Bitcoin Forum
June 22, 2024, 11:41:14 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 »  All
  Print  
Author Topic: Büyük yükseliş büyük yükseliş...  (Read 1825 times)
cemetin54
Member
**

Activity: 392
Merit: 10

View Profile
April 08, 2018, 01:02:14 PM

Şimdilik bir yükseliş var ama devamı olması dileğiyle ama sanmıyorum yarın kızartırlar ortalığı yine ondan sonra belki bi ihtimal
megadeth1992
Member
**

Activity: 350

W12 – Blockchain protocol

View Profile
April 08, 2018, 01:11:44 PM

Büyük yükseliş öyle bir anda olacak birşey değil. Yavas yavaş olması lazım her gün ortalama 500 dolar artmış olsa 1 aya piyasa mükemmel olur. Ama iste olmuyor maalesef istedigimiz gibi. Ama az kaldı gibi yükselişe 10 bin dolarlari özledik resmen ya.

W12.io  ▬▬▬▬▬▬  Blockchain protocol                         
            Built F O R :    ❤ Charity Market    ⚫ ICO    ֆ CROWDFUNDING

◥ TELEGRAMWHITEPAPERTWITTERFACEBOOK ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ❱❱❱ R E G I S T E R  for the  TO K E N  S A L E ❰❰❰
koin_34
Full Member

Activity: 392
Merit: 101

View Profile
April 08, 2018, 01:21:53 PM

büyük yükselişe bence 2 ay kadar var, ardından çok sağlam gelirler bizleri bekliyor olacak
koleskok
Member
**

Activity: 140

View Profile
April 08, 2018, 01:36:43 PM

Büyük yükseliş çok yakında yazıyorsunuzda 2 aydır yükseliş olacak, benim param yüzde 60'dan fazla eridi hala gelecek o yükseliş.
Sizce ne zaman gerçekten piyasa yükselecek ?
Kripto para piyasalarındaki satış baskısı ABD’deki vergi gününden sonra hafifleyebilir.

Wall Street analisti Tom Lee, müşterilerine gönderdiği son notta, “ABD’de 17 Nisan olarak belirlenen gelir vergisi için son beyanname tarihi, kripto paraların gerilemesine katkıda bulunuyor. Kripto paralardan önemli ölçüde gelir elde eden yatırımcılar, sermaye kazançları vergilerini ödemek için kripto varlıklarını satıyorlar.” ifadelerini kullandı.

Lee, raporunun devamında, “Bu, kriptolardan dolara doğru büyük bir çıkış. Tarihsel tahminler, her 1 dolarlık çıkışın kripto para piyasası üzerindeki etkisinin 20 ila 25 dolar arasında olduğu yönünde.” dedi.

‘ABD hanehalkının kripto paralardan kaynaklı 25 milyar dolar vergi borcu var’
Lee, ABD hanehalkının, 2017 yılında kripto paralardan vergilendirilebilir kazançlarının 92 milyar dolar olduğu tahmininden hareketle, toplamda 25 milyar dolarlık bir vergi borcu olduğunu ifade ediyor.
alıntıdır...

Gerçekten bu tarz güzel haberlerden sonra piyasada artış bekliyoruz fakat olmuyor. Artık şuna karar kıldım. Bu piyasayı komple balinalar yönetiyor.

Vergi olayı bu adamlarda çok mühim, beyanı vermezse başına gelecekler vahim bu nedenle vergide beyandan  sonra Amerikalıları piyasaya bekliyoruz.
nascasto
Full Member

Activity: 504
Merit: 102

PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN

View Profile
April 08, 2018, 01:46:14 PM

Benim tahminim 15 nisanla birlikte birçok coin token gerçek değerlerinde oturmaya başladı. Yavaş yavaş yaz aylarına doğru da yükseliş devam edecek yaz ayı tam bir boğa sezonu olacak gibi duruyor. Tabi bunu kestirmek güç önceden

zdrovie
Full Member

Activity: 420
Merit: 100

View Profile
April 08, 2018, 02:08:43 PM

bu tarihleri neye göre veriyorsunuz yahu.yok 15 nisandan sonra yükselecek, 2 ay sonra yükselecek, mayısta şahlanacak vs.vs. kaynak Huh
herkesin bir tahmini var özellikle geçen yıllara dayanarak söylüyorlar ama bu senede öyle olacak diye birşeyo yok malesef arkadaşlar.
inşallah en kısa zamanda yükselişe geçerde hepimiz rahat bir nefes alırız, şahsen eski seviyelerine gelecekse ben 1 sene beklemeye bile razıyım ama bir daha o seviyeleri göremeyeceğiz diye korkmuyor değilim

▀▀▀▀▀▀     SWIPE  │ Monetizing mobile engagement data, on the blockchain    ▀▀▀▀▀▀
▄▄▄▄         Whitepaper       Telegram       Twitter       Medium       Reddit          ▄▄▄▄
gustavroy
Full Member

Activity: 450
Merit: 122

View Profile
April 08, 2018, 02:12:18 PM

zaten bunun cevabını gercekten bilse neden buralarda hala bounty kovalıya olsun ki 2020 ye kadar yükseliş beklemeyin diyen var ama ben yaz diyorum
ozm0823
Member
**

Activity: 294

Borderless for People, Frictionless for Banks

View Profile
April 08, 2018, 02:17:57 PM

Kripto pazarinda cok fazla dusus yasandigi icin biraz bi yukselme olacaktir, ancak buyuk yukselis diye isimlendirmek yanlis olur. Bunu  daha cok dalgalanma olarak nitelendirebiliriz. Inis cikislar yasanacaktir. Bunu kullananrak alim satim dan kazanc saglanabilir ama biraz riskli de olur. Buyuk kayip yasayan arkadaslar biraz sabirli olmali.

T r a x i o n                                                            TRADE AND EARN DURING PRE-ICO
TRANSITIONS YOU TO A CRYPTO-READY SOCIETY       Pre-Sale starts April 15, 2018
Github     Telegram     Medium     Facebook     Twitter     Reddit     Youtube
ArdaDag
Full Member

Activity: 420
Merit: 108

View Profile
April 08, 2018, 02:31:28 PM

Bir süre daha yükseliş beklemeyin arkadaşlar.
cacoin
Full Member

Activity: 322
Merit: 112

View Profile
April 08, 2018, 02:33:10 PM

yükseliş için daha sabretmemiz gerekiyor bencede, kısa vadede büyük bir beklentim yok ama yılsonuna doğru belki benzer hareketler görürse piyasa atağa geçebilir.hatırlayın 1 sene boyunca nerdeyse uyuyanlar bile yılsonunda ve devamında afaki rakamlara ulaştılar.en azından aynı seviyeleri birkez daha görürüz bence.zaten herkes o athleri bekliyor gördüğüm kadarıyla çıkmak için
erdemylmz99
Newbie
*

Activity: 168
Merit: 0

View Profile
April 08, 2018, 07:54:59 PM

Ben piyasada büyük yükselişin gerçekleşeceğine gelecek yıllardan dolayı dayanam noktam onlar olarak inanıyorum arkadaşlar yazın ortalarında yükseliş olacak gibi.
elcezireex
Full Member

Activity: 532
Merit: 151

View Profile
April 08, 2018, 07:59:18 PM

Önümüzdeki aylarda ufak bir yükseliş bekliyorum ama eski yerini bulması sene sonunu bulur gibi tekrar güven kazanması lazım piyasanın
Millennium_blue
Member
**

Activity: 266

View Profile
April 08, 2018, 08:06:13 PM

Olası senaryolar bence şu şekilde.

1 - Bir iki sene bu şekilde devam edecek yükseliş gelmeyecek.
2 - Son boğa dönemi gibi bir dönem bir süre sonra gelecek ve herkesin ağzı sütten yandığı için erkenden satacak kısmı bir düşüş sonrası yükseliş kaldığı yerden devam edecek çoğu kişi de pişman olacak.

İkincisine şu yüzden ihtimal veriyorum.Çoğunluğun tersine hareket ettikleri ve ters köşe yapmayı sevdikleri için böyle bir durumla da karşılaşabiliriz.Yani demek istiyorum ki herkes yine düşmesini bekleyecek ancak bu kez şu anki düşüş o kadar erken gelmeyecek.
vezirrr
Full Member

Activity: 364
Merit: 114

The revolutionary trading ecosystem

View Profile WWW
April 08, 2018, 08:07:50 PM

paran %60 gibi eridiyse hiç birşey yok devam et. %70-%80 eriyenler var. Büyük yükseliş diye birşey yok bear dönemindeydik, bull dönemine geçeceğiz ama ne zaman? İşte onun tarihini kimse bilemez kardeşim. Bu piyasa beklemesini bilen için var, sabret ve karşılığını al. Beklemeyenler pişman olacak çünkü haberleri yok.

helevela
Member
**

Activity: 224
Merit: 11

View Profile
April 08, 2018, 08:12:07 PM

bizim paramızda eridi hocam gerçekten bayağı eridi param ama yükseliş başlamadı sanki bu aralar biraz kendini gösterir gibi oluyor ama olmadı hala.
entr
Sr. Member

Activity: 602
Merit: 277

View Profile
April 08, 2018, 09:52:13 PM

Piyasada ne olacağını kimse bilmiyor ki neden insanların lafını dinliyorsunuz. Aralık ayındaki gibi bir hareketin tekrar edeceği varsayılıyor piyasada kimse kötüsünü düşünmüyor.
cenkistan
Member
**

Activity: 152

ImmVRse | Disrupting the VR industry

View Profile
April 08, 2018, 10:24:07 PM

Bekleyelim belki kazarada olsa gelir yükseliş bu kadar zararı kabullenemiyoruz ve yükseliş beklentimiz olması gayet normal değil mi? zaten bu beklenti olmasa burda ne işimiz var satar başka işlerde yolumuza bakarız heralde.piyasayı ayakta tutan şey beklenti zaten.zamanını beilmiyorum ama bu film burda bitmez arkadaşlar bigün o beklediğimiz yükseliş gelecek (benim beklediğim eth'in 1k ve üstü olması) işte o zaman hayat bayram olacak

dewildance
Full Member

Activity: 546
Merit: 100

View Profile
April 08, 2018, 10:40:28 PM

tutturulmuş bir büyük yükseliş türküsü gidiyor arkadaşlar ben böyle bir şeyin uzun vade sonrası için bizi beklediğini düşünüyorum yakın süreçte biraz zor
yenilmez86
Member
**

Activity: 1260
Merit: 43

View Profile
April 08, 2018, 11:41:00 PM

Büyük yükselişten kasıt tekrar 18-20k ise bunun birdaha olmasına Amerika izin vermeyecektir. Zira kendi bünyesindeki borsalarda işlem gördürmesi de tam anlamıyla "yular" niteliği taşımaktadır. Bunu biz çok geç anladık ve bir çoğumuz kaybettik, bütün olan biten bundan ibaret.. 10k bile çok zor görünüyor yakın gelecek için..
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
April 09, 2018, 06:52:28 AM

Büyük yükseliş falan masal bence, herkes bekliyor artık kimseyi öyle kolay yoldan zengin etmezler. Şu an tokenler sadece holderların elinde kaldı dahada düşmüyor o yüzden
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 »  All
  Print  

Jump to: