Bitcoin Forum
May 06, 2024, 02:06:34 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Yeni ve Farklı Bitcoin Alım Satım Sitesi  (Read 304 times)
zeytindaligevrektir (OP)
Newbie
*

Activity: 3
Merit: 0

View Profile
April 01, 2018, 10:36:24 PM

Başka bir sitede gördüm, Yeni bir site refli refsiz link paylaştım refim ile üye olursanız güzel olur Cheesy

Sitenin genel amacı Bitcoin alım satımı yapan kişileri bir araya getirmek ve Güvenli bir şekilde hep beraber kazanç elde etmektir.

Referanslı Link : LINK
Referanssız Link : LINK

- Peki Bu Sistemi Farklı Kılan Özellikler Nelerdir ?

Yıllardır borsalara verdiğimiz yüksek komisyonların çok cüzi bir düzeyde olmasıdır.
Sistemimiz sadece yapımcıların kazanması sağlamıyor, Ortaklık programı ile tüm üyelerin güzel kazançlar sağlamalarını hedefliyor.
Diğer sitelerin ortaklık sistemi gibi kısıtlı bir süre değil. Siz ve referanslarınız işlem yaptığı sürece kazanmaya devam ediyorsunuz.
Escrow görevini üstlerenek hem alıcıyı hem satıcıyı güvende tutuyor.
Her kullanıcı kendi Bitcoin kurunu belirleyip satışını veya alışını gerçekleştirebiliyor.
Koin Kart özelliği ile İnternet ortamında veya işyerinizde Bitcoin satımını sizin için kolaylaştırıyor.
Websiteniz üzerinden Koin Kart Satışı yapabiliyorsunuz.
Cep To Coin özelliğini kullanarak cep bank örneği gibi işlemler gerçekleştirebiliyorsunuz.
Websiteniz üzerinden Cep To Coin Satışı yapabiliyorsunuz.
Websiteniz üzerinden Bitcoin ile Ürün Satışı Yapabiliyorsunuz (Bitcoin Ödeme Yöntemi ile)
Ortaklık kazançlarınızı belirli bir günü beklemeden hemen kullanabilirsiniz, Çünkü sistem işlemler tamamlandığında otomatik olarak hesabınıza Bitcoin aktaracaktır.
Ödeme günü beklemenize gerek yok
Hangi yollar ile ödeme alabilirim arayışına girmenize gerek yok

-Peki Bu Sistemi Exchanger Kullanıcılar İçin Ne Gibi Avantajlar Sağlıyor ?
Öncelikle sitemize sürekli Exchange işlemi yapan kullanıcıların bizimle ticket açarak iletişime geçip bilgi vermesi gerekiyor bunun için belirli bir ticaret hacmi olmalı.
Sürekli alım satım yapan kullanıcılar sisteme, portföyündeki kişileri üye yaparak daha fazla kazanç sağlayabilir.
Websiteleriniz üzerinde tanıtımımızı yaparak referans kullanıcılarınızı çoğaltabilir hiç bir şey yapmadan kazanç sağlayabilirsiniz
Site üzerinde ticaret gerçekleştirerek yapılan yorum ve puanlarını bir çok kişiye referans olarak gösterebilir.

-Peki Sistem Hangi İşlemlerde Bizlere Bitcoin Veriyor ?
Sisteme davet ettiğiniz kullanıcı Cüzdanından her Bitcoin çekimi onaylandığında Sizlere Çektiği Bitcoin Tutardan 0.00009583 Bitcoini verir sabittir değişmez.
Davet ettiğiniz kullanıcı sitede her başarılı ticaret yaptığında Ticaretteki Bitcoin miktarının %0.10 'nu verir sabittir değişmez.

-Peki Kullanıcı Sistemden Yüklü Miktarda Bitcoin Çekti veya Alım Satım Gerçekleştirdi Bunlar İçin Bir Kural Varmı ?
Hayır 500.000 USD değerinde bitcoin alım satımı veya çekim işlemide yapmış olsa siz otomatik olarak kazancınızı sistemden alacaksınız

-Websitemden Binlerce Kişi Üye Olarak Referansım Oldu Ama Kazanç Sağlayamıyorum ?
Kullanıcılar sistemde bir işlem gerçekleştirmediği sürece sizde bir şey kazanamazsınız.

-Komisyonlar Nedir ?
Site Escrow görevi için işlemlerden %0.49 ücret alıyoruz.
Şöyle önemli bir durum var.
Diyelimki işlemlerde Referansla gelmiş kullanıcı işlem yaparsa bizim Aldığımız Komisyon Escrow olarak %0.29 oluyor çünkü Kullanıcıyı Sisteme davet eden kişinin kazancı bizim komisyonumuzdan düşülüyor.

-Ticaret İlanı Açmak Ücretlimi Cüzdanımızda Bitcoin Olmak Zorundamı ?
Şimdilik her hangi bir zorunluluk bulunmamaktadır.

-Ortaklık Sistemindeki Komisyonların Düşürülme Olasılığı Varmı ?
Tabiki hayır sürekli biz kazanalım demiyoruz ve bu projeye başlamamızdaki amacımız budur.

-Escrow Nedir?

Escrow, Türkçe’de “Belli şartlar karşılanıncaya kadar ürünün üçüncü bir şahsın kontrolü altında tutulması” anlamına gelmektedir.
Buytobitcoin.com Türkiye'de Bitcoin üzerine bu işi üstlenen en güvenilir sistemlerden biridir.
Ülkemizde bazı e-ticaret sitelerinde Buytobitcoin.com’a benzeyen güvenli sistemler bulunmaktadır.
Bütün bu sistemler aynı mantığa dayanarak çalışmaktadır Alıcı veya satıcı bitcoin'i Escrow servisi veren sisteme emanet eder,
Bitcoin sistem tarafından emanet alınır, satıcı veya alıcı ödemesini yaptıktan sonra bitcoin'i alıcıya veya satıcıya transfer eder.
Alıcı veya satıcı sorunsuz olarak bitcoin'i aldıktan sonra, Alıcı ve satıcı birbirlerine ticaret puanı vererek ticareti sonlandırır.
Bu kolay gibi gözüken fakat çok riskli ve zahmetli olan iş için de belirli oranlarda komisyon alınır.
Referanslı Link : Refli
Referanssız Link : Refsiz

The grue lurks in the darkest places of the earth. Its favorite diet is adventurers, but its insatiable appetite is tempered by its fear of light. No grue has ever been seen by the light of day, and few have survived its fearsome jaws to tell the tale.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
btcci
Newbie
*

Activity: 13

View Profile
April 03, 2018, 03:01:45 AM

Neresi farklı  Grin bildiğin localbitcoin
güzel site bu sitelerin en güzel yönü  kaliteli insanlarla tanışmaya vesile oluyor
jullerkone
Newbie
*

Activity: 182

View Profile WWW
April 04, 2018, 08:09:16 AM

bitcoini her zaman cüzdanınızda herhangi coin varsa onu dönüştürerek alın ki risk çok az olsun. elinizde coin yoksa forum değil ikinci adres türkiyedeki borsalar olmalı. oradan hesap açmak istemiyorsanız escrow hizmeti ile alınması, onu da istemiyorsanız son çare escrow olmayan ticaret puanı fena olmayan forum üyeleri.
ogul
Newbie
*

Activity: 210

View Profile
April 04, 2018, 11:55:58 AM

ben artık güvenmediğim sitelere girmiyorum malumunuz  son gelişmeler ortada  artık referans falan hikaye onlar.
udonmez
Sr. Member

Activity: 686
Merit: 359

View Profile
April 05, 2018, 06:43:03 AM

localbitcoins bunu yillardir yapiyor ama genellikle ordaki fiyatlar biraz daha pahali oluyor.
thewarriors
Full Member

Activity: 350
Merit: 100

EndChain - Complete Logistical Solution

View Profile
April 05, 2018, 09:03:10 AM

Kim neden pahalıya bitcoin alsınki ? sen alırmıydın şahsen ben almazdım hatta çoğu kişide almazdı o işten ben böyle sitelerden uzak durmaya çalışıyorum gerek yok yani  böyle şeylere Smiley

Trueiptv
Jr. Member
*

Activity: 198
Merit: 6

View Profile
April 05, 2018, 01:04:40 PM

Kim neden pahalıya bitcoin alsınki ? sen alırmıydın şahsen ben almazdım hatta çoğu kişide almazdı o işten ben böyle sitelerden uzak durmaya çalışıyorum gerek yok yani  böyle şeylere Smiley

Kim güvenmediği bir borsaya kimlik bilgilerini gönderip, kimlik bilgilerini tehlikeye atıp, bitcoin alsınki ? Sizin kimlik bilgilerinizde yapılabilecekler hakkında en ufak bir bilginiz yok sanırım.
Herşeyi bir kenara bırakırsak, geçenlerde bir dostumun ödemesi engellendi ve ödemeye el konuldu bir bitcoin exchange firmasına ödeme göndermeye çalıştığı için, bir ton vergi ödedide kurtarabildi parasını.Bankalarda illaki nereye para gönderdiğiniz, nekadar gönderildiği kayıt ediliyordur.Hiç düşündünüzmü ileriki yıllarda başınıza gelebilecekleri ?

Birde burdan düşünün Smiley
zeytindaligevrektir (OP)
Newbie
*

Activity: 3

View Profile
April 05, 2018, 01:27:29 PM

BTCTURK kapandıgında bir çok kişi localbitcoine yönelmişti
vergi geldiğindede bakalım borsalarda nefes alabilecekmiyiz
oradaki kur olayını site belirlemiyor satıcıların kendi belirlediği kurlar
belki iş yerinde kredi kartı ile btc satıp kazanç elde etmek istiyorsun, belki kredi kartındaki parayı nakite cevirmek istiyorsun
bence bir nevi takas sistemi gibi bir şey
daha fazla çıksın mantar gibi her yerden çıksın   Grin  ben rekabeti severim tüketici daha çıkarlı oluyor çünkü  Grin
consar
Full Member

Activity: 322
Merit: 101

View Profile
April 30, 2018, 03:35:55 PM

bankayla çalışamayan, illegal işler yapan insanlar bu şekilde alıyor genelde.
yadeke
Member
**

Activity: 62
Merit: 10

View Profile
May 01, 2018, 10:05:55 AM

şimdi ne gerek var bu tip sitelere allah aşkına. piyasada zaten güvenilir rüştünü ispat etmiş onlarca borsa var. insanlar neden paralarını buralarda riske etsinler ki.
bobita
Legendary
*

Activity: 2520
Merit: 1298

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
May 01, 2018, 05:01:44 PM

şimdi ne gerek var bu tip sitelere allah aşkına. piyasada zaten güvenilir rüştünü ispat etmiş onlarca borsa var. insanlar neden paralarını buralarda riske etsinler ki.
Kayıtlı finans sisteminin dışında kalmak için.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
TheCarm
Hero Member

Activity: 784
Merit: 502

View Profile
May 01, 2018, 07:19:18 PM

Yeni üyelerin paylaştığı linklere tıklamayınız. Hele bunun gibi ne olduğu belli olmayan LİNK yazan linklere sakın tıklamayınız. Bugun bir şey olmaz üç gün sonra olur, dikkat

██████████████████████████████████████████████████████████████████████
████████▀▀▀        ▀▀█████████████████████████████████████████████████
██████▀    ▄▄▄▄▄▄▄▄    ███████████████████████████████████████████████
█████    ▄█████████▌   ▐█████▀  ▐███████████████▌  ▀██████████████████
████▌   ▐██████████    █████    ████████████████    ██████████████████
████▌   ▐█████████▄▄▄▄█████▌   ▐███████████████▌   ▐███▀▀█████████████
█████    ▀███████████████▀▀        ▄███████████    ██▀   ▐████████████
██████▄     ▀▀███████▀▀         ▄▄███▀▀▀▀█████▌   ▐▀   ▄███▀▀   ▀█████
█████████▄▄     ▀▀███▄  ▄▄    ████▀    ▄   ███       ▄███▀   ▄█  ▐████
█████████████▄▄     ▀████▌   ▐███▀   ███   ██▌      ████    ██▀  █████
██████▀▀   ▀█████▄    ███    ████   ███▌  ▐██    ▌  ▐██▌      ▄▄██████
█████    ▄████████    ▐██    ██▀▀   ██▀   ▐▀    ▐█   ██▌   ▀██▀▀  ████
████▌   ▐████████▀    ███▄     ▄▄▄     ▄    ▄   ▐██   ██▄      ▄▄█████
████▌   ███████▀    ▄███████████████████████████████▄  ▀▀██████▀▀ ████
█████    ▀▀▀▀     ▄█████████▀    ▀█▀    ▀█       ▀████▄▄         ▄████
██████▄▄    ▄▄▄▄████████████  █████  ██  █  █  █  ████████████████████
█████████████████████████  █▄    ▄█▄    ▄█  █  █  ████████████████████
██████████████████████████████████████████████████████████████████████
▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄
█  ▄▀▄             █▀▀▐▀▄▄
█  █▀█             █  ▐  ▐▌
█       ▄██▄       █  ▌  █
█     ▄██████▄     █  ▌ ▐▌
█    ██████████    █ ▐  █
█   ▐██████████▌   █ ▐ ▐▌
█    ▀▀██████▀▀    █ ▌ █
█     ▄▄▄██▄▄▄     █ ▌▐▌
█                  █▐ █
█                  █▐▐▌
█                  █▐█
▀▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▀█
▄▄█████████▄▄
▄█▀▀▀█████████▀▀▀█▄
▄█▀    ▄▀█████▀     ▀█▄
▄█▄    █        ▀▄   ███▄
▄████▀▀▀▀▄       ▄▀▀▀▀▀███▄
████      ▀▄▄▄▄▄▀       ███
███     ▄▄███████▄▄     ▄▀█
█  ▀▄ ▄▀ ▀███████▀ ▀▄ ▄▀  █
▀█   █     ▀███▀     ▀▄  █▀
▀█▄▄█▄      █        █▄█▀
▀█████▄ ▄▀▀ ▀▀▄▄ ▄▄███▀
▀█████        ████▀
▀▀█▄▄▄▄▄▄▄█▀▀
● OVER 1000 GAMES
● DAILY RACES AND BONUSES
● 24/7 LIVE SUPPORT
argurbuz
Member
**

Activity: 196

One Token to Move Anything Anywhere

View Profile
May 01, 2018, 07:25:53 PM

Ne olduğu belli olmayan yerlerde bitcoin alım satım işleri herzaman risklidir o yüden sakıncalı davranın ve linkede tıklamayın ne açılacağını belli değil o yüzden uzak durun.

sgrcn36
Newbie
*

Activity: 252

View Profile
May 03, 2018, 05:51:59 PM

Kanaatimce Bu sitelere gerek yok zaten piyasada yeterince güvenilir site var ama kişilerin kendi tercihleri bu sitelere güven olmaz diye düşünüyorum.
a.hasat
Member
**

Activity: 252

View Profile
May 05, 2018, 08:21:26 AM

Yeni ve farklı diyorsa bu sitelerde birsey vardır düşüncesine girerim ben doğrudan o yüzden yaklaşmam bile. O yüzden guvendiginiz yerler varken yeni şeylere fazla girmeyin derim ben. Riskli olmasını geçtim sorun şu ki dolandırıcı çok fazla ortalıkta.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: