Bitcoin Forum
June 25, 2024, 01:22:00 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: KryptEd - Egitim - Yeni Baslayanlar icin Teknik Analiz Metodları  (Read 205 times)
altugozturk (OP)
Newbie
*

Activity: 27
Merit: 9

View Profile WWW
April 04, 2018, 07:29:13 PM

Arkadaslar selamlar

Kubilay Kilinc ile Bilgi Maratonu dahilinde harika bir ders isledik.
Yeni baslayanlar icin mutlaka izlenilmesi gereken bir ders oldu.

Asagidaki linkten izleyebilirsiniz.
https://youtu.be/OeBKYjxNkRg?t=3m15s
k4ys3rs0z3
Member
**

Activity: 101
Merit: 17

View Profile
April 10, 2018, 11:47:22 AM

ilgiyle takip ediyoruz, başarılı olacağına inanıyorum ama forumdan çok sosyal medyada aktif gibi ekip, foruma daha fazla ağırlık vermek itibar açısından başarılı olabilir. bu tür eğitimleri de bir portal haline getirirseniz tadından yenmez.

❍ Treon ❍ │▌▌▌  TwitterTelegram  │▌▌▌ ❍ Treon ❍
Utilities payments made  simple
███ Telecom, Electricity, Gas and Water  ███
altugozturk (OP)
Newbie
*

View Profile WWW
April 16, 2018, 12:42:46 PM

ilgiyle takip ediyoruz, başarılı olacağına inanıyorum ama forumdan çok sosyal medyada aktif gibi ekip, foruma daha fazla ağırlık vermek itibar açısından başarılı olabilir. bu tür eğitimleri de bir portal haline getirirseniz tadından yenmez.

Tesekkurler guzel yorumlariniz icin =)

Evet KryptEd olarak twitter, discord, steemit ve telegram kullanmayi tercih ettik.
Bunun sebebi kolay erisebilirlik aslinda ancak dediginiz gibi forumda biraz daha aktif olmak gerekli.
jasernity
Jr. Member
*

Activity: 224
Merit: 4

View Profile WWW
April 16, 2018, 03:47:09 PM

teknik analizin ucundan bir yerinden başlamalı. bilinmesi zarar vermez. yatay ve paralel çizgi kanallarındaki destek dirençler bunları bile öğrensek kardır. çok derin ve uçsuz, bucaksız tarafları olduğundan temel bilgiler ile ilgileniyorum.

traveler  |  Travel more. Pay less! Get more out of your travel.
An innovative crypto-friendly discount travel aggregation platform
Rhego
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 278

View Profile
April 16, 2018, 04:11:57 PM

@altugözturk twitterden takip ediyorum son derece seviyeli ve yardımsever bir insandır. Daha önceden Enjin icosu için yaptıgı çalışmayı begenip bende ico ya katılmış ve ico sonunda biraz hodl ederek güzel kazanç saglamıştım.

Kendi projeniz içinde bounty kampanyası yapmanızı öneririm. İyi çalışmalar.
birfincankahve
Jr. Member
*

Activity: 280
Merit: 4

View Profile
April 16, 2018, 11:21:20 PM

ben genelde piyasa tipi eğitimlere sıcak bakmıyorum,

ama eğitimin zararı olmaz, bunu da söylemiş olayım hepsi bir tecrübedir.
altugozturk (OP)
Newbie
*

View Profile WWW
April 20, 2018, 01:18:49 PM

@altugözturk twitterden takip ediyorum son derece seviyeli ve yardımsever bir insandır. Daha önceden Enjin icosu için yaptıgı çalışmayı begenip bende ico ya katılmış ve ico sonunda biraz hodl ederek güzel kazanç saglamıştım.

Kendi projeniz içinde bounty kampanyası yapmanızı öneririm. İyi çalışmalar.

Enjin'den kazanmaniza sevindim, ilk baslarda korkutsada sonradan gercekten sevindirdi.

Bounty kampanyasi uzerinde calismamiz suruyor.
Oneriniz icin tesekkur ederim =)
petrichor
Member
**

Activity: 406
Merit: 12

View Profile
May 01, 2018, 12:48:43 PM

Merhaba forumda yeniyim ama iyi bir okuyucuydum. Borsaları incelerkende analiz kısmı hep dikkatimi çekmiştir. Videoyu akşam izlicem. Zor duruyordu anlaması borsalarda ama belki bişeyler öğrenirim. Video için teşekkürler.
Euphrates
Full Member

Activity: 602
Merit: 120

View Profile
May 02, 2018, 10:12:56 PM

Gerçektwn yenibaşlayan arladşlar için güzel bir eğitim olmuş, bu yeni başlayan arkadaşlar forumun bu kosmını tamamen bşr kere olusalar öğenemedikkeri hiç bir şey kalmayacak, ama kısadan soru sormak her saman daha kolay geliypr.. bunun haricinde direk video linki yerine embed kod ile paylaşsanız sanki daha güzrl olurdu insanlar forumdan direk oraya yönlenmeye korkabilirler sonuçta coin dünyası her zaman risklidir.
Teamsah541616
Newbie
*

Activity: 70
Merit: 0

View Profile
May 05, 2018, 09:56:37 PM

Şu açıdan çok güzel. Aramızda gerçekten teknik analiz hiç bilmeyen insanlar var. Destek dirençleri bile çizemeyen sözde twitter hocaları tarafından manipüle ediliyor bu arkadaşlar maalesef. Ve güzel bir başlangıç noktası olmuş.
procesdad
Full Member

Activity: 476
Merit: 100

CAT.EX Exchange

View Profile
May 05, 2018, 10:17:41 PM

hocam video da giriş bölümünde de söylediğiniz gibi sesiniz çok genç ve dinamik geliyro açıkçası başarılı bir iş çıkarmışsınız ilgiyle takip ediyorum sizleri

altugozturk (OP)
Newbie
*

View Profile WWW
May 08, 2018, 09:19:28 AM

hocam video da giriş bölümünde de söylediğiniz gibi sesiniz çok genç ve dinamik geliyro açıkçası başarılı bir iş çıkarmışsınız ilgiyle takip ediyorum sizleri

Kesinlikle cok genc bir sesi var hocamizin =)
altugozturk (OP)
Newbie
*

View Profile WWW
May 08, 2018, 09:20:45 AM

Gerçektwn yenibaşlayan arladşlar için güzel bir eğitim olmuş, bu yeni başlayan arkadaşlar forumun bu kosmını tamamen bşr kere olusalar öğenemedikkeri hiç bir şey kalmayacak, ama kısadan soru sormak her saman daha kolay geliypr.. bunun haricinde direk video linki yerine embed kod ile paylaşsanız sanki daha güzrl olurdu insanlar forumdan direk oraya yönlenmeye korkabilirler sonuçta coin dünyası her zaman risklidir.

Haklisiniz bir sonraki sefer o sekilde yapalim =)
Pages: [1]
  Print  

Jump to: