Bitcoin Forum
May 05, 2024, 02:45:26 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Re: ⚡⚡[ANN][ICO][Robotina] - IoT Platforma pt Reducerea consumului electric⚡⚡  (Read 165 times)
usorin (OP)
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 1134
Merit: 500



View Profile
April 03, 2018, 09:19:48 PM
 #1

Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
usorin (OP)
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 1134
Merit: 500



View Profile
April 06, 2018, 09:56:25 PM
 #2

HELLO EVERYONE!


Dave Young from CryptoCoin.News interviewed our CEO and founder, Devid Palčič, during which he asked him some interesting questions. In the video linked below, you can listen to Devid talk about the beginnings of Robotina, its structure and vision, how our platform and ICO model compare to other similar offerings, Robotinas partnerships within the energy sector, why we chose to leverage decentralized technologies for our platform deployment and quite some other interesting points.

We hope that you'll enjoy the interview and that it quenches your thirst for information.  Smiley

If you have any other questions or wish for a more direct contact with the community, don't hesitate to join us on TELEGRAM: https://t.me/RobotinaICO.

VIDEO:
(Click on the picture below.)



Dave Young de la CryptoCoin.News a intervievat pe CEO-ul si fondatorul Robotina Devid Palčič, adresandu-i intrebari interesante. In fisierul video de mai jos il puteti asculta pe David vorbind despre cum a inceput sa prinda contur Robotina, cum este comparat modelul ICO cu alte oferte similare, parteneriatele Robotina in domeniul energetic si multe alte informatii intersante. Daca aveti mai multe intrebari sau vreti sa facei parte din aceasta comunitate, nu ezitati si si alaturativa comunitatii noastre TELEGRAM: https://t.me/RobotinaICO.
VIDEO:
(Dati click pe imagine.)


usorin (OP)
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 1134
Merit: 500



View Profile
April 07, 2018, 04:44:26 PM
Last edit: April 12, 2018, 06:49:34 PM by usorin
 #3

Proiectul ROBOTINA este unul fiabil. Avem placerea sa va informam ca in urma cu cateva zile proiectul Robotina a reusit sa stranga capitalul pentru Soft Cap, deci proiectul v-a fi lansat indiferent ce cuantum se va strange de acum in colo. Mai multe detalii pe contul oficial de Twitter.

usorin (OP)
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 1134
Merit: 500



View Profile
April 12, 2018, 06:48:25 PM
 #4




Vanzarea de token-uri Robotina a inceput si cu numai 15 zile pana la strangerea de fonduri, aproape jumatate din token-uri s-au vandut, acest lucru subliniaza importanta energiei si interesul persoanelor in economisirea acestei resurse.
m0rpheus04
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 28
Merit: 0


View Profile
April 21, 2018, 10:03:19 AM
 #5

Imi place ideea si echipa. Cautam de ceva vreme o echipa profesionista pe domeniul asta. Sper sa fie ce trebuie!
usorin (OP)
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 1134
Merit: 500



View Profile
April 25, 2018, 07:54:26 PM
 #6

Imi place ideea si echipa. Cautam de ceva vreme o echipa profesionista pe domeniul asta. Sper sa fie ce trebuie!
Sincer, cand am facut traducerea am fost impresionat de viziunea si ambitia pe care o au acesti oameni. Cred in proiectul lor si chiar ma gandeam ce tare este sa-ti pui niste panouri solare sau alte solutii energetice verzi si sa platesti cu token-uri.
usorin (OP)
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 1134
Merit: 500



View Profile
April 25, 2018, 07:56:37 PM
 #7



Mai sunt 4 zile pana cand va puteti bucura de un bonus de 5% odata cu achzitria de token-uri Robotina. Tot ce trebuie sa faceti este sa transferati in adresa mentionata pe site-ul oficial suma de ETH pe care dorinti sa o investiti. O investitie in viitorul nostru si a copiilor nostri.
usorin (OP)
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 1134
Merit: 500



View Profile
May 14, 2018, 02:35:32 PM
 #8

Proiectul Robotina a avut un ICO de succes, deci v-a fi implementat. Campania de Recompense s-a sfarsit iar platile in urma activitarilor urmeaza sa fie facute.
Pages: [1]
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!