Bitcoin Forum
May 04, 2024, 02:59:29 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Gpu Ani Isı Artışı Hakkında.  (Read 152 times)
Beginner85 (OP)
Newbie
*

Activity: 247
Merit: 0

View Profile
April 04, 2018, 04:14:28 PM
Last edit: April 04, 2018, 07:02:25 PM by Beginner85

Selam beyler ilginç bir durum yaşıyorum şuan..
1 saat önce evdeydim evdeki test rigim her zamanki olağan şeklinde çalışıyordu, ancak az önce birden ısının 49 derecelerden 65 derecelere fırladığını gördüm.
Şoktayım şuan.. Neden olabilir? şu linkten uzaktan rigime bakabilirsiniz http://digiuzman.asuscomm.com:8800/detail de anlamadığım neden böyle birşey olur ?
Fikri olan daha önce bu tarz sorun yaşayan arkadaşlardan ricam sebebi ne olabilir söylerseniz sevinirim eve gitme sansım yokta suan.
Diğer riglerde herhangi bir sorun yok.
Tamamen aynı donanımlar ancak evdeki birden 49 dereceden 65 e çıktı ve çıkmayı yavaşta olsa sürdürüyor gibi ? Hatta konuyu yazarken bir daha baktım 68 olmus bile off Sad
Güncelleme 70c oldu rig Sad

Güncelleme 2 : Tamam arkadaşlar sorunu buldum, yardımcı bayan sağolsun odayı temizleyeceği için rigin üstünü örtmüş.. Allahtan bir yangın felan çıkarmadan durumu öğrendim.
Once a transaction has 6 confirmations, it is extremely unlikely that an attacker without at least 50% of the network's computation power would be able to reverse it.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
Cemlik
Member
**

Activity: 602
Merit: 32

View Profile
April 05, 2018, 03:21:48 PM

Liva üstad bence ablayı al karşına konuş Smiley bedava 2yıl çalışmasın sonra Smiley

...
goodb
Newbie
*

Activity: 126
Merit: 0

View Profile
April 05, 2018, 10:28:12 PM

Abla üstü kapali mesaj vermis sana.. Öldü artik rig calistirmak bir şey getirmiiyor demek istemis..üstüne kefen atmis Smiley
aragom
Sr. Member

Activity: 728
Merit: 263

View Profile
April 06, 2018, 07:23:04 AM

Selam beyler ilginç bir durum yaşıyorum şuan..
1 saat önce evdeydim evdeki test rigim her zamanki olağan şeklinde çalışıyordu, ancak az önce birden ısının 49 derecelerden 65 derecelere fırladığını gördüm.
Şoktayım şuan.. Neden olabilir? şu linkten uzaktan rigime bakabilirsiniz http://digiuzman.asuscomm.com:8800/detail de anlamadığım neden böyle birşey olur ?
Fikri olan daha önce bu tarz sorun yaşayan arkadaşlardan ricam sebebi ne olabilir söylerseniz sevinirim eve gitme sansım yokta suan.
Diğer riglerde herhangi bir sorun yok.
Tamamen aynı donanımlar ancak evdeki birden 49 dereceden 65 e çıktı ve çıkmayı yavaşta olsa sürdürüyor gibi ? Hatta konuyu yazarken bir daha baktım 68 olmus bile off Sad
Güncelleme 70c oldu rig Sad

Güncelleme 2 : Tamam arkadaşlar sorunu buldum, yardımcı bayan sağolsun odayı temizleyeceği için rigin üstünü örtmüş.. Allahtan bir yangın felan çıkarmadan durumu öğrendim.

allah korumuş resmen. elektrikten dolayı yangın çıkmasa da bu gibi durumlardan yangın çıkabilir.

Pages: [1]
  Print  

Jump to: