Bitcoin Forum
June 18, 2024, 10:47:49 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 »  All
  Print  
Author Topic: John Mc Afee Tweet Başına 105 Bin Dolar Karşılığı Kripto Para Reklamı Yapıyor  (Read 608 times)
loveistanbul
Member
**

Activity: 392
Merit: 10

View Profile
April 14, 2018, 11:27:17 AM

Kripto para piyasasındaki küçük yatırımcıların verdiği sinyaller ,ile kanını  kurutan büyük zararlar ettiren John mc afee tekrar piyasaya geri dönmüş , bu adamın açıklamalarından uzak durun hiç bir şekilde inanmayın .
soilwork79
Full Member

Activity: 252
Merit: 100

View Profile
April 14, 2018, 12:10:39 PM

Servetine servet katıyor. Bu adama nasıl para veriyorlar anlamıyorum bu adamın dediği coinleri almam ki ben uzak dururum. Bir ara söylediği coinler kısa süre yükselip sonra tekrar düşüyordu. Pump gruplarından ne farkı kaldı o zaman. Uzak durun derim ben.
zonefloor (OP)
Hero Member

Activity: 1876
Merit: 524

View Profile
April 18, 2018, 09:01:06 AM

Kripto para piyasasındaki küçük yatırımcıların verdiği sinyaller ,ile kanını  kurutan büyük zararlar ettiren John mc afee tekrar piyasaya geri dönmüş , bu adamın açıklamalarından uzak durun hiç bir şekilde inanmayın .

kesinlikle katılıyorum bu adamın attığı tweetler ile sakın bir altcoin yada ico'ya girmeyin. anlık yüksek tepkimeler gelirdi ilk bu işe başladığında artık pek bi etkisi olmuyor yinede hiç bir şekilde bu adamın işaret ettiklerine girmeyin bol şans.
deliedenpsikolog
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 1

View Profile
April 18, 2018, 11:56:26 PM

vay anasını ya bu saçları migros sprey boyalı anti virüs pazarlamacısının tweetleri 105 bin dolar ediyor mu öyle ?
aba1959
Member
**

Activity: 336

View Profile
April 19, 2018, 08:36:47 AM

bunu öğrendiğimiz iyi oldu.böylece bu yoldan para kazananları göreceğiz.bu kişilerede yazdıkları şeylere güvenmememiz gerektiğini bilmiş olacağız.piyasada bu şekilde yanlızca reklam yapanları ayıklanması gerekecek..

Sonata.ai   ●●   The only cryptocurrency exchange you will ever need
──────────      │█│     JOIN WHITELIST     │█│      ──────────
WHITEPAPER   ●   FACEBOOK   ●   TWITTER   ●   LINKEDIN   ●   TELEGRAM   ●   MEDIUM   ●   ANN THREAD
newguy05
Hero Member

Activity: 1316
Merit: 503

Someone is sitting in the shade today...

View Profile WWW
April 19, 2018, 09:01:07 AM

Adam nakit üreten ineği üretmiş ve pazara sunmuş her saniye nakit üretiyor. Detaylı ve planlı çalışmış diyebilirim, güzel bir iş modeli olmuş, üzerinde kafa yoruyorum. Öncelikle güzel bir anket yaptırmış ve data toplamış. Sonrasında bunu hedefleri ve iş planı doğrultusunda kullanmış, tebrik ediyorum. Takımın adı McAfee Crypto, yeni çıkan ico ve genel olarak kripto para piyasasında pazarlama hizmeti veriyor, ön araştırma yaptığından bir noktadan bakıldığında yatırım tavsiyesi niteliğinde oluyor paylaşımları ve geri dönüş alıyor ki reklamlar verilemeye devam ediyor, sonuçta bu takım 4,5mia Dolarlık bir bütçe yönetiyor.

▄██████
       ▄████████
     ▄██████████
   ▄█▀     █████
 ▄███      █████
█████      ███████████████████████████
█████                           ████▀
█████                           ██▀
█████                          ▄▀   
██████████████████████████████▀
████████████████████████████▀
L I N K
by BLOCKMASON

..CREATE WEB APIS........
..FROM ANY SMART........
..CONTRACT.........................

█▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀█
█  ██████    ▄▄▄▄▄▄▄▄ █
█  ██████    ▄▄▄▄▄▄▄▄ █
█  ██████    ▄▄▄▄▄▄▄▄ █
█            ▄▄▄▄▄▄▄▄ █
█ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ █
█ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ █
█ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ █
█ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ █
█                     █
█ ▄▄▄▄▄▄              █
█▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█

READ THE
WHITEPAPER

>>>

▄          █▄                         ▄
██▄        ███▄                     ▄██
████▄      █████▄                 ▄████
██████▄    ███████▄             ▄██████
████████▄   ▀███████▄         ▄███████▀
██████████▄   ▀███████▄     ▄███████▀
████████████▄   ▀███████▄ ▄███████▀  
██████████████▄   ▀█████████████▀   ▄██
████████████████▄   ▀█████████▀   ▄████
██████████████████▄   ▀█████▀   ▄██████
████████████████████▄   ▀█▀   ▄████████
BLOCKMASON
BUILDING THE FUTURE

FACEBOOK
REDDIT
TWITTER

LINKEDIN
GITHUB
MEDIUM
Dogan86
Full Member

Activity: 742
Merit: 140

View Profile
April 19, 2018, 10:40:50 AM

Bitcoin 500 bin doları görmezse penisimi yiyeceğim diye spekülasyon yapan adamdan para karşılığı her türlü spekülasyonu beklerim şahsen.

Bir insan neden böyle bir iddia atsın ki ortaya ?

Bitcoin / Ethereum / Monero
Koray Pulsar
Newbie
*

Activity: 280
Merit: 0

View Profile
April 19, 2018, 09:51:11 PM

Reklâm tweet le de olur ama 105 bin dolar pek mantıklı rakam olduğu söylenemez tweet atarak reklam yapacağına daha fazlasını vererek daha yaygın sitelere reklam vermek mantıklı olur
clex_us
Full Member

Activity: 336

View Profile
April 19, 2018, 10:00:48 PM

Mc Affee twiterine bir girip baksanız keşke bir ICO reklamı, ardından eşiyle yazışmalar ardından lüks mekanından kareler, yiyip içmeler, gezmeler, adam hayatını yaşıyor resmen, hangi ara ICO whitpaperleri okuyor anlamadım.
zafa
Newbie
*

Activity: 136
Merit: 0

View Profile
April 19, 2018, 10:12:33 PM

Bu adam kripto dünyasının başına gelen en kötü şey. İlk başlarda sözüne itibar edilen bir tipti, para için kendisini bitirdi. Şu sıralar pek ipleyen yok.
tadzio
Full Member

Activity: 344

View Profile
April 19, 2018, 11:00:48 PM

Böyle adamlar yüzünden parayla reklam aldığı bilinen kişiler yüzünden yeni yatırımcının piyasaya güveni sarsılıyor, 10 tavsiyesinden biri tutsa dahi geri kalanlarında pump dump olayı nedeniyle para kaybeden yatırımcı piyasaya lanet ediyor, halbuki piyasanın suçu ne bunun peşine takılan suçlu.
sectorim
Member
**

Activity: 574
Merit: 14

View Profile WWW
April 20, 2018, 07:18:01 AM

Mc Afee'nin tweetleri artık benim açımdan yok hükmündedir. bitcoin zengini ikizler var onlarada 100'er bitcoin gönderelim icoyu övücü tweetler atsın doğru mu? nette bazı sitelerin sırf danışmanlık adı altında icolar hakkında tüyo verdiği bilgiler için ödeme istediği de açık. hiçbir bilgi karşılığında ödeme istemeyen kişiler artık benim için daha değerli.

anatolykarpov
Member
**

Activity: 266
Merit: 12

View Profile
April 21, 2018, 08:32:39 PM

Bu adamı takip edip para kaybeden birçok insan tanıyorum. Kaç defa uyardık halbuki. Yazıktır.

Ian Balina da saçmalamaya başladı. İyice pump dump a döndü olay artık.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄ ■        SKYNET        ■ ▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▐▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬     PRIVATE SALE is LIVE     ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▌
Whitepaper   Bounty   Bitcointalk  ■  Facebook   Twitter   Telegram
ozgr
Legendary
*

Activity: 1568
Merit: 1012

View Profile
April 21, 2018, 09:45:37 PM

Bir oldu iki oldu üçüncüye kimse bu adamı iplemez oldu. Verdiği sinyalleri kendileri ve botlar alıyor işlem yapıyor küçük ve orta balıklar ise oltaya düşüyor sonuç olarak güven kaybı yaşandığı için kendileri çalar kendileri oynar.
sopromat
Full Member

Activity: 353

View Profile
April 22, 2018, 02:24:30 AM

Maalesef sonunda tanıtım işinin de suyunu çıkardılar, bu adam artık en doğru ıcoyu dahi tanıtsa bile dönüp kimse bakmayacak, yazıktır ödenen paraya ekipler de bunu  farkındadırlar sanırım.
taseron.isci
Member
**

Activity: 224

View Profile WWW
April 22, 2018, 02:51:20 AM

O kadar spekülasyondan sonra bu adamı hala dinleyen eşşektir.

suukool
Full Member

Activity: 413

View Profile
April 22, 2018, 03:47:52 AM

Dile kolay Tweet Başına 105 Bin Dolar. Bu adam şimdi tweet atmaktan nasıl vazgeçecek, bir kalemde 3-5 kelime yazarak servetine servet katıyor, en iyisi yatırımcıların bunu takipten çıkması, takipçi düşerse buna tweet attırmazlar artık.
KralSakir
Member
**

Activity: 196

View Profile
April 22, 2018, 06:24:52 AM

Bu adam karanlık gibi çöktü ya zaten reklamını yaptığı coinler patlayınca anlaşılmıştı bir şeyler çevirdiği şahsen bu habere de hiç şasırmadım o yüzden.
blablablabla
Member
**

Activity: 154

View Profile WWW
April 22, 2018, 05:47:22 PM

Millette hata aldanmasınlar, herkes kendi aklını kullanabilir durumda, bir onun bir bunun peşine takılan iflah olmaz adam bir doğru bir eğri söyler para için yapılan işten bize ne hayır gelecek.
Blacknavy
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
April 23, 2018, 09:34:03 AM

Bu tür spekülatörlere yüz verip  bunların peşine takılanlarda kabahat.. Neyseki bu ve şakşakçılarının dönemi yavaş yavaş bitti bitiyor.
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 »  All
  Print  

Jump to: