Bitcoin Forum
June 16, 2024, 01:40:42 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Yunanistan sınıra 7 bin asker yığdı  (Read 207 times)
gileri (OP)
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 342

View Profile
April 06, 2018, 06:28:32 AM

Türkiye'yi "kışkırtmaya devam eden düşman" olarak nitelendiren Yunanistan Savunma Bakanı Panos Kammenos, Ege Denizi'nin Türkiye’ye yakın kısmındaki adalarda daha fazla askeri personelin görevlendirilmesini emrettiğini söyledi.

Savunma Bakanı Panos Kammenos, iki NATO müttefiki arasındaki gerilimin ardından, 7 bin askerin adalara ve Batı Trakya’daki bir sınır bölgesine taşındığını söyledi.

“ONLARI EZERİZ”

Kammenos, Kuşadası'nın karşısında yer alan Samos'un hemen yanındaki İkarya adasında, "Cesaretleri varsa, topraklarımızın bir santimini zorlasınlar. Birleşmiş Yunanlılar onları ezecekler. Biz onların provokasyonları, tehditleri ve hakaretlerinden korkmadık, dize getirilmedik. Bizi daha da güçlendiriyorlar" ifadelerini kullandı.

kaynak: https://odatv.com/yunanistan-sinira-7-bin-asker-yigdi-05041802.html

tam yorum yazacak oluyorum sonra bir gülme geliyor  Grin
sunistator
Newbie
*

Activity: 168
Merit: 0

View Profile WWW
April 06, 2018, 09:13:02 AM

yunanistan rahat durmaz. anadolu ve kıbrısı alma hedefleri 100 yıldan fazladır var onlarda. bizim ege adaları konusunda o kadar yunan işgali iddiası varken tatmin edici cevabı ben halen alamadım hükümetten. tutup da yunanistan türkiyeye savaş açmaz, açamaz. ekonomisi berbat . ancak avrupalı dostlarından garanti alacakda oooo. anca göz korkutmaya çalışıyor.
hirozaki faraday
Sr. Member

Activity: 266
Merit: 279

View Profile
April 06, 2018, 10:03:53 AM

Yunanistan şuan arkasında emperyalist devlet olsa bile Türkiye'ye karşı savaş kazabilecek ülke değil. Fazla şımarıyorlar hepsi bu minik gövde  gösterileriyle halkın heyecanını canlı tutuyorlar yoksa saldıracaklarından değil ama adalar konusu idda değil gerçek Türkiye'nin ağzının içindeki adalar da bile askerleri üsleri var.
hugoworld
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 251

View Profile
April 06, 2018, 10:41:15 AM

Ateş olsa cürmü kadar yer yakar. Yunanistan Türkiye'yi her hangi bir savaşta yenebilmesi pek mümkün gözükmüyor. İsterse 10 bin asker yığsın bize vız gelir tırıs gider.

EMP

▬▬▬▬ ◥ ◤ ▬▬▬▬▬ ◥ ◤ ▬▬▬▬▬ ◥ ◤ ▬▬▬▬▬ ◥ ◤ ▬▬▬▬

ICO START:
10 SEPT 2018
Carolinawiestput28
Jr. Member
*

Activity: 154
Merit: 1

View Profile
April 06, 2018, 10:52:23 AM

Türkiyenin gücü suan sadece ırak ve suriye gibi ülkelerle savasacak düzeyde bir afrin operasyonu bile 1 yıl sürdü nerdeyse daha netice yok. Kaldıki avrupa ülkerine kafa tutuyorsunuz. bir gün uyanamazsınız. ülkenizde sıgnak bile yok nereye kacacaksınız bunları bir düşünün.
sinandd
Jr. Member
*

Activity: 112

View Profile WWW
April 06, 2018, 12:24:23 PM

Etme essekle muhabbet kusturursun silme cam kiriyla totonu kestirirsin.degerinden fazla kimseye muhabbet kurma halklar her zaman dost candir ama politika isin icime girince devletler kendini dev aynasinda goruyor soguk sulara dalmaya bu kadar hasret duyan baska ordu baska devlet yoktur saygilar...

XCT CLUB  |  xCrypt - Blockchain Ecosystem
▰▰▰  ▲▼  PRE - ICO Sale is Live!  ▲▼  ▰▰▰
onlyyou34
Member
**

Activity: 602
Merit: 12

elysian.finance

View Profile
April 06, 2018, 05:41:10 PM

Bir Yunanlara bir de Ermenilere ben de çok gülüyorum. İpimizde olmayan ülkeler bir haltmış gibi bize dayılanıyorlar hiç gerçekçi gelmiyor yaptığı artistlikler  Cheesy

ELYSIAN FINANCE      Next generation reverse backed token   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬   Collateral-backed stable-coins
     Github  ◥ Telegram   ◥ Twitter   ◥ Discord             Trustless and decentralized 
                             ❱❱❱   JOIN Elysian Finance   ❰❰❰                     Stake and bond to earn up to 1000% APY 
2run
Hero Member

Activity: 1904
Merit: 795

View Profile
April 06, 2018, 06:47:52 PM

yunanistan 10,75 milyon Nüfusu (2016). istanbulda kafa semtleri toplayınca zaten aynı orana ulaşıyorsunuz Smiley şaka bir yana.. bu zamanda bu şekilde olayların olması düşündürücü. şimdiye kadar adaları ufak ufak alıp tahrik etmek çalışıyorlardı şimdilerde konu daha farklı yerlere gelmeye başladı. sanırım bizi yanlış yapmaya zorluyorlar.
abernaty
Jr. Member
*

Activity: 182
Merit: 3

View Profile WWW
April 07, 2018, 10:33:09 AM

Oldukca komik bir durum. Yunanistan ya Smiley yunanistan yani anlasilan yurek yemisler. Gelsin onlarda gelsinler nolur ki.

PLEASE  :  1-Click Trips  |  https://please.com/
Be part of the Travel Revolution!
jembaba1
Newbie
*

Activity: 150

View Profile
April 07, 2018, 03:18:59 PM

B.k yığsınlar.sanki bi tarafları yer bir şey yapmaya..
udonmez
Sr. Member

Activity: 686
Merit: 359

View Profile
April 07, 2018, 03:20:21 PM

isler iyi gitmeyince her ulke milliyetcilige sariliyor. ic siyaset harici bir etkisi olmaz.
mestulum
Jr. Member
*

Activity: 266

View Profile
April 07, 2018, 03:31:46 PM

daha bugün alakalı haber okudum. yunanistan, türkiyeye savaş açsa kendisini toparlayamaz, ekonomik olarak iyice çöker diye avrupalı analist söylemiş. izmirin burnunun dibindeki tüm adalar aslında bizim bu yunanistana türkiyenin yarısını verelim desek onunla da kalmaz.
criptolover12
Member
**

Activity: 238
Merit: 10

View Profile
April 07, 2018, 07:26:38 PM

daha bugün alakalı haber okudum. yunanistan, türkiyeye savaş açsa kendisini toparlayamaz, ekonomik olarak iyice çöker diye avrupalı analist söylemiş. izmirin burnunun dibindeki tüm adalar aslında bizim bu yunanistana türkiyenin yarısını verelim desek onunla da kalmaz.

turkiyenin durumu da cok farkli degil. iki ulke arasinda bir savas olacagini sanmiyorum hic.

OAX - REAL WORLD APPLICATION OF DECENTRALIZED EXCHANGES - V1
■  Hold your own keys - Liquidity Aggregation - Open and Transparent  ■
■ ■ WebsiteTeamWPTWPProject DeckANNBounty ANN ■ ■
trako
Hero Member

Activity: 756
Merit: 505

View Profile
April 07, 2018, 09:52:48 PM

ısıracak köpek dişini göstermez. dünya barışı falan eyvallah da ben sevemedim hala bu yunanları . bitmeyen kinlerini saklama gereği bile duymuyorlar.
mmm01
Legendary
*

Activity: 973
Merit: 1053

View Profile
April 07, 2018, 10:43:24 PM

Neyi eziyorlar aq ya güldürmesinler Cheesy Cheesy 100 yılın kuyruk acısını çekiyor yunan piçleri, Gerçek anlamda 1 tane ihlal yapsınlarda görelim sonuçları ne oluyor.
Dogan86
Full Member

Activity: 742
Merit: 140

View Profile
April 08, 2018, 05:27:33 AM

Yunanistanın dengi Türkiye değil İzmirdir.

İzmiri silahlandırın alalım Yunanistanı 2 haftada.

İzmirin Ödemiş ilçesi var 200 bin nüfuslu benim memleket orası bile yeter.

7000 askeri bıraksınlar oraya çıkış yolunu bulamazlar.

Rakı masasında dansöz diye oynatırlar Yunan askerlerini.

Bitcoin / Ethereum / Monero
pandacik
Jr. Member
*

Activity: 168

View Profile WWW
April 08, 2018, 11:58:12 AM

Turkiye hazir zaten savasa. Ne olabilir ki ates olsalar cumrumuz kadar yer yakarlar. 100 yil savasmayan bir millet olarak unutmadik savasmayi ozledik biz Smiley
diderdrogba
Member
**

Activity: 406
Merit: 47

View Profile
April 08, 2018, 12:17:39 PM

yunanistan dedigin ne ki ? bi vilayetimiz kadar ulke. binalinin deyimiyle.

gkHgunes
Newbie
*

Activity: 42

View Profile
April 08, 2018, 12:25:01 PM

Hepsi oyun, halkların gazını alma, gündemi meşgul edip perde arkasında başka işler çevirmek. Bu sadece bizim ülkemiz siyasetinin yaptığı birşey değil tüm dünyada böyle.
jembaba1
Newbie
*

Activity: 150

View Profile
April 08, 2018, 04:08:47 PM

neden böyle gereksi hamleler yapıyorlar arkadaş ya..
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: