Bitcoin Forum
June 27, 2024, 03:30:41 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Kucoin'de Oyster Peal (PRL) bulundurana Oyster Shell Airdrop'u 1 PRL: 1 SHL  (Read 343 times)
tayfundeniz (OP)
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
April 06, 2018, 07:22:52 PM

KuCoin'de Oyster Peal (PRL) jetonları bulunan tüm KuCoin kullanıcılarına KuCoin'in Oyster Shell jetonu (SHL) airdrop'u destekleyeceğini duyurdular.

Duyurusu:

"Airdrop oranı: SHL jetonu, KuCoin üzerindeki mevcut PRL tutucular için 1 PRL: 1 SHL oranında havalandırılacaktır.
(örn., KuCoin cüzdanında 100 PRL varsa 100 SHL'yi havaya uçuracaksınız).

Blockchain'in fotoğrafını 13 Nisan'da (blok yüksekliği 5.436.000) alacağız ve sonraki haftalarda Oyster Shell'i (SHL) KuCoin'deki tüm Oyster Pearl (PRL) kullanıcılarına dağıtacağız."

detaylı bilgiyi Kucoin'de bulabilirsiniz.
itsmamedoff
Newbie
*

Activity: 154
Merit: 0

View Profile
April 06, 2018, 07:37:00 PM

pardon hocam, ben şimdi kucoinden PRL alırsam, 16 nisanda shl-ler kucoin hesabımda görünecek mi? yani aslında sormak istediğim, bunu geldiği anda sata bilecek miyim?
tayfundeniz (OP)
Sr. Member

View Profile
April 06, 2018, 07:45:04 PM

13 nisan da kucoin de kaç tane prl varsa o kadar shl verilecek.6 gün var.Kucoin ile anlaşmalarını yapmışlar.Ayrıca SHL için Kucoin de listelemek için görüştüklerini belirtmişler.Muhtemelen listeleyecekler.Piyasa bu halde iken değerlendirilebilir.Fiyat olarak dün yüksekti bugün biraz düşmüş.Alım olarak iyi bir seviye de.Kucoin de duran coinlerim vardı onları bugün Prl ile değiştirdim.Şu anda bir beklentim yok coinlerden.Durduğu yerde hiç olmazsa airdrop dan gelenler ile değerlendirmek istedim.Sonuçta bu piyasa da risk yüksek.Bilgi mahiyetinde paylaştım.Araştırmanızı yapıp değerlendirmek isteyen arkadaşlar PRL'nin grafiklerini projesini inceleyip araştırabilirler.YTD.
itsmamedoff
Newbie
*

View Profile
April 06, 2018, 07:50:50 PM

13 nisan da kucoin de kaç tane prl varsa o kadar shl verilecek.6 gün var.Kucoin ile anlaşmalarını yapmışlar.Ayrıca SHL için Kucoin de listelemek için görüştüklerini belirtmişler.Muhtemelen listeleyecekler.Piyasa bu halde iken değerlendirilebilir.Fiyat olarak dün yüksekti bugün biraz düşmüş.Alım olarak iyi bir seviye de.Kucoin de duran coinlerim vardı onları bugün Prl ile değiştirdim.Şu anda bir beklentim yok coinlerden.Durduğu yerde hiç olmazsa airdrop dan gelenler ile değerlendirmek istedim.Sonuçta bu piyasa da risk yüksek.Bilgi mahiyetinde paylaştım.Araştırmanızı yapıp değerlendirmek isteyen arkadaşlar PRL'nin grafiklerini projesini inceleyip araştırabilirler.YTD.
vallaha kafam allak-bullak oldu. ytd olmadığını anladım, tamamen kendi kararım. prl almak istiyorum. diyorsunuz ki, kucoinde prl i olana shl verilecek. demek listeleyecekleri için shl vericekler. listelemeseler shl i kucoine nasıl göndere bilirler?
tayfundeniz (OP)
Sr. Member

View Profile
April 06, 2018, 08:09:23 PM

Kucoin SHL verecek ama bu listeleyecek anlamına gelmez.Biz aynı sıkıntıyı NXT ignis verdiği zaman da yaşadık.Borsa bazen 3 ay sonra listeler yada erc20 destekli yada farklı bir cüzdana çekebilirsiniz diyerek duyuru yayınlar.Bu borsanın inisiyatifine kalmış.Aslında bu tür forklar prl'nin fiyatını arttırması lazımdı.Piyasanın kötü olmasından dolayı pek fazla bir artış olmadı.NXT 3x yapmıştı.Ben şahsen 3x yapınca çıkmıştım.İgnis'i beklemedim.PRL'de artmadığı için uygun gördüm değerlendirmek istedim.Boğa sezonunda ikisi de iyi kazandırabilir.Tamamen ekibe bağlı, çalışmalarına projeye bağlı.Birde piyasanın düzelmesi lazım Altcoinlerin değerlenmesi için.Risk almadan kazanılmıyor.Kaybetmeyi de göze almak gerekir kazanmak için.Piyasanın hali ortada.Artık nereden ne çıkartabiliriz diyerek uğraşıyoruz.Nasib'ten öteye gidilmez.
itsmamedoff
Newbie
*

View Profile
April 06, 2018, 08:50:38 PM

Kucoin SHL verecek ama bu listeleyecek anlamına gelmez.Biz aynı sıkıntıyı NXT ignis verdiği zaman da yaşadık.Borsa bazen 3 ay sonra listeler yada erc20 destekli yada farklı bir cüzdana çekebilirsiniz diyerek duyuru yayınlar.Bu borsanın inisiyatifine kalmış.Aslında bu tür forklar prl'nin fiyatını arttırması lazımdı.Piyasanın kötü olmasından dolayı pek fazla bir artış olmadı.NXT 3x yapmıştı.Ben şahsen 3x yapınca çıkmıştım.İgnis'i beklemedim.PRL'de artmadığı için uygun gördüm değerlendirmek istedim.Boğa sezonunda ikisi de iyi kazandırabilir.Tamamen ekibe bağlı, çalışmalarına projeye bağlı.Birde piyasanın düzelmesi lazım Altcoinlerin değerlenmesi için.Risk almadan kazanılmıyor.Kaybetmeyi de göze almak gerekir kazanmak için.Piyasanın hali ortada.Artık nereden ne çıkartabiliriz diyerek uğraşıyoruz.Nasib'ten öteye gidilmez.
listelemeyeceklerse, 12 nisanda shl-i nereye gönderecekler peki? onu anlıyamıyorum ben.
Night Trader A
Member
**

Activity: 406
Merit: 10

View Profile WWW
April 06, 2018, 08:56:50 PM

listelemeyeceklerse, 12 nisanda shl-i nereye gönderecekler peki? onu anlıyamıyorum ben.

Kucoindeki cüzdanında görünür, çekmek istersen withdraw yapabilirsin. Genelde bu mantıkta oluyor.

gorkem19888
Full Member

Activity: 672
Merit: 110

View Profile
April 06, 2018, 08:58:21 PM

mew cuzdanınıza cekın oprl lerı . shl lıler pıyasaya gırdıgı zaman cekıp atarsınız hangı borsaya gırerse ılk bas bu kadar basıt .kucoın hemen lıstelemse bıle ıdex - forkdelta hemen lısteler zaten
CEPNIBEY
Member
**

Activity: 560
Merit: 12

View Profile WWW
April 06, 2018, 10:53:13 PM

Kucoin hemen listelemezse fırsat kaçabilir ilk gün gelir gelmez büyük ihtimal pump yer. Anında verecek bir yer varsa orada tutun derim

cemetin54
Member
**

Activity: 392
Merit: 10

View Profile
April 07, 2018, 02:15:06 AM

Kucoin şu sıralar sıkıntılı bi borsa giren coin dump oluyor bu ayı piyasasında hala bu borsaya girmeye çalışıyolar anlamadım onuda
smdnxt
Newbie
*

Activity: 82

View Profile
April 07, 2018, 11:34:55 AM

Oyster kaliteli proje. Airdroptan bağımsız olarak zaten şuan alım seviyelerinde. 13 Nisan'a kadar btc izin verirse yavaş yavaş artacaktır. Airdrop sonunda prl büyük bir dump yemeyecek bence. Ay sonu da mainnet var zaten. Bitcoinin hareketine göre ay sonuna kadar ciddi yükseliş yapabilir. Uzun vaade de ise zaten kazandıracak bir proje.
yusufmirza
Member
**

Activity: 742
Merit: 19

View Profile
April 08, 2018, 06:55:26 AM

Dün yüzde 10 gibi bir artış sağlamış.Bugün de artışı sürüyor Prl'nin.Güzel bir airdrop yapmışlar.PRL'de sağlam bir coin.5 gün gibi bir süre var.Tahminimce artış devam edecek gibi gözüküyor.
uniquehero
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 250

View Profile
April 08, 2018, 07:05:19 AM

Makaleye bakmadım.  Mew de duran prl için de geliyormu shl. Teşekkürler
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
April 08, 2018, 08:18:59 AM

Airdrop'tan başka ne şekilde yararlanabiliyoruz? Benim PRL'ler Ledger'da. Burda durması yeterli olacak mı çoğu airdrop gibi acaba? Otomatikman gönderilecek mi bilginiz var mı?

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
Osmanli42
Sr. Member

Activity: 434

★YoBit.Net★ 1400+ Coins Exchange

View Profile
April 08, 2018, 08:27:41 AM

Kucoin dağıtım yaparyapmaz listeyecekse güzel olur. Yok işlemlere açmak için bekleyecekse uğraşmaya değmez.

yobit.net is banned from signatures
smdnxt
Newbie
*

Activity: 82

View Profile
April 08, 2018, 03:24:58 PM

Ufak ufak yükseliyor. 13 Nisan'a kadar da yükselecek gibi duruyor. Airdrop sonrasında ufak bir dump olabilir ama asıl önemli olan ay sonundaki etkinlik. Ay sonuna kadar ciddi bir yükseliş bekliyorum. Tabi ki btc ters hareketler yapmazsa.
tayfundeniz (OP)
Sr. Member

View Profile
April 08, 2018, 04:03:48 PM

Ufak dediğin hocam iki günde yüzde 15 yaptı.Piyasa şu halde iken hiç geri vitese takmadan ilerliyor.Umarım böyle yükselmesini sürdürür.5 gün daha yükseliş devam edecek gibi gözüküyor.Artık hızlı mı olur yavaş mı olur bilemem.Utandırmaz bizi diye düşünüyorum.
enfarktus
Full Member

Activity: 980
Merit: 152

View Profile
April 08, 2018, 04:09:13 PM

Kucoin yakın bir zamanda Achain'in airdropu olan Abtc dağıtımını da desteklemişti. Aradan yaklaşık 2-3 ay geçti, Kucoin cüzdanda Abtcler görünüyor ama ne bir yere gönderebiliyorsunuz ne de al-sat yapabiliyorsunuz. O nedenle katılmak isteyen varsa Prl'leri cüzdanına çekip katılsa daha karlı çıkacaktır.
mustafa1876
Newbie
*

Activity: 191

View Profile
April 09, 2018, 08:39:33 PM

Kucoin yakın bir zamanda Achain'in airdropu olan Abtc dağıtımını da desteklemişti. Aradan yaklaşık 2-3 ay geçti, Kucoin cüzdanda Abtcler görünüyor ama ne bir yere gönderebiliyorsunuz ne de al-sat yapabiliyorsunuz. O nedenle katılmak isteyen varsa Prl'leri cüzdanına çekip katılsa daha karlı çıkacaktır.

Ben de kucoinde tutmayı düşünüyordum ama myetherwalleta atınca da aynı şekilde olacaksa airdrop cüzdana atmak daha mantıklı o zaman.
uniquehero
Sr. Member

Activity: 476

View Profile
April 16, 2018, 06:57:46 AM

Bunun airdroplar ne oldu ? Kucoin destekledi mi ? MEW lere geldi mi ?
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: