Bitcoin Forum
May 04, 2024, 11:33:29 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4]  All
  Print  
Author Topic: Umudunuzu yitirmeyin  (Read 634 times)
Matthewww
Full Member

Activity: 322
Merit: 102

View Profile
July 06, 2018, 02:06:32 PM

piyasa illa ki yükselecektir ama ne zaman olduğunu bilemeyiz. önemli olan sabırla bekleyip karşılığını alabilmek.
I HATE TABLES I HATE TABLES I HA(╯°□°)╯︵ ┻━┻ TABLES I HATE TABLES I HATE TABLES
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
nascasto
Full Member

Activity: 504

PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN

View Profile
July 06, 2018, 02:08:41 PM

Umut yitirmenin zaten anlamı yok. En basit örnek olarak interneti verebiliriz çünkü her yeni teknolokinin başlarda karşı çıkanları ve destekleyenleri oluyor. Blockchain ve bitcoin de bunlardan sabırlı davrananlar ve istikrarlı bir şekilde yolunda devam edenler önümüzdeki yıllarda iyi kazançlar elde edecektir.

WaDa
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 251

View Profile
July 06, 2018, 02:18:52 PM

Aynen öyle dostum kesinlikle umut olmadan yaşanmıyor zararda olan kimse şuanki fiyatlara bakıp satayım kurtulayım diye düşünmesin er yada geç 10 bin dolar %100 geçilecek altcoinlerde aynı şekilde yükselecek, dikkat ettiyseniz btc biraz durağanlaştı ve altcoinler uçmaya başladı şuan btc yönünü belirlemeye çalışıyor bence umarım doğru bir seçim yapar  Smiley konu için teşekkürler... Ayrıca "umudunu kaybetme" adlı konu mu da okuyabilirsiniz.
chillchelee
Newbie
*

Activity: 71
Merit: 0

View Profile
July 06, 2018, 07:36:53 PM

yitirmedik yitirmioz yitirmicezzz
tayvaya
Newbie
*

Activity: 89

View Profile
July 06, 2018, 07:39:03 PM

Evet böyle ah vah sözlerini duyuyoruz hep ,ben almayın kaçın demiyorum ama düzelmesi uzun sürecek sabır gerekli diyorum sabredecekseniz alın.
yusufmirza
Member
**

Activity: 742
Merit: 19

View Profile
July 06, 2018, 08:53:47 PM

7 ay oldu hala umudumuzu yitirmedik ama paramız afedersin uçtu gitti.Umudumuzu yitirmemeye çalışıyoruz.Güneşli günler görebilecekmiyiz yakında bilmiyorum ama 2018 yılı pek iyi gelmedi bize.İnşallah düzelir.
ferhat1242
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 277

CAT.EX Exchange

View Profile
July 06, 2018, 10:44:00 PM

7 ay önce umudumu yitirip elimdekileri bozdurup bu zamanlarda alacaktım ama işte insan bilmiyor. O yüzden bu işe girmişseniz sabırlı olmanız gerekir. Bir de kaybetmeyi göze alacak miktarla girmeniz gerekir.

|(
▄▄██████████▄▄
▄██████████████████▄
▄█████▀ ▀█████▀ ▀██████▄
██████ ███ ▀▀▀ ███ ███████
██████▀▄███████████▄▀███████
███████ █████████████ ████████
███████ █████████████ ████████
████████▄▀█████████▀▄█████████
██████████▄ █████ ▄█▀▄▄▄▀█████
██████████ ████▌▐█ █▀▄█ ████
████████▌▐█████ █▌▐█▄▄████
▀█████▀ ██████▄ ▀ █████▀
▀██████████████████▀
▀▀██████████▀▀
)(.
)
▌   ANNOUNCE THREAD   ▌▐   BOUNTY   ▐
TWITTER  |  FACEBOOK  |  TELEGRAM  |  DISCORD
(((((((   MOBILE APP [ ANDROID / IOS ]   )))))))
)
ikinokta
Newbie
*

Activity: 171

View Profile
July 06, 2018, 11:01:58 PM

hocam niçe nin de bir sözü var, umudu hiç sevmem, çünkü işkenceyi uzatır diye, yani dikkat etmek gerekiyor bu tip şeylere, bence önemli yani.
wolwoo (OP)
Legendary
*

Activity: 2072
Merit: 1138

View Profile
July 06, 2018, 11:58:56 PM

3 ayı devirmişiz başlığı açalı, çıktı indi yine geldi aynı noktalara Cheesy umudumu yitirmedim hala ama bir bezginlik yok da diyemem! umut soyuttur ama sonuçları itibariyle somut olarak görebilirsiniz. Ya vazgeçer ve ayrılırsınız ya da olması mukadder biçimde artışı bekler öyle ayrılırsınız. Bu bekleyişi sağlayacak tek şey de umuttur. Umudum yok deyip de bekliyorsanız hala kırıntılara sahipsiniz demektir, onu kaybetmeyin.

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
guzuyu zaten ipleyen yok Wink
iskendercnr
Jr. Member
*

Activity: 448
Merit: 2

View Profile WWW
July 07, 2018, 05:16:55 AM

İyi güzel demişsin de herkes senin benim gibi ihtiyacı olmayan parayla girmiyor ya da 1 sene hold yapacak durumda olmuyor. Şu forumda bir kişinin bile itirazı olmaz uzun vadede çok güzel paralar kazandıracağına. Ama trader var orta vadeci var kısa vadeci var.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
nekominer
Full Member

Activity: 476

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
July 07, 2018, 08:23:49 AM

Piyasada toparlanma belirtileri var, 6500 altına salmadığı sürece kısa vade trend yukarı.

wolwoo (OP)
Legendary
*

Activity: 2072
Merit: 1138

View Profile
July 07, 2018, 09:28:38 AM

İyi güzel demişsin de herkes senin benim gibi ihtiyacı olmayan parayla girmiyor ya da 1 sene hold yapacak durumda olmuyor. Şu forumda bir kişinin bile itirazı olmaz uzun vadede çok güzel paralar kazandıracağına. Ama trader var orta vadeci var kısa vadeci var.
bak o konuda haklısın hocam yalnız ben bu postu attığımda ether 300'lerdeydi 1 ay sonra 800'ün üstüne gelmişti, dolayısıyla arada geçen yalancı baharda balinalar hem zaman kazandılar hem sert düşüşün düzeltmesini yaptılar, bizse zaman kaybettik hodl'dan ötürü! Açıkçası böyle bir kurt kapanı bana da yaramadı, neticede hepimizin belirli bir dayanma mühleti var. Ancak baktığınız zaman yine kıpraşacak-düşecek çok da bir marjları kalmadı ama bugün ama yarın artacak onda herkes hemfikir sanırım. Düşecek yer kalmadıysa çıkacak, o yüzden sabır ve umut etmekten başka çare yok gibi yine...

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
guzuyu zaten ipleyen yok Wink
luckydag
Sr. Member

Activity: 742
Merit: 260

View Profile
July 07, 2018, 09:30:13 AM

bak o konuda haklısın hocam yalnız ben bu postu attığımda ether 300'lerdeydi 1 ay sonra 800'ün üstüne gelmişti, dolayısıyla arada geçen yalancı baharda balinalar hem zaman kazandılar hem sert düşüşün düzeltmesini yaptılar, bizse zaman kaybettik hodl'dan ötürü! Açıkçası böyle bir kurt kapanı bana da yaramadı, neticede hepimizin belirli bir dayanma mühleti var. Ancak baktığınız zaman yine kıpraşacak-düşecek çok da bir marjları kalmadı ama bugün ama yarın artacak onda herkes hemfikir sanırım. Düşecek yer kalmadıysa çıkacak, o yüzden sabır ve umut etmekten başka çare yok gibi yine...

Aslında düşecek yer var. Hatta çok sert bir bitcoin çıkışı olursa bence altlar yine altta kalıcaklar.

Eğer yeteri kadar toplama yapamadılarsa, çok sert bir hareket yapıp aşağı veya yukarı alttan toplayabilirler.
Pages: « 1 2 3 [4]  All
  Print  

Jump to: