Bitcoin Forum
May 03, 2024, 08:50:14 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 »  All
  Print  
Author Topic: Bitcointalk profilinizle ve Telegram isminizle birileri para kazanıyor olabilir!  (Read 803 times)
karayaman
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile WWW
April 13, 2018, 01:12:43 AM

aslında telegram bountylerinde bitcointalk forum üyeliği aranmasa adamlarda hiç uğraşmaz neden telegramda üyelik aranır ki telegram yani altı üstü yazışıyorsun okuyorsun takip ediyorsun
1714769414
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714769414
Reply with quote  #2

1714769414
Report to moderator
1714769414
Hero Member
*

Ignore
1714769414
Reply with quote  #2

1714769414
Report to moderator
1714769414
Hero Member
*

Ignore
1714769414
Reply with quote  #2

1714769414
Report to moderator
The grue lurks in the darkest places of the earth. Its favorite diet is adventurers, but its insatiable appetite is tempered by its fear of light. No grue has ever been seen by the light of day, and few have survived its fearsome jaws to tell the tale.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714769414
Hero Member
*

Ignore
1714769414
Reply with quote  #2

1714769414
Report to moderator
alpoahmo
Full Member

Activity: 588
Merit: 125

View Profile
April 13, 2018, 01:13:38 PM

İlginç ilk kez duydum valla.Artık takip ederim bu işleri ama bounty managerların ilgileneceğini sanmam söylesek de.O yüzden ne yapsak boş gibi ama dediğiniz gibi dikkatli olmak lazım.Haber veren arkadaş sağolasın.
LGD2Business
Legendary
*

Activity: 2520
Merit: 1510

View Profile
April 13, 2018, 01:20:36 PM

Bununla sizin uğraşmanız gereksiz. Eğer bounty yöneticileri profil linklerini süs olsun diye alıyorlarsa, forum içi kontrol yapmıyorlarsa bu onların problemi. Projesinin kampanyasını bu işini düzgün yapmayanlara bırakan proje yöneticileri burada ilk sırada suçlanması gereken kişilerdir çünkü projenin ödül programındaki tokenlerinin dolandırıcıların eline geçmesine izin veriyorlar.

.
.DuelbitsSPORTS.
▄▄▄███████▄▄▄
▄▄█████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
██████████████████████████
███████████████████████████
██████████████████████████████
█████████████████████████████
███████████████████████████
█████████████████████████
▀████████████████████████
▀▀███████████████████
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
████████▄▄▄▄██▄▄▄██
███▄█▀▄▄▀███▄█████
█████████████▀▀▀██
██▀ ▀██████████████████
███▄███████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀
▀▀███████████████▀▀
▀▀▀▀█▀▀▀▀
OFFICIAL EUROPEAN
BETTING PARTNER OF
ASTON VILLA FC
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
10%   CASHBACK  
          100%   MULTICHARGER  
nascasto
Full Member

Activity: 504
Merit: 102

PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN

View Profile
April 13, 2018, 01:34:52 PM

Bunun önüne geçmek bence imkansız bounty managerlara da hak vermek gerekiyor telegram bountysine binlerce insan katılıyor hepsini burdan tek tek doğrulayamaz bence. Ama bi çözümü de bulunması gerekiyor açıkçası.

elcezireex
Full Member

Activity: 532
Merit: 151

View Profile
April 13, 2018, 02:02:11 PM

Aynısı airdrop zamanında da oluyordu ben girmeden önce spreadsheetleri kontrol ediyorum sonra giriyorum başıma 1-2 kere geldi çünkü bu olay
Puyol
Full Member

Activity: 616
Merit: 101

View Profile
April 13, 2018, 02:20:01 PM

Forumda 150 hesabı olan kişiyi gördükten sonra herşeye inanırım 150 hesabı yöneten adam bizim hakkımıza da girer
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
April 13, 2018, 02:29:35 PM

Bununla sizin uğraşmanız gereksiz. Eğer bounty yöneticileri profil linklerini süs olsun diye alıyorlarsa, forum içi kontrol yapmıyorlarsa bu onların problemi. Projesinin kampanyasını bu işini düzgün yapmayanlara bırakan proje yöneticileri burada ilk sırada suçlanması gereken kişilerdir çünkü projenin ödül programındaki tokenlerinin dolandırıcıların eline geçmesine izin veriyorlar.
Hangi yönetici yapıyor ki bunu? Bence hiç biri. Şu an imzanızdaki kampanyanın yöneticisi bile yapmıyordur sanmam. Aynı anda 10 proje yürütüyor millet. Sonra hepsi birbirine giriyor.

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
jesselui
Full Member

Activity: 854
Merit: 109

Trident Protocol | Simple «buy-hold-earn» system!

View Profile
April 13, 2018, 09:08:00 PM

Bunların isterse önüne geçilebilir ama biraz daha uğraş ve zaman kaybı yaşatabilir.Maalesef sanal ortamda olduğumuz için emek hırsızları oldukça fazla

Simple «buy-hold-earn» system!      │      TRIDENT PROTOCOL      │      HIGH FIXED APY  >>> 382,945%
THE HIGH PAYING AUTO-STAKING & AUTO-COMPOUNDING PROTOCOL

██████████████|               Twitter               |              Telegram              |                Reddit                |██████████████
TheEagle1903
Member
**

Activity: 154
Merit: 10

ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform

View Profile
April 13, 2018, 09:25:31 PM

Hocam bilgilendirici bir yazı olmuş gerçekten çok teşekkür ederiz. Bu tarz başlıklara hiç gerek kalmasa aslında.

______________▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █►  arizn  ◄█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂▂______________            ┏━━━━━━━━━━━━━┓
                             A TOKENISED CROWD FUNDING PLATFORM                                         ◄   ICO: 30% BONUS   ►
FacebookTwitterYoutubeInstagramWebsiteWalletTelegramWhitepaper ●    ┗━━━━━━━━━━━━━┛
macit800
Member
**

Activity: 322
Merit: 40

“The Premier Digital Asset Management Ecosystem”

View Profile WWW
April 13, 2018, 09:28:22 PM

Bende bizzat aynisi yasadim bunun onune aslinda cok basit bir sekilde gecilebilir ve yakin zamanda cogu bounty manager bunu yapmaya basladi. Proof of authentication adinda katilinan konuya yorum birakiliyor ve bu sekilde katilimi bir nebze o hesaptan olup olmadigi anlasilinabiliyor.

Kripto_adam
Full Member

Activity: 350
Merit: 108

The World’s First Blockchain Core

View Profile
April 13, 2018, 09:52:38 PM

gecenlerde birkez daha olmustu böyle birsey oyüzden imza cok getirirken diger kampanyalar neredeyse hicbirsey kazandirmiyorlar.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄ ■        SKYNET        ■ ▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▐▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬     PRIVATE SALE is LIVE     ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▌
Whitepaper   Bounty   Bitcointalk   ■   Facebook   Twitter   Telegram
tallbutshort54
Full Member

Activity: 280
Merit: 102

View Profile
April 13, 2018, 11:15:47 PM

bir de kötü tarafı o linkler fotoğraflar kanıt niteliğinde hocam,

global forumdaki mallar, sırf  farklı üyeliklerle  aynı telegram ismini, başka başka spreadsheetlerden buluyorlar, konu açıyorlar,

sonra DT1-DT2 ler de negatif trust atıyor,

adam multi diye negatif atıyor Smiley neler neler,
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
April 14, 2018, 11:51:44 AM

global forumdaki mallar, sırf  farklı üyeliklerle  aynı telegram ismini, başka başka spreadsheetlerden buluyorlar, konu açıyorlar,

Aynen öyle. ONdan sonra uğraş dur. Saçma sapan bi sürü manyak üye dolu forum.
Ben X ico'sunun telegram bounty'sine katılmışım atıyorum, başkası Y ico'sunun herhangi bir bounty'sine benim forum üyeliğimi kullanıp yazıyor. E benim suçum ne?

Daha önce de yazdım.
Forum profilleri bir an önce özelleştirilmeli ve herkes kendi Eth, btc, neo, strat vs adreslerini yazmalı. Bounty manager'lar kayıt aşamasında adres istememeli. Adresleri burdan otomatik çekmeli. BAŞKA YOLU YOK BUNUN!!!
Theymos efendi anca merit getirsin, 1 nisan şakası yapsın. Bi faydalı iş yapsın şuraya bi zahmet.

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
papadoc
Member
**

Activity: 364
Merit: 10

View Profile
April 15, 2018, 11:55:17 AM

Benimde forum ve telegram ismimi çalmışlardı 3-4 ay önce falan airdrop forumların da daha kayıt olmadan ismimi görüyordum öyle çok airdroplarda ödül alamadığım oldu
Zagor Tenay
Member
**

Activity: 196
Merit: 11

View Profile
April 15, 2018, 02:36:56 PM

Aynen öyle. ONdan sonra uğraş dur. Saçma sapan bi sürü manyak üye dolu forum.
Ben X ico'sunun telegram bounty'sine katılmışım atıyorum, başkası Y ico'sunun herhangi bir bounty'sine benim forum üyeliğimi kullanıp yazıyor. E benim suçum ne?

Daha önce de yazdım.
Forum profilleri bir an önce özelleştirilmeli ve herkes kendi Eth, btc, neo, strat vs adreslerini yazmalı. Bounty manager'lar kayıt aşamasında adres istememeli. Adresleri burdan otomatik çekmeli. BAŞKA YOLU YOK BUNUN!!!
Theymos efendi anca merit getirsin, 1 nisan şakası yapsın. Bi faydalı iş yapsın şuraya bi zahmet.

Bu çözüm çok iyi olmuş aslında tam bir çözüm ama bunu yapmak için uğraşırlar mı, bir de şu var listeye puan veren managerler bunların çift çift olduğunu zaten görmüyor mu.
krm4700
Full Member

Activity: 490
Merit: 105

View Profile
April 15, 2018, 03:43:22 PM

bu tür sorunların gidirilmesi sorumluluğu o kampanyayı düzenleyenin boynunda o yüzden bu kadar basite indirgenmemeli bu tür şeyler.

► StudentCoin◄ ♦ Platform to create personal, DeFi and NFT Tokens♦ ► StudentCoin◄
───●●───●●───●●───●●───●●─[   Bounty Detective   ]─●●───●●───●●───●●───●●───
Website◂ | ▸Twitter◂ | ▸Facebook◂ | ▸LinkedIn◂ | ▸Telegram◂ | ▸Reddit◂ | ▸Instagram
instr_35
Newbie
*

Activity: 196
Merit: 0

View Profile
April 15, 2018, 03:53:31 PM

ben kendi profilimle kullanici adimla islem yaparken ne kadar ugrasiyorum millet kendinin olmayan hesapla kullanici adiyla nasil beceriyor bunu hayret bir sey alismislar demek ki
KarateSensei
Jr. Member
*

Activity: 82
Merit: 2

View Profile
April 15, 2018, 03:59:18 PM

Investa bounty telegram kampanyasında benim de başıma geldi. Adam üşenmiyor tek tek bütün bounty kampanyalarının dökümanlarını inceliyor ve senin yerine kayıt olup kendi ETH adresini yazıyor. İşsizlikte sınır tanımıyorlar yemin ederim. Neyse ki benimki çabuk çözülmüştü. Rankla falan alakası da yok he jr.member halimle adam adıma kampanyaya katılmış Cheesy
Kripto_adam
Full Member

Activity: 350
Merit: 108

The World’s First Blockchain Core

View Profile
April 15, 2018, 04:02:13 PM

Vay anasini adamlar acaba benim adimlada para kazaniyormudur suanda devam eden 100kampanya oldugu icin hepsine girip bakamicam ama illaki olmustur.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄ ■        SKYNET        ■ ▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▐▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬     PRIVATE SALE is LIVE     ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▌
Whitepaper   Bounty   Bitcointalk   ■   Facebook   Twitter   Telegram
Mugur2
Jr. Member
*

Activity: 336
Merit: 2

View Profile
April 15, 2018, 05:08:04 PM

Hocam anlamadığım şey mesela bir imza kampanyasına girdik kendi ethereum adresimizi verdik adam da bizim profil linkimizi verdi 2 tane aynı profilden olunca keşfedemiyorlar mı bu bounty managerlar?
Pages: « 1 2 [3] 4 5 »  All
  Print  

Jump to: