Bitcoin Forum
May 30, 2024, 12:05:13 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 »  All
  Print  
Author Topic: Olaya Gel Olaya.  (Read 1434 times)
Suleiman the Magnificent
Full Member

Activity: 504
Merit: 120

View Profile WWW
April 03, 2018, 07:54:38 PM

Bu hesapları biliyoruz zaten de hangi icoyu yapıyor bu eleman merak ettim Cheesy Ülkemizden böyle girişimci neferlerin çıktığına sevinsek mi üzülsek mi  bilemiyorum.
ayeaye87
Member
**

Activity: 322
Merit: 15

https://bitsdaq.com/signup?referralCode=S8RESFC8

View Profile WWW
April 03, 2018, 07:56:22 PM

Milletin hakkına girmekten öteye gitmemiş. Benim bakış açım bu. Dün bir konu vardı. Airdrop helal mi Haram mı diye. Adam o kadar hesap ile aynı kampanyaya giriyorsa, benim hakkımı yemek de. Ve o da kul hakkına girer.

Dürüstlük erdemdir. Forum da bir kaç tane hesabın olur ve bu hesaplar ile ayrı ayrı bir kaç tane kampanyaya girersin. Bu forum ve bountylerin kabul ettiği birşey. Ama sen kalk 160 multi hesap ile aynı kampanyaya gir.

Madem o kadar iş yapıyorsun. 160 tane ayrı kampanyaya gir... En azından hak yemeden para kazan...

Bu ülke de tosuncuklar bitmez. Zihniyette bir sıkıntı var... Önce onun düzelmesi lazım... AÇGÖZLÜLÜK...

cyrptoturkey
Full Member

Activity: 350
Merit: 106

View Profile
April 03, 2018, 08:27:47 PM

daha önce görmüştüm bu arkadaşı nerdeyse 1 aydan fazla oldu hatta başka bi arkadaşta konudışına açmıştı bu konuyu.bende çok sağlam para kaldırdığını düşünüyorum belki 2-3 m doları geçmişti.hesapların çoğunluğu eski ve rütbeli üyeler.eski kampanyaların dağıttığı ücretler şimdikine oranla çok daha fazlaydı hele bide bekletip tepeden sattıysa çok çok daha fazla para vurmuştur.ICO için 21 nisanda başlıyor denmiş ilk yazıda şuanda eniac geliyor aklıma ekip türk.kastettiğiniz bumu yoksa?
boestin
Legendary
*

Activity: 1092
Merit: 1000

View Profile
April 03, 2018, 08:32:35 PM

Forumda multi yasak değil arkadaşlar herkes istediği kadar kullanır ama sadece aynı kampanyaya girerseniz sıkıntı yaşayabilirsiniz.Bu arkadaş baya abartmış ama olayı o kadar hesabı yönetmek kolay değil yüksek ihtimalle ekip işidir zaten bu.ben kızmıyorum adamlara bazıları hakkmızı gaspetti falan yazmış.malesef forumda bu arkadaş tek değil özellikle ruslar hintliler ve endonesyalılarda belki daha fazla hesap yönetenler vardır
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
April 03, 2018, 09:19:09 PM

zenginin malı züğürtün çenesini yorarmış. bize ne addamın yaptığından. yapabildiyse helal olsun. ben bir imzayı zor yapabiliyorum on da da kelime sayısı bilmem ne. bu adam o kadar hesapla post kasıp ciddi para kazandıysa helal olsun. ben tek başına yaptığına inanmıyorum kesinlikle...
Mugur2
Jr. Member
*

Activity: 336
Merit: 2

View Profile
April 03, 2018, 09:22:06 PM

Forumda multi yasak değil arkadaşlar herkes istediği kadar kullanır ama sadece aynı kampanyaya girerseniz sıkıntı yaşayabilirsiniz.Bu arkadaş baya abartmış ama olayı o kadar hesabı yönetmek kolay değil yüksek ihtimalle ekip işidir zaten bu.ben kızmıyorum adamlara bazıları hakkmızı gaspetti falan yazmış.malesef forumda bu arkadaş tek değil özellikle ruslar hintliler ve endonesyalılarda belki daha fazla hesap yönetenler vardır

Nasıl yani hocam multi hesaplarla farklı imza kampanyalarına girmek serbest mi? Ben sadece bir kampanyaya katılabiliyoruz sanıyordum.
cacoin
Full Member

Activity: 322
Merit: 112

View Profile
April 03, 2018, 09:23:13 PM

Adama hakkını helal etmeyenler varmış amk sanki kendi cebinizden veriyorsunuz.Ben helal olsun diyorum sadece zamanında girmiş akıl etmiş hesap açmış veya almış uğraşmış ve para kazanmış adam.Ben zamanında keşfetsem bende yapardım kimseninde hakkını gaspettiğini düşünmüyorum.Sıra buna gelene kadar memlekette linç edilecek binlerce adam var.kesin okuyordur burayı helal olsun arkadaşım sana güle güle harca
Millennium_blue
Member
**

Activity: 266
Merit: 10

View Profile
April 03, 2018, 09:28:26 PM

İlginçmiş ama bu kadar hesabı tek başına kontrol etmesi zor gibi.Eğer tek kişiyse sağlam yazılım bilgisi ve programla üstesinden gelmiş olabilir belki diye düşünüyorum hiç belli olmaz.
artecoz (OP)
Newbie
*

Activity: 29
Merit: 0

View Profile
April 03, 2018, 09:32:15 PM

daha önce görmüştüm bu arkadaşı nerdeyse 1 aydan fazla oldu hatta başka bi arkadaşta konudışına açmıştı bu konuyu.bende çok sağlam para kaldırdığını düşünüyorum belki 2-3 m doları geçmişti.hesapların çoğunluğu eski ve rütbeli üyeler.eski kampanyaların dağıttığı ücretler şimdikine oranla çok daha fazlaydı hele bide bekletip tepeden sattıysa çok çok daha fazla para vurmuştur.ICO için 21 nisanda başlıyor denmiş ilk yazıda şuanda eniac geliyor aklıma ekip türk.kastettiğiniz bumu yoksa?

bilemiyorum o kadarını artık. gelip iddiaları yanıtlamak isteyenler için başlık burada açık.hem bakın tebrik etmek isteyen insanlar da varmış. belki bi madalya takarız.
ozlemt4296
Member
**

Activity: 350
Merit: 10

CAT.EX Exchange

View Profile
April 03, 2018, 09:37:40 PM

Eğer gerçekten böyle birşey yaptıysa bu kişi bütün herkesin hakkını yemiş oluyor bu resmen emek hırsızlığı biz o kadar ugrasiyoruz  emek veriyoruz ama böyle insanlar hileyle bizlerin haklarıni yiyorlar böyle Multi işiyle uğraşan  insanları forumdan atsalarda bizde rahatlasak

Republicofizmir
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 250

View Profile
April 03, 2018, 09:46:46 PM

Türkler her zaman bir yolunu buluyor çok acayip kaç kişi çalışıyo acaba o mesajları falan yazmak için, bildiğin örgüt işi nerden para vururuz diye bu kampanyalardakilerin de anasını ağlatıyolarmış demek ki, bizim pay niye düşüyo anlamış olduk net
jopen
Sr. Member

Activity: 1470
Merit: 449

View Profile
April 03, 2018, 10:05:15 PM

Bu konu zaten 2 ay önce falan gündeme gelmişti. Lauda'da tüm hesaplara negatif trust'u basmıştı. Hesapları artık bi işe yaramaz çoğu imza kampanyasında. Sadece anlamadığım konu Hangi ICO'yu düzenliyor. Adını , soyadını hatta resmini görebilirsiniz demişsin de. Bari Ico'yu Söylede milleti meraklandırma.
aamirsuh
Full Member

Activity: 686
Merit: 101

View Profile
April 03, 2018, 10:07:24 PM

Çok enterasan yani bakın birşey diyeceğim bu adamın yaptığına ne gözle bakıyorsunuz? Doğru mu yanlış mı? bence çok da net değil yani oturmuş çalışmış ada ama kalite açısından elbette spamşov vardır o da ayrı.
yns1903
Member
**

Activity: 756
Merit: 16

View Profile WWW
April 03, 2018, 10:12:59 PM

"Çoklu Üyelik Kullanımı
Forumda çoklu üyelik kullanımı ile ilgili bir sınırlama bulunmuyor. Aksine kendinizi daha rahat ifade edeceğinizi düşünüyorsanız yeni hesap açarak ana hesabınızdan bağımsız şekilde yazmanız teşvik edilir. Burada unutmamanız gereken nokta bir hesabınız banlanırsa hiçbir hesabınızı ceza süresi boyunca kullanamayacağınızdır. Ban üyeliğe değil, kişiye veriliyor."

EFS'nin yazdığı forum kurallarında geçiyor, multi hesaptan yazmak suç değil (benim yok). öteki meseleyi (ico) bilmediğim için birşey diyemiyorum

Zaten multi hesap yasak değil ancak yasak olan örneğin aynı imza kampanyasına birden fazla hesap sokmak yasak bu adam 160 hesabi farklı 160 imzaya sokamayacagina göre kesin aynı imzaya girdiği birçok hesap vardır.

synchronocity
Newbie
*

Activity: 580

View Profile WWW
April 03, 2018, 10:15:34 PM

Süper çalışma. Banka soygunu filmi gibi ama Bu işi yapan(lar) da ortaya çıkaran da çok güzel bir "Proof of Work" örneği sergilemiş.
tfntvl
Member
**

Activity: 252
Merit: 11

View Profile
April 03, 2018, 10:23:05 PM

hakkımı helal etmiyorum diyen var. scam içerik amma çok yapmıştır diyen var. iyide daha bi önceki yorumu okumuyor çoğu kullanıcı bakıyorum aynı mesajdan onlarca var hepsini okumak elbette mümkün değil ama. bi öncekini oku bari.
sadete gelelim bence iyi yapmış elin rusu hintlisi yiyeceğine parayı türk yesin daha iyi tebrik ediyorum arkadaşı
ttolgakaplan
Newbie
*

Activity: 84

View Profile
April 03, 2018, 10:47:47 PM

Türkden karını ve paranı saklayacaksın demişler ben bu kadar yobaz aç millet görmedim.

O söz tam olarak türkten karını, azeriden canını, çeçenden malını koruyacaksın diye devam ediyor. ama sadece bir söz gerçeklik payı sorgulanır ve genellememek lazım ..eğer sen türksen senden utanıyorum. bu kadar aşağılayıcı konuşmak hoş değil..
ozgr
Legendary
*

Activity: 1568
Merit: 1012

View Profile
April 03, 2018, 10:53:12 PM

Olur hepsi olur siz böyle aptal gibi 10 20k takipçili twitter hesaplarından mal gibi twit kasarsanız daha neler olur.
maximhkn
Newbie
*

Activity: 364

View Profile
April 03, 2018, 11:51:10 PM

Olur hepsi olur siz böyle aptal gibi 10 20k takipçili twitter hesaplarından mal gibi twit kasarsanız daha neler olur.

Hahaha doğru söylüyorsun böyle şeyleri twitter da paylaşmayın durum daha da kötüleşir.
Multi kasan arkadaşı da aslında takip etsen çok kolay yakalanır da ilgilenilmiyor ben aynı kişinin trust yememiş 2 3 hesabını daha yakaladım gibi mesela
ysakay
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 259

View Profile
April 04, 2018, 12:14:26 AM

Geçen sene bu zamanlar. Bu dünyaya yeni girmişim. Z97 anakart işlemci güç kaynağı almışım. 1 tane ekran kartım var 5-6 daha alıcam.Her yerde dedilerki ekran kartı alma coin al. Mal gibi almadım. Yoksa emekliydim şimdiye. Bu arkadaş önceden görmüş işsizlikte çığır açmış ve köşeyi dönmüş. Ne diyelim helal olsun.  Cheesy
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 »  All
  Print  

Jump to: