Bitcoin Forum
May 04, 2024, 12:13:58 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Bitcoin ve Altcoinler için alert  (Read 351 times)
oz1934 (OP)
Jr. Member
*

Activity: 40
Merit: 1

View Profile
April 03, 2018, 08:30:45 PM

Arkadaşlar uzun zamandır bitcoin ve altcoin trade ile uğraşıyorum bilgisayar başında iken bir şekilde takip ediyorum ve hızlı hareket etmeye çalışıyorum ama dışarıda iken piyasayı sürekli takip etmek zor oluyor yeni bir aplikasyon kullanmaya başladım coinalert.live hem mobil notification gönderiyor fiyat arttığında veya azaldığında hemde trade için gerek grafikler gerek coin takibinde çok kullanışlı kullanmasını bilene güzel kazandıracağına eminim  Grin
1714824838
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714824838
Reply with quote  #2

1714824838
Report to moderator
If you see garbage posts (off-topic, trolling, spam, no point, etc.), use the "report to moderator" links. All reports are investigated, though you will rarely be contacted about your reports.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
emath7
Newbie
*

Activity: 158
Merit: 0

View Profile
April 15, 2018, 02:14:55 PM

Altcoinleri exchange sitelerinden al-sat yaparak elde edebilirsin. Fakat bazı tokenler daha ico satışlarında kendisini gösteriyor. Mesela Open Platform'un çıkarmış olduğu Open Tokenler daha ön satışta bitti. Tam 47,000,000 tokeni satabildiler ve ön satışta 30,000,000$ lık hardcap yaptılar. Bu proje ilerde exchange sitelerine çıktığı zaman yakalamak çok zor olacak. Şu anda bu tokeni elde etmenin tek yolu bounty kampanyalarına katılmak. Bence bu zamanda yapılabilecek en mantıklı hareket icoları takip etmek. Open Platformun bounty kampanyası devam ediyor. Bu kampanyaya katılmanızı öneriyorum. Bounty kampanyalarına bitcointalk hesaplarından ulaşabilirsiniz.
vycl87
Hero Member

Activity: 1204
Merit: 630

View Profile
April 15, 2018, 03:05:20 PM

Aslında bahsettiğin bu alert sitelerinden o kadar çok varki... Belli algoritmaları kullananan kişiler ve biraz programlamadan anlayanlar kendileri bile bir program yazıp, al sat sinyali veriyorlar. Bu sinyallerin tamamı, sağlayıcısının verdiği komutlar çerçevesinde gerçekleşir. Yani programcısınının bilgisi kadar teknik analize dayalı sinyal verir. Temel analiz kısmı neredeyse hiç dahil değildir sisteme. Bende teknik analize fazla inanmadığımdan bana çok mantıklı gelmiyor bu uygulamalar. Kazananlar, kaybedenler olacaktır. Uzun vadede gerçekten bir çoğu başarı sağlıyor. Crypto Gag mesela başarı oranı %90 olabiliyor dönem dönem. Ama al sat sinyal aralığı çok uzun dönemli olabiliyor. Ya da düştükçe al mantığı için elinizde ciddi bir miktar olması gerekebilir. Bazı zaman fiyat düştükçe 5-6 hatta daha fazla al sinyali verebiliyor. Bahsettiğiniz sinyalleri görmedim hiç ama 5-6 benzer program denedim. Bana göre değil.
kartalgiunti
Member
**

Activity: 490
Merit: 13

BIB Exchange

View Profile
April 15, 2018, 07:13:59 PM

Bahsettiğin türden mobil uygulamalara girmeye bir türlü cesaret edemiyorum çünkü kontrolümü kaybetmek korkuyorum ticaret işleriyle uğraşırken.
Büyük emek ve zaman özverisi ister, uğraşanlara gerçekten bol şanslar

███     WHITEPAPER  |    TELEGRAM    ███ █     BiB Exchange     █ ███     TWITTER     |   INSTAGRAM     ███
S e t   O f f   t h e   W e b 3   G e n e r a t i o n   N o w
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄  ▄   ►► Powered by BOUNTY DETECTIVE   ▄  ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
oz1934 (OP)
Jr. Member
*

View Profile
April 15, 2018, 07:36:54 PM

Aslında bahsettiğin bu alert sitelerinden o kadar çok varki... Belli algoritmaları kullananan kişiler ve biraz programlamadan anlayanlar kendileri bile bir program yazıp, al sat sinyali veriyorlar. Bu sinyallerin tamamı, sağlayıcısının verdiği komutlar çerçevesinde gerçekleşir. Yani programcısınının bilgisi kadar teknik analize dayalı sinyal verir. Temel analiz kısmı neredeyse hiç dahil değildir sisteme. Bende teknik analize fazla inanmadığımdan bana çok mantıklı gelmiyor bu uygulamalar. Kazananlar, kaybedenler olacaktır. Uzun vadede gerçekten bir çoğu başarı sağlıyor. Crypto Gag mesela başarı oranı %90 olabiliyor dönem dönem. Ama al sat sinyal aralığı çok uzun dönemli olabiliyor. Ya da düştükçe al mantığı için elinizde ciddi bir miktar olması gerekebilir. Bazı zaman fiyat düştükçe 5-6 hatta daha fazla al sinyali verebiliyor. Bahsettiğiniz sinyalleri görmedim hiç ama 5-6 benzer program denedim. Bana göre değil.

Hocam görüşünüze saygı duymakla beraber kullanıp bir deneme yapmaktan zarar gelmeyeceğini düşünüyorum. Haa program tüm pumpları anında tespit ediyor desem yalan olur zaten böyle bir yazılımı yapabilen insan kimseyle paylaşmaz bu app 2 yönden fayda sağlıyor birincisi elinizde belli miktarda tuttuğunuz coin ciddi bir artış yapmaya doğru gitmekteyse anında telefona bildirim gelmesi ve sizi harekete geçirmesi ikincisi zaten belli sürelerde takip ettiğiniz ve doğru alım satım noktalarını bildiğiniz coinler için gelen bildirimlerde anlık ticaret yaparak kısa sürede belli karlar elde etmekki ben birkaç defa denedim ve kar ettim ama her gelen bildirime gözü kapalı tabiki giremezsiniz grafik kontrolü ve hacim kontrolü yaptıktan sonra hızlı hareket edilirse işe yarıyor.
Turbolinea
Member
**

Activity: 560
Merit: 57

View Profile
April 15, 2018, 08:35:20 PM

Altcoinleri exchange sitelerinden al-sat yaparak elde edebilirsin. Fakat bazı tokenler daha ico satışlarında kendisini gösteriyor. Mesela Open Platform'un çıkarmış olduğu Open Tokenler daha ön satışta bitti. Tam 47,000,000 tokeni satabildiler ve ön satışta 30,000,000$ lık hardcap yaptılar. Bu proje ilerde exchange sitelerine çıktığı zaman yakalamak çok zor olacak. Şu anda bu tokeni elde etmenin tek yolu bounty kampanyalarına katılmak. Bence bu zamanda yapılabilecek en mantıklı hareket icoları takip etmek. Open Platformun bounty kampanyası devam ediyor. Bu kampanyaya katılmanızı öneriyorum. Bounty kampanyalarına bitcointalk hesaplarından ulaşabilirsiniz.
Dediğinize katılıyorum bountyleri takip etmek bazen kazanç elde etmek için en doğru yol gözüküyor .
kaysersozee
Full Member

Activity: 367
Merit: 100

View Profile WWW
April 15, 2018, 08:46:57 PM

Dışardayken büyük sorun, uygulamayı deneyebilirim. Hele siz yazdıysanız gururla kullanırız. Şimdilik elimdekileri stop loss ile korumaya çalışıyorum. Fırsatlar da kaçıversin düşüncesindeyim ama uygulamayla kolayca takip edebilirsem 7/24 piyasanın başındaymış gibi oluruz

SCSY_dev
Member
**

Activity: 392
Merit: 10

View Profile WWW
April 15, 2018, 08:49:00 PM

Hocam bu genellikle hızlı al sat yapan arkadaş lr için lazım olanı bir program bende arıyorum bı deneyeyim bunu teşekkür ederim

oz1934 (OP)
Jr. Member
*

View Profile
April 15, 2018, 08:53:02 PM

Dışardayken büyük sorun, uygulamayı deneyebilirim. Hele siz yazdıysanız gururla kullanırız. Şimdilik elimdekileri stop loss ile korumaya çalışıyorum. Fırsatlar da kaçıversin düşüncesindeyim ama uygulamayla kolayca takip edebilirsem 7/24 piyasanın başındaymış gibi oluruz

Hocam yazılımcısı ben değilim ama ciddi anlamda fayda gördüğüm bir app olduğundan açtım başlığı güzel bir uygulama olmuş işi biraz bilen insanlar mutlaka faydasını görecektir. Umarım başarılı olur
Crytocoin
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 281

View Profile
April 16, 2018, 01:24:54 PM

Bu hafta beklentim büyüktü ama haftanın ilk gününde düşmeye başladı . Yine yatırımcılarını ters köşe yapacaklar .
hero_coin
Member
**

Activity: 322
Merit: 16

View Profile
April 16, 2018, 02:54:55 PM

Arkadaşlar uzun zamandır bitcoin ve altcoin trade ile uğraşıyorum bilgisayar başında iken bir şekilde takip ediyorum ve hızlı hareket etmeye çalışıyorum ama dışarıda iken piyasayı sürekli takip etmek zor oluyor yeni bir aplikasyon kullanmaya başladım coinalert.live hem mobil notification gönderiyor fiyat arttığında veya azaldığında hemde trade için gerek grafikler gerek coin takibinde çok kullanışlı kullanmasını bilene güzel kazandıracağına eminim  Grin

daha önce tab trader kullanıyordum. Ne kadar botlardan olduğu söylense de bi ara api çalınıp hesaplarda oynandıktan sonra apileri kapattım programı da askıya aldım. Söylediğin programı da deneyeceğim.

Bu mesaj da post kasmak için konuyla alakası olmayan bir mesajdır. Büyük ihtimalle yabancı önceki mesajlarıda aynı şekilde. Cevap vermenize bile gerek yok.
trhomeagent
Member
**

Activity: 504
Merit: 11

View Profile
April 16, 2018, 03:09:37 PM
Last edit: April 24, 2018, 12:30:38 AM by trhomeagent

Arkadaşlar uzun zamandır bitcoin ve altcoin trade ile uğraşıyorum bilgisayar başında iken bir şekilde takip ediyorum ve hızlı hareket etmeye çalışıyorum ama dışarıda iken piyasayı sürekli takip etmek zor oluyor yeni bir aplikasyon kullanmaya başladım coinalert.live hem mobil notification gönderiyor fiyat arttığında veya azaldığında hemde trade için gerek grafikler gerek coin takibinde çok kullanışlı kullanmasını bilene güzel kazandıracağına eminim  Grin

Hocam paylaşım için kendi adıma da teşekkür ederim.
7/24 takip edemediğim için benim de kaybım çok oldu tabi ki. Toparlandıktan sonra bu uygulamayı kullanacağım not aldım.

Mesela Open Platform'un çıkarmış olduğu Open Tokenler daha ön satışta bitti. Tam 47,000,000 tokeni satabildiler ve ön satışta 30,000,000$ lık hardcap yaptılar. Open Platformun bounty kampanyası devam ediyor. Bu kampanyaya katılmanızı öneriyorum.

Hocam şimdi kontrol ettim maalesef başvuru formu 31 Martta kapanmış. Şansımız yokmuş demek ki.
ynclksnr321
Member
**

Activity: 280
Merit: 10

View Profile
April 16, 2018, 03:35:31 PM

binance in uygulaması aslında baya efektif görünüyor. sürekli alışverişleri mobilden takip etmek kolay oluyor.
Muratgi
Newbie
*

Activity: 27
Merit: 0

View Profile
April 16, 2018, 07:06:06 PM

Programı bende deneyecegim .
k4ys3rs0z3
Member
**

Activity: 101
Merit: 17

View Profile
April 16, 2018, 08:26:21 PM

Coin değerinin düşmesinin ya da artmasının izlenebileceği, alert koyabileceğiniz en iyi uygulama mobilde Blockfolio, anlık güncelleniyor. Borsalarda stop loss koymak dışında başka bir imkanınız olmaz.

Uyarı: Uygulamalardan alert alacağınızı düşünüp, borsadaki "API" kodlarınızı o uygulamaya yüklemeyin. "Holding" ya da "profit" gibi bölümlere elle token ekleyebiliyorsunuz. API kodunu vermeniz demek, private key vermenizle aynı anlama geliyor neredeyse, istedikleri işlemi yapabilirler. Yazılım önerilerinde bireysel araştırmanız dışında başka kimseye güvenmeyin...

❍ Treon ❍ │▌▌▌  TwitterTelegram  │▌▌▌ ❍ Treon ❍
Utilities payments made  simple
███ Telecom, Electricity, Gas and Water  ███
buttons252
Full Member

Activity: 406
Merit: 104

View Profile
April 16, 2018, 10:07:38 PM

alert değilde alarm demek daha bir hoş olurdu sanki, çünkü tdk ya göre alarm ın türkçesi alarm,

alert ise ingilizcesi
paladium
Sr. Member

Activity: 448
Merit: 250

CHIEF GROWTH OFFICER OF GLOBAL ENTERPRENEUR

View Profile
April 17, 2018, 06:57:08 AM

Bu hafta bu şekilde stabil geçer ise yükselmeye devam edecektir . En azından ABD vergi dönemi geçti artık .

▄▄
          ▄▄████▄▄
       ▄▄████▀▀████▄▄
    ▄▄████▀      ▀████▄▄
 ▄▄████▀            ▀███▀
████▀                  ▀  ▄▄
███                      ▄██
███                      ███
███   ███▄        ▄███   ███
███   █████▄    ▄█████   ███
███   ███▀███▄▄███▀███   ███
███   ███  ▀████▀  ███   ███
███   ███    ▀▀    ███   ███
███▄  ███          ███  ▄███
 ▀███▄███          ███▄███▀
   ▀█████          █████▀
     ▀███          ███▀
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██

▄█████████████████████▄
███████████████████████
█████████████████▀▀▀███
███████████▀▀▀      ███
█████▀▀▀       ▄    ███
██▄         ▄█▀    ████
█████▄    ▄█▀      ████
████████▄█▀       █████
██████████  ▄     █████
██████████ ███▄  ██████
███████████████████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀

▄█████████████████████▄
███████████████████████
██████████████▀▀▀██████
████ ▀███████     ▀▄███
████   ▀▀█▀▀      ▄████
█████              ████
██████             ████
███████▄          █████
███████▀        ▄██████
███▀▀        ▄▄████████
███████████████████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀

▄█████████████████████▄
███████████████████████
████████████▀▀▀▀███████
██████████▀     ███████
██████████   ██████████
████████▀▀   ▀▀████████
████████       ████████
██████████   ██████████
██████████   ██████████
██████████   ██████████
██████████   ██████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀

▄█████████████████████▄
█████▀▀         ▀▀█████
███    ▄▄▄▄▄▄▄▄▄    ███
██   ████▀▀▀▀▀██▀▀   ██
██  ███▀       ▀  █  ██
██  ██▀  █████  ▀██  ██
██  ██  ███████  ██  ██
██  ██▄  █████  ▄██  ██
██  ███▄       ▄███  ██
██   ████▄▄▄▄▄████   ██
███    ▀▀▀▀▀▀▀▀▀    ███
█████▄▄         ▄▄█████
▀█████████████████████▀

▄█████████████████████▄
██████████████▀████████
████████████▀ ▄ ▀  ▀███
███████████ ▄███▄  ▄███
███████████ ███████████
██▀  ▀█▀▀     ▀▀█▀  ▀██
██     ▄▄     ▄▄     ██
███▄  ████   ████  ▄███
████   ▀▀     ▀▀   ████
█████  ▀▄▄   ▄▄▀  █████
███████▄▄ ▀▀▀ ▄▄███████
███████████████████████
▀█████████████████████▀

▄█████████████████████████▄
███████████████████████████
████▀▀▀▀███████████████████
███      ██████████████████
████▄▄▄▄███████████████████
████    ██    █▀    ▀██████
████    ██            █████
████    ██    ▄███▄    ████
████    ██    █████    ████
▀█████████████████████████▀
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
temmuz
Sr. Member

Activity: 784
Merit: 425

View Profile
April 17, 2018, 08:59:52 AM

alert değilde alarm demek daha bir hoş olurdu sanki, çünkü tdk ya göre alarm ın türkçesi alarm,

alert ise ingilizcesi

hocam alarm da fransızca yazıyı yazarken bari tdk sitesinden kontrol etseydinizde ama neyse etseydiniz gulemezdim saol Smiley Alert alarm türkçesi uyarı olmasingetek ama ben buna bakmadim mesela Smiley

bu yorumdan da en az 20 merit gelmezse demek ki kimse merit kazanamaz Smiley
luppecuppe
Full Member

Activity: 518
Merit: 102

View Profile
April 18, 2018, 11:24:00 AM

Kullanıcı kaydı istemese daha iyi olabilirmiş. Ben Blockfolio yu kullanıyorum. Piyasada birçok ürün mevcut en önemlisi hızlı stabil ve sizden en az bilgi isteyen uygulamaları tercih etmeniz.
oz1934 (OP)
Jr. Member
*

View Profile
April 18, 2018, 09:21:48 PM

Kullanıcı kaydı istemese daha iyi olabilirmiş. Ben Blockfolio yu kullanıyorum. Piyasada birçok ürün mevcut en önemlisi hızlı stabil ve sizden en az bilgi isteyen uygulamaları tercih etmeniz.

Hocam ben blockfolioyuda kullandım orada alarmı kendiniz kuruyorsunuz benim gibi aynı anda 30-40 coin trade edenler için bu çok yorucu birşey haa 2-3 coin ile ilgiliyseniz ve günlük trade yapmıyorsanız tatmin eder ama coinalert kendisi eğer hiç ayar yapmaz iseniz piyasadaki tüm coinlerin belli hacimlerle önemli yükseliş başlangıçlarını sürekli takip ederek gönderiyor örnek vermek gerekirse daha az önce bat isimli bir coin için alarm gönderdi 35 satslardan 40 satslara çıkmış hızlı davranıp 41den yakaladım ve 50de çok riske girmeyip sattım yaklaşık 10dkda %20 kar etmemi sağladı bunun gibi çok örnek verebilirim kısacası coinalert ciddi bir trade uygulaması trade yapmayanın işine çok yaramayabilir ama daily trade dediğimiz hızlı alsatlar için ben daha önce bu tip bir uygulama kullanmadım
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: