Bitcoin Forum
May 05, 2024, 05:42:03 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Monero XMR Fork MoneroV Bittrex Destek verecegini Acıkladı!!!! 30Nisan  (Read 423 times)
Winterlust
Jr. Member
*

Activity: 69
Merit: 2

View Profile
February 16, 2018, 12:41:09 PM

Aynı tepkiler Bitcoin white Ethereum blue forkları cıktıgında da veriliyordu. İlk duyruldugunda verilen tepkileri okuyun birde airdrop dagıtılıp millet havadan parayı vurduktan sonra atılan mesajları okuyun lütfennn  Burdaki konulardan bakabilirsiniz  Grin

https://bitcointalk.org/index.php?topic=2290182.0
https://bitcointalk.org/index.php?topic=2407754.0

Airdrop hocam adı üstünde ne olmasını bekliyorsunki tutup adamlara eth xmr yollayın alın denilmiyor fork zamanı sadece cüzdanda xmr tutacaksın diye konusulmus o kadar.

Adamlar fork yapıyoruz diyor da ortada mantıklı bir açıklama yok, airdropla gönderilen token gibi karşılaştırmamak lazım. Ortada dev ekibi bile yok doğru düzgün, çıkarttıkları derlenmiş cüzdana güvenip de private key girmem ben şahsen.

1714887723
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714887723
Reply with quote  #2

1714887723
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
Rhego (OP)
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 278

View Profile
February 16, 2018, 12:46:14 PM

Aynı tepkiler Bitcoin white Ethereum blue forkları cıktıgında da veriliyordu. İlk duyruldugunda verilen tepkileri okuyun birde airdrop dagıtılıp millet havadan parayı vurduktan sonra atılan mesajları okuyun lütfennn  Burdaki konulardan bakabilirsiniz  Grin

https://bitcointalk.org/index.php?topic=2290182.0
https://bitcointalk.org/index.php?topic=2407754.0

Airdrop hocam adı üstünde ne olmasını bekliyorsunki tutup adamlara eth xmr yollayın alın denilmiyor fork zamanı sadece cüzdanda xmr tutacaksın diye konusulmus o kadar.

Adamlar fork yapıyoruz diyor da ortada mantıklı bir açıklama yok, airdropla gönderilen token gibi karşılaştırmamak lazım. Ortada dev ekibi bile yok doğru düzgün, çıkarttıkları derlenmiş cüzdana güvenip de private key girmem ben şahsen.

Aynen hocam katılıyorum size al gülüm ver gülüm olayı varsa o iş olmaz. Daha cok net bir bilgi verilmedi Ann konusu 2 gün önce acıldı web sitesi bugun ayaga kaltkı arastırığ takip edecegiz eğer her zamanki usul gibi kendi cüzdanımızda binance bittrex gibi borsalarda tutup alabiliyorsak o zaman ok! Havadan paramızı alır işimize bakarız haaa sizin dediginiz gibi bir olay olursa o zaman işler değişir.
Rhego (OP)
Sr. Member

View Profile
February 16, 2018, 01:00:12 PM

MoneroV xmv almak için ne yapmak gerekiyor. Şuan için herhangi bir borsa duyurusu yok telegramdan dev ekiptekilerle konustum. Elimizdeki XMR monero tokenleri 2 sekilde farklı şekilde tutabilirmişiz.

1. Moneronun resmi walleti olan https://getmonero.org/ app veya
2. Monero geliştirici ekibi basında bulunan Riccardo Spagni tarafından yönetilen https://mymonero.com web wallet.

Eğer moneroyu borsada tutuyorsanız borsanın fork tarihine kadar destek verip vermedigini özellikle takip edin diyorlar.
Night Trader A
Member
**

Activity: 406
Merit: 10

View Profile WWW
February 16, 2018, 01:25:38 PM

Getirisi olur olmaz bilmiyorum ama nasıl olsa satmıyorum. Cüzdana çekmeyi düşünüyorum.   

HighLine
Member
**

Activity: 380
Merit: 20

View Profile
February 16, 2018, 01:34:57 PM

Herkes hiçbir bilgi vermeden kafasına göre fork yapıyor.Hangi borsalar destekliyor hangi cüzdanlar destekliyor hiçbir bilgi yok.Yılbaşında pozisyon bozup Btc nin 3 forkunada girdim bir sürü zarar ettim fork için, 2.5 ay geçti ortada coin felan yok.Bu işlere fazla itibar etmeyin derim.
Cixboy61
Full Member

Activity: 238
Merit: 105

View Profile
February 16, 2018, 03:50:09 PM

Monero ile aynı değeri etmeyeceği kesin. ETC ETH arasında olan fiyata bakıldığında 20de 1i gibi bir durum var. Bunlar da dediği gibi 1e 10 yollarlasa ve fiyat eth etc bağı gibi olursa oturduğumuz yerden iyi para alırız gibi duruyor.

▬▬▬▬▬▬▬     A N T E X     / // ///     MULTI-CHAIN DECENTRALIZED PROTOCOLS & SERVICES     ▬▬▬▬▬▬▬
Telegram Group     >     Facebook     |     Twitter     |     Medium     |     Whitepaper     <     Telegram Channel
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬  ▬▬  Powered by BOUNTY DETECTIVE  ▬▬  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
zokora
Sr. Member

Activity: 532
Merit: 251

View Profile
February 16, 2018, 07:10:26 PM

Ben XMV MoneroV koinden umutluyum. Privacy koinler çok talep görüyor, binance bittrex gibi borsalarda olmasa bile kısa süre içerisinde cryptopia gibi borsalarda yer alacağını düşünüyorum. Monero zaten çok önemsediğim bir koin bu bahane ile biraz topladım. Fork başarılı olsa da olmasa da Monero çok fazla etkilenmez, bunun yanına ek bir XMV coin eklemiş oluruz fena olmaz diye düşünüyorum
Rhego (OP)
Sr. Member

View Profile
March 13, 2018, 01:06:17 PM

Bugun Ovis.com.tr Türk borsası MoneroV hard forku destekleyecegini. Cüzdanda 1 XMR tutanlara 10 adet XMV verecegini acıkladı. ilgili tweet.
https://twitter.com/monero_v/status/973186785693102080

"1564965 numaralı blok kazıldığı esnadaki Monero bakiyelerinize bağlı olarak MoneroV fork işleminin başarılı olması, diğer zincirin problemsiz çalıştığının görülmesi sonrası OVIS kullanıcıları fork esnasındaki Monero bakiyelerinin 10 katı MoneroV'yi hesaplarından çekebileceklerdir"
https://twitter.com/oviscomtr/status/973149462276296704
https://twitter.com/oviscomtr/status/973149499236474880
SRKNGL
Member
**

Activity: 476
Merit: 10

Files.fm - Store, Share and Sell Files

View Profile
March 13, 2018, 01:51:50 PM

Forktan sonra cekme izni süresini kısa tutmaları lazım.Bitcoin goldları millet kaç ay sonra cekebilimisti bizim borsalardan.

Sobe038
Full Member

Activity: 252
Merit: 103

View Profile
March 13, 2018, 03:08:14 PM

Valla kolpa molpa zamanında ethereum dark vardı airdropdan gelenleri 2300$ a okutmuştum oda 2,5$ dı tanesi en son 4,5 $ falan gitmiştim erken cıktım diye kahrolmuştum. Tutar tutmaz ona bisey diyemem ama bu piyasada daha dandik websitesi olan shitcoinlerin iyi para ettigini gördüm. Tabi sonradan milleti tokatlayıp kactılar ama amaç iş cıkar cıkmazmı ona bakiyorum  Grin

ahaha kolpa bir şey oldugunu bende düşünüyorum gelcek vaat etmiyor bence ama tabi airdropuna katılmakta fayda var ayrıca ne tutmaz dediğim projeler tutu bu piyasa süprizlerle dolu airdropuna katılmak gerek diye düşünüyorum
JetToken
Jr. Member
*

Activity: 98
Merit: 1

WWW.OAX.ORG - MARKET INTEGRATION PLATFORM

View Profile
March 13, 2018, 03:24:41 PM

Her işte olduğu gibi bunda da şansınız var ise tutar. Bana Eth forku olan ETF gelmiş idi. 2-3 oldu sanırım daha tık yok. Ne bir açıklama nede herhangi bir sayfada bilgi var. Boşu boşuna Binance de yer kaplıyor şimdilik. Hani Binance gibi bir borsa da olunca insan beklenti içine giriyor ama boş gibi duruyor şuanda. Bu da o forklardan olabilir. Veya tam tersi bir atak yapıp beklemediğiniz kadar güzel kazandırabilir de. Yalnız, sırf fork için Monero alınmaz bence. Çünkü Monero kendini kanıtlamış ve geleceği olan güzel bir coin. Alıp tutmak ve ileride değerlenince satmak bana daha mantıklı geliyor. Ki ben ETH'yi de o şekilde almıştım. Gelen fork da tuzu biberi olmuştu.

OAX - BRIDGE TO TRADITIONAL FINANCE WORLD
OAX - INTEGRATION OF CRYPTOCURRENCY MARKET
■ oax.org ■ bit.ly/BttANN ■ bit.ly/ActiveBounty ■
Rhego (OP)
Sr. Member

View Profile
March 13, 2018, 06:50:21 PM

Her işte olduğu gibi bunda da şansınız var ise tutar. Bana Eth forku olan ETF gelmiş idi. 2-3 oldu sanırım daha tık yok. Ne bir açıklama nede herhangi bir sayfada bilgi var. Boşu boşuna Binance de yer kaplıyor şimdilik. Hani Binance gibi bir borsa da olunca insan beklenti içine giriyor ama boş gibi duruyor şuanda. Bu da o forklardan olabilir. Veya tam tersi bir atak yapıp beklemediğiniz kadar güzel kazandırabilir de. Yalnız, sırf fork için Monero alınmaz bence. Çünkü Monero kendini kanıtlamış ve geleceği olan güzel bir coin. Alıp tutmak ve ileride değerlenince satmak bana daha mantıklı geliyor. Ki ben ETH'yi de o şekilde almıştım. Gelen fork da tuzu biberi olmuştu.

Ben bu forkun ETC gibi fiyasko olacagını sanmıyorum daha simdiden guzel bir etkisi beklentisi var. Suan monero fiyatının da dusuk oldugunu varsayarsak nisan aylarında buralar karısabilir vaziyet almak lazim  Grin
alpsea
Copper Member
Hero Member

Activity: 1274
Merit: 555

https://refpa28543.top/L?tag=d_286347m_1264c_&site

View Profile
March 13, 2018, 06:59:30 PM

Forklardan her zaman kaçmışımdır. Moneronun fiyatıda btc ve eth gibi şişik durumda. Fork zamanı gelince 100 dolar altına bile çakabilirler orjinal xmr. Her zaman derim, 100$ kazanmak için 1000$ zarar etmeyin. Fiyatının ne olacağı belli olmayan s2ndirik fork coin için riske girmeye değmez. Etc forkundada yanılmadım bunada katılmayı düşünmüyorum.

NoqTaHan
Jr. Member
*

Activity: 203
Merit: 1

View Profile
April 07, 2018, 09:35:54 PM

Ovis hızlı geliyor hacmide fena değil en son gvt yi listelediler borsada umarım sıçmazlar sonra şuanlık güzel borsa kullanışıda kolay ben beğeniyorum bu borsayı
aamirsuh
Full Member

Activity: 686
Merit: 101

View Profile
April 07, 2018, 09:51:31 PM

Ovis in adı sık sık geçmeye başladı rekabet kaliteyi getirecektir ancak dikkat etmek lazım tokatçılar içinde fırsattır bu talep yoğunluğu ufak miktarlarda yatırım yapılacak dahi olsada araştırmak lazım.
Druvax
Full Member

Activity: 364
Merit: 100

View Profile
April 08, 2018, 06:25:20 AM

oviste henüz hesap açmadım ama açmayı düşünüyorum. öncelikle kullanıcı yorumlarını okumak istemiştim. yani temkinli davranıyorum borsa konusunda.  en fazla altcoini destekleyen türk borsası sanırım. ama ileride ne yapacaklarını kestiremiyorum. gönül rahatlığıyla orda fon tutabilirmiyiz bilemiyorum.piyasada yer edinmeye çalışıyorlar ama güven öyle kolay kolay kazanılmıyor.
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: