Bitcoin Forum
June 23, 2024, 11:25:31 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  
Author Topic: Umudunuzu yitirmeyin  (Read 634 times)
ugurum15
Member
**

Activity: 532
Merit: 22

View Profile
April 07, 2018, 06:57:53 AM

Umut fakirin ekmeği umar ha umar.  Grin bende dediklerinizi katılıyorum. Eğer ederi olan çöp olmayan coinler e yatırım yaptıysanız eninde sonunda yükselir. Hele ki bir de BTC yükselirse altcoinlere paralel olarak işte o vakit iki kere rafine olmuş olur.  Grin ben sabırla bekliyorum zaten başka da yapacak bir şeyim yok. Bu düşüşler den sonra satmanın manası yok. Çöp olsun daha iyi.
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
April 07, 2018, 07:41:42 AM

Maalesef benim umudum artik tukendi, btc icin yeni bir dip daha bekliyor analizciler ve saniyorum gerceklesmeye yaklastik. Nisan sonuna kalmadan buyuk bir hareket olacak yukari veya asagi
baskanx
Sr. Member

Activity: 686
Merit: 250

View Profile
April 07, 2018, 08:02:37 AM

Umut yitirme değil de insan artık sıkılmaya başlıyor, bitcoinin hızlı hareketlerine alışınca bukadar durağan ve can sıkıcı yönde hareketi insanların canını sıkıyor, bikaç hafta daha piyasadan uzak kalsak aslında sorun kalmıcak bence.
xxxgr
Member
**

Activity: 336
Merit: 10

Metahash

View Profile
April 07, 2018, 08:40:56 AM

Sahsem karamsar degilim ama yatirim miktari ile alakali. Evini arabasini satip giren de oldu. Tanidigim da var. 1000 usd ye dusse biraz daha alirim ama bunu bekleyemeyecek durumda olan da var. Onlarin isi de zor. O yuzden dikkat edip acele etmemek lazim

▮▮█ # metahashYour Gate to Decentralized Internet# metahash █▮▮
#TraceChain#MetaApps#MetaGate#MetaHashCoin
▮▮█▬▬▬▬▬❰Facebook❱▬❰Twitter❱▬❰Telegram❱▬❰Ann thread❱▬▬▬▬▬█▮▮
mirzajoe
Newbie
*

Activity: 5
Merit: 0

View Profile
April 07, 2018, 10:00:06 AM

teknolojisine inandığınız geliştiricilerine güvendiğiniz bir coini sonuna kadar hodl edeblirsiniz buna karşı değilim tabiki ..fakat bu işe sadece para kazanmak için girdiyseniz ,alım satım yapacağım katlayacağım kafasıyla girdiyseniz hodl yapmak yanlış (bence) zararı erken farkedip gerekli yerlere stop loss koyup düşükten alıp tekrar satmak ve bunu yapabilmek için gereken azmi göstermek ve bu konuda belirli teknik analizlerin nasıl yapıldığını öğrenmeye çalışmak en doğru yol olacaktır..Bunun dışında piyasa düşmüş çıkmış pek sorun olmayacaktır zaten
afmfk06
Member
**

Activity: 365

View Profile
April 07, 2018, 10:07:01 AM

Umudumuzu açıkcası yitirmek üzereyiz. Bu piyasa daha ne kadar böyle gidecek. Gerçi bizim zararımız 3-5 bin dolar küçük yatırımcı olarak. Balinalar nasıl izin veriyorlar onu hala anlamış değilim.
kubra68
Member
**

Activity: 336

View Profile
April 07, 2018, 10:24:15 AM

hiç bir zaman umut bitmez bitmemelide ama piyasa çok kötü devletlerin vergi alamama durumları baskıları arttırıyor ve baskılarda  korkuyu meydana getiriyor btc nin düşüşüne neden oluyor.

ankara44
Member
**

Activity: 434
Merit: 14

View Profile
April 07, 2018, 10:27:14 AM

Bu piyasaya girenler nispeten hırslı ve ne yaptığını bilen kişiler çoğunlukla. Büyük umutlarla girildi. Yaş ortalamaları 25 cıvarında dır sanırım (Ben bunun 2 katından fazla olsam da) bu piyasadaki yatırımcıların umutları halen devam ediyor. Ama nereye kadar merak ediyorum.
jeda2000
Full Member

Activity: 392
Merit: 101

View Profile
April 07, 2018, 10:33:09 AM

Umudunu kaybetmeyip sabırla bekleyenler bu kriz ortamını da atlatacaktır. Daha çok yeni ve gelişmeye açık aynı zamanda çok paraların kazanıldığı bir ortam olduğu için spekülasyonlara da açık bir yer. Yükselişleri beklemeye devam etmekten başka yapacağımız çok da bir şey yok.
M.Terzi
Sr. Member

Activity: 448
Merit: 250

View Profile
April 07, 2018, 11:05:45 AM

Bu piyasa riskli bir piyasa. Gün gelince kazandığında gün gelince kaybedeceksin. Bu piyasanın kuralları böyle. Evet uzun süredir piyasa hep aşağı yönlü seyrediyor uzun süredir milyar dolarlar çıktı piyasadan belkide uzun süredir hepimizinde bildiği gibi piyasa bir düzeltme operasyonunu yaşaması gerekiyordu belkide bu düzeltme yaşandı. Ama zannetmeyin kripto camiası çöp olacak. Biz henüz yolun çok çok başındayız. Belki 5 belki 10 sene sonra kripto paralar kullanılacak, block zinciri teknolojisi hayatımızın her alanında yer alacak. Bunu dev şirketler, devletler, uluslararası mecralar biliyor farkındalar.
Bu yüzden zararına satış yapmayın sabırla beklemeye devam. Güzel yazınız için teşekkürler. Umut olmayan yerde ne ışık olur ne hayat.
henrybek3
Full Member

Activity: 546
Merit: 100

View Profile
April 07, 2018, 11:10:05 AM

Aynen katılıyorum geçmişte de buna benzer tablolar gördük en zor zamanda sabredip elindekileri koruyanlar boğa sezonunda ciddi karlar elde ettiler. Bize de sabırla beklemek düşüyor.
jameshugo17
Full Member

Activity: 721

View Profile
April 07, 2018, 01:00:29 PM

Sabırsızlar ile sabırlılar kapışıyor durum bu balinalarda zaten para var hareket ettikçe bizden topluyorlar. İnsan pump dan pumpa gideceğini düşünüyor ancak dump dump gezdiriyorlar adamı umutsuz olacak bir şey yok yeni den fiyatlar yukselir sonra satarız rahat olun sürekli ekrana bakmak bazen sıkıntı verir kapatın ekranı.
icegeekfresh
Full Member

Activity: 406

View Profile
April 07, 2018, 01:05:18 PM

Balinaların acelesi yok nekadar ölü fiyattan alabilirlerse okadar iyi onlar için, şükür borç harç yok da biz de sabırla bekleyebiliyoruz, bu işlere borçla krediyle felan girilmemesi gerektiğini herkes anlamıştır umarım.

Ihlamurcubaba
Newbie
*

Activity: 87
Merit: 0

View Profile
April 07, 2018, 02:00:40 PM

Balinalar şu an halay çekiyorlar.Dipten dipten sessizce topluyorlar.Yine uçtuğu zaman paralarına para katacaklardır.Bizde niye fazla almadık diyeceğiz arkalarından.
aamirsuh
Full Member

Activity: 686
Merit: 101

View Profile
April 07, 2018, 09:47:09 PM

Sabırdan çatladık ama dayanmak lazım er yada geç pump olacak diye düşünüyorum. Balina olmadık ama balinaları takip edebiliriz. Biz onlar hareketi yaptıktan sonra görebileceğimiz için. Sabır tek dayanağımız.
nascasto
Full Member

Activity: 504
Merit: 102

PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN

View Profile
April 07, 2018, 11:47:27 PM

Umutsuzluğa kapılmanın anlamı yok. Dünya blockchaini kabullenmek ve kullanmak zorunda. Bu da fintech olarak kullanılır burda çok sağlam projeler de çıkıyor ve bunlar gelecekte kullanılacak. Burda kötü günler de olacak ama kimse kısa yoldan zengin olamaz.

nihattbolatt
Jr. Member
*

Activity: 490
Merit: 4

View Profile WWW
July 06, 2018, 10:49:05 AM

kesinlikle katıldığım bir başka başlık. ha eğer ille de yaka silktiyseniz paranızı çekmeyin en azından. unutun yatırımınızı değerlenirse ne ala yok değerlenmezse zaten yok zaten yoktu.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
mcnncnr
Jr. Member
*

Activity: 546
Merit: 2

View Profile WWW
July 06, 2018, 10:58:57 AM

Altcoinlerin büyük çoğunluğunun piyasadan silinmesi kaçınılmaz. Sağlam altcoinlerde uzun süre hold yapmalısınız yoksa bir de bakmışsınız ki elinizde hiçbir işe yaramayan 5 kuruş etmeyen tokenler kalmış. Körü körüne hold zarar getirir.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
July 06, 2018, 11:04:26 AM

İmza kampanyalarından ve airdroplardan gelen coinler bir nimettir, iyi değerlendirmek gerekir. Alır almaz hemen satarsanız hem elinize fazla bir para geçmez hem de kumbarayı bozmuş olursunuz. O yüzden piyango gibi düşünmek lazım. Bu piyasa neler gördü, 1 cent bile etmeyen coinler birkaç yıl sonra 1 doları geçti. Akıllı hold kazandırır.
redsilentstorm
Member
**

Activity: 448

View Profile
July 06, 2018, 11:05:16 AM

Amaç bu zaten Umudu yitirttmek elinizde kileri ucuza toplamak. Ama artık sanki satan daha az , alan olmadığı için düşüş devam ediyor.

Bu saatten sonra sıfırlanmayacağını düşünmüyorsanız satmanın çok bir anlamaı yok çünkü ilk çıkış hareketi nispeten daha hızlı oluyor ve orayı kaçırırsanız bir de o zaman zarar edeceksiniz.
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  

Jump to: