Bitcoin Forum
May 12, 2024, 08:20:57 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: EdenCoin  (Read 267 times)
MaDJeR (OP)
Newbie
*

Activity: 156
Merit: 0

View Profile
April 02, 2018, 11:45:02 PM

Benden başka EdenCoin kazan var mı acaba ? Scam olabilir mi.. 3-4 gündür kazıyorum , yorumlarınızı bekliyorum... umarım boşa kazmamışımdır  Grin
Make sure you back up your wallet regularly! Unlike a bank account, nobody can help you if you lose access to your BTC.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
Taratoor
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 251

🤖UBEX.COM 🤖

View Profile
April 03, 2018, 07:02:53 AM

hiç duymadım hocam scam olma ihtimali var bana göre en mantıklısı etherium kazmak bu tarz coinleri kazma hem zaman kaybı hem para kaybı

GLOBAL DECENTRALIZED ADVERTISING EXCHANGE

Token sale: MAY 21

▄█▄       ▄█▄         
                                  █████     █████         
                         ▄██▄      ▀█▀       ▀█▀         
                 ▄█▄     ▀██▀                             
          ▄      ▀█▀                         ▄█▄         
         ▀█▀                       ▄█▄      █████         
                         ▄██▄     █████      ▀█▀         
    ██           ▄█▄     ▀██▀      ▀█▀                   
          ▄      ▀█▀                         ▄█▄         
         ▀█▀                       ▄█▄      █████         
                         ▄██▄     █████      ▀█▀         
    ██           ▄█▄     ▀██▀      ▀█▀                   
                 ▀█▀                                     
           ▄                       ▄█▄       ▄█▄         
          ▀█▀            ▄██▄     █████     █████         
    ██           ▄█▄     ▀██▀      ▀█▀       ▀█▀         
                 ▀█▀                                     
            ▄                       ▄█▄      ▄█▄         
           ▀█▀             ▄██▄    █████    █████         
     ██             ▄█▄    ▀██▀     ▀█▀      ▀█▀         
              ▄     ▀█▀                                   
             ▀█▀                          ▄█▄             
        ██               ▄█▄    ▄██▄     █████           
                   ▄     ▀█▀    ▀██▀      ▀█▀             
                  ▀█▀                                     
             ██                    ▄██▄                   
                     ▄      ▄█▄    ▀██▀                   
                    ▀█▀     ▀█▀                           

▄█    ▄█  ▄█         ▄█████▄    ▀█▄      ▄█▀
██    ██  ██▄▄▄▄▄   ██▀   ▀██     ▀█▄  ▄█▀
██    ██  ██▀▀▀▀██  ██▀▀▀▀▀▀▀       ████   
██    ██  ██    ██  ██▄    ▄█     ▄██▀▀██▄   
▀██████▀  ▀██████▀  ▀███████▀   ▄██▀    ▀██▄
Telegram
Facebook
ANN Thread
Youtube
LinkedIn
Twitter
Medium
Reddit
Github
MaDJeR (OP)
Newbie
*

View Profile
April 03, 2018, 11:27:24 AM

hiç duymadım hocam scam olma ihtimali var bana göre en mantıklısı etherium kazmak bu tarz coinleri kazma hem zaman kaybı hem para kaybı

https://bitcointalk.org/index.php?topic=3207322.0
sergen34
Sr. Member

Activity: 449
Merit: 250

View Profile
April 03, 2018, 02:23:04 PM

Benden başka EdenCoin kazan var mı acaba ? Scam olabilir mi.. 3-4 gündür kazıyorum , yorumlarınızı bekliyorum... umarım boşa kazmamışımdır  Grin

Hocam yeni coinlerde hep bir risk. Exchange'ye girene kadar, girdikten sonra popülaritesine göre de değişen bir durum. Block reward oldukça iyi görünüyor, bende bir süredir kazıyorum. Kazıp beklemekte fayda var, en azından 12k block'una kadar kazılıp exchange'ye girmesi beklenebilir.
MaDJeR (OP)
Newbie
*

View Profile
April 03, 2018, 02:56:26 PM

Benden başka EdenCoin kazan var mı acaba ? Scam olabilir mi.. 3-4 gündür kazıyorum , yorumlarınızı bekliyorum... umarım boşa kazmamışımdır  Grin

Hocam yeni coinlerde hep bir risk. Exchange'ye girene kadar, girdikten sonra popülaritesine göre de değişen bir durum. Block reward oldukça iyi görünüyor, bende bir süredir kazıyorum. Kazıp beklemekte fayda var, en azından 12k block'una kadar kazılıp exchange'ye girmesi beklenebilir.

Aynen hocam bende kazıyorum ne olur ne olmaz diye..  max supply sayısı az  exchange e girerse fiyatı iyi olur sanırım ? ravencoin gibi 0.04 felan olmaz diye düşünüyorum sence ?
sergen34
Sr. Member

View Profile
April 03, 2018, 03:30:23 PM

Benden başka EdenCoin kazan var mı acaba ? Scam olabilir mi.. 3-4 gündür kazıyorum , yorumlarınızı bekliyorum... umarım boşa kazmamışımdır  Grin

Aynen hocam bende kazıyorum ne olur ne olmaz diye..  max supply sayısı az  exchange e girerse fiyatı iyi olur sanırım ? ravencoin gibi 0.04 felan olmaz diye düşünüyorum sence ?

İyimser olmakta fayda var, 14 milyon coin üretilecek görünüyor. Tabi alttan maddi desteğe de bakar, raven kadar düşük olmaz mantıken. Raven çok fazla sayıda üretilecek. Fakat şöyle bir dezavantaj var block reward yüksek olduğunda şu an elinde çok coin bulunan ve hemen elden çıkarmak isteyenler piyasasını düşürebilir. Ne kadar az ise o kadar kıymetli mantığı, POW 50'ye düştükten sonra daha belirginleşebilir.

Geleceğin coini olur falan iddiası olmasa da, x16s gibi ilkkez kazdığım bir coin oldu. Ne kadar sisteminiz var bilmiyorum fakat eğer fazla birikti ise, exchange'ye girdikten sonra hesap kitap yapıp Masternode olmayı da düşünebilirsiniz hocam. 2500 coin istiyor, ben 9 GPU ile üretim yapıyorum, 12k block'una kadar elimde 1k kadar coin olacağını hesap ettim bir terslik olmazsa. Sizde de aynı durum söz konusu ise bi düşünün.

Umarım güzel bir değeri olur da bizde mutlu oluruz.
MaDJeR (OP)
Newbie
*

View Profile
April 03, 2018, 11:11:34 PM

İyimser olmakta fayda var, 14 milyon coin üretilecek görünüyor. Tabi alttan maddi desteğe de bakar, raven kadar düşük olmaz mantıken. Raven çok fazla sayıda üretilecek. Fakat şöyle bir dezavantaj var block reward yüksek olduğunda şu an elinde çok coin bulunan ve hemen elden çıkarmak isteyenler piyasasını düşürebilir. Ne kadar az ise o kadar kıymetli mantığı, POW 50'ye düştükten sonra daha belirginleşebilir.

Geleceğin coini olur falan iddiası olmasa da, x16s gibi ilkkez kazdığım bir coin oldu. Ne kadar sisteminiz var bilmiyorum fakat eğer fazla birikti ise, exchange'ye girdikten sonra hesap kitap yapıp Masternode olmayı da düşünebilirsiniz hocam. 2500 coin istiyor, ben 9 GPU ile üretim yapıyorum, 12k block'una kadar elimde 1k kadar coin olacağını hesap ettim bir terslik olmazsa. Sizde de aynı durum söz konusu ise bi düşünün.

Umarım güzel bir değeri olur da bizde mutlu oluruz.

Bende 3 tane ekran kartı var hocam.. 2 1080 ti , 1 tanede 1060 6 gb , totalde 35 hash rate alıyorum.. şuana kadar 250 tane birikti.. bu işlerde yeniyim pow du masternode tu ilk defa duydum Smiley baya da kazan var gibi duruyor.. 500 tane biriktireyim bende 3-4 gün daha  kazıp , umarım exchange e girer ..
MaDJeR (OP)
Newbie
*

View Profile
April 04, 2018, 12:14:10 PM

Eden cortladı diyorlar  Grin
BtcBlack
Member
**

Activity: 295
Merit: 10

View Profile
April 04, 2018, 01:01:23 PM

Ne kazacağımızı şaşırdık arkadaş. O cortlar bu bilmem ne Huh Rigin mi var derdin var Grin
sergen34
Sr. Member

View Profile
April 04, 2018, 02:16:30 PM

Patladık herhalde hocam Smiley)
Rhego
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 278

View Profile
April 04, 2018, 02:42:30 PM

Patladık herhalde hocam Smiley)

Gecmiş olsun baylar globalde okudum cortlamıs buyuk ihtimal ekip arazi olmuş sanırım.
mdikmetas
Full Member

Activity: 616
Merit: 118

View Profile
April 04, 2018, 08:09:13 PM

Ciddi miktarda da mine etmiltim be tüh
Anceluss
Member
**

Activity: 264
Merit: 12

View Profile
April 04, 2018, 08:38:49 PM

mine edilen coin kurup arazi olmanın anlamı nedir burda tokatladıkları şey ney acaba bilgisi olan varmı
repla64
Member
**

Activity: 194
Merit: 12

Trust me. I'm a holder.

View Profile
April 10, 2018, 07:27:24 PM

mine edilen coin kurup arazi olmanın anlamı nedir burda tokatladıkları şey ney acaba bilgisi olan varmı

başka coini kazmaya yönlendirip sıfır donanımla kısa sürede yüklü kazım yapmak kazançları o yüzden riskli her zaman böyle coinleri kazmak.

Brickblock.ioTHE FUTURE OF ASSET TRADING ON THE BLOCKCHAINBrickblock.io
REAL ESTATE EXCHANGE TRADED FUNDS COIN FUNDS
TelegramFacebook ❰ Contribution Campaign starts May 9 ❱ TwitterBlog
Pages: [1]
  Print  

Jump to: