Bitcoin Forum
May 04, 2024, 05:08:56 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: Umudunuzu yitirmeyin  (Read 634 times)
wolwoo (OP)
Legendary
*

Activity: 2072
Merit: 1137

View Profile
April 06, 2018, 03:05:05 PM
Merited by EFS (2), primeer (1)

ladies & gentilmen

piyasa şu an çok kötü kabul ancak "btc 1000 dolar olacak" diyen mi dersin, "2019-2020'den önce düzelmez" diyen mi dersin, "altcoinler silinecek piyasadan" diyenler...
Yapmayın etmeyin, kendi karamsarlığınızı insanlara sirayet ettirmeyin. Umut olmadan yaşanır mı?

şunu anlarım: piyasa aşırı yükselmiştir ya da bir coin pumplanmıştır, "uzak durmakta fayda var dikkatli olun" eywallah!
ancak diplerde dolanırken, fırsatlar ayağınıza kadar gelmişken "öldük bittik uzak durun" demek de ne ola ki?
hepimizi toplasak ne kadar hacim olur bilemem ama dünya piyasasına çok da yön veremeyeceğimiz aşikar! İster girin ister çıkın "tavşan dağa küsmüş dağın haberi olmamış" bana bir faydası ya da zararı olmaz.

her gün yepyeni fikirler, projeler hayata geçerken, var olanlarda mesafe-ilerleme kaydedilirken "2010'da bu oldu 2012'de şu oldu" diyerek insanları geleceğin teknolojisinden uzak tutmak bana insafsızlık olarak geliyor. eti budu 250 milyar dolarlık bir pasta kalmış, halen "çöküş sürecek, daha da derinleşecek, yıllarca bitmeyecek" diyenlere kulak asmayın. Erimiş yatırımınızı kol kesmekle çöpe atmayın, zararı sineye çekmeyin. Size sunulan-gösterilen karanlık gelecek kurgusu yerine kendi ışıl ışıl geleceğinizi hayal edin. İNANIN!

Görün bakın birkaç ay önce size ucundan gösterilen o rakamlar solda sıfır kalacak ama bugün ama yarın! Sizin, benim, onun serveti eridiyse balinalarınki de eridi! Sizinki bin dolar 10 bin dolar 100 bin dolar eridiyse onların 100'lerce milyar doları eridi, bu hesaba göre onlar intihar ettiler?! İnadına ve de Umutla HODL
bol kazançlar dilerim.

not: Umudunu kaybedenlere ya da kaybetmek üzere olanlara destek amaçlıdır, merit hesabı vs gözetilmemiştir.

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
guzuyu zaten ipleyen yok Wink
1714799336
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714799336
Reply with quote  #2

1714799336
Report to moderator
Be very wary of relying on JavaScript for security on crypto sites. The site can change the JavaScript at any time unless you take unusual precautions, and browsers are not generally known for their airtight security.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714799336
Hero Member
*

Ignore
1714799336
Reply with quote  #2

1714799336
Report to moderator
1714799336
Hero Member
*

Ignore
1714799336
Reply with quote  #2

1714799336
Report to moderator
burkay
Full Member

Activity: 644
Merit: 103

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
April 06, 2018, 03:30:28 PM

Dediklerinize katılıyorum, şimdi şöyle bir durum var bu forumda bari bitcoin 1000 dolar olacak gibi söylemlerle karşılaşmasak iyi olur tamam durum gerçekten sıkıntılı uzun zamandır kimse kazanamıyor, ama yeni başlayan teknoloji neden bitsin, burada tek sıkıntılı olanlar borç veya kredi ile bu işe girmiş olanlar, geri kalanların telaşlanmasına anlam veremiyorum zaten.

Dogan86
Full Member

Activity: 742
Merit: 140

View Profile
April 06, 2018, 03:34:45 PM
Merited by EFS (1)

Hodl yapmaya devam. Yeteri kadar düştüğünde ve insanlar artık bu fiyatlara alışıp artık planları buna göre yapalım deyince çıkış başlayacak.

Balinaların ellerine yukarıdan verenler biz olacağız.

Aydınlı bir dostum var ben ona böyle hitap etmeyi severim 18 yıllık arkadaşım.

Enterasan tepkilerin adamıdır.

Bir gün ekran kartı satıyor ve ölücüler bulaşmış buna telefonda kızdırmışlar.

X miktar olur mu diyince fanlarını kırıp yollarsam olur demiş Grin

Bu durumlarda aklıma hep onun tepkileri gelir.

Bizi silkelemeye çalışanlara iletebilsek keşke böyle sitemleri

400 dolara Ethereum satarım fakat yarım 0.5 satarım.

Bitcoin / Ethereum / Monero
cenkistan
Member
**

Activity: 152
Merit: 10

ImmVRse | Disrupting the VR industry

View Profile
April 06, 2018, 03:51:34 PM

Kendimizi avutuyoruz gibi geliyor bana malesef arkadaşlar.Dile kolay 200 bin doları görmüşken bu gözler şuanda 50 bin dolar kaldı toplam varlık.gelde kafanı duvarlara vurma ümitsizliğe kapılma şimdi.600 bin TL kaybım var şaka değil tam 600 bin lira.kardan zarar diye teselli veriyorum kendi kendime.eğer bir daha o rakamları görürsem koşarak kaçacağım piyasadan.en çokta eth'in düşüşü bitirdi beni satmamakta diretsemde dayanamıyorum artık haftada 1 veya 2 eth satıyorum.dahada düşerde elimizde patlar diye

mdikmetas
Full Member

Activity: 616
Merit: 118

View Profile
April 06, 2018, 04:00:14 PM

ico etkisi kendini eth üzerinde gösterdi piyasanın düşüşünden korkan ceo cuklarımız  ellerindeki ethyi sattıkça sattı sattıkça sattı sonuç bu işte.
KoinGuru17
Member
**

Activity: 294

View Profile
April 06, 2018, 04:06:36 PM

Piyasanin bu durumu, borc veya kredi kullanarak kripto ya yatirim yapilmamasi gerektigini gosteriyor. Elindeki fazla parasini yatirim icin kullanan kisiler bakimindan cok da fazla sikinti yaratacak bir durum oldugunu dusunmuyorum. Bu bir surec ve bu gibi durumlarda mumkun oldugunca bitcoin, ethereum da kalmak hatta firsata cevirip dusus gostermis duzgun projelerin coinlerinden toparlamak icin uygun bir firsat olarak goruyorum.
afmfk06
Member
**

Activity: 365

View Profile
April 06, 2018, 04:09:02 PM

Çaresiz bir şekilde beklemekten başka yapacak birşey yok. Piyasa geriledikçe herkesin vaziyeti geriliyor. Temmuz ayına kadar düzelir diyeceğim ama yaz sezonunda da balinalar tatil yapıyor. Bakalım nerede dur diyecekler.
HSYNTKN
Member
**

Activity: 336
Merit: 17

View Profile
April 06, 2018, 04:50:49 PM

Her turlu yükselecek bu piyasa başka çaresi yok ;-) ama bizim yapmamız gereken en önemli şey sabırla beklemek yoksa elinizdekinden de oluruz. Umudunu yitirdigin an olay bitmiştir. Yitirmeyin umudunuzu . Elinizdekini artırmaya bakın sonuçta kazanan biz olacağız.

lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
April 06, 2018, 04:51:06 PM

Moral dolu güzel bir yazı olmuş, teşekkürler:)
Geçtiğimiz Kasım-Aralık döneminde BTC $10.000 den $20.000'e doğru soluksuz yükselirken, acaba ne zaman biraz geri çekilecek de alım fırsatı verecek diye düşünüyordum.
Sonra pek çok kez geri çekildi ama beklenen yükseliş bir türlü olamadı. Bence yaz aylarında piyasada güzel bir toparlanma olacak. Şu ayı döneminde düşükten toplayanlar işte o zaman ektiklerini biçmiş olacaklar.
boestin
Legendary
*

Activity: 1092
Merit: 1000

View Profile
April 06, 2018, 04:58:06 PM

piyasanın yükseleceğini bende düşünüyorum fakat ne zaman derseniz bunu bi cevabı yok işte belki 1 sene süründürürler ondan sonra atağa geçer belkide bir kaç ay içinde beklenen yükseliş gerçekleşir bunu bilemeyiz.ama bildiğim tek şey varsa oda artık sabırların taşmak üzere olduğudur.sinirlerimiz gerçekten çok yıprandı bildiğin thorun çekiciyle darbe yemiş gibiyiz
nekominer
Full Member

Activity: 476
Merit: 102

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
April 06, 2018, 04:59:29 PM

Artacağı konusunda piyasada biraz geçmişi olanlar hem fikirdir fakat son bir kez daha silkeleme yapacaklardır.

omerchip
Full Member

Activity: 268
Merit: 109

View Profile WWW
April 06, 2018, 05:06:47 PM

piyasanın hep böyle çöküş trendlerinde gözlemlenen yazıları yazmışsın guzel gozlemlemissin tebrik ederim piyasa düzelir ya ha yarın ha seneye

AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
April 06, 2018, 05:09:45 PM

Market Cycle eğer bu olmazsa, buranın adına zaten borsa diyemeyiz. Bu piyasadaki paramız acaba yok olacak mı diyeceğimiz tek zaman, blockchain teknolojisinin çöp olduğu andır. Yoksa belki 1 ay daha ya da 3 ay, belki de 1 yıl ama bir şekilde piyasa tekrar düzelecektir.
kesh.zombie
Full Member

Activity: 392
Merit: 101

View Profile
April 06, 2018, 05:12:58 PM

güzel yazmışsın hocam eline sağlık.maalasef bu şartlarda umudu  yitirmemek pek mümkün değil.yükseliş elbet olacaktır ama aradan uzun bir süre geçecek duruyor.

,........
zdrovie
Full Member

Activity: 420
Merit: 100

View Profile
April 06, 2018, 05:25:02 PM

Şuanki vaziyette umudu korumak ciden çok zor öyle bir hava oluştu ki piyas pamuk ipliğine bağlıymış gibi geliyor hala bana.
Eski yükselişleri bir daha göremeyeceğiz diye korkuyorum.O anda nakite çevirmediğim için pişmanlık yaşıyorum ve düşmez dediğimiz halde dahada düştüğü için ve halen düşüş bitmediği için panik yapıyorum.satsam alttan alamam diye korkuyorum.satmasam daha düşer diye panik halindeyim.amk bildiğin paradokstayım şuan

▀▀▀▀▀▀     SWIPE  │ Monetizing mobile engagement data, on the blockchain    ▀▀▀▀▀▀
▄▄▄▄         Whitepaper       Telegram       Twitter       Medium       Reddit          ▄▄▄▄
NBASKOR
Newbie
*

Activity: 212
Merit: 0

View Profile
April 06, 2018, 06:01:46 PM

Umut olmadan yaşanırmı sözün çok güzelde umudu biz kaybettik be abi gelmiyor lanet lası boğa piyasa diblere inmiş hala aynı yerde takılıyor yükselip anında daha fazla düşüş yapıyor moralleri sıfırlıyor böyle
markandum
Member
**

Activity: 266

View Profile
April 06, 2018, 06:09:20 PM

piyasaya yeri girenler ciddi bir sorun yaşıyordur bundan eminin. Piyasa ayrıca bence insan psikolojisi açısından hiç doğru birşey yapmadı. birçok genç insanı bu şekilde kendinden soğutuyor. coinlerin tümü ciddi topluluk kaybına uğrayacaktır.

[/center]
marn6767
Member
**

Activity: 252
Merit: 13

View Profile
April 06, 2018, 06:15:22 PM

güzel bir yazı olmuş ellerinize sağlık. Bu yazı birçok kişiye umut olacaktır diye düşnüyorum. Fırsat bu fırsat toplayan üsküdarı geçer arkadaşlar. Bu sekör hiç bir zaman batmaz zaten batmasına izinde vermezler
dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
April 06, 2018, 06:22:01 PM

Aynen reis evet psikolojik açıdanda biraz yıprandık.
Ama biliyoruz ki bu teknoloji öyle içi boş değil.
Her geçen gün yeni şeyler entegre ediliyor.
Bitcoinin toparlayacağını biliyoruz.
JetToken
Jr. Member
*

Activity: 98
Merit: 1

WWW.OAX.ORG - MARKET INTEGRATION PLATFORM

View Profile
April 06, 2018, 06:33:45 PM

Bunla beraber 3 kez oldu aynı durumu  yaşıyorum. Buna Teknoloji olarak baktığım zaman benim güvenim sonuna kadar var. Ve gerçekten de Dünya için güzel bir gelecek. BlockChain Teknolojisini anlatan bir tane Video var. Çoğumuz izlemişizdir. Orada değinilen konular umut verici. Hepimiz için kolaylık dolu. Ancak bunun karşısında olanlar var. Bugün piyasa da hakim olan ve Balina dediklerimiz piyasa da istediği gibi at koşturmak da. Bunun da doğal sonucu bir düşmek de bir yükselmekte.

Yeni girenler veya Kredi ile iş yapanlar aman daha fazla kaybetmeyeyim derdi ile hızlıca satma derdine düşüyorlar. Velhasıl bunların hepsi birleşince, kaçınılmaz sonuçlar doğmakta. Şimdi HODL yapmaktan başka çaremiz yok. Ama SAT olarak para da kazanmak mümkün. Uzun zaman oldu. ilk defa geçen gün XVG ile para kazandım (YTD). Ayı veya Boğa, dikkatli takip ettiğiniz coinler olunca az da olsa kazanma şansımız oluyor. Biraz sabır ile bu kötü günleri atlatacağımıza inanıyorum.

OAX - BRIDGE TO TRADITIONAL FINANCE WORLD
OAX - INTEGRATION OF CRYPTOCURRENCY MARKET
■ oax.org ■ bit.ly/BttANN ■ bit.ly/ActiveBounty ■
Pages: [1] 2 3 4 »  All
  Print  

Jump to: