsetki wątków na forum - aktualnie można go znaleźć na 523 pozycji, wykazu, który przygotował użytkownik @LoyceV w tym wątku lub na tej stronie: http://loyce.club/Merit/topMeritedTopics_2019-03-23_Sat_15.12h.html


Bardzo dziękuje za wszystkie odpowiedzi i bardzo się ciesze z wysokiej jakości dodanych postów. Dobra robota oby tak dalej!!!

Jak do tej pory nagrodziłem już kilka postów w tym temacie i wszystkim Gratuluję.

Od teraz będę starał się meritować wszystkie wartościowe, wysokiej jakości lub ważne dla dyskusji posty .

Oczywiście do wyczerpania zasobów ale poinformuję o takim fakcie, na dzisiaj zostały jeszcze 0 meritów do zgarnięcia ale wszystkie kolejne zebrane przeze mnie smerity w tym temacie (i nie tylko  Wink) będą dodane do puli. Dodatkowo jest dużo meritów od innych uczestników dyskusji i żródełek. Zapraszam serdecznie do dyskusji bo szansa jest duża na poprawienie sobie statystyk merita  Wink.
W tej chwili pierwszy post dostał 14 meritów a rozdałem dużo więcej  Grin. Sam policz ile dokładnie  Wink.

Checie meritów? To zapraszam do rozmowy i czekam na ciekawe posty!!!

1714855200
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714855200

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714855200
Reply with quote  #2

1714855200
Report to moderator
1714855200
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714855200

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714855200
Reply with quote  #2

1714855200
Report to moderator
1714855200
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714855200

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714855200
Reply with quote  #2

1714855200
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714855200
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714855200

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714855200
Reply with quote  #2

1714855200
Report to moderator
poptok1
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 1638
Merit: 756


Bobby Fischer was right


View Profile WWW
April 02, 2018, 07:39:06 AM
Merited by malevolent (2), cryptovigi (1)
 #2

Na Twoim miejscu zapomniał bym o meritach i skupił się  bardziej na naprawieniu swojego trust...
Po co komu tysiące punktów, lajków skoro w systemie zaufania ma czerwony kartonik?
Wygląda to co prawda, na mało poważne przewinienie, nie powinno stanowić większego problemu naprawienie tej wtopy.
...Wysokie rangi beda zachwalac ten system ...
Myślę że możesz mieć trochę racji w tym aspekcie. Jednak ludzie wciąż potrafią zmeritować wypowiedzi nieszablonowe lub zwyczajnie przydatne czy zmuszające do myślenia. Nie warto wietrzyć spisków w tak banalnej sprawie. Jeśli coś jest godne merita to na pewno go dostanie.
Naprawdę uważasz że dobrym pomysłem jest wzorowanie się na rosyjskiej społeczności tutaj? [czy gdziekolwiek] Roll Eyes
Rób swoje, baw się w to forum, zapomnij o meritach a one na pewno do Ciebie trafią. Nic na siłę, chociaż rozumiem Twoje "rozgoryczenie", system zdecydowanie faworyzuje native speakerów, niestety takie propozycje "fiksowania" meritowego systemu, mogą Ci jedynie zaszkodzić.
Kółka wzajemnej adoracji, nie istotne z których bordów, zostają szybko namierzone(i słusznie) przez zazdrośników czy forumową policję, oflagowanie na czerwono za jakieś głupie merity, to chyba ostatnia rzecz jakiej byśmy sobie życzyli, prawda?

Co do ujawnienia źródła, o ile ono w ogóle istnieje, o tyle myślę że powinno pozostać anonimowe i wciąż nieznane.
Popsuli byśmy komuś sporo krwi, gdyby nagle zaczęto męczyć tę osobę o merity.

Flangler
Member
**
Offline Offline

Activity: 963
Merit: 57


View Profile
April 02, 2018, 01:01:53 PM
Merited by szafa (1)
 #3

Na angielskim forum ludzie też, nie są skłonni do przydzielania merit-u. Mi się wydaję, że kwestia siedzi w psychice i przyzwyczajeniu, większośc ludzi po prostu zapomina, o tym żeby przydzielić merit, jeśli system wymaga merit aby awansować to powinień także wymagać też przydzialania smeritu, aby zmusić ludzi do używania go. Osobiście uważam że system jest niesprawiedliwy, dużo spamerów którzy nabili 1000+ postów także ma od choleru merit-u, tylko za co? No ale w życiu nie ma sprawiedliwości. Jeśli ktoś nie jest Bounty hounter-em to merit nie powinien go obchodzić.
wwzsocki (OP)
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2744
Merit: 1708


First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold


View Profile WWW
April 03, 2018, 09:56:07 AM
Last edit: April 09, 2019, 11:30:28 AM by wwzsocki
Merited by poptok1 (1), sud (1)
 #4

Na Twoim miejscu zapomniał bym o meritach i skupił się  bardziej na naprawieniu swojego trust...
Po co komu tysiące punktów, lajków skoro w systemie zaufania ma czerwony kartonik?
Wygląda to co prawda, na mało poważne przewinienie, nie powinno stanowić większego problemu naprawienie tej wtopy.
...Wysokie rangi beda zachwalac ten system ...
Myślę że możesz mieć trochę racji w tym aspekcie. Jednak ludzie wciąż potrafią zmeritować wypowiedzi nieszablonowe lub zwyczajnie przydatne czy zmuszające do myślenia. Nie warto wietrzyć spisków w tak banalnej sprawie. Jeśli coś jest godne merita to na pewno go dostanie.
Naprawdę uważasz że dobrym pomysłem jest wzorowanie się na rosyjskiej społeczności tutaj? [czy gdziekolwiek] Roll Eyes
Rób swoje, baw się w to forum, zapomnij o meritach a one na pewno do Ciebie trafią. Nic na siłę, chociaż rozumiem Twoje "rozgoryczenie", system zdecydowanie faworyzuje native speakerów, niestety takie propozycje "fiksowania" meritowego systemu, mogą Ci jedynie zaszkodzić.
Kółka wzajemnej adoracji, nie istotne z których bordów, zostają szybko namierzone(i słusznie) przez zazdrośników czy forumową policję, oflagowanie na czerwono za jakieś głupie merity, to chyba ostatnia rzecz jakiej byśmy sobie życzyli, prawda?

Co do ujawnienia źródła, o ile ono w ogóle istnieje, o tyle myślę że powinno pozostać anonimowe i wciąż nieznane.
Popsuli byśmy komuś sporo krwi, gdyby nagle zaczęto męczyć tę osobę o merity.

Widzę kolego @Poptok1, że trochę opacznie zrozumiałeś mój post.
Nie ma w nim nic o kółeczku adoracji czy ujawnieniu żródła "merit source". Dla tego pozwoliłem sobie odnieść się do Twojej odpowiedzi i parę rzeczy sprostować.

Jeżeli chodzi o mój czerwony trust to od 2 miesięcy próbuję to odkręcić ale jak wiesz, nikt nie chce pomóc w takiej sytuacji. Jak klikniesz na mój trust to tam jest link do mojego tematu gdzie przedstawilem dowody na to, że nie jestem winien ale jak na razie @Hilariousandco nie odpowiedzial a tylko on może je cofnąć.

Nie chcę tworzyc "kółeczka adoracji" czy namawiać do łamania regulaminu i dlatego też zaznaczyłem to w moim poście.
Nie chodzi mi o naginanie nowego systemu merit lub jakies naduzycie tylko o zdrowy rozsadek w nagradzaniu.....
......Nagradzajmy dobre posty i twurców ciekawych tematów, nie bojcie się że merity się wam skończą bo skoncza sie one pewnego dnia kazdemu ....

Chodziło mi raczej o to, żeby zachęcić ludzi do rozdawania meritów a jak już rozdawac to czemu nie rodakom? Chodzi mi oczywiście o wartościowe posty, nie jakiś spam albo wymienianie się meritami bo to można łatwo sprawdzić.

Zauważyłem, że na polskim subforum mało kto nagradza meritami pomimo tego, że cytuają i dziekują za informacje. Jeżeli mówisz, że info było dobre to daj autorowi jednego merita w ten sposób zostaną one w naszym polskim forum i wtedy istnieje dużo większe prawdopodobieństwo, że po jakimś czasie merity wrócą do Ciebie bo ten ktoś nagrodzi następną osobę i kolejną a potem może, któraś z nich Twój post.

Nie chodziło mi o przedstawienie kim jest "merit source" tylko chciałem zapytać moderatora, czy mamy kogoś takiego już na naszym lokalu bo jak nie to trzeba się o "merit source" opomnieć.
Teraz do naszego moderatora. Słyszałem, że możemy wystąpić o merit source dla polskiego działu. .. Może już mamy merit source a ja o tym nie wiem? ...

Wraz z nowym systemem rozgorzała dyskusja i usłyszałem o rosyjskim forum i jak oni to robią. Mówię po rosyjsku bo jestem jeszcze starej daty i miałem go w szkole przez 12 lat. Tak więc odwiedziłem ich subforum i znalazłem dużo postów podobnych do mojego, w których namawiają ludzi do meritowania dobrej jakości postów, tak jak ja. Wbrew pozorom bardzo mało Rosjan, mówi po Angielsku a jeszcze mniej potrafi bez błędnie pisać. Tak więc wraz z nowym systemem pojawiły się posty od ludzi, którzy zwątpili w możliwość uzyskania wyższej rangi ponieważ nie mówią po angielsku. No i tak pojawiły się też posty o meritowaniu wewnątrz grupy i jak to robić zgodnie z regulaminem. Postarali się także o "Merit Source", który rozdaje masę meritów.

Doszedłem do wniosku, że podzielę się z Wami tymi odkryciami bo zadałem sobie trud i sprawdzilem kilkadziesiąt tematów w naszym subforum i byłem przerażony, że tylko kilka postów i to zazwyczaj, te na pierwszej stonie, były nagrodzone meritami i to nie przez uczestników dyskusji a przez dobrze znane "Merit Source" lub wysokiej rangi członków z pulą meritów do rozdania. Widziałem bardzo dużo naprawdę dobrych postów bez meritów.

No cóż, może to nie dotyczy Polaków bo przecież wszyscy znamy perfect angielski i każdy jest ekspertem od kryptowalut  Wink.

sud
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 826
Merit: 301



View Profile
April 11, 2018, 06:33:22 AM
Merited by wwzsocki (1)
 #5


Nie chodzi mi o naginanie nowego systemu merit lub jakies naduzycie tylko o zdrowy rozsadek w nagradzaniu.....
......Nagradzajmy dobre posty i tworcow ciekawych tematow, nie bojcie sie ze merity sie wam skoncza bo skoncza sie one pewnego dnia kazdemu ....


Chodzilo mi raczej o to zeby zachecic ludzi do rozdawania meritow a jak juz rozdawac to czemu nie rodakom. Chodzi mi oczywiscie o wartosciowe posty nie jakis spam albo wymienianie sie meritami bo to mozna latwo sprawdzic. Zauwazylem ze na polskim subforum malo kto nagradza meritami pomimo tego, ze ludzie cytuaja i dziekuja za informacje. Jezeli cytujesz i mowisz, ze info bylo dobre to daj autorowi jednego merita w ten sposob zostana one w naszym polskim forum i wtedy istnieje duzo wieksze prawdopodobienstwo ze pozniej merity wroca do ciebie bo ten ktos nagrodzi nastepna osobe i kolejna i potem moze ktoras z nich twoj post.

Nie chodzilo mi o przedstawienie kim jest merit source tylko chcialem zapytac moderatora czy mamy kogos takiego juz na naszym forum bo jak nie to trzeba sie o merit source opomniec.

Też tak uważam, że merity powinno się rozdawać jak lajki - każdy post, który jest dla kogoś wartościowy (odpowiedź na pytanie, jakiś FAQ, link do ciekawych informacji, itp.) powinien dostać punkt i tyle. Zastanawianie się co będzie jak skończą się punkty do rozdawania nie ma sensu, zresztą nie użyty sMerit ma z czasem znikać zgodnie z opisem (nie wiem czy to już działa?).
tumis
Member
**
Offline Offline

Activity: 1022
Merit: 69


View Profile
April 11, 2018, 12:25:05 PM
 #6

A ja kompletnie nie rozumiem jak te merity działają ;-) Tak więc wystarczy chwilę poczytać - tylko trzeba mieć tę chwilę. Tak się zastanawiam na ile te merity rzeczywiście adekwatnie odzwierciedlają wkład na forum a na ile są zwyczajnym układem. Na zasadzie - ja Tobie a Ty mi.

wwzsocki (OP)
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2744
Merit: 1708


First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold


View Profile WWW
April 11, 2018, 04:05:07 PM
Last edit: November 06, 2018, 10:12:39 AM by wwzsocki
 #7

Też tak uważam, że merity powinno się rozdawać jak lajki - każdy post, który jest dla kogoś wartościowy (odpowiedź na pytanie, jakiś FAQ, link do ciekawych informacji, itp.) powinien dostać punkt i tyle. Zastanawianie się co będzie jak skończą się punkty do rozdawania nie ma sensu....

Zgadzam się z tobą, że merity powinny być częściej rozdawane podobnie jak lajki na Facebooku. Myślę, że powinniśmy otrzymywać co miesiąc pare meritów wszyscy w zależności od rangi. Stare nie zużyte merity powinny przepadać. To zachęciłoby ludzi do rozdawania w większym stopniu bo inaczej oni nie chcą oddawać, swoich kilku ostatnich meritów lub nie mają ich wcale.

Jeżeli chodzi o przedawnianie sie meritów to też slyszałem, że po jakimś czasie bedą kasowane ale nie wiem czy to już jest aktualne.

 
A ja kompletnie nie rozumiem jak te merity działają ...Tak się zastanawiam na ile te merity rzeczywiście adekwatnie odzwierciedlają wkład na forum ....

Jeżeli chodzi o merity to tu jest link do postu, w którym jest wszystko wytłumaczone https://bitcointalk.org/index.php?topic=2766177.0
Nie da się inaczej, trzeba znależć chwilkę i poczytać.  Wink

Co do dzialania systemu merit to na pewno musimy jeszcze trochę poczekać z oceną tak myśle. Trzy miesiące to po prostu za krótko żeby zdecydowanie powiedziec czy ten system działa czy nie. Na pewno bedą potrzebne jakieś zmiany ale w gruncie rzeczy chodzi o walkę ze spamem i niską jakością postów i to w jakimś stopniu zostało osiągnięte.

maremostro
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 210
Merit: 0


View Profile
April 12, 2018, 01:31:47 AM
Last edit: April 12, 2018, 01:44:51 AM by maremostro
 #8

Na merit trzeba czekac jak nazbiera sie mleka what cycu

A vod to jakis Z powolaniem mnie oskarzyl ze nie moglem tego Sam w bolach porodowych zrodzic
https://steemit.com/ai/@maremostro/ai-focused-projects-not-to-be-feared-but-embraced-hear-this-mr-anderson-the-sound-of-inevitablity
Ze jestem plagiarism I copy pajster
A test mi sie bardzo podoba na case I would moze tu walor do stane dostrzezony a nawet nagrodzony
wwzsocki (OP)
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2744
Merit: 1708


First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold


View Profile WWW
April 26, 2018, 08:01:15 AM
Last edit: November 06, 2018, 10:12:50 AM by wwzsocki
 #9

...vod to jakis Z powolaniem mnie oskarzyl ze nie moglem tego Sam w bolach porodowych zrodzic
https://steemit.com/ai/@maremostro/ai-focused-projects-not-to-be-feared-but-embraced-hear-this-mr-anderson-the-sound-of-inevitablity
Ze jestem plagiarism I copy pajster
...

Sprawdzałem ten twój artykuł żaden z programów do kontoli plagiaryzmu nic nie wychwycił. Jeżeli jesteś pewien, że nie skopiowałeś tego tekstu i jest to twoja orginalna praca powinieneś napisać o tym w prywatnej wiadomości do osoby, która dała ci czerwony trust. Jeżeli nie odpowie to po jakimś tygodniu powinieneś otworzyć temat w dziale "reputacja" przedstawić tam swoje dowody i wyjaśnić sytuacje.

Ja miałem ostatnio ten sam problem (i jak widzisz jeszcze mam) ale udało mi sie częściowo odzyskać mój trust. Mialem już nawet -4,-2,-2 kilka dni temu. Ale po wyjaśmieniu sprawy The Pharmacist cofnął swoją decyzję i przywrócił mi neutralną reputację. Teraz tylko muszę poczekac na Hillariousandco żeby odpowiedział w moim temacie.

Radzę być kulturalnym, spokojnie wszystko wyjaśnić i mieć dużo cierpliwości. Wiele osób będzię próbowało cię wyprowadzić z równowagi w różny sposób. Ze mnie szydzili, wyzywali, niektórzy nawet chcieli mi dać całkowitego bana. Nawet na najgorsze epitety odpowiadałem spokojnie lecz zaznaczyłem, że ja jestem kulturalny i proszę o to samo. Po długiej batali przyznano mi rację ale oczywiście nikt nie przeprosił a ci najwięksi krzykacze po prostu opuścili mój temat.

Pamietaj, jeżeli skopiwałeś gdzieś ten tekst nawet w najmniejszym stopniu i nie podałeś linków do orginalnego żródła w swoim poście to nawet nie próbuj zakładac tematu bo napytasz sobie jeszcze większej biedy a możesz nawet dostać bana. Życzę powodzenia, miej nadzieję na najlepsze a przygotuj się na najgorsze, taka rada na koniec.

XbladeX
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1302
Merit: 1002



View Profile
April 27, 2018, 08:44:20 PM
 #10

***bo powstrzyma tysiace konkurentow przed awansem i zajeciem ich miejsca w dobrym bounty, tlumaczeniu lub innej mozliwosci zarobku.
***

czy ja wiem te setki postów to da moon byle tylko kepnac cokowiek i wbić range to tez średnie było bo forum sie czytać nie dało czasem, jak masz przelecieć forum liska i moon w co drugim poście to cie szlak trafia.
Z farmieniem merita to problem moim zdaniem jest ale ja np wole dawać go jak cos Polakom niż obcym : )

Request / 26th September / 2022 APP-06-22-4587
wwzsocki (OP)
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2744
Merit: 1708


First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold


View Profile WWW
May 11, 2018, 10:25:34 AM
Last edit: November 06, 2018, 10:13:00 AM by wwzsocki
 #11

...bo powstrzyma tysiace konkurentow przed awansem i zajeciem ich miejsca w dobrym bounty, tlumaczeniu lub innej mozliwosci zarobku...
... te setki postów to da moon byle tylko kepnac cokowiek i wbić range to tez średnie było bo forum sie czytać nie dało czasem, jak masz przelecieć forum liska i moon w co drugim poście to cie szlak trafia.
Z farmieniem merita to problem moim zdaniem jest ale ja np wole dawać go jak cos Polakom niż obcym : )

Zgadzam się, że od tego spamu na forum to aż oczy bolą. Merit jest dobry do zwalczania spamu, nie ma o czym dyskutować ale z drugiej stony zablokował w dużym stopniu możliwość awansu. Chyba my zwykli użytkownicy musimy po prostu ponieść koszty związane z rozwiązaniem problemu spamu, farmowania kont, tp.

Zacząłem zgłaszać wszystkie próby łamania regulaminu i robię to używając guzika "report to moderator". Przez kilka tygodnidni  znalazłem 850 prób łamania regulaminu a moja celność była wysoka bo aż 99%. Znajdowałem tematy, w których było dwoeście spamerskich odpowiedzi pod rząd. Jak moderator skończył sprzątać to z tematu na 13 stron zrobiły się 2. Trafiłem na wszystko, spam, scam, farmowanie kont, spam boty, plagiat, ref linki, off topic, bumpowanie, itd.

Nie robiłem tego celowo, tylko podczas przeglądania forum, kiedy zauważyłem podejrzany post po prostu raportowałem go. Z początku nie wiedziałem czy na pewno mam rację bo niektóre posty miały ponad 200 znaków a były totalnym spamem bez żadnego sensu i nie zwiazane z tematem. Spamerzy coraz bardziej próbują ukryć swoją działalność pisząc długie ale bezsensowne posty (spam) lub po prostu nie na temat (off topic).

Oczywiście wszystkich od razu wrzucam na "Ignore" i jakość czytania jest o wiele lepsza, polecam każdemu. Moderatorzy działają szybko i skutecznie bo sprawdziłem zaraporotawe przeze mnie posty i wszystkie zostały usunięte a ich autorzy odpowiednio ukarani, zależnie od przewinienia.

Po tych kilku tygodniach uświadomiłem sobie jak dużo problemów mamy na BitcoinTalk i czemu merit to zło konieczne.

wojteks102
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 616
Merit: 251



View Profile
May 12, 2018, 08:38:27 AM
 #12

...bo powstrzyma tysiace konkurentow przed awansem i zajeciem ich miejsca w dobrym bounty, tlumaczeniu lub innej mozliwosci zarobku...
... te setki postów to da moon byle tylko kepnac cokowiek i wbić range to tez średnie było bo forum sie czytać nie dało czasem, jak masz przelecieć forum liska i moon w co drugim poście to cie szlak trafia.
Z farmieniem merita to problem moim zdaniem jest ale ja np wole dawać go jak cos Polakom niż obcym : )

Zgadzam się, że od tego spamu na forum to aż oczy bolą. Merit jest dobry do zwalczania spamu, nie ma o czym dyskutować ale z drugiej stony zablokował w dużym stopniu możliwość awansu. Chyba my zwykli użytkownicy musimy po prostu ponieść koszty związane z rozwiązaniem problemu spamu, farmowania kont, tp.

Zacząłem zgłaszać wszystkie próby łamania regulaminu i robię to używając guzika "report to moderator". Przez kilka tygodnidni  znalazłem 850 prób łamania regulaminu a moja celność była wysoka bo aż 99%. Znajdowałem tematy, w których było dwoeście spamerskich odpowiedzi pod rząd. Jak moderator skończył sprzątać to z tematu na 13 stron zrobiły się 2. Trafiłem na wszystko, spam, scam, farmowanie kont, spam boty, plagiat, ref linki, off topic, bumpowanie, itd.

Nie robiłem tego celowo, tylko podczas przeglądania forum, kiedy zauważyłem podejrzany post po prostu raportowałem go. Z początku nie wiedziałem czy na pewno mam rację bo niektóre posty miały ponad 200 znaków a były totalnym spamem bez żadnego sensu i nie zwiazane z tematem. Spamerzy coraz bardziej próbują ukryć swoją działalność pisząc długie ale bezsensowne posty (spam) lub po prostu nie na temat (off topic).

Oczywiście wszystkich od razu wrzucam na "Ignore" i jakość czytania jest o wiele lepsza, polecam każdemu. Moderatorzy działają szybko i skutecznie bo sprawdziłem zaraporotawe przeze mnie posty i wszystkie zostały usunięte a ich autorzy odpowiednio ukarani, zależnie od przewinienia.

Po tych kilku tygodniach uświadomiłem sobie jak dużo problemów mamy na BitcoinTalk i czemu merit to zło konieczne.

Jeśli traktujemy spam - sposób na wbicie wyżej rangi przez activity to zgadzam się. Natomiast jeśli traktujemy spam jako po prostu postowanie celem wbicia postów do kampanii sygnatur to wtedy już ten problem nie zalicza się do 'spamu'. Bo merity tutaj nie mają nic do rzeczy.

Problem spamu oraz offtopicu to wszechobecny problem i proszę go nie wiązać z systemem merit.
wwzsocki (OP)
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2744
Merit: 1708


First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold


View Profile WWW
May 17, 2018, 05:00:39 PM
Last edit: November 06, 2018, 10:13:22 AM by wwzsocki
 #13

...bo powstrzyma tysiace konkurentow przed awansem i zajeciem ich miejsca w dobrym bounty, tlumaczeniu lub innej mozliwosci zarobku...
... te setki postów to da moon byle tylko kepnac cokowiek i wbić range to tez średnie było bo forum sie czytać nie dało czasem, jak masz przelecieć forum liska i moon w co drugim poście to cie szlak trafia.
Z farmieniem merita to problem moim zdaniem jest ale ja np wole dawać go jak cos Polakom niż obcym : )
Zgadzam się, że od tego spamu na forum to aż oczy bolą. Merit jest dobry do zwalczania spamu, nie ma o czym dyskutować ale z drugiej stony zablokował w dużym stopniu możliwość awansu. Chyba my zwykli użytkownicy musimy po prostu ponieść koszty związane z rozwiązaniem problemu spamu, farmowania kont, tp. ...
Po tych kilku tygodniach uświadomiłem sobie jak dużo problemów mamy na BitcoinTalk i czemu merit to zło konieczne.
Jeśli traktujemy spam - sposób na wbicie wyżej rangi przez activity to zgadzam się. Natomiast jeśli traktujemy spam jako po prostu postowanie celem wbicia postów do kampanii sygnatur to wtedy już ten problem nie zalicza się do 'spamu'. Bo merity tutaj nie mają nic do rzeczy.

Problem spamu oraz offtopicu to wszechobecny problem i proszę go nie wiązać z systemem merit.

No nie wiem, spam to spam i chyba nie ma co za dużo debatować na ten temat. Z tego co wiem merit został wprowadzony aby rozwiązać problem spamu, farmowania kont i niskiej jakości postów. Było to już wałkowane tyle razy, że wszystko zostało wyjaśnione.

Moim zdaniem, system merit podniósł ogólnią jakość postów i to bardzo. Ciągle jeszcze zdarzają się totalni spamerzy, spam boty i farmerzy ale z czasem zostaną wyłapani. Nie ma innej możliwości aby zdobyć wyższą rangę jak tylko być na prawdę dobrym kontrybutorem tego forum. Widzę, że ludzie starają się pisać długie, na temat posty i są przy tym kreatywni. Wstawiają linki, piszą artykuły, zaczynają ciekawe tematy i zachęcaja innych do dyskusji. To mi się bardzo podoba bo jakość Bitcointalk, powoli zaczyna być lepsza i przypominac forum z przed kilku lat, kiedy była tu tylko garstka entuzjastów z całą masą niesamowitych dyskusji i tematów.

Dziwie się sam sobie, powiem szczerze, jak dzisiaj myślę o meritach i o tym jak duży wpływ miały na mnie. Niestety my ludzie zawsze chcemy najbardziej tego, czego nie możemy mieć lub bardzo ciężko to zdobyć. Merit to idealny przykład. Jestem użytkownikiem tego forum od prawie 7 lat. To konto mam już prawie 6 a moje pierwsze, zostało przejęte przez hackera i póżniej zbanowane. Już dawno mogłem mieć rangę Legendary ale nigdy mi na tym jakoś specjalnie nie zależało. Jak tylko wprowadzono merit system (tydzień przed zmiana mojej rangi na Hero member) to jak bym zwariował i o niczym innym nie mogłem myśleć tylko o tym "jak ja teraz zdobędę następną rangę?". Nawet wpakowałem się przez to w problemy i dostałem red trust za avatar, na którym reklamowłem merity.

Sam nie potrafię zrozumieć swojego zachowania. Tyle lat nie zależało mi na wyższej randze bo było to łatwe i dostępne dla każdego ale jak tylko stało sie trudne i dla wybranych, to mnie po prosu opętało. Cieszę się, że już przeszedłem nad tym do porządku dziennego i jak wcześniej po prostu jestem aktywny, najlepiej jak potrafię wykorzystuje czas spędzony na forum. Pozdrawiam.

maremostro
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 210
Merit: 0


View Profile
May 23, 2018, 03:17:33 PM
 #14

WWzoscki

Po pierwsze masz trust +1 bo widac ze piszesz z sensem nie wiem jaka filozofia ci w zyciu towarzyszy jesli przeczytales moj artykul

https://steemit.com/ai/@maremostro/ai-focused-projects-not-to-be-feared-but-embraced-hear-this-mr-anderson-the-sound-of-inevitablity

zauwazysz ze zachaczam o metafizyczna strone zeczy i raczej nie ufam ludziom ktorzy nie odpowiaddaja przed hinduskimi bostwami bo polskie zeby nie przesadzic to sie pognieawaly na mnie i nie przedluzac


ale generalnie uwazam ze wiekszosc "ludzi" rozumie pieniadze = kobiety ... a co 5 jest goraca i beda o nia konkurowac (tak to chyba jest ze te tryby w podswiadomosci zatrybiaja)



a ja napisalem do VODa nie odpowiedzial


podeslij link do tego threada gdzie mam zapostowac to bedzie bump na temacie i zapracujesz sobie na uzasadnienie tego +1 trusta odemnie ja dostalem od chlopaczka z frasindo po tym jak pokazalem mu jego bledy we frasindo ICO (a wogule to fajny projekt (w tajlandi dzialajcy podstwawoy produkt zeby pokazac ze nie sa skamem dzialaja i robia marginesowe grosiki ale na dluga meta beda inkubatorem ico <beda pomagali wystartowac nowym pomysla znajac przeszkody wyzwanie i takie tam madre slowa .... ) no i beda pierwsi co jest duzy atut BUM BUMP BUMP ... i jestem mu wdzieczny)


Ja wogule przestalem juz marzyc o wyzszej randze robie sobie konto na altcoinstalk jak ci sie chce uzyj mojego referalla tu jest tyle ludzi ze .... tam od 1000 punktow sa airdropy automatyczne duzo sie nie dzieje ale jak bedzie wiecej i wieccej forow i na btt nie bedzie 2 mln a 20 mln szybkosc z jaka rafisz na 10 strone zapomnienienia po zastartowaniu nowego threada bedzie swietlna :-) jak fotonu w swiatlowodzie


POMYSL

a co wy na to zeby zaproponowac ze merity sa na sprzedaz powiedzmy po 10/100 usd za merita

na rzecz forum uzasadniajac tak ze zasluga jest to ze sie zarobilo na udanej kampanii promocyjnej a pieniadze sa przeciez miara zaslugi i meritu


Czyli np na kampani xxx zarobilem yyyy i 10/30 % mojego zarobku chcialbym przeznaczyc na rzecz forum

itd....
\\

Gdzie prosba bylaby werfikowana przez jakas grupe ludzie pod katem jakosci spamu promocyjnego wyprodukowanego podczas kampani

i ewentualnie za donacje dziekujemy ale zaslug nie przydzielamy bo wiekszosc postow brzmiala


Amazing PROJECT everybody give moneys to projects xxx its the best projects sirs to invest because you will be made very rich buy many lamborgini and have many wife many childrens VERY VERY GOODS PROJECT YOU NOT INVEST YOU THINK WHY I SO STUPID NOT INVEST











wwzsocki (OP)
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2744
Merit: 1708


First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold


View Profile WWW
May 23, 2018, 11:05:17 PM
Last edit: November 06, 2018, 10:13:36 AM by wwzsocki
Merited by DarkStar_ (4)
 #15

...Po pierwsze masz trust +1 bo widac ze piszesz z sensem ...

Bardzo dziękuje to moje pierwsze +1 bezinteresownie przyznane przez innego użytkownika. Bagatela po prawie 7 latach na tym forum. Mam jeszcze jeden pozytywny komentarz i trust ale to za handel BTC to tak jakby z automatu po udanej tranzakcji. Szczególnie, że to ja byłem pierwszy.

...napisalem do VODa nie odpowiedzial...

To niestety jest dość typowe, że "DT memebers" nie odpowiadają na wiadomości, szczególnie jeżeli nie odczekałeś kilku dni lub wysłałeś parę wiadomości w bardzo krótkim czasie po czerwonej farbie. Mogę jedynie doradzić, żebyś spróbował pisać te wiadomości regularnie, powiedzmy raz w miesiącu. Może w końcu odpowie.

Tak mówię ale z doświadczenia wiem, że mój "tagger" Hillariousandco, też nigdy nie odpowiedział na moje wiadomości. Pomimo tego, że sam wysyłam teraz jedną wiadomość na miesiąc. Jest nawet jeszcze lepiej bo inni DT dali mi też czerwony trust (za to samo jak otworzyłem swój wątek) ale po wyjaśnieniach cofnęli. A Hillariousandco nie i po prostu przestał odpowiadać w moim temacie po ich wycofaniu farby. Czasem nawet ja weteran na BTT nie wiem o co chodzi. Najgorsze, że jestem bezsilny a to jest strasznie h....e uczucie.

...podeslij link do tego threada gdzie mam zapostowac to bedzie bump na temacie i zapracujesz sobie na uzasadnienie tego +1 trusta odemnie...

Nie wiem o jakim linku mówisz Maremostro. Domyślam się, że chodzi ci o temat, w którym mógłbyś poprosić o pomoc w sojej sprawie. Jeżeli tak, to muszę powiedzieć, że chyba żle mnie zrozumiałeś. Nie ma takich zbiorczych tematów (całkiem nie głupi pomysł) i jedynym rozwiązaniem, jeżeli Vod nie odpowiada na wiadomości, jest otworzenie swojego własnego tematu. Powinieneś to zrobić w sekcj  Economy > Trading Discussion > Reputation. Gdzie będziesz musiał przedstawić dodwody na to, że jesteś nie winny i wyjaśnić sprawę. Jak chwilę poczytasz dział "reputacja" to zobaczysz całkiem sporo takich tematów i będziesz mógł odwzorować sie na nich. Tutaj link do mojego tematu, może w czymś pomorze.

https://bitcointalk.org/index.php?topic=2864431.0

... Ja wogule przestalem juz marzyc o wyzszej randze robie sobie konto na altcoinstalk ...

Nie poddawaj się!!! Tak jak już wcześniej mówiłem, jeżeli jest to twój oryginalny artykuł i nie skopiowałeś go (nawet jakiejś małej części) bez podania oryginalnego żródła, to bez zastanawiania otwieraj temat i dochodż swoich racji.

Dostałeś czerwony trust od użytkownika Vod, który jest bardzo znanym i szanowanym użytkownikiem tego forum. Jest on jedną z osób, która bez problemów wycofuje czerwony trust, jeżeli zostanie udowodnione, że nie miał on racji. Pamiętaj jednak, że jeżeli będziesz kłamał i ci to udowodnią to wtedy, już na pewno, będziesz się musiał porzegnać z tym kontem bo dostaniesz dużo więcej czerwonej farby od innych za perfidne kłamstwa.

Ja sprwadzałem twój artykuł kilkoma narzedziami do kontroli plagiatów i jeden z nich dał mi trafienie. Tutaj masz link do tego artykułu https://www.cnbc.com/2017/11/06/stephen-hawking-ai-could-be-worst-event-in-civilization.html. Niestety duża część w środkowej części tekstu jest bardzo podobna lub nawet identyczna. Różnią się tylko pojedyńcze słowa.

...a co wy na to zeby zaproponowac ze merity sa na sprzedaz powiedzmy po 10/100 usd za merita...na rzecz forum uzasadniajac tak ze zasluga jest to ze sie zarobilo na udanej kampanii promocyjnej a pieniadze sa przeciez miara zaslugi i meritu...

Ten pomysł na pewno nie przejdzie i radzę na przyszłość nie pisać w jednym zdaniu o meritach i ich sprzedawaniu, nawet na rzecz forum. To było by sprzeczne z podstawowymi zasadami tego forum i systemu merit. Niektórzy użytkownicy nie mają poczucia humoru lub brak im czasem zimnej krwi i możesz zostać obmalowany za takie żarty czy nawet sugestie.

Ostatnio użytkownik Digaran strasznie huczał na forum i też sugerował, żeby zbierać kasę na rzecz forum za cofanie farby. Teraz jego konto jest tak czerwone, że wygląda jak flaga byłej Rosji.

Pozdrawiam.

maremostro
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 210
Merit: 0


View Profile
May 24, 2018, 04:47:45 PM
Last edit: May 24, 2018, 06:06:58 PM by maremostro
 #16

1 dzieki za szybka odpowiedz


2 nie chodzi o poddawanaie sie lub nie ale nie bede sie podlizywal skomlal ani sie plaszczyl zaslugi beda za pol roku rok kiedy wszyscy beda ich mieli dosyc, 10 sie bez problemu dostanie chociazby od kolegow powiedzmy za "przysluge" tak jak wdczesniej napisalem ze zasluga rowniez moze byc ofiarowanie nowego servera dyskow twardych etc Jak samo angielskie slowo wskazuje zasluzyc sie na rzecz o ile dobze interpretuje jakkolwiek zasluzyc sie poprzez napisanie wysokiej jakosci posta lub wyjatkowo udanego posta ktora beddzie bardzo wysokiej jakosci ale przeciez obdarzaja sie zaslugami za np spreadsheet kampanii promocyjnych ktore okazaly sie pomocne … tak czy inaczej np nie chodzi o handel mertiami tylko datek na rzecz forum gdzie komisja przejrzy jakosc postow i np orzecze faktycznie Kampania firmy xxx byla wspierna przez usera yyy w formie ciekawych i interesujacych postow a do tego firma xxx okazala sie hiciorem albo przynajmniej nie scamem gdzie sukces tej firmy wiaze sie z zyskiem dla wszystkich gdyz prowadzi do podniesienia wartosci rynku crypto przez co wszyscy zyskuja … wiec napewno jesli by sie malevolent wmieszal i przychylil do pomyslu i paru innych zasluznych i znanych forumowiczow uzasadnienie (czesc datkow na cele harytatywne moglabyc przeznaczona np instalacje paneli sloneccznych komptuerow i programow uczyacych dla wiosek w afryce indiach nepalu … etc)



2 co do mojego artykulu


uwazam ze pomysl jest orginalny i nigdzie na niego sie nie natknolem ONE ENTITY MAY NOT DO AGAINS OTHERS WILL jako bramka logiczna powiedzmy autonamoiczny komputer z softem rozpoznajacym zachowanie widzi kogos atakowanego rusza obwod logicczny czy jest to przeciw woli jednej osoby ? jest -> odpalic drone -> wystrzelic siatke -> wezwac policje

albo ktos sie wlamuje do domu

czy jest to przeciw woli wlascicieli jest wypuscici drone-> itd …


ktos wciaga bialko  czy jest to przeciw woli kogokolwiek -> czy przeszkadza komus zaburza spokoj itd -> nie -> kontynuowac monitorowanie


itd


Nie wiem jak to jest z tym prawem plagiaryzmu za bardzo co mnie zastanawia np jesli 2 osoby wpadaja na ten sam pomysl
i go opublikuja jeden o 10 a drugi kliknie o 10:01 opublikuj to co Huh hehehe no dobra nie mogl ale jak juz o 10:05 to pewnie plagiat :-))))))
( setki tysiace ludzi dziennie zastanawiaja sie na AI i jak ktos wpadnie na cos podobnego (bardzo prawdopodobne) to co ?


Ja duzo czytam i np jak daje przyklad w takim kontekscie ze powiesz sztuczna inteligencja to duzo osob pomysli terminator wojna nuklearna i wogule fajne film itd to co to znaczy ze splagiaryzowalem ?


No ale oni przeciez to pomysla a ja proboje podazyc za tokiem myslenia zblizyc sie do czytelnika i rozmyc te obawy oczywiscie realne o ile nie podejmie sie paru zapobiegawcczych krokow ktore miedzy innymi moga zostac podjete


Podsumowujac wydaje mi sie ze go wkurzylem bo napisalem ze dziekuje za zwrocenie uwagi na moj artykul podbicie tematu i ze faktycznie moze w zbyt wiele watkow zastartowalem probojac rozpoczac i zainicjowac dyskusje co by bylo gdyby AI przejela wszystkie codzienne mozolne prace a nawet sugeruje za wielkim brytyjskim pisarzem sci fi ze wkoncu ludzie mogli sie skoncentroawc na sporcie sztuce prodrozach muzyce itd pozostawiajac maszyna reszte .... jestem na takiej grupie the comsic joke i takie meme jest siedzie budda I zgadza sie ze nie ma zamiaru sie nie zgadzac i dyskutowac z idiotami

a tak naprawde mam 0 trust a jak ktos sie zapyta dlaczego czerwony to sie bede mogl pochwalic w mojej opini fajnym artykulem takze jak sie wam podobal a jak ktos mi wklei czerwono znow bo prosze spojrzec na moja historie jak wklejalem blockchain hotels to 1 to byl prawdziwy spam 2 i co z tego posty byly wg mnie wystarczajaco dobre zeby je robic copy paste przyblizajac wg mnie swietny projekt do jak najwiekszej liczby ludzi


ps sory za literowki brak polskich znakow interpunkcje itd

a jak wam sie podobal steem it to prosze +1 +1 <mrugniecie okiem>




wwzsocki (OP)
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2744
Merit: 1708


First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold


View Profile WWW
August 13, 2018, 03:00:08 AM
Last edit: November 06, 2018, 10:13:50 AM by wwzsocki
 #17

***bo powstrzyma tysiace konkurentow przed awansem i zajeciem ich miejsca w dobrym bounty, tlumaczeniu lub innej mozliwosci zarobku.
***
czy ja wiem te setki postów to da moon byle tylko kepnac cokowiek i wbić range to tez średnie było bo forum sie czytać nie dało czasem, jak masz przelecieć forum liska i moon w co drugim poście to cie szlak trafia.
Z farmieniem merita to problem moim zdaniem jest ale ja np wole dawać go jak cos Polakom niż obcym : )

Już wiemy po paru miesiącach testowania, że merit system działa dobrze jeżeli chodzi o ograniczenie spamu i podnisienie ogólnej jakości postów. Muszę przyznać, że jakość poprawiła się w bardzo dużym stopniu. Oczywiście w dalszym ciagu znajduję posty typu "great project" i "to da moon" ale nie tak często jak przed wprowadzeniem systemu merit.

Oczywiście zaraz usłyszę, że merity zablokowały możliwość szybkiego awansu ale mi to wcale nie przeszkadza i uważam to za korzyść dla tego forum bo wymaga od nas wysokiego nakładu pracy i czasu aby zdobyć odpowiednią ilość meritów potrzebnych do osiągnięcia wyzszej rangi.

trademaniac
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 518
Merit: 106



View Profile
August 17, 2018, 11:58:53 AM
 #18

Oczywiście zaraz usłyszę, że merity zablokowały możliwość szybkiego awansu ale mi to wcale nie przeszkadza i uważam to za korzyść dla tego forum bo wymaga od nas wysokiego nakładu pracy i czasu aby zdobyć odpowiednią ilość meritów potrzebnych do osiągnięcia wyzszej rangi.
Oczywiście że usłyszysz. Nie przeszkadza Ci bo masz już dość wysoką rangę. Cheesy ale muszę się też zgodzić. Mniej jest beznadziejnych komentarzy, byle tylko podbić cyferki.
Zastanawiam się tylko, dlaczego ludzie tak niechętnie rozdają te merity? I skąd wziąć nowe? Coś gdzieś mi się obiło że jest taka opcja. Przybliży ktoś?

boomboom666
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 87
Merit: 1


View Profile
August 17, 2018, 01:19:57 PM
 #19

Oczywiście zaraz usłyszę, że merity zablokowały możliwość szybkiego awansu ale mi to wcale nie przeszkadza i uważam to za korzyść dla tego forum bo wymaga od nas wysokiego nakładu pracy i czasu aby zdobyć odpowiednią ilość meritów potrzebnych do osiągnięcia wyzszej rangi.
Oczywiście że usłyszysz. Nie przeszkadza Ci bo masz już dość wysoką rangę. Cheesy ale muszę się też zgodzić. Mniej jest beznadziejnych komentarzy, byle tylko podbić cyferki.
Zastanawiam się tylko, dlaczego ludzie tak niechętnie rozdają te merity? I skąd wziąć nowe? Coś gdzieś mi się obiło że jest taka opcja. Przybliży ktoś?

Można kupić konta z odpowiednią rangą to dla zdesperowanych jest opcja kupna meritów Wink Znalazłem kilka wątków desperatów ale ciekawa dyskusja jest tutaj:
https://bitcointalk.org/index.php?topic=2877669.0


........
wwzsocki (OP)
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2744
Merit: 1708


First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold


View Profile WWW
August 22, 2018, 03:10:32 AM
Last edit: November 06, 2018, 10:14:05 AM by wwzsocki
 #20

Oczywiście zaraz usłyszę, że merity zablokowały możliwość szybkiego awansu ale mi to wcale nie przeszkadza i uważam to za korzyść dla tego forum bo wymaga od nas wysokiego nakładu pracy i czasu aby zdobyć odpowiednią ilość meritów potrzebnych do osiągnięcia wyzszej rangi.
Oczywiście że usłyszysz. Nie przeszkadza Ci bo masz już dość wysoką rangę. Cheesy ale muszę się też zgodzić. Mniej jest beznadziejnych komentarzy, byle tylko podbić cyferki.
Zastanawiam się tylko, dlaczego ludzie tak niechętnie rozdają te merity? I skąd wziąć nowe? Coś gdzieś mi się obiło że jest taka opcja. Przybliży ktoś?
Można kupić konta z odpowiednią rangą to dla zdesperowanych jest opcja kupna meritów Wink Znalazłem kilka wątków desperatów ale ciekawa dyskusja jest tutaj:
https://bitcointalk.org/index.php?topic=2877669.0

Oczywiście muszę dodać, że kupno i sprzedaż kont jest zabronione. Podobnie z meritami i każdy kto zostanie złapany na handlu będzie odpowiednio ukarany.

Nie powinieneś kolego nawet sugerować komuś takiego rozwiązania bo może być to żle zrozumiane i narobisz sobie nie potrzebnych problemów.

Niektórzy użytkownicy tego forum nie maja poczucia humoru. Szczególnie jeżeli chodzi o handel kontami czy meritami.

Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12  All
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!