Bitcoin Forum
July 08, 2024, 08:43:16 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 »  All
  Print  
Author Topic: Büyük yükseliş büyük yükseliş...  (Read 1827 times)
pumawolf
Sr. Member

Activity: 968
Merit: 250

View Profile
April 09, 2018, 07:00:52 AM

Büyük yükselişi büyük ekonomik krizinde bekliyorum . O da 2019 sonlarında falan olacağı öngörülüyor . Belki bu ekonomik ve ticari savaşlar devam eder ise daha yakında olabilir .
AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
April 09, 2018, 07:29:32 AM

Lighting network gibi büyük bir değişiklik bir hareket yaratabilir. Tabi balinalar kendileri de suni şekilde piyasayı hareketlendirebilir. Sonuçta bu hareketlilik için sağlam bir güç gerekiyor.
KodesCrew
Full Member

Activity: 406
Merit: 101

View Profile
April 09, 2018, 07:41:51 AM

bu piyasada yükseliş beklentisi çok yanlış olur, ne yükseliş ne artış şuan ki seviye değişmeden bu şekilde gitmeli piyasalar, yoksa yükseliş yükseliş derken 2-3k ları birlikte göreceğiz

zaza4700
Newbie
*

Activity: 252
Merit: 0

View Profile
April 09, 2018, 11:00:27 AM

bende sizin düşüncenizdeyim ve bende yükselişin yakın zamanda olacagını düşünüyorum o yüzden ben şu an alacagımı alıp kenara cekilmişim artık yükselişi bekliyorum ben buna eminim birdaha biz bu fiyatları göremeyiz
andromed22
Sr. Member

Activity: 346
Merit: 250

View Profile
April 09, 2018, 12:16:32 PM

Zaten insanları uçacak aya çıkacak vaatleriyle kandırdılar. bundan sonra çok az insan yiyecektir bu numarayı bence, yükseliş de çok geç gelecek
neowutang
Jr. Member
*

Activity: 182
Merit: 1

View Profile WWW
April 09, 2018, 12:30:00 PM

%60 baya büyük zarar. hani geçmişe gidecek olsanız şu hataları yapmam artık diyeceğiniz bazı kural getirin. bir kağıda yazın. hatta gidin analiz, yatırım konulu kitaplar alın okuyun. şu an kimse dip nerede bilmiyor. bazı altcoinler bitcoinler gibi değil baya yatay gidiyor. bitcoinle kıyaslarsak biraz daha güçlü gibi. ama dümen hep bitcoinde.

|  Shopin  |  Shopping Made Personal
››››  https://tokensale.shopin.com/  ‹‹‹‹
krm4700
Full Member

Activity: 490
Merit: 105

View Profile
April 09, 2018, 03:11:26 PM

büyük yükseliş büyük yükseliş diye diye kendinizi kandırmayın yok böyle büyük bir yükseliş başka türlü yükseliş olabilir.

► StudentCoin◄ ♦ Platform to create personal, DeFi and NFT Tokens♦ ► StudentCoin◄
───●●───●●───●●───●●───●●─[   Bounty Detective   ]─●●───●●───●●───●●───●●───
Website◂ | ▸Twitter◂ | ▸Facebook◂ | ▸LinkedIn◂ | ▸Telegram◂ | ▸Reddit◂ | ▸Instagram
Stabilitelim
Member
**

Activity: 462
Merit: 14

View Profile
April 09, 2018, 03:13:05 PM

umarım daha düşerde bizim gibi küçük yatırımcılar alttan daha iyi miktarlarla toplama imkanı elde eder.
şöyle güzel bir  btc eth neo sepeti yapmak isterdim.en azından 1 btc olsun.
C3Sector
Jr. Member
*

Activity: 58
Merit: 1

View Profile
April 09, 2018, 03:18:00 PM

Büyük yükselişi büyük ekonomik krizinde bekliyorum . O da 2019 sonlarında falan olacağı öngörülüyor . Belki bu ekonomik ve ticari savaşlar devam eder ise daha yakında olabilir .

Kesinlikle doğru .. ne yazık ki bitcoinin değerini şuanda yükseltecek tek şey dünyadaki savaş,anlaşmazlık vb gibi durumlardır.kriz durumunda millet parasını direk güvenli sulara taşımak isteyecek bunun için de bitcoini kullanacaktır.
Rahip
Full Member

Activity: 336
Merit: 111

View Profile
April 09, 2018, 08:10:38 PM

Herkes bi süredir kaybediyor zaten, bunun sebebi ise çok açık ve net piyasadaki dengeler sağlanmaya çalışılıyor. Şimdi yükselişe geçtik sayılır bi süre bekleyip satmadığımız her coinin sevincini yaşayacağız.
cabbarlana
Full Member

Activity: 448
Merit: 100

send and receive money instantly, w/no hidden cost

View Profile WWW
April 09, 2018, 09:49:16 PM

Ben aşırı yükselişi de beklemiyorum artık, kademeli olarak bi toparlansa şu piyasa da rahat bir nefes alsak on numara olur. Şu içinde bulunduğu dar boğazdan bir an önce kurtulmalı.

binbash
Full Member

Activity: 294

View Profile
April 09, 2018, 10:00:03 PM

Yükselişi beklersek canımız çok sıkılır en iyisi unutmakta bu forum sitesine girdikçe hatırlatıyor site mavideğilde bir de sarımsı bir renk olsaydı çıldırırdım herhalde tamamiyle pskolojik baskı

heidikim
Full Member

Activity: 602

View Profile
April 09, 2018, 10:51:57 PM

Büyük yükseliş büyük yükseliş... diyoruz da sonu Büyük buhran büyük hüsran olmasa bari. Adamlar bir türlü yükseliş eğrisinin uzanmasına izin vermiyorlar. Buna yönelik büyük bir direnç oluşturuyorlar.
aamirsuh
Full Member

Activity: 686

View Profile
April 09, 2018, 11:06:39 PM

Sürekli bi yükseliş beklentisi var ama bu adamlar biz bekledikçe iyiden iyiye aşağıya çakıyorlar yani şu 6600 ile 7100 aralığında 10 gün trade yapıp dünyaları kazandıklarını sanmıyorum ufak silkeleme bu fiyat bir türlü yön bulamıyor.
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2128
Merit: 1148

View Profile
April 10, 2018, 03:33:42 AM

yükselişler kısa ve hızlı olur, düşüşler yavaş ve uzun sürer ki hem ellerindekini kademe kademe eritsinler hem de insanları bezdirip yukarıdan verdiğini ucuza alsınlar. bu sistem hep böyle işlemiştir, şimdikinin de diğerlerinden bir farkı yok. ileride marketcap 2 trilyon dolara çıkıp 600-700 milyar dolara düşünce de yine aynı başlıklar açılıp isyanlar edilecek.

bir rahatlama yöntemi olarak bağırıp-çağırıp-isyan edebilirsiniz tabii ki ama ancak ve ancak kendinizi yıpratırsınız. Onun yerine hayal kurun, taktik geliştirin...yani bazılarına bakıyorum "öldük bittik daha beter olacağız btc 600 dolara inecek, altcoinleri olanlardan üste para alınacak" yok artık! ee adama sorarlar madem öyle inancın düşüncen tüm benliğinle buna göre hareket ediyorsun, ne işin var burada, sat-çık, margin sell yapmıyorsan bir anlamı yok.

ilk günden bu yana hep altcoindeydim hala da altcoindeyim, aldığım altcoinlerin hepsi er ve ya geç alış noktamın üstüne çıktı ama bazılarında hatta ekseriyetinde beklemesini bilememişimdir orası ayrı..
bugünler de geçecek elbette ama o "büyük yükselişlerde" bu defa 10-20 dolardan ripple 5-10 bin dolardan ethereum 1000 dolardan neo alın diyenler çıkacak ve bir çoğu da gidip alacak.
oysa alım zamanı 3 aşağı beş yukarı ŞİMDİ, satım zamanı da fiyatlar 10-20 katına çıkıp "alın alın koşun alın" diyen tipler ortaya çıktığında...

"Küllü hâlin yezûlü" =>> Her hâl geçicidir
kubra68
Member
**

Activity: 336
Merit: 10

View Profile
April 10, 2018, 05:13:54 AM

valla ne zaman yükselir bilmiyorum ama bence artacak yapmamız gereken  tek şey sabırlı olmak başka hangi hareket yapılırsa yapılsın zarar ettirecek bizlere çoğu arkadaşlarımızımın paraları eridi gitti ama bekleyebilirsek tekrar eski seviyesine daha sonra da belki ciddi bir kar da etticektir ama sabırlı olunabilirsek.

SUPERSAIAN
Legendary
*

Activity: 2268
Merit: 1284

View Profile WWW
April 10, 2018, 06:23:39 AM

büyük bir yükseliş beklemiyorum ben yakın bir zamanda uzun süreli yavaş yükseliş bekliyorum 2018 senesinde bitcoin tekrar 15k 20 kdolara gelse bile yeter şuanlık cok diplerde bütün coinler ve cok uygun fiyatlarda

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
jhontwis
Full Member

Activity: 756
Merit: 104

View Profile
April 10, 2018, 11:02:33 PM

Yükselme olacak er yada geç olacak balinalar topladı toplyabildiği kadar yeni oyuncular alan kapıyor piyasada ben böyle bakıyorum olaya er yada geç yukseliş olacak
Hopewithmoney
Full Member

Activity: 350

View Profile
April 10, 2018, 11:11:43 PM

Büyük yükseliş mi bilmem ama bak piyasa yeni yeni yükselişe geçti artık moralleri bari yüksek tutalım bilader çok büyük bi beklentimiz yok zaten girdiğimiz zarardan bi sağ salim çıkalım az biraz da kara geçelim yeter bize
Millennium_blue
Member
**

Activity: 266
Merit: 10

View Profile
April 11, 2018, 12:04:45 AM

Bittrex ve Binance kendini geliştiriyor sanırım bugün haberler gelmiş telegrama aynı zamanlarda olması manidar.Borsalar kendini hazırladığına göre ben azından biraz hareket ve toparlanma bekliyorum yakın zamanda.
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 »  All
  Print  

Jump to: