Bitcoin Forum
May 04, 2024, 12:17:25 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: [ANN] Alt.Estate — Tokenle Emlak Ticareti! ABD, Japonya, Avrupa... [BOUNTYHIVE]  (Read 637 times)
zonefloor (OP)
Hero Member

Activity: 1862
Merit: 524

View Profile
May 07, 2018, 11:34:44 AM

Çeviri için teşekkür ederim. Birçok emlak projesi gördüm fakat bu biraz farklı sanki. Hisse senedi alır gibi emlak almak mı? Peki buradaki hak nasıl doğuyor? Yani bir mülkün 1000'de 1'ini alarak? O pay kadar mülkiyet sahibi mi oluyoruz yoksa, o mülkiyetin değerlendirilmesinden kaynaklanan kazanca o pay kadar hak mı kazanıyoruz?

altcoin alıyorsunuz gibi düşünün, o coin'in bir nevi nasıl hissedarı oluyorsanız ev satışlarında da bu proje bunu amaçlıyor bu başlıkta Türkçe white paper'i okuyup daha detaylı bilgi alabilirsiniz, bol şans.
Even if you use Bitcoin through Tor, the way transactions are handled by the network makes anonymity difficult to achieve. Do not expect your transactions to be anonymous unless you really know what you're doing.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714825045
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714825045
Reply with quote  #2

1714825045
Report to moderator
zonefloor (OP)
Hero Member

View Profile
May 07, 2018, 11:35:36 AM

Bence diğerlerinden mülk bülünürlüğü onu öne taşıyan şartlardan birtanesi seffaflığı konusunda iddalı bence diğerlerinden daha önde olan bir proje

öyle görünüyor, bakalım Alt.Estate başarılı olabilecek mi göreceğiz.
zonefloor (OP)
Hero Member

View Profile
May 07, 2018, 11:38:05 AM

Diğer emlak endeksli projelere göre daha çok öne çıktığını düşünüyorum. Bunun da en büyük sebeplerinden biri bölünebilir alım satım fırsatı vermesi

kesinlikle katılıyorum. bu sistem ülkemizde bile başlayacak sanıyorum. bir evin belli hisselerini satın almak mümkün olacak keza bunun kripto ile olması demek uluslar arası gayrimenkul hissesi alıp satabilme avantajı sağlıyor.

Emlak piyasasına yeni bir soluk getireceği aşikar. Umarım ülkemizde de talep edilir bir konuma yerleşir.

bizim gibi ülkelerde emlak fiyatları uçuk olduğu için bu sistem bizim ülkemizde de çalışır tabii bu proje sayesinde mantıken başka ülkelerden de bir gayrimenkulün hissesini alıp satıyor olabileceğiz teoride bir devrim bakalım pratikte neler olacak göreceğiz.
aquamand
Member
**

Activity: 224
Merit: 10

View Profile
May 07, 2018, 03:30:22 PM

Emlak alanında güzel projeler ortaya çıkmaya başladı tabi tanıtımda önemli. Özellikle bountyhive ekibi ile güzel yerlere gelebilecek bir proje
Abdurrahman Yalcin
Member
**

Activity: 140

View Profile
May 07, 2018, 03:33:28 PM

Whitepaperı inceledim ekip oldukça iddialı ve güzel bir iş çıkarmışlar. Daha önceki sıkıntılı projelerden biraz uzak başarılı olacak gibi.
Xday123
Member
**

Activity: 490
Merit: 16

View Profile
May 07, 2018, 05:20:34 PM

Bountthive üzerinden dağıtım yaptıkları için bountysine katılanların tokenleri zamanında alacağına inanıyorum bir bounty Hunter olarak şu lanet imzada 15 haftamı bitirdim eğer biterse bir gün bende bountyhive katılabilirim
zonefloor (OP)
Hero Member

View Profile
May 08, 2018, 08:33:42 AM

Emlak alanında güzel projeler ortaya çıkmaya başladı tabi tanıtımda önemli. Özellikle bountyhive ekibi ile güzel yerlere gelebilecek bir proje

katılıyorum, proje güzele benziyor vaat ettiklerinin %50'sini yapabilse uçar gider diye düşünüyorum.
zonefloor (OP)
Hero Member

View Profile
May 08, 2018, 08:35:14 AM

Whitepaperı inceledim ekip oldukça iddialı ve güzel bir iş çıkarmışlar. Daha önceki sıkıntılı projelerden biraz uzak başarılı olacak gibi.

şu an için emlak alanındaki en mantıklı proje olarak görünüyor teoride ico ilgisine göre şekillenecektir her şey.
zonefloor (OP)
Hero Member

View Profile
May 08, 2018, 08:36:10 AM

Bountthive üzerinden dağıtım yaptıkları için bountysine katılanların tokenleri zamanında alacağına inanıyorum bir bounty Hunter olarak şu lanet imzada 15 haftamı bitirdim eğer biterse bir gün bende bountyhive katılabilirim

bountyhive token dağıtımı üzerine en sorunsuz sistem bu konu hakkında şüpheniz olmasın, şimdiden bol şanslar.
Beyzade
Jr. Member
*

Activity: 112
Merit: 1

View Profile WWW
May 08, 2018, 12:58:13 PM

Beğendiğim iki emlak projesinden bir tanesi alt.estate yakından merakla takip ediyorum sonucunu

NAVIBRATION - feel your way
The way of knowing the world, reinvented
https://www.navibration.com/
zonefloor (OP)
Hero Member

View Profile
May 08, 2018, 02:05:22 PM

Alt.Estate white paper'ini okuduysanız proje kafanıza yatıyorsa pre-sale satış şu an açık ico öncesi daha avantajlı fiyattan satın almak isterseniz,

kendi sitesinden satın alabilirsiniz https://alt.estate/
zonefloor (OP)
Hero Member

View Profile
May 09, 2018, 06:32:07 AM

Beğendiğim iki emlak projesinden bir tanesi alt.estate yakından merakla takip ediyorum sonucunu

White paper'i okuduğunuzu tahmin ediyorum, eğer kafanıza yattıysa ne ala şimdiden bol şans.
mhanbostanci
Legendary
*

Activity: 3136
Merit: 1516

View Profile WWW
May 09, 2018, 03:19:01 PM

Topluluğu bilgilendirmek adına proje fikrinde gördüğüm sıkıntıları paylaşmak isterim.
Özellikle projenin kurgusunu anlamak için Kullanım Senaryosu başlıklarının dikkatli bir şekilde okunmasını öneriyorum.
Ama kazın ayağı öyle değil arkadaşlar, TAPU devri diye bir gerçek var. hangi ülkede olursan ol. Tapu devirlerinde karşılık ödemenin banka aracılığı ile yapılması isteniyor.
dolayısı ile ben coinlerimi fiata ye çevirmeyeyim masak veya bulunduğunuz ülkeye göre karşılığı ile  ile uğraşmayayım diye bir şey yok!
Özetle,

fikir güzel ama uygulanabilirliği yok! 5.6 Kullanım Senaryosundaki Jin fu babayı alır anca Smiley

Ama şu olur;
Alt. Estate, Grup emlak sahiplerinden parasını öder emlağı satın alır. Buna karşılık belli bir kar koyarak TOKEN çıkarır.
Jin Fu gider bu Tokenları btcleri etherleri bastırır satın alır. Sonra Alt. Estate Grup ilgili gayrimenkulu tapu devri yapmaksızın Jin Fu nun kullanımına verir.
ama tapu hep şirketin üstüne kalır. Atıyorum 5 sene sonra Jin Fu bu gayrimenkulu satmak istediğinde elindeki TOKEN ları oluşacağı ümit edilen ikincil pazar da satar coinlerini geri alır.
Ama tahminim bu iş patlar!

waybesuricata
Sr. Member

Activity: 1750
Merit: 345

View Profile
May 09, 2018, 07:25:09 PM

Alt.Estate'ın bir kaç kampanyasına bountyhive platformu üzerinden katılmıştım bende yarın kampanyaya girişler bitiyormuş.

▄▄███▄    ▄███▄▄
     ▄▀▀    █    █    ▀▀▄
    ██    ▄▄▀    ▀▄▄    ██
    ▀▄▄▄█▀▀        ▀▀█▄▄▄▀
  ▄▄█▀█▄              ▄█▀█▄▄
▄█▀     ▀▀█▄     ▄▄█▀▀     ▀█▄
██          ▀█▄▄█▀          ██
▀█▄     ▄▄▄█▀▀  ▀▀▀▄▄▄     ▄█▀
  ▀█▄▄▄▀▀            ▀▀▄▄▄█▀
   █▀▀▄▄▄            ▄▄▄▀▀█
   ██  ▀▀▀▄▄      ▄▄▀▀▀  ██
    ▀▄     █      █     ▄▀
      ▀▀▄▄▄▀      ▀▄▄▄▀▀
.
cogwise
  ▄
█  █
  █
█  █
  █
█  █

█
█  █
  █
█  █
  █
█  █
  ▀
.
Hyper-charge your trading with intelligent insights   ▄
█  █
  █
█  █
  █
█  █

█
█  █
  █
█  █
  █
█  █
  ▀
▄█████████████████████▄
███████████████████████
████▀███████▀   ▀▀▀▄███
███▌  ▀▀███▌       ▄███
███▀               ████
███▄              █████
████▄            ██████
█████▄▄        ▄███████
████▄       ▄██████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀

▄█████████████████████▄
███████████████████████
████████████████▀▀█████
███████████▀▀▀    █████
██████▀▀▀   ▄▀   ██████
███▄     ▄█▀     ██████
██████▄ █▀      ███████
███████▌▐       ███████
████████ ▄██▄  ████████
██████████████▄████████
▀█████████████████████▀

▄█████████████████████▄
███████████████████████
█████  ▄▄▄▄▄  ▄▀███████
█████  █████  ██▄▀█████
█████  █▀▀██▄▄▄▄  █████
█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████

█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████
█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████
█████  ▀▀▀▀▀▀▀▀▀  █████
███████████████████████
▀█████████████████████▀

zonefloor (OP)
Hero Member

View Profile
May 09, 2018, 08:12:10 PM

Topluluğu bilgilendirmek adına proje fikrinde gördüğüm sıkıntıları paylaşmak isterim.
Özellikle projenin kurgusunu anlamak için Kullanım Senaryosu başlıklarının dikkatli bir şekilde okunmasını öneriyorum.
Ama kazın ayağı öyle değil arkadaşlar, TAPU devri diye bir gerçek var. hangi ülkede olursan ol. Tapu devirlerinde karşılık ödemenin banka aracılığı ile yapılması isteniyor.
dolayısı ile ben coinlerimi fiata ye çevirmeyeyim masak veya bulunduğunuz ülkeye göre karşılığı ile  ile uğraşmayayım diye bir şey yok!
Özetle,

fikir güzel ama uygulanabilirliği yok! 5.6 Kullanım Senaryosundaki Jin fu babayı alır anca Smiley

Ama şu olur;
Alt. Estate, Grup emlak sahiplerinden parasını öder emlağı satın alır. Buna karşılık belli bir kar koyarak TOKEN çıkarır.
Jin Fu gider bu Tokenları btcleri etherleri bastırır satın alır. Sonra Alt. Estate Grup ilgili gayrimenkulu tapu devri yapmaksızın Jin Fu nun kullanımına verir.
ama tapu hep şirketin üstüne kalır. Atıyorum 5 sene sonra Jin Fu bu gayrimenkulu satmak istediğinde elindeki TOKEN ları oluşacağı ümit edilen ikincil pazar da satar coinlerini geri alır.
Ama tahminim bu iş patlar!

Bilgilendirmeler için teşekkürler, her projede olduğu gibi bu projede de riskler mevcuttur bu proje teoride cazip görünüyor pratikte işler mi orası görülecektir. ICO'ya yatırım yapmak borsada işlem yapmaktan daha da risklidir, o yüzden güvendiğiniz ICO projelerinin bountysine girmek her zaman en mantıklın yoldur.
zonefloor (OP)
Hero Member

View Profile
May 09, 2018, 08:12:50 PM

Alt.Estate'ın bir kaç kampanyasına bountyhive platformu üzerinden katılmıştım bende yarın kampanyaya girişler bitiyormuş.

Evet bounty katılımı sona eriyor şimdiden bol şanslar.
aysego
Newbie
*

Activity: 56
Merit: 0

View Profile
May 11, 2018, 08:03:32 PM

Emlak piyasası ile kripto para piyasasını birleştiren ender platformlardan. Ekibi de tecrübeli. Sundukları çözümler de çok gerçekçi. Hatta örnek dairelerini bile hazırlamışlar  Avrupa , Amerika ve Japonya'dan.
zonefloor (OP)
Hero Member

View Profile
May 15, 2018, 07:22:47 AM

Emlak piyasası ile kripto para piyasasını birleştiren ender platformlardan. Ekibi de tecrübeli. Sundukları çözümler de çok gerçekçi. Hatta örnek dairelerini bile hazırlamışlar  Avrupa , Amerika ve Japonya'dan.

kesinlikle katılıyorum, bakalım başarılı olabilecekler mi teoride her şey güzel görünüyor. yatırım yapmak isteyen arkadaşlar iyice araştırma yapsınlar yada bountysine katılsınlar Türkçe white paper'da konuda var, bol şanslar.
unreal41
Member
**

Activity: 910

View Profile
May 28, 2018, 07:29:01 AM

Çeviri için teşekkürler bu alt.esate emlak projesi diğer ico projelerine göre farklı duruyor bakalım iş yapacak mı göreceğiz.
Masseter
Newbie
*

Activity: 28
Merit: 0

View Profile
May 29, 2018, 12:26:46 AM

Global düzeyde emlak piyasası artıyor çok ciddi projeler okumuştum bu da onlardan biti olmuş dijital sektörde başarılı olacağı kanaatim tam
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  

Jump to: