Bitcoin Forum
May 13, 2024, 03:06:33 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Zehirden yapılmış gıdalar ile kanserden ölmek istemiyorsan!! BENİ OKU !!!!HEMEN!  (Read 224 times)
avalonn (OP)
Full Member

Activity: 728
Merit: 151

View Profile
April 04, 2018, 02:13:34 PM
Last edit: April 09, 2018, 07:50:12 PM by avalonn
Merited by 2run (3), bobita (2)

Arkadaşlar selam,

2 program 1 kitap önereceğim.

biliyorsunuz 4.dünya ülkesi olduğumuz için GIDA firmaları her türlü üründe, nişasta bazlı şeker başta olmak üzere çeşitli zehirler serpiştiriyor. bizi kısa zamanda hasta edip ilaç firmalarının müşterileri haline getirmeye çalıştıklarını azcık kafası basan anladı...

yine biliyorsunuz ki bizdeki kapitalizmde, bizim gibi gelişmemiş ülkelerde sermayenin çıkarları her zaman insan sağlığından önce gelir ..halk sahipsizdir...maalesef kendi kendimize sahip çıkmak zorundayız

Bursa'nın en verimli tarım arazilerinin feda edilmesi ile kurulan amerikan cargill şirketinin bastırması sonucu ülkemizde şeker fabrikaları özelleştirme adı altında kapanacak...avrupa da yasak olan NBŞ (nişasta bazlı şeker) üretimi ülkemizde katlanarak artacak ve aklınıza gelen envai çeşit işlenmiş gıdanın içine girecek.(zaten var ama hem oranı hemde alanı artacak)

peki kendimizi nasıl koruyacağız ?

en basit ve kestirme yol maalesef ambalaja girmiş ürünlerin %95 'ini tüketmemek (ambalajlı olup zehir içermeyenlerde mevcut tabi ancak çok çok az haliyle) ....ancak bu sahip olduğunuz hayat şartlarından ötürü her zaman kolay olmuyor tabiki..

işte KLikTag adındaki bu programı telefonunuza kurduğunuzda, ürünün barkodunu okutarak veya veritabanında arama yaparak ilgili üründe zehir var mı yok mu öğrenmiş oluyorsunuz...

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.cmos.kliktag

şimdi size bi tane resim göstereceğim program a dair.

gördüğünüz gibi nestle nin birçok ürünü NBŞ yani nişasta bazlı şeker içermekte..Aynı şekilde ETİ ve ÜLKER ürünleri de NBŞ içeriyor.....bu NBŞ sizi obez yapar karaciğer ve pankreasınızı uzun vadede bozarak kanser ve siroz olmanıza neden olur...ikiside çok tehlikeli hastalıklardır..kısa zamanda sizi hayattan alır götürür...

mesela bu nestle nesfit denen zıkkımın içinde 5 ayrı şeker vardır ...evet yanlış okumadınız tam tamına 5 farklı türde şeker vardır...

kanser hastalağının son evresi özellikle felakettir arkadaşlar..son evrede tıp çaresiz kalıyor ve insanlar acılar içinde bağırarak ölmeyi bekliyor...Allah korusun...lütfen bu pislik mikrop ürünleri tüketmeyin.. tükettirmeyin !!!!!!
sevdiklerinizi ve çevrenizdeki çocukları uyarın...aklınıza gelebilecek bütün abur cubur ürünlerinde NBŞ var.

Bu da diğer zararlı E kodlarının ne anlamına geldiğini gösteren başka bi program
ismi: e kodları

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.alfabcsoft.ekodlari

unutmayın bunların amacı öncelikle nbş kullanarak düşük maliyet yüksek kar oranı ile para kazanmaktır..devlet bunları denetlemediği için istedikleri gibi bizi zehirlemekte serbestler. diğer hedefleri de bizi dolaylı yoldan hasta yaparak ilaç firmalarının müşterileri haline gelmemizi sağlamaktır..bir taşla 2 kuş yani

HATIRLATMA İÇİN TEŞEKKÜRLER  @BOBITA  Smiley

Arkadaşlar bu konuyla ilgili moralinizi iyice bozup canınızı sıkmak istemem ama illa ben sinirlenmek istiyorum diyenler varsa Soner Yalçın'ın Saklı Seçilmişler kitabını mutlaka okusun, durum son derece vahim.

Gazeteci-Yazar Soner Yalçın, yeni kitabı "Saklı Seçilmişler"de yavaş yavaş nasıl öldürüldüğümüzü ve bunu yapanları belgeleriyle anlatıyor.

Sözcü’den Nil Soysal’ın sorularını yanıtlayan Soner Yalçın, dün yayımlanan röportajın birinci bölümünde, “Türk tarımını bitirip insanlarımıza zehir yedirmeye başladılar. Bir ülke bile bile intihara sürükleniyor. Zehir tacirlerine fırsat veriliyor. Yoksullara soykırım yapılıyor” diyerek Türkiye’deki tabloyu özetlemişti.

Söyleşinin bugünkü bölümünde ise Yalçın, “AKP insanlara domuz yediriyor! Helal kesimden geçtik; domuzdan alınan kök hücreyle kırmızı et yapıyorlar artık. İthal karkas etler kanları akmış olduğu için hormon testine cevap vermiyor. Ne yediğimizi bilmiyoruz” ifadelerini kullandı.

İşte o söyleşi:
"Yıllardır Yamyam Tavuk Yiyoruz!" haberini hatırladınız mı? Geçen sene imza attığım bu haberi uzun süre takip etmiştim. Tavuk diye aslında civciv yediğimizi, bu hayvancıkların kendi artıklarıyla beslendiğini filan yazmıştım. Tüm ısrarlarıma rağmen konuyla ilgili ne Sağlık Bakanlığı'ndan, ne de Tarım Bakanlığı'ndan bir yetkiliye ulaşıp, görüş alamamıştım! Mesele şimdi anlaşıldı!

– Sağlığımızı yakından ilgilendiren konuları anlatırken birden karşımıza meselenin politik sebeplerini çıkarıyorsunuz. Özellikle de büyük şirketler tarafından fonlanan derneklerin-vakıfların yaptıklarına şaşırıp k
“Gıda teröristlerini” pazara sokan perde arkasındaki baronların amaçlarını yazıyorsanız bunun ideolojisini anlatmak zorundasınız. Şu tesadüf olabilir mi:

Buğdayın genetiğiyle kim oynadı: Rockefeller!
Mısırın genetiğiyle kim oynadı: Rockefeller!
Pirincin genetiğiyle kim oynadı: Rockefeller!
Tavuğun genetiğiyle kim oynadı: Rockefeller!
Liste uzun… GDO'nun öncüsü kim: Rockefeller!

Hepsini ayrıntılarıyla yazdım.

Rockefeller Vakfı'nın dünyanın dört yanında hangi iktidarla, sivil toplum kuruluşları ve üniversitelerle neler yaptığını ortaya çıkardım. Rockefeler'ın destekçisi kim; yolundan giden kim; Bill Gates! Gıda/beslenme konusuna kimse böyle bakmamış ne yazık ki! Uluslararası 22 bilim insanı GDO'yu 2009 Şubat'ında protesto etti. “Siz Nazi doktorlarının yaptığı çalışmaları yaparak, II. Dünya Savaşı sonrası Nazileri yargılayan Nürnberg Mahkemesi kararlarını ihlal ediyorsunuz” dediler. Seslerini kim duydu? “Nazi laboratuvarları” hâlâ faaliyette! Sağlıksız ceninleri ayırıp, sağlıklı ceninler yetiştirmenin yollarını arayan toplumsal akımın adı “öjeni” idi. Bu sosyal-darwinist akımın tarihini çalıştım. Gördüm ki, başı yine Rockefeller çekiyor! Yeni de değil. İlk kısırlaştırmaların Naziler döneminde Rockefeller desteğiyle yapılması tesadüf mü?

Bu “seçilim” sadece insana da yapılmıyor…
Anladım kitaptaki civcivlerden bahsediyorsunuz. Evet o da soykırım; böyle bir katliam olamaz. Bu sebeple, dünyada kayıt altına alınmış olan bin 273 tavuk ırkından bugüne çok azı kaldı. Rockefeller'in “tek tip tavuk” projesi kazandı. Onun pilicini-tavuğunu yiyoruz. Niye çok piliç tüketir olduk? 1990'da 2.87 kilo olan yıllık kişi başı tüketimimiz 2016'da 21.94 kiloya yükseldi.
İnsanlar ne yediklerini bilmiyor ama ne yapsın yoksullar ve başka ucuz ne yiyebilirler? Buna sadece Türkiye'de değil milyonlarca insanı mecbur ettiler.

SAĞLIĞIMIZ PERİŞAN
– Şaşkınlıkla aynı soruyu sormak istiyorum. İnsanı uçurumun kenarına sürükleyen bu sağlıksız gıdalar bizlere niye yediriliyor? Niye yasaklanmıyor? Devletimiz, hükümetimiz bizi niye korumuyor? Sahiden nerde bu devlet?
Adı konulmamış bir savaşın içindeyiz. Bu savaş zenginler ile yoksullar arasında. Kapitalizm her yönüyle insan vücudu için yararlı olmadı. Küresel şirketler insanların arzuları ve cehaletiyle beslendi. Yanıltıcı kampanyalar düzenleyerek beslenme alışkanlıklarıyla oynandı. İnsanlar medya aracılığıyla, film endüstrisiyle bilinçli olarak aptallaştırıldı. Ne yazık ki akademi dünyası buna alet edildi. Teknoloji insanoğlunun vücudunu yoldan çıkardı! İnsanoğlu sağlıklı olmak için evrilmedi; vücudunuzu ancak siz koruyabilirsiniz. İnsanoğlunun yakın akrabası neandertel, kültürel beslenme uyumu sağlayamadığı için yok oldu. Şimdi sıra homo sapiens'in yoksulları-ezilmişlerinde. Söyledim; dünyanın efendileri bunu sadece para için yapmıyorlar. Nüfusu kırmak istiyorlar. ANAP'tan AKP'ye siyasal iktidarların bu güç karşısında hiçbir şey yapamadıklarını tek tek yazdım. Bize tez zamanda halkını düşünen bir iktidar lazım. Halimiz, sağlığımız perişan.

LÖSEMİ RİSKİ YÜZDE 700…
– En sarsıcı bilgilerden biri de kırmızı etin başına gelenler…
AKP insanlara domuz yediriyor! Helal kesimden geçtik; domuzdan alınan kök hücreyle kırmızı et yapıyorlar artık. İthal karkas etler kanları akmış olduğu için hormon testine cevap vermiyor. Ne yediğimizi bilmiyoruz. Ete yapılan kimyasal işlemleri kaç kişi biliyor? Türkiye'de kullanım izni olmamasına rağmen “bradmix” adlı kimyevi maddenin etlerin hacmini yüzde 25-30 artırmak amacıyla kullanıldığını biliyor musunuz? Bu madde; kırmızı etlere kaybedilen su oranını yüzde 5-8 yeniden kazandırmak ve terbiye esnasında daha canlı, parlak ve aromalı bir görünüş sağlamak amacıyla şırıngayla enjekte ediliyor. Sadece bu değil… Fosfatlar, şekerler, asitlendiriciler, tuz (NaCl, KC1) neler var. Raf ömrünün uzaması yani renk değişimi olmaması için özellikle şarküteri gibi işlenmiş ete, (E250 koduyla) nitrat ve nitritin sodyum konuluyor. Mide kanserinin sebeplerinden biri budur. Bozulmayı önleyici sodyum sülfat (E221) pankreas kanserini yüzde 67, lösemi riskini yüzde 700 oranında artırıyor.

MEHMETÇİK'E GDO'LU PİRİNÇ YEDİRDİLER
– “Domuz Gribi” gibi “Deli Dana Hastalığı” ve “Kuş Gribi” meselesinin perde arkası da çok çarpıcı!
Sadece tek örnek vereyim: ABD Savunma Bakanı Donald Rums-feld, bir dönem küresel ilaç devi Gilead Sciences'in başkanlığını yaptı. Ortaktı. Kuş gribi sırasında bakanlığı, Pentagon'a ilaç şirketinden 1 milyar dolarlık “tamiflu” satın aldırdı! O yalan rüzgarında Türkiye de sadece aşı ithalatına 350 milyon dolar harcadı! Dünya ilaç devi Baxter kuş gribi virüsünü laboratuvarda üretip yanlışlıkla dünyaya yaymıştı! Yerseniz. Bill Gates aşılarına girelim mi?

“TRAKYA'YI KİM ZEHİRLEDİ?”
– Bill Gates pirincine de girelim, öğrensin insanlar…
Rockefeller da bu aşı meselesinin finansörlerindendir; dünyanın en zenginlerinden Warren E. Buffett gibi… Henüz Türkçe'ye çevrilmeyen gazeteci Daniel Taylor'ın kitabı var: “Dünyayı Aşılamak: Gates, Rockefeller Küresel Nüfusu Azaltma Peşinde” Keşke biri çevirse… Gelelim pirince… Bugün kişi başı ortalama 9.3 kilo pirinç tüketiyoruz; 1980 yılında ise sadece 3.2 kilo idi. Ki yediğimizin şimdilik yarısı ithal! Bak arkadaş! 2006 yılında Türkiye'nin bir kilo pirinç ithaline ihtiyacı yoktu. ABD dayattı. Erdoğan dönemin Tarım Bakanı Sami Güçlü'yü gönderdi. Mehdi Eker ithalat önündeki engelleri kaldırıverdi. Sadece pirinç mi? 2016 yılında kamu ve özel sektör deposunda tüketime hazır 498 bin 858 ton şeker varken, AKP sıfır gümrük vergisiyle şeker ithal etti.
Bunlar işin siyasi yönü. Bunları da yazdım. Meselenin sağlık yönünü de yazdım. “Glisemik indeks” kavramını kaç kişi duydu? Pirinç gibi “glisemik indeksi” yüksek ürünler, kan şekerini hızla yükseltip sonra hızla düşürür. Ardından gelsin kilolar, hastalıklar! En kutsalımız Mehmetçik'e bile GDO'lu pirinç yedirdiler. Bu insanlığın hem politik hem de insani olarak yıkımıdır. Meselenin hangi boyutunu araştırsanız şoke olursunuz: Türkiye toplam pirincin yüzde 55'ini, ayçiçeğinin yüzde 75'ini, buğdayın yüzde 10'unu yetiştiren Trakya'yı, bir uçtan diğer uca 280 km. kat eden Ergene Nehri'ni kimler zehirledi? Trakya'yı hangi yabancı tröstler ele geçiriyor, ne yetiştiriyorlar? ANAP ve AKP bu işin suç ortağı, biz ise daimi seyirci… Topraksu Genel Müdürlüğü'nü Özal'a, Köy Hizmetleri Genel Müdürlüğü'nü Erdoğan'a kapattırdılar. Atatürk'ün kurdurduğu tüm tarım işletmelerini yok ettiler. Yani mesele sadece Atatürk Orman Çiftliği'ne yaptıkları saray ile sınırlı değil; çok vahimleri var.

‘SAKLI SEÇİLMİŞLER'DEN…
– Kimi… Yoğurdun kıvamını artırmak için kullanılan jelatinde DOMUZ derisi var.
– Kimi… Una ve hamura DOMUZ kılı saçından yapılan E920 konuluyor.
– Kimi… İthal hayvan yeminde DOMUZ kemiği – DOMUZ kanı var.
– Kimi… İthal salam ve sucuklardaki beyaz noktalar DOMUZ yağıdır.
– Kimi… Kek ve pastalarda ucuz olduğu için DOMUZ içyağı kullanılıyor.
– Kimi… Et suyu tabletler, hazır köfte harçları, hamburger, hazır çorbalar, kuruyemiş, sakız, cipsler, dondurmalar, renkli yoğurtlar, salata sosu, cips, çiğköfte ve benzeri birçok üründe bulunan “Çin tuzunda” DOMUZ var.
– Kimi… İthal donmuş yağlarda DOMUZ var.
– DOMUZun kök hücresinden laboratuvarda kırmızı et yapılıyor.

TARİHİNİ BİLMEYEN BİR NESİL İKTİDARDA
– İçim şişti!…
“Çin tuzu” adını duymuşsunuzdur. ABD dahil yaklaşık 50 ülkede kullanımı sınırlandırıldı. Türkiye'de ise kullanımı serbest! Ne söyleyeyim daha… “Annemin köftesi” gibi tanıtılan köftelerin tamamı soya katkılı. Şirin gözükmesi için de “mix kıyma”, “soya proteini” vs. gibi farklı isimleri koyuyorlar ambalaj üzerine! Ara da eti bulasın! Balığa ne yaptıklarını anlatayım mı? Kansere neden olduğu için 1976 yılında ABD'de yasaklanan “PCBs” adlı kimyasal madde bulunduran kültür balıklarına kimse ses çıkarmıyor. Kültür balıkçılığı 1980 yılında dünya balıkçılığının yüzde 9'unu kapsarken, bugün yüzde 50 sınırını aştı! Zehirleniyoruz. Aklıma geldi; Hijazi Ailesi'ni kim biliyor? Oysa bilmek şart! Kod adı “Pilot” olan AKP'li Bakan kim? Oysa bilmek şart! Kimyasal yoğurtlara kıvam artırması ve su tutması için jelatin ekleniyor. Jelatinin çoğunlukla domuz derisinden elde edildiğini kaç kişi biliyor. Hangi yiyeceklere domuz katkı maddesi konduğunu ayrıntılı yazdım, insanlarımız bilsin. Ki oy verdiği iktidarın ne olduğunu görsün. Gıda emniyeti yok ülkemizde maalesef…

– Bu kitap gösteriyor ki; Türkiye'nin tarımsal politikaları büyük Atatürk'ün yaptıklarına geri dönmelidir.
Atatürk'e hayranlığım her geçen gün okudukça, araştırdıkça daha da artıyor. Biz çocuklarımıza Atatürk'ü hiç anlatamamışız. Tarım dahil tüm toplumsal yaşamın geriliğini Atatürk'ün hangi fedakarlıklarla aşmaya çalıştığını öğretmemişiz. Yüzyıllardır karasabanla tarım yapan köylüye, (bütçesinde üç kuruş yokken, Osmanlı'nın borcunu ödemeye çalışırken) pulluk dağıtıyor. Mibzer vs. dağıtıyor. Köylüyü köleleştiren öşür vergisini kaldırdığı yetmedi; traktör, motorlu pulluk, biçer-döver, kamyon ve kamyonet sahiplerine tarımda harcadıkları akaryakıt için “mevadd-ı müşteile rüsumu tazminat” ile vergi iadesi kanunu çıkardı.Tarım kredi kooperatifleriyle köylüyü milletin efendisi yapmaya çalıştı. Ne yazık ki; kırsal kesimde küçük üreticilere büyük yarar sağlayan tarım satış kooperatifleri Özal'dan Erdoğan'a uzanan neoliberal politikalar sonucu tasfiye edildi. Çayı tanımazlarken Rize'yi çay üretiminin merkezi yapan Atatürk'ün heykelini kaldıran bir zihniyet var ülkemizde. Tarihini bilmeyen bir nesil iktidarda maalesef. Çayı koruyamayanlar Türkiye'de neden filtre kahvenin moda yapıldığını nasıl analiz edecekler. Umarım okur kitaptan öğrenirler!

(varsa bi teşekkürünüzü alırım)
1715569593
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715569593
Reply with quote  #2

1715569593
Report to moderator
1715569593
Hero Member
*

Ignore
1715569593
Reply with quote  #2

1715569593
Report to moderator
1715569593
Hero Member
*

Ignore
1715569593
Reply with quote  #2

1715569593
Report to moderator
It is a common myth that Bitcoin is ruled by a majority of miners. This is not true. Bitcoin miners "vote" on the ordering of transactions, but that's all they do. They can't vote to change the network rules.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715569593
Hero Member
*

Ignore
1715569593
Reply with quote  #2

1715569593
Report to moderator
1715569593
Hero Member
*

Ignore
1715569593
Reply with quote  #2

1715569593
Report to moderator
1715569593
Hero Member
*

Ignore
1715569593
Reply with quote  #2

1715569593
Report to moderator
findikk
Newbie
*

Activity: 28
Merit: 0

View Profile
April 04, 2018, 02:26:04 PM

hangisini kontrol edicez abi
F_ala
Member
**

Activity: 308
Merit: 10

View Profile
April 04, 2018, 02:31:56 PM

mükemmel bir programmış. evdeki gıdaları şuursuzca kontrol ettim.
eti popkek nbş, kanola, palm ve kanola yağı içerir. tamamen zehir.
coca cola. nbş içerir.
lipton soğuk çay nbş içermez.
bal küpü kesme şeker nbş içermez.
tukaş ketçap nbş içerir
teremyağ gurme kanola, palm, pamuk yağı içerir.

bunların üzerine bir de diğer zehirli maddeler eklense çok daha güzel olurmuş.
avalonn (OP)
Full Member

Activity: 728
Merit: 151

View Profile
April 04, 2018, 03:37:23 PM
Last edit: April 07, 2018, 12:03:20 PM by avalonn

bunların üzerine bir de diğer zehirli maddeler eklense çok daha güzel olurmuş.

onun için de başka bi program var https://play.google.com/store/apps/details?id=com.alfabcsoft.ekodlari    

konuya da ekledim
kartalgiunti
Member
**

Activity: 490
Merit: 13

BIB Exchange

View Profile
April 04, 2018, 03:43:20 PM

Bu E kodları uygulaması son zamanlarda epey revaçta. Geçenlerde haberlerde de görmüştüm, sağlıklı beslenme için bu kodlara dikkat edersek iyi olur

███     WHITEPAPER  |    TELEGRAM    ███ █     BiB Exchange     █ ███     TWITTER     |   INSTAGRAM     ███
S e t   O f f   t h e   W e b 3   G e n e r a t i o n   N o w
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄  ▄   ►► Powered by BOUNTY DETECTIVE   ▄  ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
U20
Full Member

Activity: 546
Merit: 103

CAT.EX Exchange

View Profile
April 04, 2018, 08:48:30 PM

Emeğinize sağlık çok güzel bir paylaşım olmuş. İnsanların beslenme konusunda farkındalığın artması piyasayıda şekillendirecektir eminim. Bunun için gıda dedektifi adlı bir hesapta var; sosyal mecralardan takip etmenizi öneririm.

busyfamily
Member
**

Activity: 63
Merit: 10

View Profile WWW
April 04, 2018, 09:13:40 PM

Mükemmel paylaşım olmuş  sağolasınız,  ne yiyin ne yedirin bunları özellikle çocuklarınızı ne yapın edin bu gıdalardan uzak tutun.
Carolinawiestput28
Jr. Member
*

Activity: 154
Merit: 1

View Profile
April 04, 2018, 09:38:54 PM

Ot mu yicez boşverin bu işleri yiyin kavurmaları sucukları 50den sonra sağlıklı olsan ne olmasan ne.
dumrul88
Member
**

Activity: 322
Merit: 15

View Profile
April 04, 2018, 10:26:40 PM

Ot mu yicez boşverin bu işleri yiyin kavurmaları sucukları 50den sonra sağlıklı olsan ne olmasan ne.

zaten kavurması sucuğu değil konu, sağlığa zararlı kanser tehlikesi taşıyan gıdalar. ben sağlıksız olsam kendime de göz göre göre çocukların, kardeşlerimin sağlıksız olmasını istemem
tlcash
Sr. Member

Activity: 532
Merit: 256

View Profile
April 04, 2018, 10:53:59 PM

Güzel paylaşım. İnsanoğlunun tarih sahnesine bakarsak enteresan bir dönemden geçiyoruz. İnsan yediğinden içtiğinden şüphe eder hale geldi. bu yüzden hep dikkatli olmak zorunda.

A revolutionary decentralized digital economy 
Join us:██`Twitter  ◽  Facebook  ◽  Telegram  ◽  Youtube  ◽  Github
.ATHERO
.Internet 3.0 solution
gorkem19888
Full Member

Activity: 672
Merit: 110

View Profile
April 05, 2018, 03:07:55 AM

ülker antep fıstıklı kare çikolata paketınde zehır yok hayrett .guvenılır bı rprogramlı acaba ? bazılarından para alıpta bu yararlı bu zararlı dıyebılırler.burası turkıye cunku
tenqribizmenentr
Member
**

Activity: 154
Merit: 16

View Profile
April 05, 2018, 10:15:53 AM

bu programı kullanan var mı acaba faydası yada zararı varmıdır

hero_coin
Member
**

Activity: 322
Merit: 16

View Profile
April 05, 2018, 04:24:36 PM

kurdum programı kullanmaya başladım. Çikolatayı kaşıkla yemeyi sevdiğim için bir tek ona bakamıyorum sıkıntılı mıdır diye. kendimi biliyorum ne kadar zehir olsa da ben onu kaşıklamaya devam edeceğim  Sad
Coin.cobra
Newbie
*

Activity: 14

View Profile WWW
April 05, 2018, 05:44:21 PM

Guzel program ama orda gosterdigi sadece sirketlerin girdikleri bilgiler yani tamami olmayabiliyor. Bunlara devlet tarafindan duzenleme gelirse daha yararli bir program olacaktir.
2run
Hero Member

Activity: 1890
Merit: 792

View Profile
April 05, 2018, 06:56:34 PM
Last edit: April 05, 2018, 07:37:18 PM by 2run

Programı ve mantığını çok sevdim. daha geçen hafta markette konu olmuştu.. Tuzlu kraker veya başka bişi almak istedim ama marketteki eleman abi sadece çubuk kraker var demişti. Sonra rafa baktım A-Z ye 200 çeşit bisküvi varsa hepsi tatlı hiç tuzlu yiyecek yok.. neden böyle oluyor şekerli yiyecekler daha mı ucuza üretiliyor bilemedim. Program çok işime yarayacak son 2-3 senedir yediklerime dikkat etmeye çalışıyordum bu iyi oldu Smiley

Programı kurunca buzdolabı ve kileri açtım valla iyi yaşıyormuşuz Smiley Severek yediğim UNO grisini vardı zeytinyağlı diye tercih ediyordum meğer Palm yağından kısıp şekerden yapıştırmışlar. arkadaş ne yiyeceğiz biz Smiley

Barilla makarna - Katkı maddesi yok
Tat Ketçap :  NBŞ ve Eklenmiş şeker içerir
Sırma Maden suyu - Doğal
Pınar Süt - Doğal
Nestle Nestfit - Eklenmiş şeker, Trans yağ içerebilir, soya içerebilir
Peyman Dorleo kızartılmış yer fıstığı - Trans yağ var.
Nestle Chokella, Nutella - Palm yağı, Eklenmiş şeker, Trans yağ, Pamuk yağı
Uno Grissini sade - NBŞ, Eklenmiş şeker, Trans yağ, Palm yağı, Soya, Kanola yağı

Buradan özetle yapmamız gereken kavanoz olarak tüketmek. Nescafe ufak paketlerin içine girince neden bu kadar katkı maddesi gerekiyor anlamış değilim. Maliyet düşsün diye milleti ne hallere sokuyorlar.

Nescafe 3ü1 arada Extra : NBŞ, Eklenmiş şeker, Trans yağ, Palm yağı
Nescafe COP Colombia : Katkı maddesi yok.

çok ilginç
twn
Legendary
*

Activity: 1204
Merit: 1011

View Profile
April 05, 2018, 07:17:32 PM

Abur cubur yiyecekseniz torku alın. İcerisindeki seker gercek seker. Tabi onda da zararlı maddeler var. Nesfit örnegi verilmiş. Saglıklı cornflakes olarak satılan granola ceşitlerinde 100gr da 20gr seker var. Saka gibi bir oran
husdemba
Full Member

Activity: 1302
Merit: 115

Pepemo.vip

View Profile
April 05, 2018, 07:22:03 PM

Kodları istediğin kadar takip et ama iraden yoksa gerçekten boş yere bakmış oluyorsun.
Kendi adıma ne doğru ne yanlış bilsem de abur cuburdan vazgeçemiyorum  Undecided

DoloresPacman
Newbie
*

Activity: 42

View Profile
April 05, 2018, 07:47:35 PM

Çok mantıklı aslında bunların kullanımının arttırımı böyle olaylara rastlama olasılıgımızı da düşürür.
bobita
Legendary
*

Activity: 2520
Merit: 1300

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
April 05, 2018, 09:25:55 PM

Çok iyiymiş, ben bu konularda hassasım, işime yarayacak. Teşekkürler

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
gileri
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 342

View Profile
April 06, 2018, 02:08:05 AM

Abur cubur yiyecekseniz torku alın. İcerisindeki seker gercek seker. Tabi onda da zararlı maddeler var. Nesfit örnegi verilmiş. Saglıklı cornflakes olarak satılan granola ceşitlerinde 100gr da 20gr seker var. Saka gibi bir oran

Kesinlikle torku konusunda katılıyorum. Sütü de çikolatası da harika. Özellikle kekleri var bunların 40 50 kuruşluk. bizim evin yanında market var her geldiğinde 10ar 15er tane alıyorum zaten.
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: